Zamlklé těhotenství, kyretáž a co dál?

go
27. bře 2012

Ahoj, jsem ctvrty den po kyretazi. Zamlkle tehu v 8+5, prestalo bit srdicko a plod odpovidal 6+5.☹
Jste na tom nektera podobne? Co dal? ☹

strapocka
24. kvě 2016

Jo takhle, tak to se bude určitě pilně snažit, přeju brzký úspěch 🙂

kotys
25. kvě 2016

@strapocka tak to na mně večernějak přišlo lítost...pláč... no myslela jsem že to nějak beru ale asi teda vnitřně mně to trvalo než mně to došlo... mám fakt strach aby to pak šlo, dva roky snažení i kliniky a nic pak najednou to samo přišlo a konec takoví....myslíš že jak se říká po kyretáži že je tělo pohnojené a půjde to brzy???

strapocka
25. kvě 2016

@kotys ano, myslím si přesně tohle! lehce se to říká, já vím, ale bud v pohodě, obavami a smutkem tomu nepomůžeš..Dvě děti už máš, tak proč bys neměla třetí 🙂 Ten potrat v časném stadiu je tak strašně častý, neber si to vůbec zle, něco bylo špatně a příroda se s tím vypořádala, lepší než mít nemocné mimčo nebo potratit mnohem později, no ne? Můj doktor říkal, že těhotenství samo o sobě je riziko a dopadne tak, jak přírada chce, je to pro ženy těžké, ale je to tak...

kotys
25. kvě 2016

@strapocka máš pravdu i já to vím ale je super že se mnou to někdo může probrat a zažil si to tak zítra ráno nastupuju doufám budu brzy doma a v pohodě Děkuji ti moc....

strapocka
25. kvě 2016

@kotys tak ať to přijde rychle a hladce,moc to nebolí a jsi rychle zase fit! Přeju hodně štěstí do dalších dní 🙂

kotys
26. kvě 2016

@strapocka Ahojky tak mně právě pustili z nemocnice po zákroku jsem dost krvácela a břicho bolelo ted uz jsem v pohode doktor řekl 14dní se mračit na chlapa a pak hurá.......jsem fakt zvědavá

sanour86
26. kvě 2016

@kotys Ahojky, tak brzy? To nemáš dodržet ani sestinedeli? Ja mela revizi 3.5. v 8tt a bylo mi řečeno dodržet sestinedeli (kvůli možnému zánětu) a pak čekat dve MS. Byla jsem na kontrole po 14ti dnech a ptala jsem se ho na pohlavní styk a řekl,ze se říká ze kolik týdnu jsem byla tehotna,tak tolik by mělo byt bez sexu,ale ja to teda nedodrzela. Ale taky jsem mu říkala,ze jsem slyšela,ze i po první MS uz se holky snaží a řekl,ze se určitě zlobit nebude. My se určitě budeme snažit az kdyz budu vedet,ze jsem OK. Přeji hodne sil!

terkakerka
26. kvě 2016

My jsme na to vlítli přesně 19 dní po kyretáži, hojila jsem se velmi dobře,ale dávali jsme si POZOR! po první MS už jsme pozor nedávali a ejhle.... 25.12.14 kyretáž a 17.2.15 už pěkný dálnice a teď tu máme takovýýýýho chlapáka 🙂

kotys
27. kvě 2016

@terkakerka Ahojky teda krásnej chlapák vážně....já doufám že bude vše ok a brzy uz to vyjde ráno opět slzičky ale asi to k tomu patří....

kotys
27. kvě 2016

@sanour86 Ahoj o šestinedělí nepadlo žádné slovo řekl 14 dní se mračit na chlapa a pak klidně už hurá na to....tak uvidíme, čekali jsme 3 roky prášky kliniky nic a když nám doporučili darované vajíčko tak se to moje tělo asi leklo a hned to přišlo samo tak budeme doufat že ted to vyjde také tělo je po kyretáži tak se prý říká že je jak poorané doktor říkal vše rozbouřené tak uvidím a budu doufat.....

terkakerka
27. kvě 2016

@kotys já taky brečela každou noc dobrejch 14 dní v kuse...hormony ještě působily, chce to si užívat života a nemyslet na to, ono se zadaří, neboj. Mám pocit, že tímhle si dnes musí projít každá, ale jednou by to stačilo určitě... Přeji všem hodně štěstí,ať vše dotáhnete do konce a můžete se těšit z tohoto daru od boha. Děkuju za něj denně.

25jajinka
27. kvě 2016

Ahoj, dnes se bohužel přidávám, 8+6 mimi velikost 7tt. Už jsem doma, hormony se mnou šíleně mlátí, potratila jsem ještě doma před odjezdem, změnu gynekologa jsem dnes řešila, vemou mě až 10. tj skoro za dva týdny. Teď mám čekat měsíčky? Jak jste to prožívaly? Nezvládám ležet, psychicky je to rána. Mám pás na stažení dělohy a snažím se po bytě aspoň chodit. Nedokážu ležet a patlat se v myšlenkách...

kotys
27. kvě 2016

@25jajinka Ahojky já jsem doma včera večer po odpolední kyretáži... holka drž se mlátí to s náma asi se všema jen si říkám bude líp uvidíš příroda je mocná a ví co má jak bejt je super že si to můžeme mezi sebou takhle aspoň vypsat hrozně mně to pomáhá. A taky už mám svůj věk ale stále věřím a ty vem knížku nebo zavolej kámošce já se včera seznámila v nemocnici se super holkou taky stejný případ dějě se to často....drž se 😉

kotys
3. čer 2016

Ahoj holky tak co nového jak se cítíte? mám týden po revizi holky kdy milování??? je možné otěhotnět po té revizi než přijdou měsíčky,... 😝

jezz13
4. čer 2016

@kotys Můj doktor to moc nedoporučoval, že pak prý může být problém s prorůstáním placenty do sliznice dělohy, takže člověk sice otěhotní, ale při porodu se mu to může sakra vymstít. I když jedna známá otěhotněla hned po kyretáži, normálně donosila a za rok měli další 🙂
Já to tedy chci zkusit až po šestinedělí, ale doktorem doporučované 3 měsíce taky čekat nebudu.

kotys
4. čer 2016

@jezz13 Ahoj mne řekl po 14 dnech že můžeme no uvidíme....

25jajinka
4. čer 2016

Ahojky, kontrola se už blíží, ale pořád je to stráášně daleko (pátek 10), všude čtu ty 3 měsíce, abych byla když tak schopna zvládnout další nepovedený těhu, myslím si, že mi to tak řekne i doktor, teď teda ještě nic, netroufnu si, asi ty první ms počkám, lidi kolem ať počkám i půl roku a i déle. Je to sice pěkný, ale chtěla bych je vidět čekat tak dlouho s takovými pocity, dneska jsme byly s malým 3 roky a i na příteli bylo vidět jak je mu s ním fajn, já z toho mám zas depky, nikdy mě děcka nebraly a teď mám potřebu se o někoho starat a chybí mi naplnění že mě někdo potřebuje...

jezz13
4. čer 2016

@25jajinka Na půl roku bych se vykašlala určitě, to i můj doktor řekl, že výzkumy fyzický rozdíl mezi 3 měsíci a půlrokem neprokázaly...A nemyslím, že by případný neúspěch člověk po půl roce nesl líp..
Ale hlavně teď už přijde úspěch, žejo 🙂

Ono když už se pro dítě člověk jednou rozhodne, něco se v něm pohne. Jeden kamarád má dvě děti z prvního manželství, pak měl takový divoký vztah s holčinou, co už taky chtěla dítě, ale když na to on konečně kývnul, tak se s ním rozešla. No a jemu se právě mezitím ta představa dalšího dítěte začala tak líbit, že si teď našel holku s 4měsíčním synem, které umřel manžel těsně po jejím porodu na rakovinu, a o to dítě se teď kamarád stará fakt jak o vlastní.

kotys
4. čer 2016

Ahoj holky je to děs mám taky dvě velký děti ale tohle jsme zkoušeli skoro 3 roky i na klinikách pak to přišlo samo a pak zamlklé....nejsem nejmladší takže je mně všelijak.....

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
dara12
Autor odpověď smazal
Zobraz