Zamlklé těhotenství-lze donutit tělo, aby vypudilo samo?

simi1510
30. srp 2016

Ahoj,

Kdyz jsem objevila 2 carky na testu byla jsem stastna... Ale nic se nevyvíjí, jak by melo. V patek jsem byla u doktorky, tam to dle ultrazvuku vypadalo na 5.tyden (ačkoliv dle ms jsem mela byt 6+6), gestacni vacek mel i zloutkovy vacek. Poslala me ke kolegyni na kontrolu toto pondeli. Tam mi rekla, ze se jedna o zamlkle tehotenstvi, ze gestacni vacek odpovida 5+5 a nikde na ultrazvuku zloutkovy vacek. Dneska jsem si zasla pro jiny nazor do Podoli, tam dle utz gestacni vacek velikosti odpovida 7+0, ale nikde zadny plod a nic a ze uz chapou domněnku doktorky.

A ja se tak ptam, mohu neco udelat, pokud je to vazne tak, aby to odešlo samo a nemusela jsem na revizi? Bojim se toho zakroku a kdyz se to v tele nevyviji, tak at si to samo zkratka odejde. Šance, ze by se stal zazrak neni, dle výrazu dnesni doktorky ☹

A druhy den tu uz jen brecim a nevim co delat ☹

simi1510
autor
1. zář 2016

@manulenka v pátek jsem měla na ultrazvuku dutinku se žloutkovým váčkem, co odpovídal 5. týdnu, poslala mě ale v pondělí na kontrolu, že se bála, aby z toho ještě nebylo mimoděložní nebo jinak nevím proč. A v pondělí, jiná doktorka, že tam prostě je jen GS s rozměry 16,8 a odpovídá to 5+5 a zamlklé těhotenství dle jejích zkušeností a že to neodpovídá vůbec mému termínu MS (ačkoliv jsem říkala, že nejsem učebnicový příklad)... a V úterý jsem skočila po domluvě do Podílí a tam mi na žurnální ambulanci řekli, že to už chápou a dle ultrazvuku najednou po jednom dni jsem byla 7+0 (velikost GS 19 mm).

a jednou to je jako rozlitější kapka vlevo, v pondělí vpravo, v úterý to bylo kolečko... tak já vůbec nevím, jak má vypadat, co je normální nebo ne ... a tak ☹

strapocka
1. zář 2016

@simi1510 jak vidno ne, ale neměla jsem v plánu otěhotnět v tu chvíli.pořád jsem čekala na menstruaci a pak jsme v 10tt zjistila že nepřichází protože jsem těhotná. ani bych si nemyslela že je to možné...

simi1510
autor
1. zář 2016

@strapocka tak to gratuluji a hlavně ať je vše v pořádku! 😉 uvidíme, co řekne doktor v pondělí a podle toho se pak asi rozhodnu no. A snad se podaří pak znovu a správně