Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
17. čer 2008

Hassy gratuluji k mimi a děkujeme za pozbuzení 🙂

hassy
17. čer 2008

tercie: určitě!!!!!!!!!!

delfi
17. čer 2008

holky tak jsem byla včera u mudr. řekla mi, že do 1. ms mám dodržovat šestinedělí - žádný sex, koupání, tampony a cvičení 😒 prej se ale můžem začít snažit hned po tý ms. jinak mi řekla, že poprvý se to nezkoumá, po druhý vzhledem k mému věku taky ne a až kdyby se nepovedlo po 3. tak by se to začlo zkoumat....

misicka455
17. čer 2008

Takže hnedka po první ms se snažit . super 😀

akras
17. čer 2008

Hassy tak to moc gratuluji ke klučinovi a doufám, že teď půjdu v tvých stopách a bude tentokrát vše v pořádku 🙂
Delfi, tak to máš dobrý, že hned po 1. se můžete snažit. To tě brzy čekám v řadách těhulek 🙂

misicka455
17. čer 2008

Tak co jak se kdo nakonec vyspal? Já nakonec nevytuhla 😀 Ale chvilku jsem odpočívala u telky teď se jdu kouknout na přátelé 🙂

litsea
17. čer 2008

Ahoj holky,
delfi, super zprávy 😵
Hassy, díky za povzbuzení, snad nám to podruhé taky vyjde! Adámek se vám povedl 🙂
Kveti, koukám, že bydlíme kousek od sebe. Já jsem z Dubče, tak to jsme skoro sousedi! 🤐
Frankovka, vítej.
Jinak, myslím, že kyretáž a revize je to samé.
Jo, a zítra už jdu do práce. Tak se děsím, co tam na mě čeká... 😒

kvetinecka
18. čer 2008

Ahojky holky, kdepak jsou ranní ptáčátka? 😵 Jééé, to se krásně čte hassy, děkujeme mooc, to teď všechny potřebujeme 😵 .
Delfi, to je super, tak to je za chviličku 1ms 🙂)), nám řekli že až tak po 3-4 měsících, ale co, uvidíme 😀
Litsea, no vidíš, tak to se doufám brzy 😅 budeme potkávat s bříškama sousedko 😝

litsea
18. čer 2008

Dobrý ránko,
jak vám dneska je?
Já se hlásím z práce, čekalo tu na mě milion mailů a nevyřízených věcí, takže se jdu do toho pustit a nakouknu možná odpoledne...
Kveti, taky doufám 😉

kvetinecka
18. čer 2008

Dneska si lit poprvé, teda jesli jsem četla dobře, tak ať se daří.. 😉
Holky, co jste řekly v práci, jestli teda pracujete? Já jsem těhu zatím nikomu neřekla, teď jsem na nemocenský a všichni se mě ptají, co mi dělali.. Já jsem řekla, že jsem byla na malým gyn. zákroku, nechci mluvit o tom, co se stalo... ☹

kvetinecka
18. čer 2008

Kde jste kdo??? 😝

litsea
18. čer 2008

Já jsem tu, ale jenom na skok 🙂
Jojo, dneska jsem poprvé po třech týdnech v práci. Ale docela to tu ujde, myslela jsem, že to bude horší.
Holky v kanclu to věděly, šéf ne, ale holky mu to řekly, takže mi vysvětlování naštěstí odpadlo... 😅

kvetinecka
18. čer 2008

Tak to je dobře... 😅 Já uvidím, snad se v tom nikdo rýpat nebude 😉.

tercie
18. čer 2008

Dobré odpoledne dámy 🙂

misicka455
18. čer 2008

Ahojky holky, tak jsem se právě vrátila z kontroli na gyndě a já fakt nemůžu mít nic jednoduchýho na ultrazvuku bylo vše v poho, ale vzala mě krev zítra budu volat na výsledky a když tam bude nález tak nastupuju do nemocnice 😠 na dočištění.

jinak já to v práci řekla a za 14 dní jsem zhruba potratila 😠

tercie
18. čer 2008

misi zu toho si nic nedělej, já to kamarádkám řekla ten den, kdy jsem pak jela do nemocnice... jak naschvál.
Revizi přežiješ, už víš, do čeho jdeš, tak to bude v pohodě. A třeba to ani nebude potřeba 😉

misicka455
18. čer 2008

no doufám, že ty testy dopadnou dobře už mě ani moc to břicho nebolí no a kyž né tak co stím nadělám, že_? 😀

tercie
18. čer 2008

no asi tak 😀 Ale zase budeš už v pohodě a připravená na další miminko, to za to stojí 😉

kvetinecka
18. čer 2008

miši, budu moc držet pěstičky, já jdu zítra na ko, ale začala jsem krvácet a bolí břicho, tak mám taky strach 😔 , ale jak říká tercie, pro další miminko to za to stojí 🙂

misicka455
18. čer 2008

No jasně hlavně ať nás dají do pořádku 🙂

kvetinecka
18. čer 2008

To je teď hlavní, to máš pravdu 😵 Však bude zase dobře 😵 😵 😵

misicka455
18. čer 2008

Nějak ani nejsem nedočkavá na ty výsledky už to tak nějak beru, že co se má stát stane se 🙂

kvetinecka
18. čer 2008

Taky to tak cítím, však ono to nějak dopadne 😉
Už ať je po šestinedělí a dostaneme 1 ms... 😵

akras
18. čer 2008

Miši, tak snad to bude dobré, i kdybys měla jít ještě jednou, tak je důležité, abys tam vevnitř měla vše na mimi připravené. pak to půjde jako po másle 🙂
Já se na MS nikdy tak netěšila, jako po revizi. Málem jsem slavila 🙂

akras
18. čer 2008

Jo a ještě rozdíl mezo to kyretáží a revizí. Já teda nevím, ale vím, že se tohleto vyčeštění může dělat dvěma způsoby:
kyretou - takovou tou lžící (výškrab 😝 )
nebo vakuovým vysátím - to dělali mně a myslím že je to šetrnější, ale asi to mimi musí být opravdu ještě hodně maličké.
Nevím jestli je to ten rozdíl, ale myslím, že tyhle dva způsoby existují

kvetinecka
18. čer 2008

😀 holky to zvládneme 😝 , kvůli těm našim mimiškům 😅

akras
18. čer 2008

No jasně, že zvládnem 🙂

misicka455
18. čer 2008

no je to možný , že je to ten rozdíl 🙂

tercie
18. čer 2008

akras já teda nevím, ale myslím, že kyretáž a revize dělohy je jedno a to samý, a že se to provádí vakuovým vysátím dělohy ven a ta se pak oškrábe kyretou 😀 Tak, a teď jsme se do toho krásně zamotaly.

litsea
18. čer 2008

Misi, to je nepříjemný, ale jestli tě nebolí břicho a nekrvácíš nebo nemáš teplotu, tak se neboj! Mě vyšlo teď v pondělí po 14 dnech od revize ještě zvýšené HCG, takže jdu za 14 dní ještě jednou na odběry. Podle mého už ten hormon mám jen v krvi, když jsem byla dvakrát na revizi...
Ještě k tomu rozdílu mezi kyretáží a revizí, mě to dělali kyretou i odsátím a ve zprávě bylo revize. Ale je fakt je kyretáž je prostě výškrab. Stejně je to jedno, miminko tam prostě nezůstane 😔