Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

akras
20. čer 2008

Já taky doufám. V okolí to taky několik lidí zažilo a podruhé už to bylo v pořádku, no ale když tady člověk vidí ty diskuze druhý a třetí missed, tak mu to moc na klidu nepřidá ☹ No já doufám, že tím Slovenskem mi to čekání uběhne a pak snad budou dobré zprávy. 😉

kvetinecka
20. čer 2008

Určitě 🙂)), já znám také spoustu holek, kterým se to také stalo a teď mají zdravé dětičky 🙂))))

misicka455
20. čer 2008

ahojky, tak já jsem dneska byla na kontrole a v uterý mám nástup do práce. O víkendu se mám ještě trošku šetřit.
Tak snad první krok mám za sebou takže teďka další etapa 1 .ms 😉

litsea
20. čer 2008

Holky podruhý to vyjde, musíme tomu věřit! 😉
Misi, tak to jsou super zprávy. Tak si přes víkend hezky odpočiň a nasbírej síly na pracovní týden.
Já jedu zítra kamarádce na svatbu, tak už se hrozně těšim! 😵
Krásnej víkend 🤐

misicka455
20. čer 2008

no já bohužel dneska o jednu svatbu přišla 😒 no snad to ti co se dneska berou pochopí 😢 Je to od nás strašnej kus cesty 😠

irisnik
20. čer 2008

Ahoj holky,,,byla jsem na revizi 10tt v lednu..v květnu jsem opět otěhotněla...bohužel v 5+1tt ultrazvuk katastrofa..strašně jsem věřila že podruhy se to nestana le i hrozně bala...a dopadlo to aspon naštěstí pro mě že nemusím na revizi,začala jsem už krvacet a snažit se mužem hned..dr mi uděla všechny možne testy tak uvidím...ale spíš počítam s tím že se nic nenajde.
Tak snad od třetic evšeho dobreho 🙂 budu jen doufat

přeji všem at to zvladnout...nikdo kdo tím neprojde neví o čem je řeč a jak to bolí

litsea
20. čer 2008

Misi, to je škoda, ale pak by sis to třeba mohla vyčítat... Zdraví je holt přednější 🙂
Za chvíli mám padla, hurá!

misicka455
20. čer 2008

no právě taky jsem si říkala, že zdraví je přednejší 😉

litsea
21. čer 2008

Jé, Irisnik, já včera tvůj příspěvek přehlídla. Ach jo, to je mi moc líto, že se to stalo podruhý zas... No aspoň, že to nedopadlo takhle z kraje a nemusíš na revizi, i když je to slabá útěcha... 😅
Já jsem potratila ve 12 tt a to už jsem se na to upnula a myslela jsem, že už mám to nejrizikovější období za sebou ☹ Držím moc moc palce, ať už je potřetí všechno v pořádku...

misicka455
21. čer 2008

I já se přidavám a příště bude líp 😉

misicka455
22. čer 2008

ahojky, tak jaký byl víkend?. já se konečně podívala mezi lidi v sobotu jsme byli v kině a pak u znamích na zahrádce jsme kecali asi do dvou do rána.

kvetinecka
22. čer 2008

Ahojky Míši, já se flákám u rodičů na Moravě 🙂, na čem jste byli v kině? 😉
Teď čtu příspěvek od irisnik...chjooo 😢 , tak do třetice všeho dobrého, určitě už to vyjde 🙂

marcelapetrikova
22. čer 2008

ahoj holky je možné aby jsem už dostala ms?v pondělí jsem byla na revizi jen jsem slabě špinila a včera večer jsem začala krvácet a drží se to i dneska a je to jako mrcha jen slabší ☹ 😒

kvetinecka
22. čer 2008

ahojky marci, možné to je, ale ms to ještě asi není, já jsem byla na revizi v sobotu a začala jsem také krvácet až ve stř a doktorka mi řekla, že se to čistí ... 😕 😉 Měla jsem bolesti jako při ms i docela hodně jsem krvácela, prý to má každý jiné, ale raději dej vědet své gynekoložce.. 🙂

misicka455
22. čer 2008

Ms to není čistíš se ms by měla přijít až tak za 4 týdny po revizi 😉
Tak já musím zaklepat naštěstíí už nekrvacím a ani nešpiním, piju kontryhelový ča tak, že by zabral 😲

Byli jsme na filmu Stalo se.... docela dobrý 🙂

schayla
22. čer 2008

ahoj lidicky mam prozbu jake jsou přiznaky v tehotenství.dekuji

kvetinecka
22. čer 2008

schayla,nezlob se, ale téma Zamlklé těhotenství a ty se tady ptáš na příznaky těhotenství???!!! 😕

kvetinecka
22. čer 2008

Miši, tak to je super, trošku se člověk odreaguje.. 😅 😵 ,až budu fit, tak taky vyrazíme s manžou 😀
Jinak kontryhel už taky piju, tak snad taky dobrý 😵

casia
22. čer 2008

Holky, moje gyndarka rikala, ze zacit po potrate je dle vedy 3 mesice az 6 mesicu, zalezi na zavaznosti a duvodu potratu a naslednych komplikaci, zanety atd., ale obecne se to bere tak, ze jak dlouho trvalo tehotenstvi, tak tak dlouho pockat, takze je mela v 8tt, to je ted uz 2 mesice, takze se moc tesim a zaciname a bylo nam doporuceno sestinedeli dodrzet skutecne plne bez sexu, tak jsme to vse dodrzeli, nechtela jsem si pak nic vycitat...

kvetinecka
22. čer 2008

Je to na člověku, jak se k tomu postaví, znám holky, co otěhotněli měsíc po potratu a mají zdravé dětičky, spíš jde hodně o psychiku... 😖 Já mám týden a den po revizi a hrozně se to táhne, ještě 5 týdnů... chjoo 😒

casia
22. čer 2008

No mas pravdu, no ja melo po zakroku zanet delohy, takze tam je lepe pockat a ted uz vse funguje, doufejme dobre, tak uvidime 🙂

kvetinecka
22. čer 2008

U mě taky hrozil zánět, tak jsem dostala antibiotika ☹, a vy už se začínáte snažilkovat??? 😉
Já už se na to také těším 🙂)), ale jak jsem psala, jsem týden po revizi 😠

casia
22. čer 2008

No to jses brzo, taky jsem mela antibiotika, ale bolelo me brisko fest, ted uz zaciname, vcera jsem domenstruovala a dneska prvne na ostro, jak rika manzel🙂 snazim se myslet pozitivne, byla bych rada, kdyby to vyslo hned, ale uvidime, muze se to stat znova, ale na to je snad lepsi nemyslet 😖

kvetinecka
22. čer 2008

Jednou stačilo, teď snad už to bude vše OK, držím palečky na // čárečky 😵 😵 😵

casia
22. čer 2008

taky doufam, co jineho zbyva, nekdy je lepe myslet pozitivne a vse jde lepe, tak at je taky dobre, jdu trochu poklidit, pa

misicka455
22. čer 2008

no snad ty dva měsíce to vydržím 😀

misicka455
22. čer 2008

Schayla to je provokace 😀

Těhotentví poznáš tak, že za prvé nedorazí ms, za drhuhé ti může být špatně, za třetí ukaží se ti dvě čárky na testu, za čtvrté chodíš víc čůrat, za paté tě můžou bolet prsa a atd. U každého projevy jsou jiné, ale nejlepší je udělat si test a když tam jsou // a nedostaneš ms kdy jsi měla dostat tak naštívit gyndu 😉 jinak jestli jsi těhotná tak gratuluji 😉

mabe
22. čer 2008

Ahoj holky, tak ja uz jsem zacla vikend aktivne. Na kontrolu jdu az ve stredu - snad bude vse OK. Sem tam spinim - jednou vic, jednou min. Holky, jak jste zjistily zanet delohy??Mozna to bude blba otazka. 😝 A ten kontryhel vam doporucila gynekolozka? Ja mam doma nejakej zenskej caj, tak nevim, jestli ho mam taky zacit pit nebo pockat az co me rekne.....

Jinak pekny zbytek nedele. 🙂

kvetinecka
22. čer 2008

Ahojky mabe, no já si myslím, že by jsi měla velké bolesti a teploty... 😒 , já jsem dostala preventivně antibiotika 😅 , tak snad to bude OK, já mám kontrolu ve čtvrtek 😉 Čaj mi doporučily tady holky a gynekoložka mi řekla, že jestli mi dělá dobře, tak ať ho piju 😵

casia
22. čer 2008

Ahoj mabe, ja mela zanet delohy hned po kyretazi, byly to strasne bolesti, teplotu jsem nemela, doplazila jsem se na Bulovku a dostala Augmentin - atb a cpala jsem do sebe tuny brufenu, asi po 2 dnech to zaclo ustupovat, zadne bolesti ted 2 mesice po jiz nemam, ale mam stale vyssi sedimku a tak, co mas za problemy?