Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

casia
24. čer 2008

Ahojky, diky holky za podporu, taky doufam, ze podruhe to vyjde lepe, medi, no to je teda vazne rychlovka, hele ja jsem na tom co se tyce prace jako ty, v praci na hovno, takze ja mela atb a zanet delohy po revizi, jsem skoro 3 mesic na pn, protoze mam porad trochu zvysenou sedimentaci a crp, takze ja te uplne chapu, taky bych nejradeji byla na pn do dalsiho tehu, tak se zkus nejak domluvit, ja jsem byvala sestricka a vim, ze ta prace je tezka a zvlast chira, hele to by Te i jako mohli nechat doma, no musis trochu prihrat a az vam to povolej zkouset znova a je to 🙂 🙂 🙂

medvide1
24. čer 2008

litsea:no pn už mam vystavenou takže by to asi problem nebyl

casia:ahoj jj vim že sme na tom podobně četla sem nejakej tvuj odkaz..nj je to holt těžke..auvidim...a jakto že jsi nechala zdravotnictvi??

casia
24. čer 2008

Tak ja ho uplne nenechala, jen uz nejsem ve spitale, delam pro farmaceuticke firmy, ze zacatku me to bavilo, ale ted uz to neni ono a mozna bych se i vratila, byla jsem na JIPu, tenkrat taky manzel to chtel.... no ty nocni, no je to narocny, ale prace me bavila 😵

medvide1
24. čer 2008

me to take bavi ale jak sem už psala ...mam na prd stanicni a pak je to tam každy den hekticke atd...

maktor
24. čer 2008

Ahoj holky
medi- já jsem dneska týden po 2.revizi. Jsem taky sestra na chir a Dr. mi řekl, že do práce mám jít až po šestinedělí 😲 . Tak jsem chvilku o tom přemýšlela, abych tam v tom holky nenechala, ale nakonec jsem poslechla Dr. a zůstanu doma až do konce července a pak nástup. Je fakt, že jsme docela dobrej kolektiv a staniční je v poho a dá se říct i kamarádka. Ale udělám si prázdniny, nebudu čerpat dovču a trošku vypnu 😉 . Dovolenou bych stejně asi pak nedostala a oni už mají naplánovaný služby beze mě.

irisnik
25. čer 2008

litsea:ahoj.....taky jsem myslela že to nejde,jen jsem se tím trapila,,,každy jen nesmíš na to myslet..jenže ono se to řekne...nějak jsem nad tím přemyšlela a došlo mi ,že osud je stejně daný ,že s tím nic neudělam i kdybych se zblaznila...mame ted jet na dovču tak jsem si řekla,ted se mi to nehodí stejně by mi tam bylo jen špatně a v srpnu bychom mohli ještě k moři leta jsme tam nebyli a tam to bude idealní na početí,,,pořadně se vyčistím....pokud mam někde psano,že budu mít ještě miminko tak ho mít budu a pokud ne tak se třeba mužu přetrhnout a stejně se to nepovede....a šup hned jsem otěhotněla.....ale bohužel zase špatny konec....takže odjedem na dovču a budu si dal planovat moře a zase se uvidí jestli mě muj osud překvapí a kdy 🙂 ,pokud jsem to sledovala a byla neštastna tak jsem prostě neotěhotněla...trvalo mi to 1,5 roku podruhe 8 měsícu a ted už jen 3měsíce.......taky možna leta praxe 😀

litsea
25. čer 2008

Irisnik, no je to pravda. Nám se vlastně zadařilo po 3/4 roce na horách, kde jsem neměla teploměr 😀 Teď tomu asi nechám volný průběh nebo se o to aspoň budu snažit... V září chcem vyrazit k moři, tak se to třeba podaří tam. Říkám si, že když se to povedlo jednou, tak se zadaří i podruhé. Momentálně se ale budu víc bát až se to opravdu podaří, abych to dotáhla až k porodu 😅
Koukám, že se ti ty intervaly pěkně zkracují, tak snad to teď bude stejně rychle ale s úspěchem 😉

irisnik
25. čer 2008

Litsea: ja mam taky radost aspon z toho že vím že mužu otěhotnět.....měla jsem taky podruhe děsny strach....zitra jdu na kontrolu tak se chci zeptat jestli nema dost na tom špatnem vinu hlavně moje psychika....čeka mě dost testu...vím že často se nic nenajde..možna by bylo lepší něco maleho najít a přelečit a byt víc v pohodě...no jo uvidíme...osud je někdy fakt divny...ale kdo ví proč to všechno tak je 😉

litsea
25. čer 2008

Iris, z vlastní zkušenosti vím, že psychika dělá hodně, ale že by měla až takovýhle vliv? Je fakt, že jsem se taky od počátku pořád strachovala, aby to malé bylo v pořádku... a pak to špatně dopadlo. Doma si kvůli tomu všichni ťukali na čelo, ale vůbec si nepřipouštím, že bych si to sama přivolala! Po miminku jsem toužila a ten strach byl podle mě přirozený... Naopak si myslím, že jsem to prostě nějak sama vycítila, že by to nemuselo být v pořádku a proto jsem se i bála se těšit, abych pak nebyla zklamaná. Jenomže to jsem stejně byla... 😔 Byla to zřejmě intuice nebo co... Stejně tak jsem bez testu poznala, že jsem těhotná...

Taky jsem slyšela, že často příčinu MA nenajdou. Každopádně koukám, že už jedno dítko máš, takže si myslím, že to byla jenom shoda nějakých špatných náhod...
Věřím, že všechno špatné je pro něco dobré, jenom to dobré zatím nevidíme 🙂

casia
25. čer 2008

Ja si taky tak nejak myslim, ze jak jsem mela strach, ze neco neni v poradku, ze jsem to asi nejak vytusila..protoze ja mela od zacatku pocit, ze neco neni spravne a tehot. prukaz pro me byl cil, kterej jsem se bala, ze nedosahnu, pak se to potvrdilo a uz jsem moc smutnila, ale takhle zpetne musim rict, ze jsem to asi citila, jsem prekvapena, ze nektere holky tady ve 4.tt premysli o lahvickach a perinkach pro deti, to jsem vubec neresila, mela radost, ale zaroven velke obavy....

litsea
25. čer 2008

Přesně to jsem taky nechápala, že si to prostě někdo vůbec nepřipouštěl a hnedka začal nakupovat... A vyšlo jim to! Takže doufám, že příště mi moje intuice řekne hnedka po pozitivním testu: "běž a nakup si pleny dokavaď jsou ve slevě!" 😀 No to je samozřejmě přehnaný, ale doufám, že mě té pozitivní intuice taky jednou dočkám 😵

irisnik
25. čer 2008

mam skvělou holku...ale už je to 10 let co jsem byla těhotna s ní.....myslím si že muže byt chyba i ve věku...jsou i starší...ale co když zrovna mě ten věk nesvědčí....když jsem v zimě otěhotněla byla jsem asi 6 tyden a taky jsem si něco koupila...ani mě nenapadlo že to muže až tak skončit...ted už vím že nakoupoat budu až minimalně po pohybech i dýl..ted v květnu jsem taky citila že jsem těhotna a o tyden později i to že je zle......ted už beru ten osud a pokud se to povede budu počítat i s tím že se to prostě stava a že to nemusí zas vyjit...ale stejně to budou nervy..... 😠

kvetinecka
25. čer 2008

Ahojky holky, já koukám jako blázen, jak to, že jste koníkovaly, vždyť koník nejel.. tak asi nejel jen u nás!!! 😀
Pěkně jste to rozepsaly 🙂)) Lit, jak ti je? 😉

casia
25. čer 2008

No vidis, me to zase blblo vcera, asi to blbne ruzne 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Casia, držím pěstičky, teď to tu dočítám 😵 😵 😵

casia
25. čer 2008

Jasne, dekuji, snad to vyjde, mam velkou radost, ze ten curaci test vysel pozit., nikdy jsem to nepouzivala a minule si to koupila, kdyz uz to nebylo potreba, tak me vcera napadlo to zkusit, takze od vcera jedeme denni tuleni, snad to k necemu bude a kdyz ne, tak zase priste, hlavne, ze je cyklus zpet a s ovulkou...
Co ty Kveti, jak to ctes, nemela si taky pri tom kratkem tehu pocit, ze neco neni v poradku, nebo jen my? Docela by me to zajimalo, zacinam si skutecne myslet, ze to muselo byt jasne uz na zacatku, teda tomu telu, jakoze to ukonci....

kvetinecka
25. čer 2008

Casia, určitě, budu držet pěsti, když ne, tak další měsíc 😉. Já jsem to také nikdy nezkoušela, tak se těším, až budeme moct... ještě ale není ani po šestinedělí 😠 😀 .
Já jsem nic nepociťovala špatnýho, včera jsem to sem psala, ještě den před UTZ jsem nemohla ani dovařit večeři, jak mi bylo blbě.. Prostě nečekané... Jinak já jsem patřila k těm, co si nic nepřipouští a nakupovala jsem mimíškovi, pár věcí, ale koupila... Já už měla i komodu v Kika vybranou.. hold takovej je život... 😅

casia
25. čer 2008

Jasne, asi to nebude pravidlem, bude to nahoda, no vis, ale zase si mohla alespon chvili mit ten krasnej pocit toho nakupovani miminku, ja to neudelala a nidky uz to s tim co clovek prozil, s tim vedomim, nemuze byt takove....ale myslim, ze to vyvazi jine radostnejsi pocity 🙂 🙂 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Ale až budeme mít zase ty broučky v bříšku, tak to bude takové, neboj, já jsem si zase říkala, že pokud nepřekročím 12tt, tak raději nic kupovat nebudu... 😅 , po mé zkušenosti 😒

casia
25. čer 2008

Tak ja ted koncim, za chvili prijde manzel z prace, tak at si nemysli, ze jsem celej den doma na netu, coz teda ale jsem 🙂 🙂 🙂 Jdu si dat cajik, prej teplej caj v horku osvezi vice nez studene, tak uvidime...prijdu vecer. zatim ahoj. 😉

kvetinecka
25. čer 2008

Já si jdu uvařit kontryhel 😀DD Hurá na snažilkováni 😉

irisnik
25. čer 2008

ještě holky na určení plodnych dnu prodavají takove jakoby kukatko s mikroskopem kde podle slin zjistíš plodne dny... 😉

litsea
25. čer 2008

Irisnik, mikroskop, jo? Tak to teda neznám... 🙂 Ovu testy jsem nikdy nezkoušela, měřila jsem BT a sledovala hlen a čípek. A taky jsem ovu poznala podle bolesti 🙂

Květi, díky za optání, v krku už mě tolik nebolí, ale jsem hrozně slabá a mám zase zvýšenou teplotu 😒

irisnik
25. čer 2008

litsea::::jo jo lepší je se asi nesledovat posílam odkaz na stranky o tom mikroskopu http://www.compexbrno.cz/ovulacni-test-ovulace....

casia
25. čer 2008

Ahoj, tak manzel pritah z prace a zaleh k telce a vzal si vychlazene pivko, no proste KLASIKA 😀 Na leco k veceri se usklib a vecer je zase fotbal, ja nevim to euro, co jsme vypadli me to vubec nezajima, ale jeho jo, takze jsem sla zase k pc, pac je tady nejchladneji z celeho bytu. O tom mikroskopu jsme slysela hodne, dokonce jsem se tenkrat velice rozmyslela zda ho nekoupit, ale nevim, asi to funguje, ale vypadalo to dle zkusenosti mnoha, ze velmi individualne a navic hodne lidi melo problem vubec rozpoznat ten spravny obrazec a nanest zadouci mnozstvi slin, no jak ja se znam, moc by mi to neslo, zdaji se mi lepsi ty curaci, stoji asi 20 Kc a staci tak 3 v obdobi plodnych dnu, to se da vypocitat, samozrejme asi nejlepsi je jako litsea, ale ja jsem na to lina, asi nejlepsi je se vykaslat na ovu a mit obden pravidelny sex, jenze me to vzdycky neda a chci to vedet presneji, ale mozna je to chyba, na to prilis myslet..... 😝 😝 😝

litsea
25. čer 2008

Iris, díky za link, vypadá to zajímavě, zase jsem o něco chytřejší... 😉
Casi, tak sexík obden je asi nejlepší, ale na to jsem zase líná já 😀

litsea
25. čer 2008

Jinak to euro už mě taky štve, ale naštěstí dává manža, co jsme vypadli, pokoj 🙂 Ale aspoň už ho máš doma, ten můj ještě nedorazil 😒

kvetinecka
25. čer 2008

Holky, co se týče našich manžílků, je to všude stejný, jak koukám 😀DD Pivko, telka a teď to euro, ještě, že už bude končit!!! 🤐 To jsem ráda, že je lépe lit 🙂))

kvetinecka
25. čer 2008

Jo a co se týče sexíku, tak mi to tak nehrotíme, když je chuť obden pravidelně, to nééé 😀 😝 , ale musím přiznat, že už mi to chybí 😠 😅 Teda 6 neděl a pak MS ... 😀

casia
25. čer 2008

Ja jsem se akorat porad nikde nedozvedela a nedocetla, jak je to s tou vyrobou spermii, zraji nahore 3 mesice a nekdo pak tvrdi, ze jsou plodne jen kazde 2-3 dny, nekde zase bylo 24 h, ja nevim, docela bych to chtela vedet, protoze bych to v plodnych dnech nepodcenovala a sla na to denne, jenze nevim jestli jsou tedy po ejakulaci za den oplodnenischopne...proste mi to vrta hlavou, abychom pak zbytecne kvuli caste frekvenci nestrileli naslepo 🙂 🙂 🙂 🙂 Nevite jak to je?