Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

casia
25. čer 2008

Holky, to je sranda, v Dubci ma manzel a jeho rodina dum, naproti sokolovne, taky na slatinach mame obrovskou zahradu, tak jsme tam porad, Kveti, to jako u hriste?

casia
25. čer 2008

Ja to tu prave zas tak moc neznam, ale podivam se na mapu, kde je nam. Smirickych

kvetinecka
25. čer 2008

Spíš směr kolovraty.. zastávka Uhříněves 🙂)))

casia
25. čer 2008

Jasne, uz vim, za kostelem za Pivovarskou, tam jsme byli predevcirem a meli to rezervovane, tak jsme sli do takovyho pajzlu na Krusovice, primo naproti ustavu...

kvetinecka
25. čer 2008

Jak je ta prodejna s kočárkama, tak směr Říčany nahoru a je to po 100 metrech napravo, jmenuje se to Zahrady Uhříněves 😀

casia
25. čer 2008

A ty jsi tu dlouho, nebo jste pristehovany?

kvetinecka
25. čer 2008

Jooo, tam, jsem tu od ledna 🙂))

kvetinecka
25. čer 2008

Pivovarská je super, ale mají stále plno 😖

casia
25. čer 2008

Mas tu nakou kamosku, ja tu neznam vubec nikoho, tak tady sama bloumam, manzelovo znamy uz tu vetsinou nejsou a holky nepozna uz ani po letech, akorat naky starsi lidi, ale to neni ono, odkud si jinak, ja puvodne ze Skalky a je mi 28, kolik je tobe, na fotce vypadas mladounka 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Já jsem původně z Brna, bydleli jsme na Praze 4, je mi 23 a nikoho tu taky neznám, tak super, tak ted už znám 😵

casia
25. čer 2008

Tady u nas je picoska a taky chodime obcas do Svejka, ale spis jenom na pivo a v Olivierovi maji peknou zahradku, hele tady je hospod, ale nas muze brzy zajimat jen nova kavarna na novym namesti, pac maji vyborny bezkofeinovy kafe 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Jooo a palačinky, ty miluju 😀

casia
25. čer 2008

To jsem taky rada, ja mam nejlepsi kamosku v Australii a holky z prace, z kterejma se hodne kamaradim, to sem maji daleko a taky to jsou hrozny parmenky a ja jim ted nestacim, taky mam jiny starosti, holky jsou nezadany a o detech nechtej ani slyset, ale jinak jsou super, to je skoda, ze pujdes uz v Po do prace,mohli jsme jit nekam na kavicku nebo na vino 😀 Jsem Zuzka

casia
25. čer 2008

No ja jsem trochu baculatejsi, takze palacinky si nedam, leda az zase v tehotenstvi, to si to zase dovolim 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Zuzi IP 🙂)))

litsea
25. čer 2008

Tak už to skončilo 🙂
Holky, já tu taky nikoho moc neznám, bydlíme tu teprve dva roky a nějak jsem neměla příležitost tu nikoho poznat. Ale jsem z Prahy, takže mám kámošky v různých koutech Prahy, ale sem to maj všechny daleko... ☹ Uvítala bych parťáka na bruslení, bruslíte? Nejbližší kámošku mám v Kolovratech, ale ta čeká za pár týdnů mimíse, takže už bruslit nechodí...

kvetinecka
25. čer 2008

No jasný, budeme chodit holky bruslit 🙂))) Já mám kamarádky taky daleko a navíc jsou teď všechny rozjetý, pařej atd. a já mám myšlenky jinde 😀DD

litsea
25. čer 2008

Tak fajn 🙂 Až se dáme do kupy, tak vyrazíme!

kvetinecka
25. čer 2008

To mám radost 🙂)), jak daleko je lit Dubeč??? Jinak já jsem Andrea a ty??? 😀

litsea
25. čer 2008

Andy, Dubeč je asi 2 kiláky za Uhří, směrem na Běchovice, je to fakt kousíček 🙂 Já jsem Jana a je mi 29.

kvetinecka
25. čer 2008

Holky a co kolo??? 😀

casia
25. čer 2008

Tak super, ja teda bruslit neumim, ale az budu zdrava, muzu to zkusit, dubec je kousicek, ja tam jezdim porad, ahoj Jani, Zuzka, jsme skoro stejne stare🙂

casia
25. čer 2008

Kolo by slo, jen ho mam v Dubci v dilne🙂))

kvetinecka
25. čer 2008

Zuzi, naučíme 🙂, Jani, koukám, fakt kousíček 😵

casia
25. čer 2008

No tak to holky cumim, jak je ten svet malej, jeste jsem si psala s baji, tak se sem stehuje v zari, tady kousek za trat, ta bude rodit v rijnu....

litsea
25. čer 2008

Brusle jsou super, kolo taky dobrý. Jen ho musím "přezout", protože se mi pořád vyfukuje. Manža si opravil jenom to svoje, prý už ho nebudu letos potřebovat - to řikal před měsícem, haha... 😖 No, však já ho dokopu 😀 Bruslit chodím ráda do Dolních Měcholup, vede odtamtud stezka až někam do Počernic. Andy, znáš to tam?
Čau Zuzko 🙂 Bruslení se naučíš 😉

litsea
25. čer 2008

To teda taky koukám, jak je ten svět malej! 😎
Holky, mě se chce strašně spát, tak to pro dnešek balím, dobrou noc 🤐

kvetinecka
25. čer 2008

Neznám, já většinou jezdím tady po Uhříněvši 🙂)) No tak až budeme fit, tak můžeme vyrazit 😝

casia
25. čer 2008

Jo jasne jako mala jsem bruslila na takovejch tech ruskejch a slo mi to, ted to pujde taky, alespon zhubnu 🙂