Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

casia
1. črc 2008

No vis, je to asi mechanicky, mam 157 cm a manzel je vyvinut a vysokej, tak zaver doktorky, stery jsou v poradku, mam vice prekrveny cipek, pry to nic neni, je to ale proste neprijemny, i kdyz je to obcas, to vis, ze si kazdej hned rekne, ze do toho busime, az se natrh...ale to zase ne 🙂 🙂 🙂
My se snazili malo, ale bohuzel i tak jsem na to myslela ☹
Andy, psala jsem Ti to uz do IP, hcg po potratu v krvi jeste je a pomalu klesa, nemelo by to znamenat nic zvlastniho, pravdepodobne, kdyby jsi si udelala jeste testik mela by si 2 carky, tak te asi pani doktorka chtela upozornit, je mozne, ze kdyby si mela nejake velke bolesti a problemy, napada me, ze by tam mohl zustat nejaky zb\tek a ten tam neco vylucovat, ale to bude asi pitomost, to me jen napadlo....ale to vubec neber 😀

litsea
1. črc 2008

Teks, tak to jsme na tom stejně s tím špiněním...

Misi, já myslím, že je to normální, časem se dostaneme znovu na nulu 😉

Terci, aha, tak to by bylo vtipný, no ale co ty víš, třeba se ovu trochu opozdila... No uvidíš zítra. Každopádně držím palce, a když to nevyjde tento měsíc, tak se svět nezboří 🙂

misicka455
1. črc 2008

No tak já jsem si ze srandy dělala test a naštěstí asi týden po revizi byl už negativní 🙂

kvetinecka
1. črc 2008

Zuzi, děkuji, já už jsem ti stačila taky písnout 😀

misicka455
1. črc 2008

Jasně začneme zase od nuli 😀

teksas
1. črc 2008

casia my jsme ted zkouseli prvni sex a ja po nem krvacela taky trochu .....takze doufam taky jen ze treba to bylo prekrveny ci co ...ale obcas po styku spinim no.....

misicka455
1. črc 2008

No já vždy po styku dobrý tak snad teďka nezačnu 😉

litsea
1. črc 2008

Jejda, jsem si popletla jména, s tím nulovým HCG to bylo pro Květi (Andy)... 😀

My zatím nesexovali, tak teda nevím co mě čeká... 🙂 Ale je fakt, že při těhu je všechno překrvený, tak to může ještě nějaký čas třeba přetrvávat...

casia
1. črc 2008

Asi se to spino po styku proste stava a nemusi to byt nic vazneho 🙂 🙂 Me teksas taky hcg nemerili po, ale asi by to meli zkusit, asi peclivejsi lekari, ale kdyz nic nezlobi, asi v pohode 😀

misicka455
1. črc 2008

Já mám dneska už tři týdny od revize, oslavuju to jako nějaké výročí 😀

misicka455
1. črc 2008

Taky jsme nesexovali a asi dlouho nebudeme jak mě bolí to břicho bych to asi nerozdejchala 😀

litsea
1. črc 2008

To jo, já měla včera také samá výročí 😀
Misi, a pak dostaneš zase mrchu, takže zase nic nebude 😝 Ale co, hlavně, abysme byly zdraví a to ostatní přijde samo, že jo? 😉

teksas
1. črc 2008

ja budu mit zitra 4tt huraaaaa huraaaa ...ty 3tt jsem taky slavila kazdej tejden se klepu na stredu ..je to normalni uchylarna 🙂))

misicka455
1. črc 2008

Já na úterý 😀

misicka455
1. črc 2008

Jejda chudák manžel no jo pak bude zase ms 😀

misicka455
1. črc 2008

No, ale pak mu nedám vydechnout 🙂

tercie
1. črc 2008

Teda já chvíli makám a vy zatím popíšete celou stránku 😀

Holky já to dneska balím, tak papa zejtra !!

misicka455
1. črc 2008

Tak zítra 🙂 pa

misicka455
1. črc 2008

Já jdu koukat na film, náhrála jsem si včera manželky tak na ně juknu. možná se semka ještě večer kouknu. Držte mi palečky u doktora ať to není nic zavažného 🙂

mabe
1. črc 2008

Ahoj holky, tak ja dneska nejak nestiham. V praci frmol. Ted musime jet s motorkou do servisu. Ukazu se tady vecer. 🙂

donnald
1. črc 2008

Ahojky všem. Jak tak čtu, zavedla mě sem skutečnost, kterou mám s některými s vámi společnou ☹. Bohužel pro nás všechny. Asi před 3 týdny mi vyšli pozitivní testy, tak jsme se s manžekem začali radovat. Ovšem už po 1.návštěvě u doktora jsem věděla, že to nebude jek tak. Řekla že jsme v hodně velkým začátku 🙂 a tak mě připravil na všechny varianty, které mohou nastat. Ovšem co - o mimi se snažíme přes rok, takže i když jsme stáli pocelou dobu na zemi, radosti jsme se neubránili. Jaký však to byl šok, když jsem byla teď v PO na ULT. - dutinka 2cm, HcG v krvi 6800 a embryo nikde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sice rikal, ze vzhledem k nepravidelnosti menstruace to muze byt jeste porad zacatek tehotenstvi a nemame predem zbytecne zoufat, ale taky rekl ze hormony a dutinka odpovida cca 6tt, kde uz by teda fakt melo neco byt videt ☹. Zitra mu budu volat jak dopadl dalsi odber krve a pristi utery jdu na dalsi ULT. jsem pripravena na to - ze bude konec. Obreceli jste to s manzelem oba. Nastesti jsme to rekli jen segre a kamosce, takze to nikdo moc nevi. Asi bych totiz vubec nezvladala ta soucitne pohledy.
Jsem vsak rada, ze pisete ze zhruba po 3 mesicich se na to muze znova 🙂.
Preju vsem hodne hodne hodne stesti, at jsou z nas brzo maminy!!!!!

mabe
1. črc 2008

Donnald, nadeje umira posledni. Ja jsem to mela taky tak. Rikali, ze uz by melo byt neco videt, ale je videt jenom dutinka bylo to taky na zacatku 6tt. A pak za tyden, ejhle, bylo tam. Takze jeste nezoufejte. 🙂

litsea
1. črc 2008

Ahoj Mabe, já taky nevím v práci kam dřív skočit, ale už na to kašlu a půjdu to dneska zabalit 🙂

Donnald, neházejte zatím flintu do žita, poslední ms není vůbec směrodatná, pokud ji máš nepravidelnou nebo máš dlouhé cykly... 😉
S tím snažením říká každý něco jiného, někdo dokonce dokonce říká, že se může hned 😵 Ale záleží, jak se kdo cítí...

misicka455
1. črc 2008

Ahojky,
Donnal sice bych se moc netěšila, aby sklamaní nebylo tak velké , ale znáš to naděje umirá poslední. Takže držím palečky ať to dobře dopadne. 😉

donnald
1. črc 2008

Ahojky,
vnitřně musím přiznat že asi tak 1/1000 moji dušičky doufá. Jsem ale racionalista, takže opravdi 999/1000 převládá v tom, že je konec a budu muset na ten zákror. Vůbec oněm nic zatím nevím, takže až budu vědět víc, budu se informovat u zkušenějších.
Díky za info a přeji zhezký den

PS: zítra budu volat na ty testy HcG. Jestli tomu dobře chápu, měli by klesat, že? Nebo můžou i tak ty výsledky růst?????

misicka455
1. črc 2008

Růst by neměli 😉 Neboj zákrok je v pohodě, ale i tak doufám, že na něj nebudeš muset 😉
Dej zítra vědět 😉

donnald
1. črc 2008

JJ, určo se ozvu co a jak.
Díky

misicka455
1. črc 2008

Tak zatím 🙂

mabe
1. črc 2008

Tak holky, jak se mate?? Ja mam toho dneska plny zuby. 1,5mesice jsem nic nedelala a ted jsu uplne grogy fakt. Psychicky jsem uplne vystavena. 😒 Ted jsem uklidila po holcicce a mam toho dost. 😒

misicka455
1. črc 2008

No ono to ještě chvíli bude trvat než to bude Ok 😒 já chodím každý den z práce zničená 😖