Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
7. črc 2008

Mabe, moje doktorka je přírodní žena, tak mi doporučila tohle, myslím, že to obsahuje dobromysl, truskavec, šípek, mateřídoušku, čekanku, řebíček, hluchavku, heřmánek, jitrocel. Koupila jsem to na staromáku v bylinkářský lékárně. Ale trvalo to fakt skoro rok, než se mi to všechno upravilo. Jenomže stejně, k čemu mi to zatím bylo?! 😒
Dneska už bych HA v žádném případě nepozřela! Já v práci ještě chvíli pobudu a pak mám srazík s kámoškama, takže se ukážu až zítra. Hezký večer 🙂

casia
8. črc 2008

Ahoj holky, tak ja preji dobre ranko! Vsechno jsem poctive precetla, vitam Irisnik z dovci, jela bych hned 🙂 Medvide, fotky mas krasny a moc vam to s manzelem sluselo, Mabe jsem rada, ze se Ti tam takhle venovali, jen me prekvapuje ta antikoncepce, ale urcite souhlasim, ze vsechny ty vyvolavacky a podobny svinstva nejsou nic dobreho, nekdo se s tim vyrovna dobre a nekomu to uplne zaneradi organismus, jsem rada Jani, ze uz si zdrava a mas uz odmrchovano, me to ceka 12., takze bud nebo 🙂 ale pocitam, ze spis ne...jinak holky doporucuji to sestinedeli dodrzet, uz jsen kvuli pretrvavajici hladine hcg, pak po revizich, taky do nas nacpali nakou chemii, my uz se ted snazime, bohuzel mam nejaky nalez v moci a na steru, neni to pry nic vaznyho, ale bude to asi chtit jeste lecbu, coz me nijak nefacha s tim snazenim, tak jeste uvidim co to bude, jinak papkam ten Femigard, moc mi to chutna, tak doufam, ze i pomuze 🙂 Tem bylinkam ja teda taky fandim, myslim, ze v urcitych pripadech by se mela medicina trochu priucit a postupovat prirodne...
Jinak ja se mam fajn, o vikendu jsme zase slavili, tak mi nebylo v nedeli moc dobre po tele🙂
Doufam, ze jsem na nekoho nebo neco nezapomela, zdravim vsechny!!!

misicka455
8. črc 2008

Ahojky holky vás dočíst to je fuška 😀 Bohužel jsem nestihla vše tak jen ve zkratece 😉

Vítej Prochi a je mi líto co se ti přihodilo, ale ono kdybys měla dětí milion tak to vždy zabolí 😉 No u mě konstatovali zamklé těhu a já pak začala krvácet a to mrtvé šlo ze mě takže jsem myslela , že budu mít pokoj když jsem to potratila sama od sebe, ale jak píšeš doktorka to chtěla dočistit něco tam zůstalo 😉

My máme dneska měsíc od revize a sex ještě nebyl není to tím , že bych se bála , ale pořád mě bolí to břicho i když o něco míň tak na to ani nemám chuť 😒 Byla jsem včera na neurologii a řekla, že mám zablokovaný jaký si sval nebo nerv nebo co to je a je možné , že to břicho je od toho. Ke všemu jsem dostala zánět do zubu tak jsem včera byla ještě u zubaře a jsem na drsných antibiotikách.

litsea
8. črc 2008

Ahoj holky,

Zuzi, kdepak jsi se flákala, co? 😕 Snad ten nález nebude nic vážného a rychle se toho zbavíš... 😖 Ten femigard už mi poamlu začíná docházet, tak přemýšlím, jestli mi k něčemu je... Cyklus vypadá zatím dobře... A kontryhel už mi došel, tak si ho možná ještě koupím.

Misi, to je teda opruz! Budou ti ten zablokovaný sval nebo nerv nějak léčit? A nepomohla by ti na to taky ta mojžíška? Já jdu k zubaři zítra a vůbec se tam netěším ☹

Hele, holky nemusíte se po mně opičit se všema těma problémama! 😢 I když musím to zaťukat, ale už týden je mi fakt dobře, takže zvažuju, že se začnu trošku hýbat. Až budu mít po závěrce teda, zatím jsem pořád v práci... Pak bysme konečně se sousedkama z Uhříněvsi mohly dát třeba ty bruslíky, co vy na to?

misicka455
8. črc 2008

No já jsem včera začala trošku cvičit a dneska jdu na magnetickou rezonanci, že prý se podivají jak to tam vypadá pak mi napíše rehabky a uvidím. tu mojžu bych klidně začla cvičit, ale prý se nemá tři měsíce se snažit a to se mi fakt čekat nechce tak nevím jsem z toho zase tulpachová.

misicka455
8. črc 2008

No nic valím na tu magnetickou a pak ještě chvilku do práce zítra na ráno takže se tu stavím až zítra odpoledne a dočtu ten zbytek 😉

casia
8. črc 2008

Ahoj misi, no ty si to teda vazne vybiras Ti reknu, nevim jestli uz nemas, ale velmi dobry je na cviceni a uvolneni takovy ten velky fit bol, ja na tom obcas hopsam a na zada me to hodne pomohlo, mela jsem je zniceny ze spitalu, jak je malo sester a musely jsme se rvat sami s tezkejma pacientama ☹ Tak snad magneticka dobre dopadne, ted se ani nesnazte, protoze MR je taky naka radiace do tela, o dost vic nez rentgen, kdyz uz byste se snazili ani by si tam nesmela....
Cus Jani, no flakala jsem se, no porad naky oslavy🙂 cloveku je pak blbe a taky jsem vcera resila ty doktory, zitra tam jdu, tak snad to bude v pohode🙂 Bruslicky dame, ale az budeme uplne fit, to je jasny...tuhle jsem jela okolo Tebe autem, je to az uplne vzadu za postou, vid🙂
Ja jsem zatim s tim femigardem spokojena a hodne jsem to zkoumala na netu a vypada to fakt dobre, hodne lidem pomohl srovnat cyklus, nekomu k ovulaci, nekdo rika i k otehotneni, to si nemyslim, ale staci ta ovulka, ale rozhodne nikomu neublizil, jen jedna holka psala, ze mela po tom akne, tak nevim, tomu taky neverim, ze by to bylo po tom...ale clovek stejne nevi, jsme kazdej individualni, kazdej ma jiny prubehy atd.

litsea
8. črc 2008

Zuzi, Misi, MR nevyzařuje žádnou radiaci, je to všechno na bázi magnetických vln. Manža na ní chodí jednou ročně a je to dost nepříjemný - je to docela hlučný, jako když ti někdo tluče do želez u uší... Ale je to super vyšetření 😉
Zuzi, jojo za poštou. Tak až budeš fit, tak se ozvi. Snad se ukáže i Andy.

Holky, mám strašný práce, tak jdu makat, ať tu zase nestrašim až do večera... 😖

casia
8. črc 2008

Aha, diky Jani, tak jsem si to spletla, to se omlouvam, ted me rikal prave doktor o nekterym z tadytech vys., ct, mr atd, ze je to moc silny, tak jsem to spletla, nebo on🙂

litsea
8. črc 2008

Zuzi, já jsem informovaná, protože jsem si tím vším před lety prošla s manžou... 😢 Jinak bych to taky nevěděla 🙂 Cétéčko je sajrajt, je to takovej horší rentgen...

mabe
8. črc 2008

Ahoj holky, tak manza na basketu tak sem se na vas prisla juknout. Dneska jsem se objednala na tu genetiku. Ale je to teda az na 31.7. 😒 Pani dr. ma dovolenou. 23.7. jdu pro vysledky steru k me gynekolozce a budem se bavit, co a jak dal. Jaky bude dalsi krok. Dneska v praci me bolelo bricho jako na MS. Ale ted uz nic. Tak uvidime, kdy dorazite. Dneska jsem 26DC. To by bylo kdyby to prislo ukazkove. 😉

mabe
8. črc 2008

HOlky, tak ted jsem byla na zachode a mam trosku zbarvenej vytok. Brisko taky trosku citlivejsi, tak ze by MS pomalicku prisla. 😉 To by byla parada po 4tt. Minule jsme musela na vyvolavacku po 2mesicich.

Holky, pouzivaly jste normalne tampony nebo musim vlozky. Ja na ne nejsem moc zvykla. 😒

casia
8. črc 2008

Ja jsem radsi dala vlozky, taky mam radsi tampony, ale pro jistotu, rikala jsem si, je to tam rozbolavely a jeste jsem se bala tech infekci....

mabe
8. črc 2008

Casi, asi mas pravdu.Taky to tak udelam. Ale nechce se me. 😒

mabe
8. črc 2008

Ja prave asi nejakej zanet mam uz asi ted. Vysledky budou za 14 dni. Dr. me dala boruvky v kapslich.

kvetinecka
8. črc 2008

Ahojky holky, téééda tady to frčí, Jani, jasný brusličky platí 😵 😉. Už se moc těším.
Teda, tady jsou pořád nějaké nemoci ☹ , tak všem móóóc zdravíčka 😵! Já pořád čekám na mršku a nic 😒, už to chci mít za sebou...

mabe
8. črc 2008

AHoj KVeti, kolik tydnu jses od revize?

medvide1
8. črc 2008

ahojik holky a kdy by tak mela dorazit MS od revize??

misicka455
8. črc 2008

ahojky holky , tak já denska slavím 4 týdny od revize 😀 😀 ms zatím nikde , ale čekám jí každým dnem desátýho by měla přijít normálně tak uvidíme 😉

Médi od revize by měla ms přijít 4 až 6 týdnů 😉

misicka455
8. črc 2008

holky tak vám řeknu, že teda tá magnetická je teda pěknej hnus na psychiku ještě teď když si na to vzpomenu se celá třepu. 'Byla jsem na tom vyšetření asi 45 min z toho 10 min s kontrastní látkou 😠 Bzučelo to tam vrčelo a já nevím co všechno ještě ke všemu je to takovej stísněnej prostor, že jsme měla chvilkama pocit, že nemůžu dejchat 😀 No výsledky budou v pondělí tak snad Ok. Asi to tento měsíc moc na snažení nevypadá jelikož jím ty antibiotika a tá magnetická k tomu 😒 no však srpen je taky pěknej měsíc ne 😉 No prostě jsem si řekla, že to nebudeme hrotit. 🙂

litsea
9. črc 2008

Dobrý ránko,

Misi, ta MR je fakt nepříjemný, manža na to taky nadává. Ale kromě toho hluku to snad nemá žádný negativní vlivy...
Já snažení v červenci taky vzdávám, vzhledem k tomu, že mám pořád vyšší HCG a chci začít s tou Mojžíškou, kde se nedoporučuje v prvních měsících otěhotnět... Takže si dám dva měsíce prázdnin a září je taky pěkný měsíc 😉

Mabe, tak to už máš mrchu v zatáčce. Mě taky dorazila po 4 týdnech a začala špiněním 🙂

Andrej, snad taky mrcha brzy dorazí, neboj! 🙂 Na bruslíky už se těšim, možná vyrazim už příští týden, jestli bude v práci trochu klidněji...

Jo, ještě s těma vložkama x tamponama: normálně mám radši tampony, ale teďko poprvý po revizi jsem statečně trpěla s vložkama. Bála jsem se, abych zase nedostala nějakou infekci... Ale příště se zase vrátím k tamponům...

medvide1
9. črc 2008

misi:jj diky za info🙂

misicka455
9. črc 2008

Jo tak stěma vložkama jsem na tom stejně používala jsm támpóny a pak několik měsíců před otěhotněním kálíšek, ale teď raději budu používat vložky. Ms pořád nikde mám takovou tuchu , že ji dostanu za týden na dovči 😀 😀 😀

Taky přemyšlím nad tou mojjžíškou no možná tam přiští týden zavolám a obědnám se 😉

mabe
10. črc 2008

Ahoj holky, tak to asi bude opravdu MS. Dneska rano nacervenalej vytok - huraaaaaaaaaaaaa. Ale jeste potichu to kricim, abych to nezakrikla. Brisko taky trosicku poboliva. 😉 Mam toho v praci moc, tak sem prijdu az vecer. 😉

misicka455
10. črc 2008

Tak to je super já už jí taky očekavám každým dnem 😉

litsea
10. črc 2008

Ahoj holky,
tady to koukám žije! 😀
Já to nechápu, ale začala jsem zase špinit... A to mi skoro před týdnem skončila mrcha... ☹

Mabe, s tou prací jsme na tom podobně! Už aby bylo září a můžeme vyrazit na dovču 😉

Misi, s Mojžíškou začínám příští úterý, tak pak dám vědět 🙂 Jakou máš zkušenost s kalíškem? Taky jsem o něm uvažovala, ale pak jsem otěhotněla... A kam razíte na dovču?

mabe
10. črc 2008

Tak jenom kuk. Jeste tady budu tak 2h. ☹ Ale neda se nic delat. 😒

Liti, a mas doporuceni od dr.? Nebo si to sama platis. Ja jsem na to tedka na kontrole totiz zapomela a na dalsi jdu az za 14 dni. Ale jeste nemam po MS a to by melo byt, ne?

misicka455
10. črc 2008

S kálíškem mám tu nejlepší zkušenost fakt je to dobrá věc nemusela jsem se vůbec o nic starat, kolikrát jsem nevěděla ani, že to mám 😀

Dej pak vědět s tou mojžou jsem fakt zvědavá 😉

litsea
10. črc 2008

Mabe, doporučení nemám, ani jsem to doktorce neříkala... Jak je to ms nevím, ale třeba se to v úterý dozvím.. Pak dám vědět 🙂

Misi a jakou máš velikost - tu menší nebo tu větší? Až budu mít po závěrce, tak to musím nastudovat! 😵

Holky, zítra mám deadline a vůbec nestíhám! ☹ Asi tu budu dneska spát nebo co! 😀 😠

mabe
10. črc 2008

Lit, jsme na tom podobne. Ja to vidim jeste tak do 19h. 😒 Zitra chci jit v 12h - musim do te nemocnice pro vysledky histologie. Mela jsem tam uz jit minulej tyden. 😒 Tak tady musim toho co nejvic udelat. Mam malo lidi a sef az se vrati v pondeli, tak me asi sprdne, ze nestihame. 😒 Ale je cas dovolenych. 😒

Do uterka pockam.

Misi, ja si to nedokazu predstavit s tim kaliskem. 🙂