Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
19. črc 2008

Ahoj don, tak uz to mas za sebou. Je me to lito, ale co uz tedka. Ted uz zacinas znova. Budu drzet palecky, at to priste bude OK.

lafayette
19. črc 2008

ahoj, mam presne 6 tydnu po revizi a MS stale nikde ☹ mate nekdo podobnou zkusenost? Jsem z toho docela na nervy...

mabe
19. črc 2008

Ahoj laf, jeste vydrz. Nemusi to prijit presne. Ja po minulem missed jsem MS taky nedostala a sla jsem po 8tt na vyvolavacku.

lafayette
19. črc 2008

mabe:: dekuji za uklidneni 🙂 jsem uz na pristi tyden objednana ke sve gyn., nevim, jestli neplasim 😅 taky bychom se uz chteli pokouset o mimi a cekame a cekame a porad nic ☹

donnald
20. črc 2008

Ahojky devcata,my zaciname odpocitavat kazdy den.... . Uz se tesim az prijdou MS. Teda pokud prijdou, nebot i pred tim jsem mela hodne ale hodne nepravidleny cyklus. Nevite, kdy bych mohla zacit pit kontryhelovy caj?Jak dlouho po revizi delohy?

aneta52
20. črc 2008

LAFAYETTE:Ahojky,to je mi moc líto.Taky jsme si tim před třemi měsíci s manželem prošli,dokor říkal,že že by se MS měla objevit do 56 dnů(dvou cyklů),tak neboj,určo to bude dobrý.Já jsem to dostala taky na poslední chvíli.Taky chceme zkoušet co nejdříve,tak uvidíme.Doktor mi napsal nějaký vitamíny,budu pít čajít..tak snad se to povede. 😉

Chtěla jsem se ještě zeptat,jestli někdo nemá stejný problém jako já.Byla jsem dvakrát těhotná a u obou těhotenství se mi objevi v děloze hematom,při prvním se mi vstřebal,porodila jsem zdravou holčičku,a ted při druhým mi bohužel prasknul.doktor mě docela vyděsit tím,že mám počítat,že u dalšího těhotenství se objeví zas a záleží na tom,zda praskne nebo se mimi udrží.tak se docela bojím.Nemáte s tím někdo zkušenost??prý se tomu předejít nedá.. ☹ ☹

lafayette
20. črc 2008

aneta52:: dekuju za podporu. Budu tedy trpelive cekat 🙂 ono mi asi ani nic jineho nezbyva 😅 taky beru vitaminy, hlavne kyselinu listovou.

donnald
21. črc 2008

Ahoj holky, mohli byste mi rict jake vitaminy berete konkretne? Dnes se chystam zacit poprve pit kontryhelovy caj, ale chci udelat vse co by treba jen pomohla, takze budu rada za tipy. Díky.

aneta52
21. črc 2008

Dobré ráno,já beru femibion a calibrum baby plan.a chci si koupit kontryhelový čaj,tak to snad zabere. 😉 Jinak BT neměřím.Nechci,abych pořád myslela na to,zda je dneska vhodný den k oplodnění nebo ne 😖 .Tak držím palečky,holky,at nám to všem vyjde.papa

evik29
21. črc 2008

ahojda, jsem tu nová, hledala jsem na netu informace o zamlklém těhotenství, protože jak se zdá čeká mě kyretáž, pan doktor mi ve čtvrek sdělil že nevidí srdeční akci, prý počkáme jestli začnu krvácet, pokud ne jdu do nemocnice, jsem z toho dost špatná

mabe
21. črc 2008

Eviku, je me to lito. Je to smutna vec, ale prekonas to, uvidis. Casem to preboli. 😉

mabe
21. črc 2008

Jee, promin dala jsem tam usmivajiciho smajlika. 😒 Omylem se me tam ukazal. 😒

veru77
21. črc 2008

ahojky ... mě to samé potkalo v 8tt v únoru 08 ... naprosto chápu jak se cítíte ☹ ... já se první dny po té zprávě ani nemohla podívat na kočárky, miminka ... viděla jsem to jako děsnou nespravedlnost ... ale věřte, že se to znovu podaří 🙂 já jsem nyní opět těhu ale strach z toho, že se to stane opět mám děsný ... během každé kontroly u dr. jsem nervozní a mám strach, že zase uslyším tu strašnou zprávu ale věřím, že tentokrát to vyjde ... držím Vám všem pěsti 😉

aneta52
21. črc 2008

Ahojky Evi,to je mi moc líto,snad se to brzo vyřeší.A ve kterém jsi byla týdnu?

VERU:Můžu se zeptat po jaký době jsi znovu otěhotněla?

veru77
21. črc 2008

anet: no 3.3. jsem byla na revizi dělohy a 23.6. jsem si udělala těhotenský test 🙂 ... první menzes po revizi jsem měla 2.4. ...

litsea
21. črc 2008

Ahoj holky,

Donnald, já začala na doporučení doktorky pít kontryhel ihned po revizi 🙂

Evik, to je mi moc líto, drž se! Kyretáž je v pohodě, to zvládneš, hlavně se musíš brzy oklepat i po psychické stránce... Brzy se budete moct začít snažit o nové mimi 😉

Veru, gratuluju moc a držím palce, ať to tentokrát vyjde! 😉

Lafayette, vydrž, však ona dorazí. Zkus ten kontryhel...

Jinak vitamínky beru mamavit a koupila jsem si echinaceu na posílení imunity. Pila jsem femigard na úpravu cyklu, ale už mi došel.

Mabe, co ta Mojžíška, uvažovala jsi o tom? Já pořád váhám... 😅

tercie
21. črc 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám, ale přišla jsem vás aspoň pozdravit a popřát každý z vás, ať vám vyjde to, co je pro vás zrovna aktuální 😉

litsea
21. črc 2008

Ahoj Terci, a co ty, jak se máš?
Já jedu druhý cyklus od revize, ale není to ideální, občas špiním... ☹

donnald
21. črc 2008

Ahojky,
díky za tipy na vitaminy. KOntryhelový čaj už mám, tak se pustím do dalších věcí.

Eviku, to zvladnes. Vim, ze to zni divne, kdyz to ted tak ctes. Ja zakrok podstoupila v tuto SO a myslela jsem si, ze zvladnout to rozhodne nemuzu. Ver tu ale vsem, bohuzel v 99% vime co piseme ☹. Ale...............nadeje umira posledni. Takze neves zatim hlavu dokud nebude 100% vysledek. Já taky porad doufala........ale i presto se pripravovala na variantu 2, tu ke ktere bohuzel doslo.

Preju vsem brzo mimi!!!! Snad nekde cekaji i nas.....

evik29
21. črc 2008

Ahojda moc děkuji za podporu, dr mi řekl že jsem v 7tt, ale já mám pocit že méně, ve čtvrtek uvidím, ale to čekání je hrozný. 😔 😔

donnald
21. črc 2008

JJ, verim. Cekala jsem tak kazdy tyden, kdy jsem chodila na KO ultrazvuky. ze zacatku to vypadalo nadejne - dutinka, vacek, rostly, hladina HCg se zvysovaa,.............ale srdicko prece jen bit nezacalo.
Drz se a preju, aby jsi byla ta, kterou ceka stastny konec !

akras
21. črc 2008

Ahpjek holky, tak se zase po nějaké době hlásím. Dnes jsme byli na kontrole. Máme ruce, nohy, hlavu a tělo, vypadáme jak medvěd a jsme 9+2.
Jsem mooooc ráda, že to dopadlo tak bezva, ale teda byly to nervy. Ráno jsem se úplně klepala strachy a pak, když mi dělala ultrazvuk, tak asi minutu mlčela a to teda bylo šílený, já nepoznám, jestli tomu mimču bije nebo nebije srdíčko, takže vím houby. Pak pronesla, že tam vydí známky toho, jak jsem krvácela, ale že je to nic není. Tak jsem se ptala, jestli je teda jinak vše OK a ona, že jo, tak to mi teda spadl kámen ze srdce.
Jinak se dost divila, že mi ta druhá dr. doporučila tu feminellu. Prý je jasný, že mě to muselo děsně pálit, protože se to bere spíš jako prevence a ne na už rozjetý výtok. Tak mi dala Clotrimazol a mast, prý se toho nemusím bát a užívat celých 10 dnů, takže jediná špatná zpráva dne je, že budeme nadále bez sexu.
příští nebo max. za 14 dní jdu na odběry těhu a taky na NT screening, na který chci jít. Dávala mi vybrat ty test na vývoj. vady v 16tt (asi triply) hrazené pojišťovnou nebo tohle za 1000,- Tak já chci teda rozhodně ten NT screening, triply vycházejí moc často falešně.
Tak tu je můj román, pardon, 😉
Moc vám všem přeju, abyste se brzy zase dočkaly nového mimouše. Nám to tak moc dlouho netrvalo, v podstatě hned napoprvé 3. měsíc po revizi. Takže přežijte to ošklivé období teď a pak hurá na to 😉
Je mi blbě z oběda 😝

tercie
21. črc 2008

Vlezla mi do toho práce, Lit, ale já se cítím v pohodě, cyklus taky v pohodě, a teď dokonce 18DC cítím takový napětí v podbříšku a pocity, jako když jsem byla předtím těhu, tak nevím, jestli si to jen nenamlouvám, uvidím kolem konce měsíce, jak to dopadne.

A co ty, to špinění, nemůže to být od femigardu třeba? Říkalas o tom dr? JInak nevím, od čeho by to mohlo být...

eviku ať ti to dobře dopadne, víme tu všechny, jak ti asi je...

tercie
21. črc 2008

Akras moc gratuluju, a ať je i nadále všechno tak, jak má být !!! A jsem zvědavá, která z nás tě bude následovat 🙂

akras
21. črc 2008

Jinak já měla missed 20.2. a 13.6. mi vyšly //. Jsem na tom jko Veru. Před každou kontrolou se klepu strachy, ale mám takový pocit, že to tentokrát vyjde 🙂 ...musí. A vám všem se taky brzy zadaří 🙂
Eviku, moc ti držím palce a všem ostatním taky 🙂

lafayette
21. črc 2008

prave jsem si nasla definici tolik opevovaneho kontryheloveho caje a jdu do toho!!! Dekuju moc za typ 😉

evik:: drzim ti pesti, at to dobre dopadne!

litsea
21. črc 2008

Donnald, jsem ráda, že už je ti lépe na dušičce... Ono nosit mrtvé mimi v břiše nic moc... 😖 Hlavně na sebe buďte holky po revizi opatrný, ať na vás neskočí někde nějakej bacil. Hezky baštěte vitamínky a hodně odpočívejte, fakt se to vyplatí 🙂

Akras, tak to je super povzbuzující zpráva, gratuluju moc! Jen tak dál 😉

Terci, tak to vypadá nadějně 😉 Držím palec 😵 To špinění jsem s doktorkou nekonzultovala, říkala, ať přijdu, až budu zase těhotná... Tenhle cyklus jsem femigard nebrala, jenom ze začátku, tak nevim... Asi se tělo ještě čistí... Když budu špinit i po další mrše, tak asi cinknu doktorce.

ismail
21. črc 2008

ahoj holky, potrebuje od Vas poradit, mela bych byt 6+2, na utz videt jen zloutkovy vacek. Od ctvrtka do patku jsem byla v nemocnici, nebot mi bylo sdeleno, ze mam na vajecniku cystu a ze to je mimodelozni a ze v deloze je jen mala dutinka(ze je tam i zloutkovy vacek zjistili 4 hodiny na na lepsim utz). Jenze se obavam, ze mam zamlkle tehotenstvi, protoze v patek bylo hcg 1465 a dnes jen 1890. Nemam zadne obtize, jen jsem unavena, trochu me boli prsa a obcas podbrisek. Beru utrogestan, otehotnela jsem po clostilbegytu, o mimi jsme se snazili dlouho. Ve ctvrtek mam jit na kontrolu. Nevite co se mnou bude dal? ceka me revize? Bojim se, jeste toho mimodelozniho,ale kdyz na jednom utz videli zloutkovy vacek tak to uz nehorzi nebo ano? Dekuji za Vase nazory, jsem z toho vseho pekne vyklepana ☹

tercie
21. črc 2008

ismail nenervi, to je to nejhorší, a neprospívá to ani tobě, ani miminku. Pokud viděli dutinku v děloze, tak se mimoděložního obávat nemusíš. Nicméně nejsem doktorka, můžu ti dát jenom psychickou podporu. Však příroda ví sama dobře, co je správně. Přeju moc moc abys nedopadla jako my tady, ale abys broučka v klidu donosila až do konce 😉

donnald
21. črc 2008

Ahojky,
Litsea je to těžký, ale život fakt musí jit dal....Uz se tesim, az na tom budu aspon jako ty - ocekavat druhy cyklus 🙂.
Ismail: těžko říct. Je pravda (resp. doktor mi říkal), že hladina HCg by se měla za tyden zvyšovat zhurba 3*nasobne. Me tehdy na zacatku nasli taky vacek, ktery rostl, rostl, ale srdicko se nerozbusilo. Jen nerozumim tomu - oni ti uz jako rekli ze je to mimodelozni nebo jsou sami na vazkach?
V kazdem pripade, nadeje umira posledni .......