Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

dadunka
22. zář 2008

Tak to jsem si to myslela dobře s tím 1.DC. je to zvláštní, když je člověk doma, tak se těší do práce, teda alespoň po nějaké době doma a když je v práci, byl by nejradši doma. Mě by stačil tak 3denní víkend. 😀

misicka455
22. zář 2008

Svatá pravda stou prací 😀 člověk vždycky chce to co nemá 😀

luke
23. zář 2008

Ahoj holky,

nevím jestli si na mě ještě někdo pamatuje. Chodila jsem na tuto diskusi skoro na začátku. Na revizi jsem byla 23. května.

Jen jsem vám chtěla písnout, že se mi nechtěně 🙂)) podařilo otěhotnět hned po první ms (nějak nám jedna mrška vyklouzla a dostala se kam chtěla 🙂)) a vydadá to, že je miminko v pořádku (ťuk, ťuk, ťuk). Dneska jsem byla na kontrole a mám za sebou první trimestr, tak proto se odvažuju vám to sem napsat. Jsem teda ten případ kdy otěhotnění hned po první ms jde a mimi se udrží.

Držím vám všem palce ať rychle otěhotníte, aby se to tady těhulkama jenom hemžilo 🙂)

prochi
23. zář 2008

Luke, to je krásný!!!!! Potichounku (abysme nic nezakřikli...) moc moc moc blahopřejem a věříme, že všechno tentokrát dopadne na jedničku. A taky moc děkuju za tuhle úžasnou pozitvní zprávu, jen kdyby takových přibývalo 🙂.

Na mě dneska dolehl hrozný smutek, jako už dlouho ne. Všichni nějak okolo těhotní a na mě to dneska nějak opět padlo. Strašně to všem přeju a mám hroznou radost za ně, ale chce se mi brečet při pomyšlení, že my nic... však mě asi chápete ☹ Vím, že mě to zase přejde, jen bych možná potřebovala teď nějaký čas o žádný nový těhulce neslyšet - za poslední týden jsem se dozvěděla snad o deseti. Dneska mi volala moje hodně dobrá kamarádka, že čekají miminko a já jsem fakt šťastná... ale teď se mi to pořád honí hlavou, manža na noční a jak to tady teď píšu, tak jsem se rozbrečela, i když jsem si celý den říkala, že nesmim, protože zrovna tahle kamarádka si tím taky prošla, už jednou o mimi přišli a teď mají krásnýho dvouletýho kluka a já jim tak přeju, aby to zase dobře dopadlo. Bych si dala fakt pěstí.

kukuca
24. zář 2008

Prochi, já to tak taky mám..Nikdo nic když sem byla těhotná já, říkala jsem si že to nebudu mít s kým prožívat. A když je po revizi,najednou buch a je z toho epidemie(v práci, ve škole..) 🙂 Ale neboj, na nás všechny snad dojde taky,jen ještě nepřščel ten správnej čas..

dadunka
24. zář 2008

Čus holky, dnes je nějakej smutnej den, já mám taky plačtivou, ale snažím se koukat dopředu, ale když vidím holky, co mají rodit v dubnu, jak jim nabýhají týdny, tak je to k vzteku... no bude líp, už se těším na snažení. Nesnáším cykly, kdy se nemůžeme snažit... No nic tak veseleji že 🙂 Zítra jdu na krev na HCG, snad už bude 0.
Jůůů Luke, to je supeeeer!!!!! Držím moc palce!!!!!!! Díky za pozitivní zprávy 😵 😵 😵

misicka455
24. zář 2008

Luke gratuluju 😵

misicka455
24. zář 2008

Holky to je i tím počasím, že padají depky 😠 Co mám říkat já snažení se přesouvá až někam na začátek příštího roku se na to fakt vybodnu 😉 S těma těhulama to znám, ale vždy si řeknu že mě jen někdo zkouší a že obstojím 😉 Jako nedávno mi vykládal kamoš, že byl se svou ženou na ultrazvuku a to srdíčko tak tlouklo a že byl rozčarovanej z toho, že ten utz dělají vnitřně atd. Tak jsem jen suše konstatovala jo mi když jsme byli stím mojím tak se taky divili jak mi dělaj ten ultrazvuk tak se jen zarazil a pak se bavil o nečem jiném. no a za dva dny potkám jeho ženu a vykladá mi to stejné tak jsem se musela smát jakej je ten život, všude samá nástraha 😉

maja42
24. zář 2008

luke, tak konečně nějaká úspěšná vlaštovka, tichá gratulace (i když jsem byli v jiném revizním turnusu) 😉 počítám, že ty holky, co sem najednou taky přestaly přispívat, teď třeba taky čekají s dobrýma zprávama na druhý trimestr.

jinak, konečně 41dc konečně dorazila ms, je to teda masakr, bolest a krve jak z vola, šoupla jsem si dnes už třetí brufen a konečně to ustoupilo, ale jsem trochu mimo, ani jsem nemohla jít do práce 😝 ale mám radost, že se konečně něco děje, víc než první třetina čekání je za námi a snažím se hledět do budoucna s jiskrou v oku 😉
i když jsem teď zdrblá - kdo má depku, nečíst, smutné!
protože kamarádce, co otěhotněla chvilku po mně, teď v 14tt řekli, že se to už 3 týdny nevyvíjí, musí další 3 týdny čekat a pak se uvidí 😒 mrzí mě to samozřejmě hlavně kvůli kamarádce a chci doufat v dobrý konec, ale zároveň me štve, že i tak pozdě se může něco stát. sakra.

misicka455
24. zář 2008

Bohužel i to je život 😒 budu držet palečky ať se to její mimčo zbraborá a začne růst 😉

prochi
24. zář 2008

Dadu, já takhle ze začátku nakukovala do "února", ale pak jsem si to fakt zakázala, protože mě to akorát ubíjelo. I teď si ještě sem tam spočítám, že už bych byla za půlkou... ☹
Včera jsem si večer pobrečela a dneska zas dobrý. Co nadělám, příroda ví snad, co dělá a lepší teď než později.
Maji, bohužel se to stává i o dost později, než "jen" ve 14. týdnu ☹ Bohužel je to tak, tím se já dost uklidňuju, když si pomyslím, že by to mohlo přijít později...
Taky mě napadlo, že třeba někdo odsud už zase mimi čeká a jen čeká na později a pak nám přijde tu radostnou zprávu říct, kéž by jo 🙂
Miši, jojo, jedna moje kamarádka mi den po potratu psala, že její švagrová čeká kluka a jak jsou všichni šťastní, že byli na velkým UTZ a jaká to byla nádhera... mě to bylo samozřejmě strašně líto a ani jsem nechápala, proč mi to píše.

Tak a holky, jdu si pro radu 🙂. Myslíte, že by mohl být problém, že mám MS jen jeden maxim. dva dny? Potratila jsem samovolně 5.7. (revize nebyla nutná), i po tom potratu jsem krvácela jen dva dny + 2 dny špinění. První MS po 35ti dnech, jeden den + jeden den špinění, druhá MS po 36ti dnech jeden den MS, jeden den pidišpiněníčko. Nejde mi o to, že bych nemohla otěhotnět, ale jestli jako tím, že krvácím tak malinko není nějaká větší pravděpodobnost, že se "to" neuchytí tak, jak má. Před malým jsem osm let brala HA, při ní samozřejmě MS pravidelná, ale žádná síla, asi tak průměr a ca. 4 dny. Pak jsme vysadili, první MS přišla po 33dnech, to si pamatuju, jak byla silná, už ale né... a pak jsme do toho hned vlítli. Po porodu jsem do konce letošního ledna brala HA pro kojící, při ní MS nebyla. Na konci ledna jsme vysadili. První MS vůbec po porodu jsem dostala 1.3., trvala 2 dny + 2 dny pidišpiněníčko. Druhou MS jsem dostala po 45ti dnech, trvala 1 den + 1 den pidišpiněníčko, 3. MS přišla po 33 dnech, trvala 2 dny. Pak jsme otěhotněli. Já jsem někde četla, že ta sliznice nemusí pořádně narůst nebo já nevim co a pak se to tam nemusí udržet, tak jak má. Ještě podotýkám, že stále kojíme, poslední rok ale už jen ráno a večer, poslední dva měsíce jen ráno. To si ale myslím, že by na to ale nemělo mít takový vliv, když je to fakt 1x za 24 hodin. Co myslíte??? Včera večer jsem se rozhodla, že dneska ráno už mlíčko nedáme. Malej sice prosil, ale vydržela jsem. Třeba to přece jen nějaký ten vliv má... já už nevím ☹ ☹

misicka455
24. zář 2008

Tak to ti bohužel neporadím. Netuším 😒

litsea
24. zář 2008

Ahojík holky,
jů Luke, gratuluju moc a držím palce, ať to dotáhnete do zdárného konce 😵

Prochi, jám mám mrchu taky slabou.. Ono je to asi individuální... Super, že jsi se odhodlala malého odstavit, třeba se to tím vyřeší. Tak ať je ten přechod pro malého v pohodě 🙂

Já dneska dostala 4.mrchu od revize (byla 28.5.) a je mi hrozně smutno, protože vím, že se nám jen tak otěhotnět znovu nepodaří. Mám pořád problémy se špiněním uprostřed cyklu, takže mám asi rozházené hormony... Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale copak to jde???
No, ale aspoň, že mě ještě čeká příšří týden dovča 🙂

Jinak jsem se rozhodla vyzkoušet ten mentruační kalíšek, dneska jsem si pro něj jela, tak jsem na to teda zvědavá. 😀

Jo, a taky jsem kontaktovala Cenap, tuším, že tam chodí i Mabe... Budeme konzultovat moje křivky BT, tak jsem zvědavá, co nového se dozvím 🙂

kukuca
24. zář 2008

Dadunko, tys měla rodit taky v dubnu??A chodila jsi na diskuzi termín duben 2009?Já chvíli jo, a je pravda že to letí, taky tam občas kouknu..A proč jdeš na krev-hcg?To je nějaká kontrola?Mě doktor řekl ať mu akorát donesu výsledky histologie a pak že ať se objednám(když nebudou jiný potíže)v lednu na tu konzultaci přípravné fáze(vitamíny atd + 2 měsíce ještě pohov)

nechynka
25. zář 2008

ahoj holky-hlásím se po dlouhé době 😉 ......já mám právě svou 3mrchu po revizi a oproti těm dvou předcházejícím je slaboučká...dokonce už jsem začala zase používat tampony 😉 (minulou mrchu jsem neměla šanci hnedka jsem protekla 🙄 ) a taky mám mrchu od revize o hodně delší něco kolem 5ti dnů.....
prochi to netuším jestli to má vlív....ale já si myslím,že spíš ne....že u každýho je to krvácení individuální a navíc každý měsíc je úplně jiný,že 😉

lit,já tento cyklus taky krvácela uprostřed....nejdřív jsem začala špinit, pak po sexu jsem slabě krvácela a pak ještě pár dní špinila...tak nevím jestli to bylo ovulkou nebo čím...taky jsem z toho byla paf 🙄
a co je to ten menstruační kalíšek? 😕

a už se tu dlouho neukázala donnald,co?

ajuskab
25. zář 2008

ahojte holky, můžu mezi vás? ráda bych si někde povykládala a vylila srdíčko se stejně "postiženýma".... je mi 27, jmenuji se alena, v červnu jsem byla v 11. týdnu na revizi, kvůli nevyvíjejícímu mimi, jsem z toho stále smutná,ale to vám nemusím vykládat, začínáme se první měsíc snažit znova
mám 3 a půl letýho syna adámka, kterej je zlatíčko a moc mi pomáhá

misicka455
25. zář 2008

Ahojky ajuskab , moc tě tu nevítáme s radostí jsme vždy smutné když někdo zavitá mezi nás protože moc dobře víme čím si dotyčná procházi. A rádi by sme kdyby to už další a další lidi nepotkávalo, ale bohužel se to stavá 😠 Tak nějak tedy vítej mezi námi 😉 Chápu, že jsi smutná a budeme držet palečky ať se zase brzy podaří a máš na testu zase ty dvě vytoužené // a hlavně ať to skončí štastně a to porodem 😉 Je super, že už máš jedno mimčo a to tě drží nad vodou. Tak se mu pořádně věnuj ať přijdeš na jiné myšlenky a uvidíš že to co so přeješ přijde samo ani nebudeš vědět jak 😉

ajuskab
25. zář 2008

ahoj misicko455, moc děkuji za přivítání, jak jsi to říkala s tím malým,že se mu mám pořádně věnovat, tak to přesně dělám.. sestřička na gyndě mi tehdy řekla: uvidíš, že všechno zlý je pro něco dobrý" no a asi jo, zase jsem si uvědomila, jak malýho miluju a co pro mě znamená, né že bych se mu před tím nevěnovala,to ne, ale zase jsme si k sobě našli další cestu, když mě utěšoval když jsem plakala atd
vám všem holky taky přeju at brzy zapomenete a povede se vám co nejdřív otěhotnět a donosit zdravé miminko, je to hrozně nespravedlivé, jedny ženský odhazují své děti a druhé by udělaly všechno jen pro to, aby se svého dítěte dočkaly :(

prochi
25. zář 2008

Ahoj holky,

Lit, tak to je super, že budeš docházet do toho centra, třeba ti tam i poradí, co to špinění a tak. Nesmutni, hlavně že tělo nastartovalo, MS chodí a určitě se brzy dočkáte. Všude doktoři píšou, že průměr doby otěhotnění u zdravého páru trvá šest měsíců, takže u někoho to holt vyjde hned ten první a u někoho třeba až ten jedenáctý. Myslim, že by bylo horší, kdyby MS nechodila, chodila bys na vyvolávačky a tak. Tak nesmutni, brzy to dopadne 😉
Ale radí se mi to hezky, co? Když já hrdinka ořvala i tu druhou MS..... 😀

Nechynka, nevim, jestli si to nepletu, ale že my jsme to měly nějak na stejno, viď? Ty snad revize začátkem července a já samovolnej 5. července. Tak ty už máš třetí mrchu, se máš... A už to necháváte náhodě? Já měla teprve dvě, pvní přišla po 35 dnech, druhá po 36. Tak třetí čekám až někdy ke konci října.

Ajuskab, ahojky. Tak konečně taky nějaká maminka ke mě 🙂 Mrzí mě, že vám to s druhým miminkem nevyšlo. Teda zatím 😉 My máme doma dvouletýho raráška (skoro, slavit budem za pár dní). Taky mě drží nad vodou, ale tolik mě to pořád mrzí. Vždycky jsme chtěli děti mít tak dva roky od sebe a těšili jsme se, že to vyjde a ono prd ☹ Ale co nadělám. Tenhle týden jsem to opět po dlouhý době hrozně obrečela a manžel mi říkal, že musíme být rádi, že máme malýho, že někteří jsou na tom daleko hůř. A má samozřejmě pravdu, já to vím. Jedni naši známí byli totiž nedávno po čtvrté na umělým a opět nic ☹ Tak musíme doufat, že se nám ještě někdy ten brácha nebo ségra pro malýho povede.

Misicko, jak ty? Už chodíš do práce, nebo jsi ještě na neschopence? A zjistili vůbec něco v tý nemocnici??? Jsem to nějak pozapomněla... jen si vzpomínám, že snažilkování máte nechat až po novým roce.

prochi
25. zář 2008

jóóó ještě se musím pochlubit, co to naše odstavení... tak dneska ráno jsem taky vydržela nedat. Sice malej žadonil a prosil, ale já dokola vysvětlovala, že už mlíčko nemáme, že došlo a už nebude. Ani se moc nerozčiloval, ale zkoušel to asi pětkrát 😀 Prsa zatím dobrý, ale už je začínám trochu cítit, tak budu muset pohledat na netu, jak postupovat, aby nepřišel zánět nebo tak něco.
Sice mi to ráno rvalo srdce, ale musim vydržet, když už jsem se rozhodla. A třeba se opravdu ten cyklus trochu zkrátí nebo srovná. No uvidíme.

misicka455
25. zář 2008

téda Prcohi ty jsi krkavčí mámá 😀 😀 😀 né dělám si srandu jen tak dál a nepolevovat 😉

misicka455
25. zář 2008

no jinak já jsme pořád na neschopence a ještě to na nějaký ten čásek vidím, v pondělí si budu volat na výsledky lumbálky a v uterý jdu za svou doktorkou na neurologii a budeme se bavit o dalším postupu co semnou protože do dnešní doby na nic nepřišli 😒

nechynka
25. zář 2008

prochi,ju my to měli tak zhruba nastejno...já byla 2.7 na revizi 😉 no už mám 3mrchu ale pořád se ještě nesnažíme....teďka si půjdu pro doporučení do nemocnice a půjdu na hysteroskopii dělohy 😢 dr. chce prověřit jestli tam nemám nějaky komůrky (napsali mi to do propouštěcí zprávy po revizi,že se jim tam něco nezdálo) a jsou 3možnosti
1) nenajdou nic
2) najdou nějakou malou přepážku...s tou nic dělat nebudou akorát až otěhu tak to bude považovany za rizikovy těhu)
3) najdou velkou komůrku...a to bych musela na operaci-na odstranění a sešití dělohy ☹
takže asi tak ...doufám ve variantu 1nebo 2 😉
s reálným snažením to vidím až tak na prosinec a později ☹ ale co už aspoň si budu jistá,že jsem udělala všechno pro to abyych mimčo donosila 😵

prochi toho tvýho rošťáka ti tak závidím...podle toho co o něm píšeš..to musí být úžasnej chlapeček 😉 a neboj on rychle na mlíčko zapomene...vždyť už je velkej chlap 😉 😵
a ještě si toho kojení užiješ...neboj 😉

misicka455
25. zář 2008

Tak to se budemem snažit spolu 😉 Jo a nenajdou nic 😉

nechynka
25. zář 2008

misicko,děkuju 😉 😵 a neboj s tebou to dopadne taky dobře...aspoň si teďka doma řádně odpočineš,co? 😉

misicka455
25. zář 2008

jo to jo budu odpočinutá na několik měsíců dopředu 😉 😀

nechynka
25. zář 2008

no jenom nabírej síly...až budeš mít doma řvoucí dítě tak už si tak neopočineš 😉 😀

misicka455
25. zář 2008

Tak už aby to bylo 😀

nechynka
25. zář 2008

taky už se na to hrozně těším 😵 .....ale taky věřím tomu že všechno zlé je k něčemu dobré....takže vlastně věřím tomu,že se to co se nám všem stalo se stalo z nějaky důvodu...třeba proto aby jsme si to až to přijde znovu (víc si toho vážily a užily si to) 😉

ajuskab
25. zář 2008

no jo, s miminkama už si potom neodpočinete, ikdyž malej má už přes tři a to je parádička, pustí si pohádky a mamka si může dáchnout ;)
všem bych vám přála at se co nejdřív dočkáte mimouška
misicka455: a copak ti je že jsi byla na lumbálce????
prochi: s tím odstavováním ti plně rozumím, já malýho odstavovala v roce a půl a byl to pro mě horor !!!! a už se snažíte? jak dlouho jsi po revizi? no s tím že máme dítě, to máš pravdu, my se o malýho snažili tři roky, takže vím,jaké to je, když člověk neví, jestli bude mít alespon jedno dítě, moooc jsem se natrápila, než se nám povedl, ale ted po tom miminku toužím stejně, neříkám,že to musí být hned, ale hlavně, at se ještě sourozence dočkáme, moc si to všichni přejeme, hlavně kvůli adámkovi