Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

lucos00
5. pro 2008

Peto, ja bych jeste pockala. Ale nevim, jeste tu zkusenost nemam, ovsem podle toho, jak mi mrcha chodila pred revizi, tak ji ani moc neocekavam. 😒

ismail
5. pro 2008

Petro, me moje gyndarka rekla, ze mam cekat jen 5 tydnu a kdyz se nedostavi prijit. To mi prislo malo, kdyz prumerna doba od revize je 4-6 tydnu, tak jsem dorazila nekdy na zacatku tydne 7. Poslala me na utz, jestli sliznice dorosla a je z ceho menstruovat, sliznice byla 9 mm, tak mi nabidla, ze to bud urychlime injekci nebo pockame, ja cekat nechtela, tak jsem dostala injekci. Ja mivala s ms po vysazeni HA desny problemy, cyklus 40 a vice dni, zrejme to bylo i tim, ze jsem v tu dobu nemela ovbulaci. Ted mam zase utrogestan a je to v pohode.

coryna
5. pro 2008

Ahoj holky, přišla jsem Vás pozdravit a tomu kdo ztrácí naději - ji vrátit 😉
Mám za sebou zamlké těhu, pak jsem nemohla dlouho otěhotnět a dnes je to rok, co mi můj mudr řekl, že vidí strdíčko a že bije! Jak já byla šťastná! Takže držím palce, ať jsou z Vás brzy šťastné maminky, protože já po prvním zamlklém těhu byla úplně vyřízená a když jsem si pak přečetla, že se to může opakovat, tak jsem byla zralá na to, hodit si mašli! 😒 No vida a zadařilo se, ikdyž to dlouho trvalo, takže držím palečky! 😉 🙂

petrakalcik
5. pro 2008

Ja jsem nikdy zadny problemy nemela, cyklus jsem mela normalni, cca 24-29 dni (coz je pry normalni dle doktorky). Ovulace taky byla a to dokonce i po revizi (delala jsem si ovu test - 18 DC). Tak mam ted strach, aby se muj organismus nenastval, ze jsem ho rvala hormonama a nezacal stavkovat.

Coryno,
kez bychom uz vsechny byly tak daleko jako ty s malickou.

misicka455
5. pro 2008

Né Luci už jse naštěstí doma 😉

misicka455
5. pro 2008

CorYna tak to je super,že se nakonec povedlo 😉

lucos00
5. pro 2008

Misi, tak to je fajn. Ale asi teda nic nezjistili nebo jo?
Cory, díky za povzbuzení. Kéž bysme takhle dopadly všechny tady.
Peto, ja jsem mela pred revizi cyklus 35-40 dni a mrchu ve forme 2 dnu spineni.

rintintyna
5. pro 2008

petři a nemůžeš být těhotná hned zase 😕 Já to dostala po 28 dnech přesně a měla ji teda jen 2 dny a hodně slabou

misicka455
5. pro 2008

Ne nic pořádně nezjistlili ☹

misicka455
6. pro 2008

Něco pro lepší den 😉

U soudu:
# Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo?
# Babička: No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak
# jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný,
# a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen.
# Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné:
# Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě
# byla mladá.
# Soudce: A co bylo dál?
# Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se
# nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už
# se mně tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: "Aprííl!"
# Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!

andulka2
7. pro 2008

ahoj holky, dekuju za odpovedi. Pristi tyden v patek budu 5.tyden od revize a MS zatim taky nikde. Obcas me brisko poboliva, jako bych to mela dostat, ale zatim nic. Tak doufam, ze to bude ok. Jinak my mame problem, ze manza nema spermie, takze jsme absolvovali operaci M/T, neco malo nasli, jedno jedine vajicko se oplodnilo, bojovnicek se vyvijel, zahnizdil, ale v 8. tydnu to skoncilo. Takze o to vetsi rana to byla - bylo to jedine nase biologicke embryjko a nemame v mrazacku ☹ ale musime bojovat dal. Takze rikate, ze tulit se uz muzeme ? zatim jsme meli strach a sexik porad odkladame. Berete po revizi nejake vitaminy ? nebo bylinky, caje ?

misicka455
8. pro 2008

Jasan , že tulit se můžete 😉 Hodně holke kromě mě pijemem kontryheloví čaj a bereme Femigrad 😉

petrakalcik
8. pro 2008

Rintintyno,
to by do mně musel vstoupit Pán Bůh, abych byla těhotná. Dodržujeme přísný půst, takže žádný sexík rozhodně nebyl.

Andulko,
my se netulíme, protože já mám strach. MUDr. řekla, že ještě týden po 1. MS od revize vydržet, ale pak můžeme. Sice nevím, proč čekat ten týden, ale asi ví svoje.

Já piju kontryhelový čaj a beru wobenzyn.

prochi
8. pro 2008

Ahojky,

já beru Femibion 800. Doporučil mi ho gyndař, když jsem byla na KO po potratu. Říkal, že je to v současné době to nejlepší na trhu, co existuje. Je tam hodně listovky a nějakej spešl nevim co - snad Metafolin??, který dokáže tu listovku pořádně zpracovat a zabrání vyloučení z těla. Říkal, že s tím má ty nejlepší zkušenosti, doporučil brát od začátku srpna a od září nechat zadělávání na přírodě. Jasný, může to být jen nějaký reklamní tah, nebo z toho mít doktor nějaký provize??, aby to doporučoval..., ale pravda je taková jaká je - můj 13.TT 🙂 (i když to pořád ještě není výhra, ale snad už jsme na dobrý cestě, pořád mám hroznej strach...)

Jinak jsem si koupila ještě kontryhel na moje dlouhý cykly a pak jednodenní maxim. dvoudenní krvácení. Plán byl začít ho popíjet od prvního dne třetího cyklu. Ale ten už jaksi nedorazil... 😅

Petru, doktorka to počítá asi jako dodržet celý šestinedělí. Nám povolil doktor po třech týdnech, ale je fakt, že já nemusela nakonec na revizi.

petrakalcik
8. pro 2008

Ted jsem volala do CAR kvuli MS, ktera nechce prijit. Takze tam mam zitra zavitat na kontrolu. Uz jsem z toho docela na prasky. Chodim tam od srpna - temer kazdy tyden (mimo listopadu, kdy jsem mela 3 tydenni pauzu :o) . Tak mam zase strach, co se dozvim a zda me zase nepozenou zase na sal. Ach jo!

lucos00
9. pro 2008

Ahoj holky,
my jsme byli včera na genetickém vyšetření. Dr. udělal rodokmen, na něco se zeptal, vzali nám krev a bylo. Výsledky budou do 14 dnů. Dr. říkal, že genetici doporučují počkat se snažením 6 měsíců, zatímco gyndaří radí hned. A pak si vyber. No, my jsme si vybrali za b) 🙂 Mám teď 10 dnů po revizi a pořád špiním. Je to dobře nebo špatně? Jinak mě už nic nebolí.

misicka455
9. pro 2008

Luci já špiňila skoro tři týdny. Když to není kdo ví jaké krvácení tak je to v poho 😉

petrakalcik
9. pro 2008

Cau holky,

tak jsem dneska byla v CAR na kontrole kv. te MS (dele nez 6 tydnu). Dosla jsem zase strasne vystrasena, protoze MUDr. se nelibil pravy vajecnik a tvaril se tak podivne. Nastesti dle krve je hcg nulove, takze mam cekat a MS by se mela dostavit cca do 3 tydnu.

Jinak mi bylo opet receno, ze jsem slozity pripad a atypicka od zacatku IVF. Ach jo! Nic se sice nedeje, mela bych se radovat, ale jsem z toho vseho uz tak unavena a vydeptana.

Navic jsem se dozvedela, ze moje byvala kolegyne, ktera me v praci v dobe mych problemu dost drtila, jde na rizikovku. Tak je mi to moc lito.

misicka455
9. pro 2008

Hele co nějaká dovča nebo já nevím co aby jsi si nachvilku odychla 😉

petrakalcik
10. pro 2008

Jo to bych moc rada. Jenze ja jsem nastoupila do nove prace, takze 3 mesice zadne volno. Nastesti jsou ty Vanoce, ale stejne je budeme travit jinde, tak to nebude uplne ono.

misicka455
11. pro 2008

Jakto,, že jinde?

petrakalcik
11. pro 2008

23.12. odjizdime za rodicema manzi do Pardubic, 26.12. jedeme za myma rodicema do Budejovic a 28.12. jedem zpet do Prahy. No a 31.12. vyrazime na Vysocinu. Takze se doma ani moc neohrejeme ani v dobe poslednich 3 dnu do konce roku (musime jit do prace).

misicka455
11. pro 2008

No to tedy máte naročný 😲 Ale my to taky budeme mít pěkně rozlitané jen ten štedrej den si užijeme v klidu jen mi dva spolu 😉 Doufám, že nebudou smutné 😒

torena
11. pro 2008

ahoj, najde se tady někdo, kdo měl zamlklý potrat kvůli diagnostice "malá děloha"? Jsem v 5tt+1 po IVF a podle Dr. může hrozit missed abort z důvodu malé dělohy.

petrakalcik
11. pro 2008

Toreno,
asi takhle - hrozit urcite muze, ale zatim ho nemas, tak se na to nesoustred. Mne uz toho rekli tolik a pokazde to zmenili.

Misicko,
smutne nebudou, kdyz se budete snazit si je udelat vesele. Nemyslet na zadne spatne veci, strojit stromek, koukat na TV, lisat se k sobe, mozna i tulit a jist kapra a cukrovi.

misicka455
11. pro 2008

Ok rozumím 😀 😀 😀

misicka455
11. pro 2008

Toreno hlavně klííííídd. Se to řiká co 😀 😀

lucos00
12. pro 2008

Toreno, když jsem byla na hysteroskopii, tak mi dr. řekl, že mám malou dělohu. Ale dr. to při mém zamlklém těhotenství vůbec ani nezmínil.

misicka455
12. pro 2008

A řekl ti co stím abys jí měla vetší nebo to jako pokaždé bude to riziko potratu? Se mi to nějak nezdá 😲 😲

petrakalcik
12. pro 2008

Lucos,
tak to jsme na tom uplne stejne. Mne to rekli driv, ale rozhodne ne v souvislosti zamlklym tehotenstvim. Byla jsi v narkoze? Ja ji totiz mela bez narkozy a pekne to bolelo.