Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

marcelapetrikova
15. čer 2008

a ted už jsi asi těhule?

akras
15. čer 2008

No doufám, že jo 😅
Podařilo se první měsíc povoleného snažení - po 3. MS, ale my už jsme začali v podstatě po druhé MS a z toho ještě nic nebylo.

marcelapetrikova
15. čer 2008

tak to ti přeju vážně moc a at to všechno je už v pořádku 😉

akras
15. čer 2008

děkuju, však počkej, ještě se určitě potkáme s břichama 🙂
To víš, mám taky trochu strach, aby se to neiöpakovalo, ale vzhledem k tomu, že teď ty příznaky opravdu jsou a minule nebyly, tak doufám, že je to dobré znamení 🙂

akras
15. čer 2008

Marti, pa, jdu něco dělat. Drž se 😉

misicka455
15. čer 2008

Teď to určitě vyjde, já už se taky nemůžu dočkat nového snažení a to teprve mám necelí týden po revizi 😀

litsea
15. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z víkendu a koukám, co jste toho napsaly!
Akras potichoučku gratuluju ke //, hlavně držím palce, ať to tentokrát dopadne dobře a dotáhnete to až do konce! 😵
Tinulko, je mi to moc líto! Ach jo, kéž by se tohle nedělo! ☹
Kulinko, hlavně, že už je to po té druhé revizi dobrý! Mě dělali první ve čtvrtek 29.5., o víkendu jsem měla hrozné bolesti, že ani brufen nezabral a v neděli jsem začala hned krvácet, takže jsem hned v pondělí 2.6 šla na druhou revizi. Po ní už mě břicho tolik nebolelo. Ale do dneška mě bolí, když jdu na záchod, to mám hrozný křeče.
Zítra jdu na kontrolu na gyndu a na odběry HCG, ale myslím, že už to snad bude dobrý, břicho už mě skoro nebolí. Akorát mám od včerejška výtok, asi z antibiotik. Dali mi po tý druhý revizi docela vysoký dávky. Takže to zatim léčim Gyno-Peverylem a zítra mi snad mudra něco předepíše.
Jinak na oplodňovací dovolenou se taky chystáme nejspíš někdy v září někam do Španělska. Už se nemůžu dočkat!

kulinka
16. čer 2008

Ahoj Holky, mně vzali včera PC, tak jsem se nemohla zapojit 😉 .
Litsinko, popisuješ to úplně stejně jak to probíhalo u mě. A břicho je teď lepší, jen se víc čistí a bolí taky když jdu na záchod, jinak ne.

Na září se taky nemůžu dočkat 🙂 .

misicka455
16. čer 2008

ahojky,
tak já jsem se raději dneska rozhodla jet na gyndu i když křeče nebyli takoví , že by se nedali vydžet, ale to víte psychika pracovala na plný obrátky. Teď je na chvilku dobře, dostala jsem pořádnej džoganec do zadnice a udělali mi i ultrazuv a říkali , že je to normální pooperační stav, že tam sice trošku krve je, ale že tělo si stím poradí a že to břicho může bolet klidně tři týdny a tá krev taky tak dlouho může být.
Na další kontrolu jdu ve středu a jestli bude už vše v pořádku tak mě asi pošlou do práce 😒

tercie
16. čer 2008

Ahojky, dnes jsem se sem konečně dostala, tak vás jdu dočíst, ať jsem v obraze 😉

misicka455
16. čer 2008

ahojky tercie, 🙂

tercie
16. čer 2008

ahoj misi, tak jak, už je ti líp?

misicka455
16. čer 2008

Jj hlavně psychicky jsem se trošku uklidnila a to je to hlavní na tom se musí taky zapracovat 😉

tercie
16. čer 2008

Přesně tak, nějak se zaměstnat a nemyslet na to tolik. Já už se teď upínám a těším na další snažení, uvidíme jak to půjde, jsem na to docela zvědavá 😉

misicka455
16. čer 2008

I já jsem zvědavá jestli to zase výjde první měsíc co se začnem a nebo to bude chcilku trvat.....

delfi
16. čer 2008

ahoj holky, tak musím říct, že jak jsem byla minulý týden celkem v pohodě, tak to na mě nějak začíná dopadat...
misi: no já taky doufám, že se nám to podaří zase hned napoprvé....
ale asi se to muselo stát, brala jsem to jako samozřejmost, teď mě to aspoň naučilo trochu respektu.....

misicka455
16. čer 2008

no přesně tak i já to brala jako, že snad nic jiného ani bít nemůže a pak tá rána na zem 😒

Delfi neboj , jestli máš depku tak si prostě trošku zadepkuj já to měla včera a nejlepší je se stím někomu vypovídat, takže jsetli máš manžela doma, nebo běž s kámoškou na kafíčko 😉 pomůže to 😉
Chvilku se snažím být strašně silná a pak to prostě z ničeho nic na mě přijde, třeba písnička v radii, nebo film prostě si pobrečím a pak je mi hned líp 😉

delfi
16. čer 2008

misi: no já jsem v práci a nudím se, já vím měla bych být doma bo mám ještě nemocenskou, ale to sem nějak nevydžela....asi nás to muselo naučit, že to jako není samozřejmost. akorát nevím jak budu brát další těhu...asi budu hoooodně ve stresu do toho 12 tt, možná z toho ani nebudu mít takovou radost jako jsem měla a to mě mrzí

misicka455
16. čer 2008

no já budu první trimest pořád ve stresu , odychnu si asi až porodím 😉

delfi
16. čer 2008

misi: haha tak to si myslim, že si moc neoddychneš 😀 budeš se bát ještě víc si teda myslim já...prý jakmile otěhotníš, tak ten strach o tvoje dítě jen narůstá 😀 máme se ale na co těšit

litsea
16. čer 2008

Ahoj holky,
tak jsem se právě vrátila z gyndy, dopadlo to dobře, ve středu už jdu do práce. Na výtok mi napsala globule a fungicidin mastičku. Docela mi nalila optimismu, že prý máme nechat všemu volnej průběh, tzn. se můžeme začít snažit hned.
Prý tam teď v květnu a červnu měly sérii zamlklých potratů, asi prý nebyla vhodná doba...
Jinak ty sem tam splíny mám taky, většinou už je to dobrý, ale občas si prostě zabrečím... 😔

delfi
16. čer 2008

litsea : jako hned teď?????nebo až po první ms?

misicka455
16. čer 2008

si asi najdu psychiatra 🙂

misicka455
16. čer 2008

Tak to je super, že ti to tak dopadlo 🙂

delfi
16. čer 2008

jinak já jdu k mudr. dneska v 6 tak taky napíšu co mi řekla 😉
jinak litsea sem zapomněla pogratulovat k úspěšný prohlídce 😉

misicka455
16. čer 2008

No tak napiš určo to taky dobře dopadne 🙂

litsea
16. čer 2008

Delfi, to jsem se neptala od kdy můžem sexovat, ale mám teď ten výtok, takže zatím radši nic. Jinak asi až po první ms. Ale radši pak počkám ještě jeden cyklus. Doktorka viděla dokonce i vajíčko v pravém vaječníku, takže si myslím, že mi cyklus naskočí normálně 🙂 Držím palce na večerní prohlídku 😉
S tím snažením, jsem taky zvědavá, kdy se zadaří. Teď se nám to povedlo po 3/4 roce a to jsem i měřila BT a hlídala si plodný dny. Po mrše začnu zase měřit. Doufám ale, že tentokrát otěhotním rychleji 🙂 Ale bát se budu určitě víc... Do 12tt to rozhodně nikomu neřeknu. Já to skoro všem řekla po 10tt a do 14 dnů jsem to pak musela dementovat, což bylo hrozný! ☹

litsea
16. čer 2008

Teda koukám, že jsem to napsala divně, sexovat samozřejmě začneme jen co se zbavím výtoku, ale na ostro asi až po druhý mrše 😀

delfi
16. čer 2008

litsea jako že se ti to vajíčko spustí už teď nebo až po tý ms? já furt nevím, jestli jako teď budu ovulovat nebo až po tý ms. no já to taky řekla brzo, ale rodině naštěstí ne, takže tam jsem o dementovat nemusela. no a kamarádkám v práci to stejně zase řeknu rovou, bo oni to poznají, že nebudu pít alkohol a tak.
já taky začnu měřt bt po tý ms...měřila jsem i předtím a to jsme se strefili hned druhej cyklus - první jsme nezkoušeli...takže jsme mířili cíleně...no snad to teď taky vyjde

misicka455
16. čer 2008

No já to měla podobně jsem to řekla v práci a možná i dřív než za 14 dnů jsem přišla s neschopenkou , že jsem potratila. bohužel aji příště to budu muset v práci říct jelikož pak nedělám určité věci 🙂