Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
9. čer 2008

Tinulko, je možné, že jsi otěhotněla později, tak zatím nezoufej. Naděje umírá poslední. To čekání znám, je to hroznéý, ale musíš věřit. Držím palce

misicka455
9. čer 2008

Tinulkao: teď by pro tebe bylo ůplně nejlepší sem ani nechodit, protože když si budeš číst ty příběhy co špatně dopadli bude tě to ještě víc stresovat 😉 Pro mě taky byl minulý týden plný stresu. Když jsem si přečetla příběh , který dobře zkončil tak jsme si říkala, že to budu taky mít takhle, že přece já o to svoje nemůžu přijít. A když jsem četla přiběh co až tak dobrý konec neměl tak jsem se hroutila a říkala si no to snad ne 😠 No bohužel, jo přišlo to nejhořší, ale nic to nemění na tom, že budu bojovat dál 😉 Musíš se nečím zaměstnat a ono to pak bude rychleji ubýhat 😉

tinulkao
9. čer 2008

Holky díky. Je fakt, že s tou mojí náladou to je jak na houpačce, jednou si říkám, že to bude dobrý a pak to na mě zase padne a chce se mi brečet. Ale je pravda, jak už jsem psala, než aby to miminko bylo postižený nebo bych o něj měla přijít dýl, tak radši teď na začátku.

lucasaerik
9. čer 2008

Misi to je mi líto, já věřila že to bude v pohodě... 😒

misicka455
9. čer 2008

No bohužel není, včera jsem potratila a zítra mě čeká revize 😒 Ale život jde dál 😉

lucasaerik
9. čer 2008

misi, to určitě, uvidíš miminko si k vám cestu najde, a nebude to dlouho trvat, asi to tak mělo být...bohužel,ale uvidíš dlouho to trvat nebude...a jdeš na orlí?

misicka455
9. čer 2008

Ale neboj to kafe z těma břichama ještě určitě stihnem , jenom ty budeš mít větší 😉

misicka455
9. čer 2008

Jo jdu na Orlí, dělají to hnedka tam a za dvě hodky mě prý pustí domů, dostala jse týdení neschopenku, tak se budu válet doma 🙂

lucasaerik
9. čer 2008

tinulko, hlavu nevěš, prošla jsem něčím podobným...mě strašně Ms dělal neplechu a tak jsem vůbec neopovídala velikostí, váček byl strašně dlouho prázdný, jeden doktor mě už posílal na revizi,ale my se nedali,a ještě že tak...vyčkávala jsem jelikož jsem žádné problémy neměla...a srdíčko se objevilo...bylo to sice náročných 14 dní chození po 2 dnech na kontrolní odběry HCG a UTZ, kdy HCG jsem měla strašně vysoké odpovídající vyššímu stupni těhu ale váček byl stále prázdný a tak bylo usouzeno že jdem o zamlklé těhu, jelikož HCG může růst i když je váček prázdný, toto prý řídí placenta a tudíž může být i váček prázdný a HCG roste(já taky čučela jak puk, jelikož jsem si myslela že když roste HCG tak je vše ready), no ale na konec na nás mimoušek vykoukl 4.6. a ukázal nám i srdíčko...a doktor vše přeměřil a byly jsme 6+0 a ne 8+1 jak se prvně domnívaly... takže hlavu vzhůru a do boje, nedejte se a dej hlavně na svojí intuici..ta napoví co a jak.... 😉

tinulkao
9. čer 2008

Díky moc. Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo prožívá to samé co já. Je pravda že MS mě taky zlobila, chodila jsem teď na injekce Pregnyl (na vyvolání ovulace) a po této injekci jsem to vždy dostala jak se zachtělo 21-28 dní. Jediné co mě zaráží žě mi doktor krev ještě nebral a to jsem tam byla už 2x?

misicka455
9. čer 2008

Oni to budou sledovat na ultrazvuku, mě taky krev nebrala ani jednou.

tinulkao
9. čer 2008

Musím tomu mrňousovi domluvit aby se tam už koukal ukázat 🙂

lucasaerik
9. čer 2008

tinulkao: jj je to náročné čekání,ale poklud opravdu nemáš problémy tak se nedej, já kdybych dala na Mudra jednoho tak bych už byla tady skoro 14 dní po revizi a ani bych se nedozvěděla že to vlastně bylo vše v pořádku (alespoň doufám že je vše v pořádku, na kontrlujdeme až za 3 týdny) takže se drž, a uvidíš....a pokud to nedej bože dopadne špatně jako že to snad ne tak si miminko k Vám tu cestu najde...tomu věř...šlo to jednou proč by to zase nešlo..
Misi, to si piš že to spácháme...teď si odpočineš...a mpak šup šup na mimíska...a budeme si dávat dobrutky v cukrárně třebas 😀
jj vím jak to na Orlí chodí, když jsem volal celá hotová Dvořákovi co a jak, a že revizi zatím odmítám tak mi říkal že ano ať ještě počkám a kdyby něco že mi jí udělají i tam a nemusím tam ležet jak v nemocnci

misicka455
9. čer 2008

Teďka se domlouváme na srazu ze Zářijovkama z Brna asi v červnu, tak se přidej 😉

já jsem taky ráda, že nemusím do nemocnice, mám znich panickou hrůzu 😒

lucasaerik
9. čer 2008

jako zářijovkama svatebíma nebo rodícíma 😀

misicka455
9. čer 2008

Svatebníma na beremese 🙂

lucasaerik
9. čer 2008

a kde na beremku?...... 😉 a hlavně kde...v Brně Praze 😀

misicka455
9. čer 2008
delfi
9. čer 2008

misi: no mě mudr. když mě objednávala na kyret řekla, že po první ms můžem - já jsem nepotratila jako vy - nekrvácela jsem, ale prostě to jen nevyvýjelo.....když to tady čtu tak si říkám, jestli to náhodou taky nebylo v pořádku a já ten kyret neměla odmítnout a počkat....třeba by to bylo zdraví mimi...i když rozdíl mezi ms (9tt+1) a mimi (6tt) je doooost velkej, zvlášť když ten nález byl už týden stejný.....
k tý doktorce, je otázkou, jestli mě náhodou jen nechtěla uchlácholit a pak mi řekne, že mám 3 měsíce počkat 😒 i když fakt je, že já vlastně žádný problémy neměla....musim doufat, jdu k ní až příští pondělí

akras
9. čer 2008

Ahoj holky,
přišla jsem vás pozdravit, protože jsem prošla tím samým co vy, ale už je to nějakou dobu. O mimi jsme přišli cca v 10tt v půlce února. Pravděpodobně jsem byla podobný případ jako Misi, k srdíčku jsme se asi nedostali. Nevím to přesně, protože kvůli změně doktora jsem vůbec nebyla na kontrolním UTZ, měla jsem jít až ve 12tt. Zamlklé těhu bylo konstatované v Itálii na dovolené, kde jsem taky podstoupila revizi. No dovolená fakt stála za to 😝
Ale už se druhý měsíc snažíme znovu, ale myslím, že ještě nic. Vím jaké to je, ale čas oprabdu pracuje pro nás a mírní bolest. Teď jen, aby se zadařilo brzy znovu a vše dobře dopadlo. Moc vám všem držím palce 🙂

misicka455
9. čer 2008

No takže já budu muset asi ty tři měsíce počkat, sakra 😠 😀

akras
9. čer 2008

Misi, je to v podstatě na tobě. Jsou tu holky, co začly hned po 1. MS, dokonce jim to tak dr. doporučil. Někdo dokonce i počal ještě před a dobře to dopadlo 😅 . Mně doporučili 3 měsíce, ale chtěla jsem na to vlítnout taky hned po 1.MS, ale pak jsem nějak dostala strach. Takže nakonec jsme do toho praštili, po 2,5 měsíci.

misicka455
9. čer 2008

no asi to nevydržím a půjdu do toho po tom jednom, no uvidíme zda bude vše v pořádku a tělo si třeba řekne 😉

akras
9. čer 2008

Já taky myslím, že si tělo řekne a fakt jsem to tak plánovala, byla natěšená, jenže jak to přišlo, tak jsem se nějak nemohla rozhoupat. Tak hodně štěstí, to čekání, až se znovu budete moct snažit je nejhorší - taková bezmoc, ale rychle to uteče, neboj. pa

misicka455
9. čer 2008

Dík moc 🙂 i tobě t štěstí ať se zadaří 😉

kulinka
10. čer 2008

Ahoj Holky, jsem tu nová.
Vidím, že v tom nejsem úplně sama. Včera jsem musela na revizi dělohy. Bylo to jako zlý sen ☹ . Pomalu se s tím smiřuju. Cítím se chvíli úplně na dně, mám hrozný obavy a pak zase jakobych byla vyrovnaná. Asi hormony...

akras
10. čer 2008

Ahoj Kuli. Je to teď těžké, to je jasný, ale časem to bude lepší a lepší a se vším se vyrovnáš, i když tam někde vzadu to bude furt. Teď se snaž dát dohromady a přežít ty nejhorší první dny po. Mně hodně pomohlo se z toho někomu vypovídat - kamarádce nebo tady na koníkovi...a samozřejmě manžel, ten byl úžasný. Za chvíli se zase budete moct snažit o další mimi a všechno bude lepší. Držím palce, drž se 🙂

kulinka
10. čer 2008

Moc děkuju akrasko,
máš pravdu, nejlepší lék je vypovídat se z toho. A manžel byl taky bezvadný. Donesl mi kytku a zákusky 🙂 . Ještěže ty chlapy máme, co?
Na revizi jsem musela, protože se mimčo přestalo vyvíjet. Byla jsem každý týden na ultrazvuku a pokaždé stejný. Ty dva proužky na testu nikdy nezapomenu. Ani na konvalinky, které mi manžel donesl, když se to dozvěděl. Bylo to krásný a je to pryč. Ale člověk musí věřit, že bude dobře...

akras
10. čer 2008

neboj, bude! 😉
Já byla jen na prvním UTZ, pak mě měl čekat ve 12tt ten velký, ale tam už jsme nedošli, asi v 10tt na dovče v Itálii jsem začala krvácet a lékaři z tamní nemocnice dle UTZ řekli, že jsem tak ve 4tt. 😔 To mě štvalo nejvíc, že se v podstatě min 4 týdny už mimi nevyvíjelo a já, protože jsem změnila dr a ta neměla UTZ, tak na nic nepřišla...ale co, už je to za mnou, hlavně, aby se teď mimčo brzy znovu podařilo a vše bylo OK. Hodně štěstí 🙂

kulinka
10. čer 2008

Tak to Ti přeju 🙂 . Musela sis taky zažít... Nejhorší je to čekání. Ten prvotní šok. Ale člověka to i posílí. Uvažujeme, že zajdeme na genetiku, prý Ti poradí, jestli se vitaminizovat, dají doporučení do prvních měsíců a naberou krev třeba i na toxoplasmozu. Nám se sice podařilo otěhotnět hned napoprvé, ale protože to nedopadlo, jsem už trošku opatrná. Doktor mi doporučil propříště i hormonální podporu v začátku těhotenství, ale do toho se mi moc nechce.