Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

akras
30. čer 2008

No, teď už budu mít UTZ pokaždé, změnila jsem dr.
Mabe, taky ti moc držím palce. Občas jsem nakoukla k vám Na koníka a vím, co se stalo. Jsi statečná holka a příště už to musí vyjít 🙂

misicka455
30. čer 2008

Holky myslíte, že bych tak třetí nebo čtvrtý týden po revizi mohla jít na bowling?

tercie
30. čer 2008

Holky my už se právě trošku jako snažíme 😀 ale vlastně nesnažíme, protože jsme měli tolik práce, že vy ony dny prostě na to nebyla vůbec chuť, tak tentokrát mrchu spíš čekám, ale po ní už nenechám nic náhodě.
Mám to stejně jako Lit, už tu někde psala, že ovu cítí, i pozná podle hlenu, mám to taky, tak nemusím měřit, akorát když v ty dny nevyjde tulení, tak jsem vždycky akorát naštvaná, a to je pak těžký na to nemyslet. Ale musím sehnat novou práci, tak si říkám, zaměstnám mozkový závity aspoň chvílema něčím jiným 😀

tercie
30. čer 2008

Misi proč bys nešla, když tě nebude nic bolet... 😉

misicka455
30. čer 2008

No já bych to chtěla nějak podobně , přiští měsíc pojedeme na ostru ,, ale jen podle chuťi a pak ten další to už bude jízda 😀

tercie
30. čer 2008

No, přesně, ani jsem to nechtěla nějak přehánět, a přece se do toho taky nebudu nutit né? 😀

misicka455
30. čer 2008

Jo jo 😀

misicka455
30. čer 2008

No nevím s tím sportem šla bych, ale břicho trošku pobolívá 😠

tercie
30. čer 2008

Ale 4.týden po už mi nic nebylo, tak prostě uvidíš jak ti bude a podle toho se zařídíš 😉

mabe
30. čer 2008

Misi, me rekla dr. ze na kolo muzu jit uz pristi tyden - 3tt od revize. Tak ja bych sla. Uvidis, jak te bude pobolivat brisko. 😉

Akras, dekuju. SNad to priste bude oK. 😉 Drzim ti palecky. 😉

mabe
30. čer 2008

Ja si BT merim, ale fakt jen kvuli tomu, abych vedela, ze telo funguje. Nijak si neplanuju sex podle BT. Jako - dneska musime na to hupsnout. 🙂

misicka455
30. čer 2008

Já se na chvilku loučím manžel mě vyhazuje od počítače 😀

misicka455
30. čer 2008

Ten bouling nechám na tom jak se budu cítit 😉

tercie
30. čer 2008

mabe já jsem taky chtěla měřit, ale pak jsem vysledovala, za 5 měsíců snažení, že to poznám i bez toho. Už mám dokonce doma digi teploměr, ale co, ten se neztratí 😀
Taky si neříkám, dneska musíme...ale tak nějak podvědomně k tomu stejně směřuju, když vím, že "dneska" by to mohlo vyjít...tomu se člověk asi neubrání. 🙂

mabe
30. čer 2008

Terci, tak to je jasny, ze podvedome na to myslime. 😉 Ja to jeste sama moc nepoznam, tak merim. 🙂

tercie
30. čer 2008

Však se ne nadarmo říká, dvakrát měř, jednou řež, ne? 😀 Ono se to hodí na víc věcí 😀

litsea
30. čer 2008

Ahoj terci, to je dost, že ses ukázala! 😀 To je fajn, že máš v pohodě cyklus a můžete na to skočit! 😉 Držím palce, ať brzy najdeš novou práci.

Akras, gratuluju k srdíčku, jen tak dál 😵 Jsem ti to řikala, že už bude vidět! 😝

Jinak mi to špinění zase přestalo, bylo to fakt jenom malilinko, tak to asi mrcha možná ještě nebude. Nebolí mě totiž břicho a to je u mě divný.. 😕

tercie
30. čer 2008

Lit ahojky, a co ty, jak je? Už dobrý? 😉

tercie
30. čer 2008

lit na mrchu je ještě asi brzo ne? Já jí dostala na den přesně po skončení šestinedělí, tak mi to i říkal doktor, že přijde...

tercie
30. čer 2008

Holky už se to blíží, v 17 padla, dneska už mám dost, těším se ven na sluníčko 😅

tercie
30. čer 2008

Tak pápá, snad se mi podaří se zejtra utrhnout!! 🙂

casia
30. čer 2008

Ahoj holky, tak ja taky vsechny zdravim po vikendove odmlce, byla jsem na chalupe...tak podle dnesnich testu ovu jiz nemam, takze probehla, snazili jsme se, ale oproti planu jen jednou, tak uvidime, pocitam, ze nic, svet se nebori, tak priste 🙂 zatim pa...

misicka455
30. čer 2008

Jasně přiští měsíc se budete víc snažit a ono to půjde 😉

litsea
30. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem měla krásně připravenou odpověď, ale přišel šéf a bylo po srandě... Akorát už nevím, co jsem psala 😀 Teď už jsem konečně doma, uff.... 🙂

Jo, Terci, mám se dobře, bojovala jsem teďka s nějakou virozou, ale dneska už jsem musela do práce, tak snad se nevrátí 😒
S tou mrchou, mě říkali, že by měla přijít za 4-6 týdnů a dneska už je to přesně 4, takže by to bylo v normě. No každopádně zatím nic.

Jinak máme dneska výročí a dostala jsem nádhernou kytici od manži 😵 Akorát jsem nějak nezvládla nic pořídit, takže nedostal nic, ale dostal před rokem mě, tak mu to bude muset stačit 😀 Jo, takže se pro dnešek loučím a jdu se mu věnovat 😉

litsea
30. čer 2008

Jo, Zuzko, to nevadí, příště to vyjde 😉 A pak budem všechny v jednom termínu 😀

misicka455
30. čer 2008

Tak pěkné slavení výročí 😀 My máme příští měsic výročí vztahu tak snad se manža taky pochlapí 😉

tercie
1. črc 2008

Dobrý ráno, holky, jak se bavíte o výročí, my měli letos v červnu už 5 let od svatby 😀 hrozně to letííííí

litsea
1. črc 2008

Ahojte, kde jste kdo? 🙂 Já dneska nějak nestíhám, tak vás jdu jenom pozdravit.
Terci, letí to strašně, mě přijde, že jsem se vdávala včera... 😀
Jinak zase špiním, ale břicho nebolí, tak nevim, co to znamená... 😕 Možná se mrcha jenom chystá...

litsea
1. črc 2008

Tak změna! Břicho začíná bolet! Mrcha je asi fakt na cestě 😵 🤐

tercie
1. črc 2008

Ahoj holky, já taky mám dneska fofr a nestíhám.

Lit ať je to mrcha, já ti pošlu tu mou, ať ji máš za sebou, a já jí nechci 😀 Vzdám se jí dobrovolně ve tvůj prospěch. 😉

Mě ještě nepřišla, ale v břiše pocity jako že je za bukem, ale pořád nic, ani prsa mě tentokrát nebolí, je to divné je to divné, už tu dávno měla bejt !!!