Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
22. črc 2008

Ahoj holky,

Donnald, já byla na dvou revizích, ale s jedním těhotenstvím. Špatně jsem se čistila, tak jsem musela jít podruhé... 😕

Delfi, já myslím, že otěhotnět můžeš i v šestinedělí... Ale zkušenost s tím nemám.... 😅

Mabe, já měla v březnu ovulku 10 DC a bylo z toho těhu... Tentokrát se mi zpozdila, byla až 15 DC 🙂

Nechynko, to je mi líto...

nechynka
22. črc 2008

no já otěhotněla hned 2měsíc po vysazení HA 😔
na revizi jsem byla ve FN Olomouc....v pondělí jsem byla u dr. svyho a nezdálo se mu to tak mě poslal do FN a tam mi udělali kontrolní utz a potvrdili,že to není dobrý,tak jsem šla na krev a ve středu na zákrok...musela jsem tam zůstat přes noc a pak jsem měla týden neschopenku....teďka už válčím v práci 😅

nechynka
22. črc 2008

ahoj litsea
a jak se pozná,že jsi se špatně vyčistila? 😕 já krvácela jen 2dny po revizi,pak už jsem jenom špinila...ale to taky do týdne ustalo,teď mě poslední dobou pobolívá trošku břicho-sem tam mě píchne.....bojím bojím,že bych musela jít znova.... 😢

litsea
22. črc 2008

Nechy, mě dva dny po revizi začalo hrozně bolet břicho a začala jsem krvácet, takže jsem šupajdila zpátky. Mám zakloněnou dělohu, takže očistky nemohly odcházet... Po tý druhý revizi mi píchli injekci na stažení dělohy, brala jsem antibiotika a pila kontryhel. Ale i tak mě pak bolelo břicho ještě 3 týdny, ale už ne tolik... To je normální, že břicho cítíš. Hlavně, že nekrvácíš. Ty bolesti byly fakt veliký, neboj 🙂

nechynka
22. črc 2008

lit,aha...tak to jo 😉 pro mě bylo prvních pár dnů nejhorší....jít na záchod a umývání 😔 jsem se hrozně bála že když zatlačím že se mi tam něco roztrhne nebo tak 😅 a u umývání/sprchování jsem se bála si tam chytnout a umýt se 😔 no a taky při sexu se docela bojím...vždycky hned kontroluju jestli nekrvácím 😔

holky myslíte,že první měsíčky přijdou až za měsíc (tak mi to řekl doktor) nebo je můžu čekat i dřív? 😕

fedra
22. črc 2008

Ahojte baby,
tak z tohto mam najvacsi strach aj ja. Ze na dalsom utz neuvidime srdiecka.
Bola som uz 2x na utz a zatial je vraj vsetko OK, pri poslednom mali dutinky 8,5 a7 mm a obe mali uz aj zltkovy vacok ... ale aj tak,stale sa bojim,ze nebudeme vidiet srdiecka ☹

nechynka
22. črc 2008

fedra,musíš věřit,že všechno bude v pořádku a ono bude 😉 budeš mít dvě nádherny sluníčko...budu vám držet pěsti 😵

litsea
22. črc 2008

Nechy, my sexovali až po první mrše. Měla by dorazit za 4-6 týdnů od revize. Dřív bych jí nečekala..

Fedra, zatím se nestresuj, škodíš sobě i miminku. Na strachy je vždycky času dost... 🙂

nechynka
22. črc 2008

lit,a to ti dr. řekl,že sexovat až po první mrše? mě řekli jenom,že se musí s ochranou ale kdy to neřekli 😔

donnald
22. črc 2008

A sexovali jste etda ze zacatku s kondomem? A az po prvni MS? Me to prijde jeste hrozne dlouho.... ☹.

litsea
22. črc 2008

Nechy, já měla nějakou mykozu a pak virozu, takže to ani dřív nešlo. Ve špitále říkali po 14 dnech...

Don, nene, bez kondomu 😉

nechynka
22. črc 2008

a nebojíš se,že bys otěhotněla? 😨 😅

donnald
22. črc 2008

Holky, muzu se zeptat uplne z jine strany? Potom co se stalo, jsme se s manzou rozhodli, ze pojedeme nekam na dovcu. Radi bychom Řecko, Kréta nebo tam tím směrem. nebyli jste někdy někdo tam? Nemohli byste mi něco doporučit?

litsea
22. črc 2008

Nechy, nebojim, naopak bych si to přála. Mě doktorka říkala, že tomu máme po první mrše nechat volný průběh, tak jsem jí poslechla 😀 Nedělám si iluze, že by se to povedlo, předtím nám to trvalo 3/4 roku...

litsea
22. črc 2008

Don, my chceme taky v září vyrazit k moři. Vloni jsme byli na Krétě a bylo to super. Byli jsme s Viamare v Plakiasu, můžu doporučit 😉

nechynka
22. črc 2008

don,tak tam jsem nebyla 😒 ale v moři je prý se super koupat....že se to pak líp uzdraví ty žensky orgány 😉
lit,aha....já mám teď úplně panicky strach že bych otěhotněla.....hrozně se bojím,že se to bude opakovat...takže chci nejdřív jít na vyšetření a pak se domluvím s doktorem co a jak 😉

litsea
22. črc 2008

Nechy, oni většinou po prvním potratu nic neřeší, většinou tě někam pošlou až když potratíš podruhé nebo potřetí... 😒 Poprvé se to stává velice často a druhý pokus většinou vyjde 😉 I když se to samozřejmě může stát znovu... 😢

donnald
22. črc 2008

Lit, dekuji za tip. Hned na to mrkneme, chceme jet taky prave v zari.

nechynka
22. črc 2008

lit já doufám že mě doktor nezklame....slíbil že mě pošle na rentgen a ještě na jedno vyšetření(to už si nepamatuju jak se jmenuje)....našli mi při té revizi nějakou dutinku na děloze,která to prý mohla způsobit....tak doufám,že to zjistí abych mohla další miminko donosit 😵

litsea
22. črc 2008

Aha, tak to je super, že to tvůj doktor řeší 🙂 Tak to radši s dalším těhu počkej... Ale snad to nic nebude..

donnald
22. črc 2008

Děvčata, chci se zeptat. teď mám vlastně 3dny po revizi. každý den jsem trošku spinila. Dnesna rano, kdyz jsem se probudila a sla na wc, tak jsem mela spis hlen, ktery byl trosku zabarveny do ruzova. Setkala jste se s tim nektera? Trochu me to vyvedlo z miry - ten hlen. Cekala jsem "jen" spineni ci krvaceni. Diky.

litsea
22. črc 2008

Tak to nevim, já asi hlen takhle brzy neměla... Snad to je dobrá známka... 😉 Hlavně, že tě nebolí břicho a že nekrvácíš 🙂

donnald
22. črc 2008

No břicho mě samozřejmě pobolívá ☹. Nebolí v kuse, ale sem tam se ozve. Jinak nekrvácím. Snad to bude v pohodě. Právě mě to taky překvapilo ☹.

nechynka
22. črc 2008

já neměla hlen...já nejdřív krvácela,pak jsem špinila takový hnědy výtok,pak tmavě žlutý až to úplně vymizelo 😉
holky dneska jsem si byla pro výsledky z té revize a potřebovala bych aby mi to někdo vysvětlil 🙄

aneth
22. črc 2008

ahoj holky, asi tady jsem mimo diskuzi, ale chci se zeptat jestli jste mely problemy s prvni MS po potratu, ja ji ted dostala po 5 tydnech (revize v 8tt) a je mi hrozne blbe a mam ji mnohem silnejsi nez obvykle... U Dr se mam ukazat az po MS... Dik za odpovedi 🙂

litsea
22. črc 2008

Ahoj Aneth, první ms bývá hodně bolestivá a silná... Jsi v normě 😉

evik29
22. črc 2008

Ahoj ted jsem se vrátila od dr, minulý týden mi řekl že nevidí srdíčko, prý počkáme jinak kyretáž, včera se mi udělalo zle a začala jsem krvácet, ted na uz srdíčko bije ale zase ja krvácím, nejak je toho na me moc a nejsem z toho moc chytrá.

nechynka
22. črc 2008

evik tak to netuším....ale když je srdíčko...tak to je dobře,krvácení můžou zastavit,ne? 😉

nechynka
22. črc 2008

lit,tak to se docela té první ms děsím!a pomáhá kontryhel.čaj?

litsea
22. črc 2008

Evik, uff, tak to je super, že už prďolkovi buší srdíčko, to je nejdůležitější, že buší a že je mimi tam, kde má bejt!!! A co doktor říkal na to krvácení? Dal ti na to něco? Neboj, bude to dobrý! 😵