Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
4. srp 2008

Miso, děkujeme moc za povzbuzení 🙂 Máš krásnýho chlapečka 😵

misakulicka
4. srp 2008

litsea: jak máš své motto: na každého jednou dojde....tak určitě dojde na každou z vás tady-vím jaký to je a vím jak moc pomůže si o tom povídat a zjistit, že není na to člověk sám......tak se u opatrujte a někdy zase----v tématech těhotenství-----NAZDÁAAAAR

evik29
4. srp 2008

Ahojda byla jsem v nemocnici týden a měla na mále, minulý pátek jsem začala krvácet a během hodiny to byla katastrofa, manžel volal rychlou záchranku a hned mě vezli na sál s těžkým krvácením, dr mi řekl že druhé ditě tak na 30 procent a o třetím at ani neuvažuju, fakt bomba prý se to občas vymkne.

mabe
4. srp 2008

Ahoj Evi, to me mrzi, ze se to tak zvrhlo. 😒 V kolikatem jsi byla? A vi proc jsi tak moc krvacela?

evik29
4. srp 2008

Ahoj Mabe nevím proč jsem tolik krvácela, ale dr me posílá na krevní testy a napíchli mi protilátky. tak se vysledek dozvím příští týden.

omisek
4. srp 2008

ahojky holky sem tu

donnald
4. srp 2008

Ahojky všem,

moc vás všechny zdravím. Já mám úspěšně za sebou pobyt na horách. Musím říct, že jsem se bála co řekne moje tělo na vysokohorskou turistiku 14 dni po revizi, ale zvladlo to na vybornou 🙂. Takze snad vse bude OK i nadále.
Dnes jsem taky byla na kontrole u Dr.. Ten mi řekl, že histologie potvrdtila, že plod by se nijak dále nevyvíjel, takže nebylo na co čekat. Vyšetřil mě a řekl, že je vše v poho. Nejprve řekl, ať počkáme ty 3 měsíce a potom během řeči mi řekl, že stačí 2 cykly a můžeme na to 😉 . Holky používali jste nějakou ochranu nebo to necháváte na matičce přírodě?

Jinak jak jsem se dívala, jsme se zase rozrostli 😕 .Doktor mi dnes říkal, že se s tím údajně setká 10-15% párů, takže tvoříme statistiku 🙂.No, vím, že to není nic moc, ale musíme dát hlavu vzhůru a jít. Jak jsem zjistila čas letí ... . Přijde mi, že už je to dávno, co to celé proběhlo. Bude to spíš ale tím, že jsem "tento zážitek" zavřela nějak do hodně hlubokého šuplíčku v paměti a nechci jej otevírat. Dnes jak jsem byla na té gyndě, tak to zase na mě padlo. Jediné čím jsme se chlácholila tak bylo, nastaávající maminy jsou stejného věku nebo starší (teda spoň tak vypadali 🙂 ).

Teď budu jen doufat, že mrcha přijde v čas a tělo nastartuje tak jak má. Mějte se zatím

nechynka
5. srp 2008

holky ahoj!
don,to je výborný,že tělo to zvládlo a že sis odpočinula 😉 my používáme kondom i když teď mám v plánu to nechat být a používat BT jako antikoncepci akorát nevím jak na to.. budu muset prostudovat nějaky přířučky😅 mě to taky přijde strašně strašně dávno a jako by se too ani netýkalo mě to co se stalo 😅 .....akorát někdy na mě padne splín a je mi hrozně smutno 😢

alcatko...já začala měřit 3týdny po revizi....a přišlo mi,že ty teploty skákali jak na horské dráze 😅 pak přišla mrcha a teď už se mi zdá,že se ty teploty tak nějak ustálily 😅 😉

kuchy
5. srp 2008

🙂 Ahojky holky, tak mám konec pooperačního šestinedělí, za sebou první normální mršku a dnes na ovu testu slabou druhou čárku,tak mi manžel navrhl,že na to hupneme,oba si to mimi přejeme a čekat nevydržíme. 😉 Asi, ještě přemýšlím,ale když nebude tělo ok. stejně se neuchytí. Ale když se vrátím do práce,už si tělo neodpočine vůbec. 😔

mabe
5. srp 2008

Kuchy, tak drzim palecky, at to vyjde co nejdriv, kdyz si to tak prejete. 😉

ismail
5. srp 2008

Ahoj holky, preju vsem krasny den 🙂
Me teda do zpevu moc neni, zacala jsem lehce spinit, jen na intimku, vzhledem k tomu, ze jsem 4. den po revizi, tak je to snad normalni, jeste pe trochu boli bricho jako pri mrse.
litsea: tak jsem u Apolinare nepochodila, pry bych musela u nich prodelat zakrok, ze se zacina se zkoumanim uz ze vzorecku. Jeste jsem koukala na imunologicke centrum v Podoli, je tam teda desne dlouha objednavaci doba 2-3 mesice a musis mit potvrzeni od sve Dr., ale v mem pripade to stoji za to. Pristi tyden v patek budu sve Dr. volat na vysledky histologie, tak se ji na tohle zeptam, vcera jsem chtela jen genetiku, k ni mi rekla, ze se dela az pri vice potratech, tohle muze byt jine. Proste si to zkusim vydupat.

ismail
5. srp 2008

ahoj kuchy: to ti takdy drzim palecky 😉 jak dlouho jste se predtim snazili?

kuchy
5. srp 2008

🙂 My měli těhu hned po prvním snažení bez ochrany, HA neberu rok kvůli varixům. Jen jsme to zkusili a zhned to vyšlo,ale od začátku to bylo divnéa s problémy., Snad nám další otěhotnění taky nebude trvat dlouho a bude tentokrát úspěšné. Jsme oba mladí máme 24 a prý zdraví, manželo byl dárce za mlada....tak má plavce vyšetřené a já jsem byla až do toho zamlknutí taky bez potíží. 😉 Tak uvidíme.

aneth
5. srp 2008

holky, mne se stala hrozna vec. vcera nam s muzem jaksi nevydrzel kondom, nechapu, nikdy se nam to nestalo. jsme teprve ve druhem mesici po zamlklem tehotenstvi, hrozne bychom mimco chteli ale zas ted nevim jestli se s tim telo vyrovna, doktorka mi prizvukovala ze mame byt trpelivy. achjo poradte, myslite ze bych si mela dojit po tu post-pilulku?

ismail
5. srp 2008

aneth:ja bych to nechala na prirode, bud se to chytne nebo ne. 😉

aneth
5. srp 2008

diky Ti, ismail, presne to jsem potrebovala slyset... sice jsem z toho nervozni, protoze fakt nevim jak bychom to zvladli, ale priroda to snad nejak zaridi... stejne me to udivuje, rok jsme fungovali na kondomech po tom co jsem prestala brat prasky, nikdy zadny problem, pak jsem otehotnela hned jak jsme to napoprve zkusili, potratila jsem v 8 tt a ted se nam stane tohle... tak uvidime jak to dopadne, kazdopadne diky...

ismail
5. srp 2008

aneth: neni zac, je to jen muj nazor. doufej, ze se to uchyti a bude vse v poradku, mela jsi okolo ovulace?

aneth
5. srp 2008

no praveze jo... ale treba jen zbytecne panikarim a nic se nestane... no pockam par dni a pak si udelam test a uvidime.

nechynka
5. srp 2008

ahoj holky
aneth,já bych si nešla pro tu tabletku....2měsíce je už docela dlouhá doba 😉 někteří dr. říkají,že se může začít snažit hned po první MS po revizi....takže já bych to nechala na přírodě 😉

misakulicka
5. srp 2008

aneth: souhlasím s holkama-nech to na přírodě....2 měsíce jsou dobrá doba....tak ať to výjde!!!!!

litsea
5. srp 2008

Ahoj holky,

Donnald, to jsem ráda, že ti pobyt na horách prospěl 🙂

Ismail, to je vlastně pravda, mně dělali některý testy přímo z vyjmutého plodu... to jsem si neuvědomila.... Jedině zkus překecat svýho doktora... Já se chystám ve čtvrtek k obvoďačce, tak jsem zvědavá, jestli mě pošle někam na hematologii s tím mým nálezem 😕

Aneth, já myslím, že to žádná "hrozná věc" není, souhlasím s holkama, nech to na přírodě 😉 tělo si poradí

ismail
5. srp 2008

litsea: zkousela jsem volat do imunologikeho centra v Podoli, sestra mi rekla, ze bez doporuceni to stoji 5 tisic a ani me nemusiji vzit a s doporucenim to je zadarmo. Kdyz jsem rekla, ze zatim zadne nemam, tak mi rekla, at si nejake sezenu, ze kdyz si platim zdravotni pojisteni, tak by byla blbost, to platit sama a to jsem ji rekla, ze jsem "jen"po jednom potratu, rovnou jsem se objednala na pulku rijna a do ty doby budu muset nejak sehnat to potvrzeni.

misicka455
5. srp 2008

ahojky, téda ženský vy jste toho zase nakecali 😀

donnald
5. srp 2008

Misicko:taky hledim, co devčata zvládají...

Aneth: já myslím, že pokud máš 2 MS za sebou, zbytečně se stresuješ nějakou pilulkou.Pokud to má přijít, přijde to. Mě dr. teď říkal, že klidně po 2 MS můžeme začít, takže bez obav. Pak dej hlavně vědět, jestli to vyšlo nebo ne.

JInak ja ted pravidelně piju ten kontryhel, tak uvidime. taky jsem si rikala, ze uz zacnu merit BT. Nechy - klesla ti před MS normálně teplota dolů? Poznala jsi to podle toho? Já teď žiju v takové obavě, aby mrška vůbec přišla... Teď je to ještě brzy, ale čas tak letí... . No uvidíme.

misicka455
5. srp 2008

Já bych taky pro žádnou pilulku nešla 😉

anavka
5. srp 2008

Aneth, vzhledem k tomu, že plánujeme "snažilkování" po 2. MS od revize, tak já bych pro pilulku nešla ani náhodou 😅

nechynka
6. srp 2008

ahoj holky 🙂 jak se daří? 😉
don,mě teplota před MS neklesla ale stoupla....ale přisuzuju to tomu,že jak jsem měřila (asi týden) tak mi ty teploty skákkaly jak na horské dráze ...asi se tělo dávalo po tom zákroku dohromady a navíc mi z mrchy bylo hodně hodně špatně tak možná i proto jsem ji měla tu teplotu zvýšenou
já se taky hrozně bála že nepřijde....ale pak mi začlo být špatně už od pondělí-únava,žravost,nafoukly břicho, ve středu mi bylo naopak na zvracení,měla jsem průjem,celou noc jsem nespala...pořád mě pobolívalo břicho a ve čtvrtek mrcha přišla...byla dost silná...první 3dny...v sobotu jsem dokonce myslela,že pojedeme na pohotovost,protože jsem si pomalu nestíhala vyměňovat vložky...ale pak jako když utne a už bylo jenom 2dny takovy špinění..... 😉
holky a teď už od další mrchy můžu používat zase tampóny?já byla na ně zvyklá...ale teďka jsem se bála abych si nezanesla nějakou infekci nebo něco 😖

anavka
6. srp 2008

Nechynka, já mám tampóny v plánu i při 1. MS, nedokážu si to bez nich už představit 😒 A jak dlouho po revizi si dostala MS? Já už se na ni poprvé v životě těšim a už aby byla za mnou i ta druhá 🙂

nechynka
6. srp 2008

anavka...já jsem taky chtěla si vzít tampony...ale stejnak bych je lítala pořád vyměňovat jak to bylo silný takže tak...navíc jsem se bála té infekce 😝 ale příště už to asi riknu 😉
já dostala první MS přesně po 29dnech....takže jsem zvědavá kdy dorazí ta druhá...už aby tady byla pak ještě jedna a pak už chodit nemusí 🙂

nechynka
6. srp 2008

a cykly jsem mívala normálně 28dní....dr. říkal,že by měla přijít do měsíce 😉