Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

brytney
12. čer 2008

Když tu vaší diskuzi čtu, je to jako byste psali o mně. Ten první měsíc po revizi byl opravdu hrozný hlavně po psychické stránce, ale pak už se to začne lepšit, uvidíte a pak už budete natěšený na další snažilkování. Já už mám to nejhorší za sebou a už se dívám jen dopředu na ten vysněný červenec 😀

misicka455
12. čer 2008

No oni ty příběhy jsou hodně podobný 🙂 Taky už se těším až budeme zase zkoušet 🙂

brytney
12. čer 2008

Taky bych nejraději aspoň o ty dva týdny dřív, ale dr. mi našla cystu, tak se bojím do něčeho pouštět, dokud to nevyřešíme. Přecejen podruhé je člověk opatrnější... 😖

akras
12. čer 2008

A ten už se blíží mílovými kroky!!! Tak přeju hodně štěstí. mě tady různé diskuze dost pomohly. Začínala jsem na tématu Začínáme po potratu a teď jsem hlavně s holkama na Připravujeme se na léto. Holky taky po potratech čekají až se budou moci snažit znovu, některé už začaly 🙂 Přijď k nám, jestli chceš 🙂 A ostatní holky taky vítáme 🙂

misicka455
12. čer 2008

Brytney a tobě se první revize nepovedla, nebo máš po dvou potratech?

akras
12. čer 2008

myslím, že je už 2 měsíce po revizi, ne?

misicka455
12. čer 2008

no jasně člověk je potom hnedka opatrnější 😉

brytney
12. čer 2008

Jo jo, měla jsem jen jednu revizi a teď už mám dva měsíce po potratu. Bylo to nějaký špatný období. Všechny známý těhulky o mimi taky přišly, šly jsme do nemocnice jedna po druhý, fakt hrůza...

akras
12. čer 2008

☹ to je pech. Já teď mluvila s rodiči svých žáků a víc než polovina z nich měla podobnou zkušenost. Taky o mimi přišly. Je hrůza, jak je to časté 😒

misicka455
12. čer 2008

Aha já to nepochopila 😉 No jo je to hodně časté, dokuď se mi to nestalo ani jsem nevěděla, že se to tolikati lidem stavá 😲

akras
12. čer 2008

To já taky ne. Postupně se v okolí vynořují další a další případy. 😒

brytney
12. čer 2008

Ale postupně snad zase všechny otěhotníme. Ono se o tom nemluví, ale poslední dobou je to opravdu strašně častý, hlavně, když je to první těhotenství. Já jdu v úterý na kontrolu k doktorce s tou cystou, tak uvidím, co mi řekne, ale už abysme mohli 🙂 Akras, neboj, ono se to povede, když ne, tento měsíc, tak příští. Teď už jsme na to líp připravený, tělesně i duševně 🙂

brytney
12. čer 2008

Misicko, hlavně je to nespravedlivé. Když jsem se týden po revizi potkala s holkou, která si nechala mimčo už podruhé vzít, měla jsem na ní vztek, jak to může udělat a jak je to nespravedlivé, když my snažilky se tak moooc snažíme 😠

akras
12. čer 2008

jojo, snažím se to moc neřešit, ale to víš, stejně budu trochu zklmaná, ale až bube prostě čas, tak to přijdě 🙂

brytney
12. čer 2008

Přesně tak, o to větší pak bude radost 😀 Holky, mějte se krásně a držim moc palečky, musím jít pracovat. Ať se vám to co nejdříve povede a hlavu vzhůru! Pa pa pa

misicka455
12. čer 2008

No to mi ani neříkejte , že si to někdo nechal vzít . melou semnou všichni čerti 😠

Zatím pa 🙂

litsea
12. čer 2008

Ahoj holky,
já si byla dneska ve špitále pro zprávu z revize, ale moc moudrá z toho nejsem. V pondělí jdu na kontrolu na gyndu, tak jsem zvědavá... Už asi půjdu do práce. Tady doma pořád přemýšlím a to není moc dobrý.. Akorát mě i po 14 dnech od revize pořád trochu bolí břicho, tak nevim, jestli je to normální 😕
Jinak jsem si dneska taky koupila Femigard, tak jsem zvědavá, jestli mi nějak pomůže. 😉
Taky jsem ve svém okolí slyšela o holce, co šla v mém věku (30) a taky v 10 tt na potrat. Tohle fakt nepochopím!!!
Ale pořád se uklidňuju tím, že všechno špatné je pro něco dobré. Tak jsem zvědavá, co to dobré bude... 🙂

capenka
12. čer 2008

ahoj holky taky jsem pomalu 3 týdny od revize,po psychické stránce už je to krapet lepší ale vydupala jsem si genetiku,rychlovka tak v pondělí jedem už na odběry,včera jsme byli na pohovoru a za 14 dní přijdou poštou výsledky,NO a když to nebude dobrá tak valíme do car do Olomouce,holky držte se

tercie
12. čer 2008

Ahoj holky, už vás pár dní čtu, ale neměla jsem čas v práci vám napsat. Taky mě to potkalo, už v dubnu, v 8tt, plod byl jen 4tt. Všechno mám podrobně v albu, pokud se chcete podívat. Mě hodně pomohlo, že jsme si pořídili štěně, s ním jsem na trápení zapomněla. Teď mám po šestinedělí, přesně na den po něm dorazila ms, a na radu dobré známé už to zkusíme teď, ono tělo pokud by nebylo připravené, tak zárodek stejně nepřijme, tak myslím, že není co zkazit. Až bude správný čas, tak to přijde. 😉 Takže nám všem přeju moc štěstí, ať jsme tu všechny Maminkou 2009 🙂 🙂 🙂

misicka455
12. čer 2008

Litsea: taky jsem si koupila ten femigrad a druhý den ho použivám tak uvidíme zda nám pomůže 😀
jinak já jsme sice teprve dva dny po revizi, ale břicho mě taky bolí tak to asi bude normální 😒

Maminkou v roce 2009 to zní dobře 😉

litsea
12. čer 2008

Misi, mě bolelo po první revizi hodně a taky jsem začala krvácet, takže jsem byla ještě na jedný. Ale podruhý už to bylo lepší.
Taky piju kontryhelovej čaj. Ale to břicho občas cítim, jako bych měla dělohu pořád rozbolavěnou... Asi jak se mi tam dvakrát vrtali 😀
Jinak psychika je den ode dne lepší, chce to fakt asi čas. Ale když si vzpomenu, že jsme se 3/4 roku fakt snažili a teď tohle a že už jsem mohla být pomalu v 15tt, tak je mi hrozně smutno!
Ale život jde dál a příště se snad zadaří znovu a lépe! 🙂
V pondělí jdu na odběry na ty genetický testy. Jsem fakt zvědavá, jestli něco zjistí...
Holky, mějte se hezky, já vyrážím za chvíli na prodloužený víkend

kulinka
12. čer 2008

Ahoj Holky, Maminkou v roce 2009 je krásný 🙂 . Už abysme změnily téma, co 😉 ? Bude to určitě veselé. Tak odpočívejme ať načerpáme sílu. Těhotenství je dar 😵 .

Dnes se mi rozjíždí migréna, tak jsem musela zavčas lupnout tabletku. Asi se bouří hormony k normálu. Co dnes děláte vy?

kulinka
12. čer 2008

Jinak včera mě bolelo břicho tak, že se mě manžel ptal, jestli nepojedeme do nemocnice, ale Ibalgin to zahnal a už je to O.K.

Pejska bych brala hned, taky mě to napadlo, ale když on by tu pak byl sám. Chodíme pozdě z práce oba. Ale všechny kamarádky ať už po potratě nebo co jim to nějakou dobu nešlo to takhle řešily a musí to být úžasný, určitě to musí psychiku úžasně pozvednout.

misicka455
12. čer 2008

litsea tak si užij víkend a hlavně mysli na něco pěkného 🙂
Já celý den odpočivám koukám na telku , ale tam nic moc tak jsem tady na PC 🙂

litsea
12. čer 2008

Kuli, to jo, už se na ten další dar moc těšim! 😉
Já se poflakuju doma, měla bych jít balit, ale nějak se nemůžu odtrhnout od počítače.
Migrénu ti nezávidím. Ale aspoň si můžeš s klidným svédomím vzít prášek proti bolesti 😵
Tak já už fakt mizim, papa 🤐

kulinka
12. čer 2008

Tercie, dívala jsem se na Tvé album. To je ten Tvůj pejsánek? To je nádherný 🙂 !!!!!! Já bych si tak dala říct...Hned. Vždycky jsem měla psa, jen teď posledních x let co chodím do práce. Ale kdybych měla zahrádku, hned jdu do toho 😉 .

Misicko, já taky čučím na telku, ale je to bída. A to ještě musím koukat každý den na fotbal. Manžel chodí domů až kolem sedmé, což bývá poločas 1. zápasu. Požaduje po mně podrobné zprávy, tak si vymýšlím blbosti a on to na mně vždycky pozná. Takhle se dobíráme každý večer 😀 .

litsea
12. čer 2008

Jo, Terci, co je to za rasu, ten váš hafánek?
Misi, díky, ty taky.

kulinka
12. čer 2008

Terci už tu asi není, že? Není to rotvajrelek?

Litsi, najednou si nemůžu zvyknout na to, že můžu léky na bolest. Kamarádka mě chtěla rozptýlit, tak mi říkala, že se aspoň na její svatbě spolu opijeme. Pak se omlouvala, že to nechce zlehčovat. Ale mě to rozesmálo 🙂 .

misicka455
12. čer 2008

Jasně já to taky beru z té lepší stránky , hnedka po tom jsem si otevřela lahvilnku, zapálila si cígo a prostě dělala vše co jsem ty dva měsíce nemohla 😉 Teď si dám trošku oraz a pak začnu tělo pomalu připravovat na další pokusy. 🙂

misicka455
12. čer 2008

Já bych řekla, že to rotvajler je 😉