Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

ilonar
12. lis 2015

Já jsem byla dle MS 10tt a dle UZ 7tt, srdíčko jsem vůbec neviděla. Nakonec tam byly dva žloutkové váčky, náznak na dvojčata, ale to už bylo zastavené. Teď už se můžeme těšit na další pokus. Ale budou to pak zase nervy viď, před každou kontrolou.

gajuska86
12. lis 2015

@ilonar Já šla na první kontrolu v 7tt, mimi bylo krásně vidět, srdíčko mu bilo, dostala jsem první obrázek. Na další kontrolu jsem měla jít za dalších 14 dní a mezitím se to stalo 😒
Jééé, dvojčátka 🙂 To by bylo krásné 🙂
Na další pokus to určitě vyjde 🙂 Přesně tak, budu se klepat celý těhotenství, před každou kontrolou

ilonar
12. lis 2015

Mně by stačilo jedno 😀
tak to jsi dlouho vydržela s první kontrolou, já zas prdlačila a 14 dní po zpoždění jsem se objednala, to už bych podruhé taky neudělala, takhle zbytečně brzo.
Určitě to vyjde, jsme teď prý "pohnojené" 😅

gajuska86
12. lis 2015

@ilonar Já to musela vydržet, chtěla jsem se objedna hned po tom, jak se mi objevily // na testu. Volala jsem tam, ale sestra mi rovnou řekla, že mě může objednat (podleMS) až tak na 7tt, prý až bude vidět právě to srdíčko, dřív ne 😒 A to teda nevím proč ☹ Mě by taky stačilo bohatě jedno. Přítel už děti má, tak jsme chtěli alespoň jedno spolu 🙂
Jo, to jsem taky slyšela a dokonce i četla, že jsme teď jako pohnojené a že je to nejlepší se hned začít snažit, buď to vyjde nebo ne 🙂 Jen doktoři si to nemyslí. Ale ono to vyjde, já tomu věřím 🙂

ilonar
12. lis 2015

Já taky doufám a je to to, co mě teď žene dopředu, už se těším.
Já bych určitě chtěla víc jak jedno mimi, ale naráz by to být nemuselo 😉 . Já jsem šla poprvé na kontrolu vlastně taky v 7tt dle MS, ale dle UZ jsem byla pozadu, to ještě vypadalo nadějně, mohlo to být mladší, mám totiž dlouhé cykly a tím pádem i ovulace později. Tak jsem se tou MS moc neřídila. Takže příště půjdu ještě později (no chci se vidět 😀 ). Když bys tam šla dřív, jako já, tak v podstatě není nic vidět, jen gestační váček a musíš čekat na to srdíčko. Pro klid je lepší rovnou ho vidět, i když to stejně není ještě výhra ani jistota. No uvidíme, snad se na nás podruhé usměje štěstí o trochu víc.

gajuska86
13. lis 2015

@ilonar Já mám cyklus vždycky kole 30 dní 🙂 To je pravda, vůbec není jistota, když je vidět srdíčko :-/ A ani po celé těhotenství není jistota, že je všechno v pořádku ☹ Co jsem se tady na koníkovi kolikrát dočetla, nemohla jsem uvěřit, jaký mají kolikrát příběhy jiný holčiny, fakt smutný ☹ Dokud nebudeme držet mimíska v náruční, není vyhráno.
Určitě se na nás příště štěstí usměje 🙂 Já se snažím teď koukat dopředu pozitivně a žene mě to taky dopředu, věřím tomu 🙂

im4fun
14. lis 2015

@ilonar
@gajuska86 holky o tom strachu v dalsim tehotenstvi vim svoje. V dubnu jsem prodelala revizi v 13tt, na zac.cervence jsem otehotnela znovu. Ted jsem konec 21tt a dodnes mam strasnej strach, aby se neco nepotentilo. Ale kdyz to dite chceme, holt si tim strachem projit musime

gajuska86
14. lis 2015

@im4fun Naprosto tě chápu. Já, když se to teď podaří, budu mít taky strach celé těhu až do porodu, protože člověk nemá žádnou záruku, že vše dobře dopadne :-/ Tobě ale přeju, ať se ti narodí zdravý prcek 🙂 Musíme věřit a doufat, že to dobře dopadne a jak píšeš, když to miminko chceme, musíme si tím strachem projít...

ilonar
14. lis 2015

Podruhé si to pořádně užijeme 🙂

gajuska86
14. lis 2015

Přesně 🙂

damae
9. pro 2015

Ahoj holky, jsem vcera po revizi, nejak jsem pochopila, ze bych mela krvacet, ale kde nic, tu nic - krvacely jste nebo ne hned po revizi? Nebo to prislo az po tom sestinedeli? Diky za odpoved

ilonar
9. pro 2015

@damae Ahoj, já krvácela hned po revizi asi tři dny, ale nic hrozného, pak pár dní nic a pak se to rozjelo ještě jeden den nejvíc. Pokud nemáte bolesti a horečku, bude to v pořádku. Třeba to teprve přijde.

damae
9. pro 2015

@ilonar Diky, citim se uplne dobre - nic me neboli, horecku nemam... Vzala jsem si kvuli tomu dovolenou a asi vcelku zbytecne - mozna bych byla radeji mezi lidmi... Ale tak hlavne, ze se citim dobre, ze?

gajuska86
9. pro 2015

@damae Ja jsem taky nejak nekrvacela, bylo to jen takove spineni, ani vlozku jsem mit nemusela. Pak asi po tydnu byly dva dny, kdy to ze me drobet teklo a pak zase nic. Nakonec prisla menstruace 🙂

ilonar
9. pro 2015

@gajuska86 Ahoj, po jak dlouhé době ti přišla menses?

gajuska86
9. pro 2015

@ilonar Presne 32. den a trvala asi 6 dni, ''uzila'' jsem si ji dost 🙂

ilonar
9. pro 2015

@gajuska86 Chjoo, já jsem přesně dnes pět týdnů od revize a pořád nic. Ale to je vlastně 35 dní, tak to ještě není tak hrozný. Měla jsem vždycky delší cykly, tak i teď si holt musím počkat. A máte pauzu nebo můžete hned pokračovat se snažením?

gajuska86
9. pro 2015

@ilonar Ja uz taky mela strach, ze porad nejde, ale jsem si uvedomila, ze cykly jsem vzdycky mela kolem 31.dnu a pak jsem to najednou dostala 🙂 Snazeni mame povoleny az po 2-3 cyklech, ale já si rikam, ze se to stejne nemusi hned povest, takze se snazime/nesnazime - nechranime se a at se stane, co se ma stat 🙂 Ono to nejak dopadne 🙂

ilonar
9. pro 2015

@gajuska86 Moje řeč. My máme povolení i doporučení skočit na to hned 😀

gajuska86
9. pro 2015

@ilonar Koukam, ze co doktor, to jiny nazor. Kdyz me propousteli z nemocnice, tak mi taky rekli 2-3 cykly, takze se shodli s moji doktorkou. Ale priroda si to udela po svem 😀

damae
9. pro 2015

@gajuska86 Diky za info!

bulma
21. pro 2015

Ahojky holky dneska mi v 7 tt zjistili zamlklé těhotesntví zítra jsem hned ráno objednaná na revizi. Neuvěřitelně me to vzalo, nemám ani chuť něco dále zkoušet. Poraďte jak to zvládnout. Představovala jsem si pod stromeček teda jiný dárek než tenhle ☹

verunka_korunka
21. pro 2015

@bulma to mě mrzí ,:( ale co pomůže? Bohužel pouze čas a uvědomění si, že nejsem sama komu se to stalo, že je to náhoda a že to tak asi mělo být (třeba nějaká vývojová vada a tělo to vědělo). Mi pomohlo naplánovat dovolenou a vpadnout na měsíc pryč. Ale měla jsem to komplikovanější, musela jsem na dočištění po revizi a možnost dalšího snažení až po 3 MS po zkonceni šestinedělí... Takže dlouhé čekání. Kdyby to nebylo, tak po šestinedělí jsme se mohli začít snažit 🙂 takže držím pěsti ať se z toho co nejdříve zotavíš a posílán srdíčko 😊

zuzana_ka
21. pro 2015

@bulma OD MÉ REVIZE UPLYNULO 6 DNÍ. ZE ZAČÁTKU SMUTEK, ALE TED CÍTÍM ZASE NOVÝ ZAČÁTEK A VĚŘÍM, ŽE PŘÍŠTĚ UŽ TO VYJDE. PO ZÁKROKU SE MI NEUVĚŘITELNĚ ULEVILO, ŽE UŽ TO MÁM ZA SEBOU. BYLO PRO MĚ TĚŽKÉ SE VYROVNAT S TÍM, ŽE MIMINKO NEBUDE A PAK SE VYROVNAT S TÍM ZÁKROKEM. NEJVÍC MI POMOHLO MYSLET NA SVOJÍ MALOU🙂

bulma
21. pro 2015

Děkuji holky za podporu jste moc hodné. Snad to zítra dopadne dobře, jdu hned ráno a jsem ráda, že mě vzali tak na rychlo. Asi jak mě viděli v jakém jsem stavu tak to nechtěli protahovat. Snad to zvládnu stejně tak dobře jako vy. A co nejdříve se budeme moci snažit znovu.

lulu_8
21. pro 2015

@bulma zvladnes to! Je to neuveritelne, jak my zenske musime byt silne, co? Ja sice nemela zt, ale mimodelozni (i kdyz mozna i to bylo zamlkle, kdo vI, bylo to cele divne 😒 ) a myslenka na to, ze se jednou zase zacneme snazit mi hodne pomahala. Pustte se do toho hned, jak se na to budes citit 🙂

gajuska86
21. pro 2015

Ja byla na revizi 12.10. a taky jsem si rikala, ze ty 3 mesice, co mi doporucili, je strasne dlouha doba. A uteklo to nakonec rychle. Ted mam druhou menstruaci a doufam, ze posledni. A to jsme se s pritelem nijak nechranili 🙂

bulma
21. pro 2015

3 měsíce to je docela dlouho, ale je pravda, že teď na to nemám ani pomyšlení, takže je to asi taková ideální doba se z toho všeho dostat. Pořád si říkám co jsem udělala špatně, že to nevyšlo ☹

gajuska86
21. pro 2015

To jsem si rikala taky. Ale nepomohlo to k nicemu. Lepsi je se tim netrapit, hold se stalo. Ja se uklidnovala hodne tim, ze asi moje telo upoznalo, ze by miminko bylo nemocny, tak se to stalo radsi driv, nez aby uz bylo pozde. Bude dobre, zni to dost otrepane, ale cas to opravdu spravi, taky jsem tomu neverila, ale je to tak 🙂

bulma
21. pro 2015

Snad ano, už aby to bylo všechno za mnou..