Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
22. čer 2008

Já jsem se o kontryhelu dozvěděla tady 😉 Klidně ho pij 🙂 uškodit ti nemůže 🙂

casia
22. čer 2008

co se tyce kontryhelu, ja piji napr.. caj pro tehotne..jasne i kdyz nejsem, je tam take kontryhel i malinik a jeste jine bylinky, prijde mi to lepsi nez jen jeden druh, ale nevim, taky me teda dost chutna... 😀

kuchy
22. čer 2008

☹ AHOJ holky,jsem tu nová a bohužel ode dneška se stejnou diagnozou, měla jsem být v7tt a něco, začala jsem špinit a na pohotovosti je stáří těhu jen 5tt a bez plodu. Je to čerstvé ,tak ještě trpím , pláču a čeká mě bud samovolný potrat toho co z našeho vysněného dětátka zbylo, nebo revize. Srdíčko mám na cáry ☹

misicka455
22. čer 2008

Kuchy, vím že je to teďka pecka, všichni co jsme tu jsme si tím bohužel museli projít, ale věř že se z toho dostaneš a bude líp a budete se znovu snažit o další mimi a to už dopadne dobře 🙂 Vyplač se, vyvztekej se máš na to právo však ten svět je tak nespravedlivej, pomůžeto 🙂

casia
22. čer 2008

Je to na prd kuchy, hele zivot jde dal, dobre, ze telo poznalo, ze je to spatne a zastavilo vyvoj, ja jsem 2 mesice po, uz to beru v pohode, hrozne to bylo prvni asi 3 dny, to jsem byla spatna, ale pak si to clovek vysvetli a v pohode, stava se to hodne lidem, je to bezne a vetsinou se dalsi podari bez problemu 🙂

misicka455
22. čer 2008

Ten těhu čaj je taky dobrej když jsou tam ty bylinky 🙂

misicka455
22. čer 2008

Bylo to první těhu, že no to se stavá 😒 Ber to tak lepší než aby se narodilo postižený dítě 😉

kuchy
22. čer 2008

☹ ted je to strašný, snad se z toho brzy dostaneme a podaří se znovu a lépe, děkujeme za podporu. novomanželé K ☹

mabe
23. čer 2008

Ahoj holky, diky, tak ja zacnu pit ten zenskej caj. 🙂

Casio, ja zadny problemy nemam, jenom sem se chtela zeptat na priznaky. Dneska uz je to lepsi. Jsem 10 dne od revize a vypada to, ze spineni prestalo. Ve stredu jdu na kontrolu. Uz bych chtela, aby bylo vsechno v poho a ja mohla jezdit na kole atd. A hlavne me zacina chybet ten sex. 😝

Kuchy, je mi to lito, ale jak psaly holky - stava se to. A je lepsi kdyz se to stalo ted nez pozdeji nebo mit postizene dite. Priroda to sama pozna a sama se s tim chtela vyrovnat. Ja jsem jiz po dvou missed abort. Doufam, ze treti uz me nepotka i kdyz se to taky stava. Ale verim , ze ne. Ted se chci na to pripravit - sport, dusevne, zdravotne a pak zacit znova. Drzim palecky, at to co nejdriv prekonas.

misicka455
23. čer 2008

Uvidíš bude líp, mraky odtáhnou a zase zasvití sluníčko 🙂

kvetinecka
23. čer 2008

Dobré ránko 😉 , kuchy, je mi moc líto, co se ti stalo, všechny, co jsme tu to máme za sebou, tak ti rozumíme... 😢 Ale snad se brzy v dobré pro nás všechny obrátí 😵.

misicka455
23. čer 2008

Tak dneska je tam zase pěknej hic, já si uživám posledního volného dne a zítra už do práce.....

mabe
23. čer 2008

Misicko, uz zitra? Ja jdu juknout ve ctvrtek a v patek, v pondeli tak na 2-3hodky a v utery naplno. 😉

misicka455
23. čer 2008

jo jo už zítra, je to akorát 14 dní od revize....

casia
23. čer 2008

Ahoj holky, tak uz jsem se tu s vama docela zabydlela 😀 No je tam hic, ja myslela, ze rikali, ze se ma nejak ochladit po tech destech a me prijde, ze je tam jeste hur...nemam ty velky vedra vubec rada

misicka455
23. čer 2008

no je tam šíleně já pořád premyšlím zada jet do města nebo ne a nějak se mi v tom hicu lítat nikde nechce 😒 Sna dpřijde nějaký ten déšť a udělá se trošku dýchatelno 😉

casia
23. čer 2008

Jsem si zmenila fotku, tak se neleknete, tam jsem byla z dalky 🙂 🙂 🙂

casia
23. čer 2008

http://www.vitaminshop.cz/eshop/detail.php?idzb=80 to je odkaz na ten caj pro tehotne, ale kupuju ho normalne v lekarne, ale nemaji ho uplne vsude a to slozeni je fakt prima, me moc i chutna, nektery jsou trpky, tendle je mnami!

kuchy
23. čer 2008

☹ Tak dnes je to druhý den po rozhodujícím utz a začala jsem dost špinit, i břicho mě bolí,to asi odchází, to co zbylo z našeho snu ☹ Ještě trpím jako zvíře a tak si tady čtu motivující informace. Aby to šlo lépe. Kvůli těhu jsem ze své dietní stravy přešla na normál a odneslo to pár kg na víc, chtěla jsem hnedzačít hubnout,ale nemám sílu se ještě omezovat,když trpím, nejhorší je,že jsem děsně naštvaná. Na všechny a všechno, manžel iv olá z práce a já se na něj zlobím,že mě nechal trpět doma samotnou, on neví, co mi říct, tak jen v telefonu mlčí a já brečím.....myslíte,že když jsem byla jen v 5tt dle utz bude revize nutná? Ten dr. ve špitále říkal,že je to mi ni,tak nejspíš ne.

casia
23. čer 2008

Ahoj kuchy, no tezko rict, zda budou revizi delat, ale co me rikali v nemocnici, je vzdy lepsi ji udelat, protoze se deloha vycisti, jinak se nemusi vycistit poradne a muze to delat problemy u dalsiho, kdybych byla na tvem miste asi bych na to radeji sla, fakt je, ze jsem mela po tom zanet delohy a bolesti, ale skutecne je diky tomu vse pryc 😒 😒

casia
23. čer 2008

Taky se rika, ze se po vycisteni snadneji otehotni, ale nevim jestli je to pravda, ale rika se to...

misicka455
23. čer 2008

No uvidíme zda se nám líp otěhotní 😀

Hele tuhle krizi jsme si s manželem taky mprošli. On byl na mě moc hodnej, ale stačilo třaba jen přepnout telku a byla z toho hádka. Prostě jsme mu vysvětlila, že je teď jedinej u mě tak bohužel odnese i ty hnusný nálady. Vidíš a pořád je semnou 😉

casia
23. čer 2008

Ano, je to tak, ja musim rict, ze mimo jine to byla pro nas opravdu velika zkouska naseho vztahu, bylo to tezky, manzel byl hodnej, ale ocekavala jsem trochu vic, ze mi pomuze vic, ale sam byl z toho taky spatnej, ja taky kazdyho nenavidela, i kdyz jsem potkavala lidi s kocarkem nebo brichem, mela jsem takovy divny pocity

misicka455
23. čer 2008

Jo jo mě někdy tánáladna přepadne ještě dneska, že prostě nemám na nic chuť a chci všechno vzdát, ale manža je fakt super chlap a naschvál mě neprovokuje , nehádá se 🙂

kuchy
23. čer 2008

Snad to bude lepší, dnes nemám sílu jít ven, nemůžu se dovolat svému dr. Nejspíš má dovolenou. Zítra tam zajdu a uvidím,co mi doporučí. Když tak se objednám v nemocnici . At máme klid a novou šanci, dělám na rizikovém pracovišti plném stresu,námahy a infekcí, tak se do práce moc nepoženu. Počkám a uvidím. Jsem ještě mladá,tak to snad brzy znovu vyjde 😉 Ale je to staršný prožívat. Manžel je strašně hodný, moc se snaží mě povzbudit , 😉 máme teprve 3 měsíce po krásné svatbě, tak to snad brzy překonáme.

kvetinecka
23. čer 2008

Holky na mě to dneska nějak padá.. ☹, ani nevím proč, jsem už smířená, ale člověk si na to vzpomene a bolí ho u srdíčka 😢 Už se těším do práce, doma pak na to myslím...

misicka455
23. čer 2008

já mám taky někdy takoví stavy , že si řikám je teˇbych končila třetí měsíc atd.... 😒

Ale už převladá spíš ten optimismus a to je moc moc dobře 🙂

misicka455
23. čer 2008

Kuchy vykašli se na práci mysli na sebe a hlavně se dej psychicky dopořádku 😉 tělo si poradí už samo nebo vypomužou lékaři. já jsem to udělala tak , že se prostě zaměstnavám, hlavně mysl.

Obědnala jsem se v týdnu ke kadeřníkovi, jdu na masáž. Nemohla jsem na sluníčko,jelikož po revizi pak hrozí větší krvacení tak si zajdu do solárka ať nevypadám jako vápenka. Jsem domluvená z holkama , že o víkendu vyrazíme na vínečku jé já můžu pit 😉 s manželem na večeri atd..... atd......

misicka455
23. čer 2008

Hlavní je , že víš že můžeš otěhotnět 😉

můžu se zpetat kolik ti je? Jo a moc gratuluji k svatbě 😉

kvetinecka
23. čer 2008

Alespoň to šestinedělí a 1. mrchu 😀