Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
22. črc 2008

Nechy, to nevim, jestli pomáhá i na mrchu... Mě na ní vždycky pomohl brufen nebo paralenovej čípek 🙂

donnald
22. črc 2008

jejda , tak to se mám taky na co těšit. Za mlada jsem mívala hodne, ale opravdu, hodně bolestitvou MS (zvracela jsem, průjem, ... fuj, hrůza). Doufám, že teda 1. MS po revizi nebude to same. Uz sjem zacala pit kontryhelovy caj, a jim Baby plan chci se ještě zeptat - užívala jste některá Femigard? Pomohlo vám to v něčem?

litsea
22. črc 2008

Donnald, ale nemusí to tak být. Třeba já měla mrchu 2-3 dny a skoro jsem o ní nevěděla...
Femigard jsem užívala asi měsíc, teď jsem už 14 bez něj... Nepociťovala jsem žádný změny, cyklus naskočil jak měl, takže asi dobrý. Ale těžko soudit.. Spíš nakoukni do tématu Femi-garda, tam to holky tuším užívaj... 🙂

donnald
22. črc 2008

Diky za tip. Chytám se čehokoliv...

litsea
22. črc 2008

Koukám, že jdeš v mých šlépějích... 😀 Ještě ti chybí Mojžíška a můžeme si podat ruce... 😉

donnald
22. črc 2008

🙂, to ještě klidně může přijít...............🙂.
Ale nejraději bych byla, abychom si gratulovali ke zdravě rostoucím miminkám 😀 😅 😀 🙂 Ale to snad časem taky přijde.

nechynka
22. črc 2008

holky a nevíte jak je to s cvičením? chtěla bych se trošku rozptýlit...myslíte,že bych mohla už po 3týdnech začít cvičit...aspoň zlehka 😉

donnald
22. črc 2008

Ja myslim, ze pokud bys necvicila vylozene brisni svalstvo, tak zbytek muzes 🙂. Ale to je jen muj nazor na otazku, kde by mel zajimali taky nazory druhych 🙂.

prochi
22. črc 2008

Ahoj holky, teda vy jedete, nestíííhááámmm!!!!

Přelítla jsem vás letem světem, tak jen co jsem si zapamatovala:
jsem tady asi jediná, která nebyla na revizi a potratila opravdu samovolně. Nejdřív jsem se pořád bála, že nakonec stejně skončím v nemocnici, ale teď v pátek už to budou tři týdny, co jsem začala krvácet a nemám vůbec žádný problémy (ťuk ťuk ťuk), tak snad to bude dobrý.
Tak a teď co řekl doktor mě: dodržet šestinedělí, ALE stačí tak tři týdny, pak už můžeme zase vše jako dřív, tzn. sexík, sport apod. Sexík ještě nebyl, protože teď, kdy už by to šlo, má manža zase noční a jindy to opravdu u nás nejde, než když to naše zvíře usne. Sport - už jsem se byla párkrát projet s malým na kole, ale žádná dálka, jen pár kilásků (ca. 5). Vitamíny: doporučil mi Femibion 800, prý nějaká novinka, hrozně je s tím spokojen, začnu brát od srpna. První MS mám čekat 4-6 týdnů od toho krvácení, pokud nepřijde do 8mi týdnů, mám přiběhnout. Další snaženíčko můžem prý v klídku v září (potratila jsem 5.7.). Na MS se těším, ať je jaká je, hlavně aby byla a pak to necháme na přírodě, nečekám, že se to povede hned.
Tož tak 🙂

prochi
22. črc 2008

Nechynka, já myslím s tím cvičením asi takhle: pokud máš na mysli fakt nějakou makačku, tak radši aspoň to šestinedělí to tělo trochu šetřit. Pokud něco lehčího, tak ty tři týdny po revizi už bych se nebála - třeba projet se lehce na kole, na bruslích...

nechynka
22. črc 2008

ahoj prochi!
já byla na revizi 2.7. takže +/- jak ty......víš já kdybych nešla na tu revizi taky bych už asi potratila sama od sebe páč když jsem čekala na ten zákrok tak už jsem začala špinit takže by se to asi spustilo samo ☹
já před chvilkou propadala depkám...ale najednou se to obrátilo a já se tak těším až otěhu...od zítřka asi začnu měřit bazální teplotu a od září bych to taky chtěla zkusit na ostro 😵 a pokud se povede tak bude mít manža dárek k narozkám 😵 😵 😵
mrknu se na ten femibion 800....musím si koupit nějaky vitamínky ať jsem fit 😉

litsea
22. črc 2008

Donnald, už se nemůžu dočkat! 😵

Nechy, já si to myslím taky, že můžeš po 3 týdnech pomalu zlehka začít 🙂 Já šla po 3 týdnech do práce a hnedka na mě skočil nějakej bacil, tak na to bacha. Ale byla jsem na svatbě kámošce a docela jsme tam pařili, takže si za to asi můžu sama... 😒
Prochi, tak to je fajn, že se ti tělo samo vyčistilo 🙂

nechynka
22. črc 2008

já šla do práce po týdnu.....a tři týdny po revizi budu zítra...začnu pomaloučku polehoučku 😉
holky já se loučím musím už domů-HURÁ....tak se tu mějte krásně a zítra pa 🙂 😉 😵

prochi
22. črc 2008

Nechy, mě taky občas přepadne takovej smutek, ale to asi nás všechny tady. Hodně ale opravdu hodně moc mi pomáhá to, že chodim sem mezi vás. Protože člověk ví, že v tom není sám, že nás je takových víc, mám tady i z nás takovej dobrej pocit, že si tu navzájem vyměníme nějakou tu radu, proberem, co který doktor komu poradil... Já oproti vám sice už doma jednoho Lumpíka mám, tak si někdo řekne, co bych chtěla.... ale stejně to bolelo moc ☹ Prostě jsem si to nepřipouštěla, když první těhu bylo tak v pohodě. Ale co se má stát stane se, tím nemyslím nějaký osud nebo tak, ale příroda ví, proč to nedovolila, aby to pokračovalo dál.

Já když jsem čekala malýho, tak jsem letěla hned k doktorovi, abych to měla potvrzený a pak jsem stejně čekala ještě dva týdny na UTZ a byla nervozní... tak jsem si teď řekla, že nebudu nikam spěchat a k doktorovi jsem šla, až když jsem byla v sedmým týdnu. A stejně prd platný, no ale vymyšlený to bylo dobře 😀

Tady se teď taky rozpršelo. To je hrůza. Budem celý odpoledne asi zavření doma, to nevim, jak to naše zvíře udržim. Ten jen otevře oči, už letí do chodby, narazí si kšiltovku, vezme do rukou boty a stojí u schodů a křičí "mamííí, veeennn!!!"

Tak holky žádný strachy, teď se dáme do cajku, budem si užívat tuleníčka a za pár týdnů vám tu coby zasloužilá matka budu dávat rady k výbavičce apod. Ju? 😀 😀 😀 😀 😀

Jdu vzbudit malýho, ať tady pak večer nečumákuje do půlnoci, pááá.

donnald
22. črc 2008

Prochi, ja to vidím úplně stejně. Když jsem začala hledat na netu - manža ze mě šílel, že se tím stresuju. teď je ale sám rád, že sem chodím. Sám vidí, že to fakt má cenu sdílet s někým, kdo o tom ví své.

U nás je to navíc ještě o to těžší, že sestře se narodila 26.6. krásná holčička a švagrové by se měla narodit za + - 3 týdny. Tak můj manža už se viděl, jak hrdě rozhlašuje, že i on bude táta a ono nic.... . Tak si aspoň užijeme dovču na Krétě (teda pokud nezměníme směr 🙂 ) .

Já jsem teď právě na neschopence a příští týden už chci jít do práce. teď jdu ale jako vzorná manželka vařit večeři. Manža má rád lasagne, tak mu chci udělat radost alespoň dobrým jídlem.

Zatím papa

ismail
22. črc 2008

ahoj holky, vsechny Vas moc zdravim.Pred chvilkou jsem prijela od sve Dr.,rikala,ze dle utz je tam gestacni vacek 8,8mm(ve ctvrtek byl 7mm)a v nem zloutkovy vacek,plod jeste videt neni. Sice jsem uz podle menstruace 6+4,ale vzhledem k tomu,ze cyklus byl31 dni a ovulace az tak 17 den cyklu,klidne muzeme byt o tyden mladsi,v tom pripade je to v poradku. Zitra rano jdu zase na hcg(vysledky odpoledne) a k ni na kontrolu 30.7 kdy se rozhodne, mam byt pry v klidu doma a myslet na hezke veci....Takze me uklidnila, proti mluvi hcg,ktere za 3 dny stouplo jen o tretinu a taky to, ze me ode dneska uz neboli prsa a s tim curanim to taky neni takovy jako drive. Zkratka a dobre musim pockat. Co si o me situaci mysllite vy?
evik29: gratuluju,jak je videt srdicko,je jedna bitva vyhrana

mabe
22. črc 2008

Ahoj ismail, no vidis, takze pozitivne myslet a je to. Urcite to vyjde. Nic neni ztraceno. Drzim palecky. 😉

ismail
22. črc 2008

mabe: diky, hned mam lepsi naladu, vim, ze sance moc velka neni, ale verim 🙂

mabe
22. črc 2008

Ver, neni nic ztraceno a pozitivni pristup je potreba. 😉

donnald
22. črc 2008

Ismail i já držím palečky, aby bylo vše OK a za 9 měsíců byl krásný zdraví přírůstek do rodiny 🙂

ismail
22. črc 2008

mabe, donald: moc diky a preju, aby se Vam brzicko zadarilo 🙂

nechynka
23. črc 2008

ahoj holky!
mě taky moc pomohlo přijít mezi vás...tak nějak mě to napustilo optimismem...že se to stává a že prostě příště to dopadne lépe...musí to dopadnout 😉

prochi,toho lumpika ti doma závidím...ten tě prožene,co? 😉 ale určo je to zlatíčko...já bych ho asi umazlila 😉 😀

ismail...neboj musíš hlavně teďka myslet na sebe a mimíska...musíš se opatrovat a myslet na to jak to bude krásny až si ho pochováš v náručí...bude to dobry-musíš tomu věřit 😉 😵

donnald
23. črc 2008

Ahojky děvčata,
tak já o tom právě informovala sestru, která mě přijela navštívit s malou 25 denní neteřinkou 🙂.
Sestra samozřejmě z toho byla zdrbla, ale malinka je uzasny cervicek 🙂. Aspon ze ta tu je..............ach, ach.
Hezký den

litsea
23. črc 2008

Dobrý ránko,

Ismail, tak super, jen tak dál! Věřím, že to dobře dopadne! 😉

Nechy, musíme myslet pozitivně a vzájemně se podporovat! 😵

Donnald, aspoň malá náplast! Se mnou byla ségra v čekárně, když mi to mudra řekla... I s malým 3 letým synovečkem, je to naše zlatíčko 😵 A co mamce, řeklas jí to před odjezdem na dovču?

donnald
23. črc 2008

Lit - prave ze nerekla ☹. Prisli jsme tam, ze to rekneme a byla tam teta se strejdou, kteri s nima odjizdeli. Tak ze na to nebyla vhodna prilezitost ☹. Pristi ctvrtek + vikend s nima jedeme na slovensko na hory, tak tam to uz musime rict ☹.

nechynka
23. črc 2008

don,já to řekla mamce až skoro týden po zákroku...vůbec jsem nevěděla jak ji to říct 😔 a taky jsem se hrozně styděla 😔 ...nakonec jsem jí to řekla a pěkně jsem si u toho zabulila 😔

donnald
23. črc 2008

JJ, myslim, ze bez buleni to jeste nepujde ☹.

litsea
23. črc 2008

Don, aha, ale na druhou stranu aspoň neměli zkaženou dovolenou 🙂
Holky, jen brečte, pomáhá to! A navíc je to do krásy! 😀 Jak říká moje babička 😀

nechynka
23. črc 2008

lit,tak to ze mě bude za chvilku krasavice k pohledání 😀

donnald
23. črc 2008

Já se teda taky už hlásím ke krasavicím 🙂 😀