Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kvetinecka
25. čer 2008

Jani, tak zítra se těším 🙂)), dobrou noc sousedkooo 😵

casia
25. čer 2008

Tak dobrou Jani, jasne zitra je taky den🙂
Tam to taky neznam, ale Dolni Mecholupy jo...

kvetinecka
25. čer 2008

Zuzi, to půjde, není to těžký, ty už půjdeš taky chrnět??? 😅

casia
25. čer 2008

No ja uz ted ani nemam antibiotika, tak bych asi skutecne uvitala to vinko, dokavad to pujde, alepson zjistim, jestli jsem nezapomela zaparit🙂
Sla bych nekdy v pristim tydnu, ale to se jeste domluvime, o vikendu tu nejsme, jedeme na chalupu, tak pak by to bylo prima 😅

kvetinecka
25. čer 2008

Tak super, zajdeme, téééda já jsem skoro 3měsíce nepila 😅, to bude sranda. Časem už budeme chodot na džus, doufám 😅 😵

kvetinecka
25. čer 2008

chodit nééé chodot

casia
25. čer 2008

ja ti rozumim, mam nakou srajdu, tak odbiham ☹

kvetinecka
25. čer 2008

to mi ani neříkej, u nás má manža, já měla min. týden ☹

casia
25. čer 2008

Ja nevim, z nicehoz nic, jsem asi pred 20 min zacala mit krece v zaludku a od ty doby tam furt beham a tece ze me uplne voda, ja nevim, alespon me ale uz povolili krece, jeste, ze mam pc tak blizko wc🙂

casia
25. čer 2008

Mozna z toho leca, rano jsem byla u doktorky, tak jestli tam jsem taky neco nechytla, sakra zrovna v dobe ovulace....

casia
25. čer 2008

Hele andy, tak ja budu koncit, zitra si pisnem, preju dobrou a sobe, aby me to preslo.....pa pa pa

kvetinecka
25. čer 2008

☹ tak uhlí a endiaron, to zabírá 😉, udělej si černej čaj, ten staví ☹

kvetinecka
25. čer 2008

Určo, jdi hajat, zítra se těším, papa a dobrou noc 😉

kuchy
26. čer 2008

😉 ZDRAVÍM, tak už jsem doma po revizi,ta noc v nemocnici byla děs. Ale zákrok jse díky kolegynkám z anestezie prospala a nepamatuji si ani nic. Dnes mám od manžela zajištěn celodenní dozor ,maminku se psem, tu vytřídá mamka tchýně s obídek,pak zas ta moe a manžel. Na splíny nebudu mít čas a za pár měsíců hup na to. 🙂 🙂 a snad to vyjde.. Jen aby to rychle uteklo.

kvetinecka
26. čer 2008

ahojky kuchy, no vidíš, teď je to za tebou a už se můžeš těšit, na to co tě čeká 😵, také jsem měla dozor, byl se mnou manža, zůstal kvůli mně doma 😀, splíny hoď za hlavu 😠 Pryč s něma 😀

litsea
26. čer 2008

Ahojky, tak jsem se právě vrátila od doktorky, mám virozu - zánět nosohltanu, takže antibiotika nemám a mám pokračovat v léčbě jako dosud... Tak nic nového. Jsem úplně vyřízená, tak si jdu lehnout.
Kuchy, vítej doma, to je dobře, že už to máš za sebou 🙂

kvetinecka
26. čer 2008

Ahojky Jani, to mě mrzí ☹ , tak jdi odpočívat a zaspat to 😉

litsea
26. čer 2008

Ahojky Andy, díky, poslední dobou nedělám nic jinýho než spím... 🙂 Odpoledne zase nakouknu 😉

kvetinecka
26. čer 2008

To mi ani nepovídej... 😀 Já už si připadám jak medvěd 😀 😝

akras
26. čer 2008

Ahoj holky, nakonec jsem nevydržela a objednala se na pondělí na 11,30 na gyndu, abych měla před tou dovčou aspoň trochu klid, že je vše zatím OK. Dnes jsem 5+6, takže v pondělí asi 6 + 3, co myslíte, že by už mohlo být vidět?

akras
26. čer 2008

Kuchy, fajn, že to máš za sebou, teď už bude jen líp.
Lit, to je teda na prd, co? No, snad se z toho brzy vyležíš

kvetinecka
26. čer 2008

Akras, budu držet pěstičky, snad už by mohlo 😅 😵

pink_blossom
26. čer 2008

Ahoj holky, promiňte,že sem vpadám.Litseo, ty jsi z Dubče? My tam teď bydlíme v pronájmu 😀

kuchy
26. čer 2008

Holky díky za podporu.
Litsea:hezky se vylež,to teplíčko ti pomůže, ke mě míří tchýně s květáčkem,už se těším. 😉

litsea
26. čer 2008

Tak jsem si chvilku zdřímla a je mi líp 😵

Akras, tak jsi to nakonec nevydržela, viď? Já se ti nedivím 😀 Aspoň si budeš moct v klidu užít dovolenou 🙂 Já myslím, že v 7tt už bude vidět srdeční akce 😉

Kuchy, tak to budeš mít skvělou péči, květáček bych si taky dala! I když je mi blbě, tak chuť k jídlu mě prostě neopouští! 😀 Ale potřebovala bych se už začít hýbat, abych zhubla ty tři kila, co jsem v těhu nabrala.. 😖

Pink, jj, bydlím v Dubči, v těch novejch bytovkách, jak tam jsou ty hodiny, zastávka Dubeč. A kde tam bydlíš ty? Holky, to bysme pomalu mohly založit nový téma v regionech, ne? 😀

irisnik
26. čer 2008

ahoj holky tak jsem přišla od dr...pry vše v pořadku...až jsem se chtěla zeptat....když je vše v pořadku tak jaktože se mi těhu furt nevede až do konce 😒 ...vzal mi krev zatím na toxoplasmozu a protilatky chlamidií..pak ještě vezme mi test na Mrsa....genetiku zatím brat nebude..přijde mu to zbytečny když už dítě mame...takže uvidím co z toho všeho bude..snažit bychom se mohli hned,ale dohodli jsme se napříští měsíc podle vysledku...snad do třetice už to vyjde 😨

misicka455
26. čer 2008

Zdar holky, tak to je přča že se neznáte a bydlíte ve stejné a sousední vesnici 😀 To máte dobrý, tak se teďka aspoň poznáte 😉

Mě dneska zase nějak pichá na levo v pod břišku tak mám z toho zase nějakou depku co to zase je, ke všemu mě chytli záda tak třeba to břicho je taky od toho 😒

misicka455
26. čer 2008

Nevíte jak se tá toxoplazma přenáší? Já třeba do styku s kočkou nepřijdu, ale s lidmi co kočku vlastní docela jo a třeba to mají v sobě? 😲

misicka455
26. čer 2008

Tak jestli to od nich třeba nemůžu dostat?

eloana
26. čer 2008

Ahoj Misko-ne takto asi ne.Musis prijit do styku s kockou ,ktera zrovna vylucuje oocyty.To vylucuje 1den a vylucuje to vetsinou kote ne dospela kocka. V dnesni dobe se spis priklani k teorii ,ze toxoplasmozu spise doatanes ,ze spatne upraveneho masa. A pokud tedy otehotnis a mas toxoplasmozu -vetsinou potratis