Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
3. srp 2008

Ismail, naprosto te chapu. Pokud mas dobrou dr., ktera ti ruzna ty vysetreni udela, tak jedine dobre. 😉 Aspon budes vedet na cem jses. Me ta minula po prvnim rekla, ze se to stava. Treba by me to nejak pomohlo. Takze drzim palecky. 😉

anavka
3. srp 2008

Litsea, moc díky za rady 😉
Jinak mně MUDr. řekl, že do těch 3 měsíců je to "normální", že některé ženy potratí a ani o tom neví, myslí si, že je to zpožděná MS ☹ A já abych pravdu řekla, tak jsem po příčině ani moc nepátrala. Ale na začátku těhu jsem prodělala virózu, držela se mi jak klíště asi 14 dní a mé okolí tvrdí, že to může být i z toho 😖 Nemá cenu už to řešit.....bohužel 😢 😢 😢
Teď akorát netrpělivě čekám až dorazí 1. MS, ale vzhledem k tomu, že po revizi není ještě 14 dní, tak si ještě asi počkám 😔
A ještě k tomu, kolik nás tady v té diskuzi je...Do té doby než se to stalo mně, znala jsem asi jen 2 páry kterým se to stalo, ale teď zjišťuji, že hodně mých kamarádek si tím muselo projít také 😒 Je to hrozné...... 😢 😢 😢

litsea
4. srp 2008

Dobrý ránko,
nikde nikdo, tak nás aspoň posunu zpátky na první stránku...

Anavko, nemáš zač. Na mrchu si ještě minimálně 14 dní počkáš, ale uteče to, neboj. Mě právě skončila druhá. Tento měsíc ale bude pauza, kvůli mojžíšce... Pokračování snažení možná v září na dovče 😉

Ismail, pak dej vědět, jak jsi dopadla u toho Apolináře...

Mabe, co vy, pořád půst nebo už můžete? 😉

misicka455
4. srp 2008

ahojky, tak já jsem před chvilkou stávala, včera jsme grilovali a nějak se to protáhlo do pozdních hodin. Takže na sebe jenom něco hodím a valím do práce 😒 na odpoledne. Venku už je zase hic no to bude směna 😒

omisek
4. srp 2008

Ahoj holky zazila sem neco co vy Otehotnela sem byla sem z toho moc stastna,ale pak sem zacla krvacet tak sem sla druhej den pi.doktore a tam se ji neco nezdalo Po vysetreni me rekli ze je mimco mrtve ze mu netlouklo srdicko a ze se nevyvijel Tak sem o sveho drobecka ve tretim mesici prisla ☹

mabe
4. srp 2008

Omisku, je me to lito. Vidis, ze je nas tady hodne. Nic jinyho nam nezbyva nez se vzchopit a jit dal. 😒

nechynka
4. srp 2008

ahoj holky...vy jste se rozepsaly 😉
tak moje první mrcha je na odchodu...huráááá
omisku to je mi líto ☹

omisek
4. srp 2008

Jj presne tak Nic jinyho nam nezbyva Je to uz tri mesice co sem o mimi prisla,ale ted je asi moznost ze sem zase tehu Nevim to jiste mela sem to v patek dostat a jeste nic sice si merim bazalni teplotu ale moc se vni nevyznam...

mabe
4. srp 2008

Lit, jeste ne. Ted jsem teprve 2 mesice od revize. Cekam na dalsi MS. Vysledky z genetiky budou v zari a ted se me porad nezda ten vytok. Jeste za 3 tydny budeme brat s manzou dalsi davku antibiotik - na ty chlamidie. Takze ja mam jeste nejmin 2 mesice utrum. Stejne si myslim, ze to jeste bude trvat. Ted se me nezda tento cyklus BT. Nejak to mam rozhozeny. A chtela bych si byt jista hormonalnim profilem. To me dr. jeste taky bude delat v zari. Rikala, ze az budu mit vysledky z genetiky, tak se na to podivame (aby se telo dostalo do normalu po revizi a nebyly zkresleny vysledky). Me to ale nejak neva. Nechci si prochazet tim vsim znova, pokud bych neco zanedbala. Dvakrat to stacilo.

mabe
4. srp 2008

Omisku, takze ty jses ted uz zase tehu? Tak to je dobra zprava, ne? A jak se citis? Mas nejakej graf na netu BT, ze bysme se na to koukli?

omisek
4. srp 2008

Nevim to jiste musim si koupi tehu test zatim sem si merila bazalni teplotu,ktere moc nerozumim Mela sem to v patek dostat bazalni teplotu sem den pred tim mela 37.5 a dalsi dny 36.5 pak 37.0 pak 37.8 a vcera nakonec 37.2 je mozny ze bazalni teplota klesa a ze by se me dostavila MS? Jelikoz do dneska se jeste nedostavila . No jestli budu opet tehu tak budu rada ale zaroven v zapeklite situaci pritele mam ale momentalne je jak tomu rikam jako by na sluzebce na delsi dobu Jka se citim mam nevolnosti picha me v podbrisku nn nemam tu jeste nic sem tu kratce tak se musim jeste tady naucit vtom chodit 🙂

mabe
4. srp 2008

Omisku, budu drzet palecky, at je vsechno OK - bud tak nebo tak. 😉

omisek
4. srp 2008

JJ dekuju moc Koukam,ze tady ste vsechny holky moc fajne 😉

litsea
4. srp 2008

Mabe, ja myslela spíš ten sexík než snažení. 😉 To vím, že zatím čekáš na výsledky 🙂

Nechy, tak fajn, mě už odešla včera 🙂

Omisku, to je mi líto... Podle tvé BT to spíš vypadá, že jak jsi měla těch 37,5, tak to byla teprve ovulace. Ty teploty nad 37 jsou poovulační, ale podle mého je ještě brzy na zjištění těhotenství... Máš je zvýšené teprve 4 dny. Těhotenský hormon se začíná uvolňovat někomu už kolem 7.dne po ovulaci, ale většinou spíš později (10.-14.den). Jestli máš někde na netu grafík, tak se pochlub 🙂

omisek
4. srp 2008

Nn jeste nemam sem tu kratce tak se tu musim zaskolit 🙂

omisek
4. srp 2008

Tak holky ja valim do prace vecer jak se pripojim vam hned napisu mejte se tu krasne a skladejte basne 😉

misakulicka
4. srp 2008

Milá děvčata, jsem jednou z Vás. taky mě potkala taková věc. v 9 tt (12/2006). Ale pokud se kouknete do mého alba zjistíte, že i po takové zkušenosti se nám narodil takový nádherný chlapeček. Taky jsem byla na dně, taky jsem měla splín, ale nevzdali jsme to a Ondrášek je toho důkazem. Neztrácejte prosím hlavu, je nás takových opravdu hodně-je to dost smutné, ale není nikdy nic ztraceno.Majda

evik29
4. srp 2008

nazdar holky, dlouho jsem tu nebyla, přes všechnu snahu jsem přece jen o dítě přišla včera mě po týdnu pustili z nemocnice. Tak to zkusíme znovu teda doufám, manžel je z toho dost špatnej.

litsea
4. srp 2008

Eviku, tak to je mi líto... 😔 To jsi byla v tom špitále týden? 😕

nechynka
4. srp 2008

evi,to mě moc mrzí 😔 ale musíte jít dál....já se toho hrozně bála co bude...ale člověk musí jít dál,nic jinýho vám nezbyde...držte se 😉

alcatko.j
4. srp 2008

Ahoj holky, ja uplne fakt zasnu, kolik nas je...predtim jsem o tom ani netusila, clovek nepatra a takovym zpravam se nejak vyhyba..ale ted jak mam taky tu "zkusenost"..tak si vic vsimama je to fakt mazec.......tolik nas je...A je mi to strasne moc lito...
Tak ja mam tyden po revizi, uz asi 4 dny ani nespinim,nic neboli, zdam se uplne v pohode...az na tu psychiku..jsem si myslela, ze jsme v pohode, neni cas na smutneni kdyz mam tu nasi malou cacorku, ale v patek to na me uplne necekane nejak padlo, ze jsem se rozbrecela z niceho nic...manzel chudak nevedel, co mi ma rict..jak utesit..No, ale ted je zas dobre..vazne se musi jit dal...
A tak ja jsem si udelala radost a dal jdu tak, ze jsem si dnes koupila prstynek 😅 😅 Uplne se mi na tom prste trpyti 😅 😀 A jeste taky cokoladu, at jsem tlusta 😅

Holky, chtela jsem se zeptat, vy si nektera merite bazalni teplotu? U nas je mereni bazalni teploty antikoncepce(akorat ted nejak selhala 😅 ) a chtela bych u toho zustat,a nevim, jestli zacit merit az po 1. ms po revizi, nebo uz ted?..nebo ted je to jeste zbytecny? myslim v tom smyslu, jakoze ted stejne do 1. ms je telo uplne mimo a namerene hodnoty by byly nejvetsi zmatky?Asi jo, co?

tak se holky drzte 😔

litsea
4. srp 2008

Ahoj Alcatko, já mám taky občas splíny, včera jsem se rozbrečela večer u filmu, když jsem viděla těhuli, jak měla fotku z ultrazvuku na lednici... Přítom mi normálně těhule nevadí... Je to prostě houpačka...
Jinak jsem si taky dneska udělala radost a koupila jsem si krásnou halenku 😉

BT měřím, po revizi jsem začala až druhý cyklusi, abych si nezanesla nějakou infekci (měřím v pochvě).. Ale myslím, že tělo mimo není, já měla hnedka po revizi ovulku (podle hlenu) a ms mi přišla za 29 dní od revize.. Asi můžeš brát první den po revizi jako první den menstruace... 🙂

misakulicka
4. srp 2008

Jen taková malá inspirace....když se mi to stalo, tak jsem se najednou z ničeho nic rozhodla a adopovala jsem na dálku jednu africkou holčičku z Ghany. Dodnes jí píšeme a ona nám, chodí nám její vysvědčení a náš život tak dostal nový rozměr.....je to takoby za to miminko...

ismail
4. srp 2008

ahoj holky, preju Vam vsem pokud mozno pekny den. Ted jsem prijela od sve Dr, tak na genetiku me neposle ☹ , pry se dela az pri vice potratech. Pujdu na krev na nejaky veci z imunologie(toxoplazmoza, spalnicky a jeste nejaky dve veci). Nepotesila me se zpravou, ze zrejme jako predtim budu mit problemy s ovulaci a cyklem, takze pokud to do 35 dni nedostanu, tak mam prijit na vyvolavacku.
Jsem 3. den po revizi a splin mam taky, presne jako na houpacce, hormony jeste musi pracovat, ale i tak vadi mi tehu, preju jim to, ale rikam si, proc zrovna me se to nepodarilo? Vim, ze to je blbost, statistika je neuprosna, je nas plno. Jinak uz ani nespinim, jen mam v brichu takovy diny pocit, jako ze mam mrchu a pritom nic.
Holky kdy jste zacali sexovat? V nemocnici, kde mi delali revizi mi rekli minimalne pockat 3 tydny, lepe 4-5, moje Dr. rekla do prvni ms. Jedeme za 14 dni na dovcu, tak jsem si rikala, ze by to mohlo behem 4 tydne jit, ale mam strach z infekce.
litsea: ten Apolinar zkusim zitra a kdyztak Podoli a uvidim.
omisek: to je mi lito, ale jestli jsi znova tehu, tak to je super.
evik29: taky me to mrzi, je nas opravdu strasne moc.
misakulicka: Diky za tva slova, hned je mi lip, kdyz vim, ze se to nekomu potom z podarilo.
alcatko: to je dobry napad, clovek si musi udelat radost 🙂

litsea
4. srp 2008

Ismail, nesexovat aspoň 14 dní a potom do mrchy když tak s kondomem. Na poznání vlastního cyklu je nejlepší začít měřit BT, abys poznala jestli ovuluješ nebo. Jestli ne tak to pak řeš s doktorem...

misakulicka
4. srp 2008

ismail:to víš, že se to povede i vám. My čekali 2,5měsíce a pak jsme to začali zkoušet znovu-měřila jsem si bazální teplotu a do 3 měsíců od snažilkování se nám to povedlo....Uvidíte-všechny jak tu jste a smutníte-VÁM SE TO TAKY POVEDE!!!!!!!!!Všechno je v životě nějak daný, a pokud se vám stane taková věc, o to víc si vážíte svého těhotensví a o to víc máte rádi toho drobečka....jsem člověk velice sensitivní a vím, že mě ta věc dost vzala-proto nechápu když někdo provede něco malému miminkovi-----nebudu o tom raději tady psát-smutnejch lidí je tu dost----proto-berte to jako že to mělo být, důvod proč se to stalo se nikdy nedovíte----hlavní věc je NEVZDAT TO!!!Když jsem odcházela po té revizi z nemocnice, tak jsem holkám na pokoji řekla-A za rok jsem tu znova! Ale na jiném oddělení....poporodním. A to se mi splnilo.

misakulicka
4. srp 2008

Holky na chvilku si odskočím-ten můj milej klučík se probudil-tak jdu krmit 😉

mabe
4. srp 2008

Miso, dekujeme mockrat. Je to parada, kdyz se tady nekdo obcas ukaze a povzbudi nas, ze to prejde a prijdou lepsi dny. My v to verime, ale zivej dukaz je zivej dukaz, ze holky? 😉

mabe
4. srp 2008

Alko, ja uz jsem merila hned po revizi, abych to mela zdokumentovany. Ja merim kvuli tomu, abych vedela, jestli telo funguje tak jak ma. Uz merim druhej cyklus od revize. Tento cykus jsem byla na dovolene, tak zmereny teploty v jinou dobu a jsu z toho trosku zmatena. Ale mam to zaznamenany. Takze nevidim duvod, proc nemerit, ale moc bych se jima neridila vzhledem ke styku.

misakulicka
4. srp 2008

Zdraví vás nakrmenej Ondrášek se škytavkou.......a vzkazuje vám----podívejte se jakej krásnej jsem se mámě narodil....protože mě opravdu moc chtěla. teď jí to oplácím checháním a úsměvy v postýlce.