Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

irisnik
26. čer 2008

misi...tak to nevím...ja kočku měla jako dítě..a když jsem nemohla otěhotnět s holkou tak mi test dělali a bylo to v poho...kdybych to měla ted byl by to paradox...muj kocour je 10 let mrtvy....ale kamoška ma kočku tak uvidím......ale je to hodně často příčina potratu...ta toxoplazmoza

eloana
26. čer 2008

miso jeste jsme chtela rict ,ze ja jsem spala od malicka s kockou a nikdy jsme toxoplasmosu nemela,coz se i moje doktorka divila. A pokud jsi ji nekdy mela je to lepsi uz ji mit nikdy nemuzes -mas protilatky

litsea
26. čer 2008

Irisnik, buď ráda, že ti nic nenašli... 🙂 Snad už to do třetice vyjde!
Misi, to je nepříjemný, tak pěkně z práce rovnou domu a odpočívat ať nedopadneš jako já! 😒
Toxoplazmoza se taky může přenést z infikované hlíny...

eloana
26. čer 2008

jasne nebezpeci hrozi kdyz se vrtas v zahradce.A hlavne ten oocyt musi dostat do pusy.Jinak se neinfikujes

irisnik
26. čer 2008

Lit.....jasny že jsem rada.... 🙂 uvidíme uvidíme uvidíme co dal....biologicke hodiny mužou brzo dotikat....ale doufam že to vyjde 🙂

eloana
26. čer 2008

a miso pro klid si muses normalne dojit k doktorce,aby ti to nabrala.taky jsme tam byla -delam se zviraty ,tak me delali vsechny zoonozy

litsea
26. čer 2008

Iris, a kolik ti je? Po těhu to máš, jak když pohnojíš 😉 Podívej na Žilkovou! 😀

misicka455
26. čer 2008

Holky dík, jsem si to myslela jen jsem chtěla mít jistotu 😀 Tá hlína padá já a zahrádka 😀 😀 😀

irisnik
26. čer 2008

Lit...je mi 35 a holce je 9 tak nechapu kde je chyba....snad jen neštastne nahody...těžko říct....jo jo...otěhotnět mužu...ale dal je to horší

litsea
26. čer 2008

Iris, tak to je ještě v pohodě... Já myslela, že je ti tak 40! 😀 Mě bude letos 30 a už mi taky tikaj 😅 A to ještě ani jednoho prcka nemám... Ale mám super tříletýho synovce 😉

irisnik
26. čer 2008

Lit:taky si říkam že jsou i starší.a v poho....ale je to fakt individualní....jo jo 3letí jsou skvělí mají dobry hlášky a uměj je říct v pravou chvli 😀

pink_blossom
26. čer 2008

litsea - no to mě podrž, já taky v těch nových bytovkách. V domě C, kde Ty? Tyjo,že by se objevila nějaká oběť na kafíčko? Hihi. 😉

litsea
26. čer 2008

Iris, to teda mají! A mají už svůj rozum a svérázné názory 😀

Pink, tak to mě fakt podrž! 😀 Já bydlím v B.. Jak jste tu dlouho? Třeba se známe od vidění 🙂 Kafíčko souhlas, až se dám trochu do kupy, momentálně marodím 😔

irisnik
26. čer 2008

lit:některe hodně sveráz 😝 ..tak já jdu zas chvíli balit v sobotu odjíždíme na dovču 🙂 už se těším

pink_blossom
26. čer 2008

litsea: Tak to jsme sousedky. My jsme tu byli jako první...od dubna. A možná mě znáš, venčíme pravidelně praštěnýho jack russel teriéra. 🙂

litsea
26. čer 2008

Iris, tak se hezky zabal a nic nezapomeň 🙂 Kam vyrážíte?

Pink, od letošního dubna? My jsme tu už přes 2 roky, vlastně skoro hned od dostavění 🙂 Teda ale žádnýho jack russel teriéra jsem ještě nepotkala.. 😕 Manža by chtěl taky hafana, ale já bych radši mimíse 😉

pink_blossom
26. čer 2008

Jooo, tak to mluvíme o jiných bytovkách. Myslíš ty barevný hned naproti nám, tam bydlí švagr 🙂

litsea
26. čer 2008

No počkej, tak kde teda bydlíš? 😕 Nahoře, jak jsou ty paneláky, tak za nima? Tam zase bydlí můj bratranec 🙂 No, ale stejně je to kousíček 😎

irisnik
26. čer 2008

Jedeme do Krkonoš je tam nadherně...berem sebou našeho hafíka..to bude sranda...my máme bischona...je to super pes....nepouští chlupy ,je děsnej mazel...kdybych si měla vybrat už bych jinou rasu nechtěla...vypada jak plyšovy chlupaty zvířatko...je to doslova antistresovy psík....mam ho ted místo miminka...doslova jsme se ted na sebe co jsem byla furt doma fixly 🙂

litsea
26. čer 2008

To jo, Krkonoše taky můžu, mám je prochozený skrz na skrz 🙂 Kdysi tam s námi byl i náš malej pudlík (dneska už nebožtík 😔 ), všechny tůry ušel dvakrát,jak nás pořád naháněl 😀 Bišonci se mi taky líbí, jsou to takoví medvídkové (škoda,že tu není takovej ten méďa smajlík jako na skypu...)

irisnik
26. čer 2008

Lit:jezdíme tam i v letě i v zimě...bude to parada..prochazky ,bazen,bašta 😀 ,tak bischona fakt mužu doporučit...je to muj polštařek...nehne se ode mě na krok...i když spí a ja jen jdu něco odnest do kuchyně hned jde za mnou...mazlíček,jsou děsně i učenliví,jen ho musíme necat každy 2 měsíce stříhat...trhat chloupky z uší,stříhat drapky a čistit očička...ale,on nam tu péči svojí lakou 100x vynahradí 🙂

pink_blossom
26. čer 2008

litsea: ano, tam kde tvůj bratránek 😀

kvetinecka
27. čer 2008

Ahojky holky, další sousedka pink 😀, tak mám po kontrole, v pondělí už můžu do práce, tak jsem ráda 😵.
Ještě to není ideální, ale po 1 ms se to snad urovná, ať už je tu 😠 😀 Co u vás nového??? 😉

frankovka
27. čer 2008

Ahoj Kveti, tu asi nikdo jeste neni...asi vsichni jeste spi... 😉

frankovka
27. čer 2008

Ja jsem taky sla brzo do prace, asi po tydnu. Noboj, to se zase urovna... 🙂

misicka455
27. čer 2008

Hurá je tu pátek první týden v práci po neschopence byl docela kritický, hlavně na únavu a to vedro taky moc nepřidá. 😒
Já už taky čekám na mršku ještě týden a budou to 4 týdny od revize tak snad dojde, akorát bych ju měla podle cyklu dostat 7.7 😀

Mě ještě bříško sem tam zabolí jak to máte vy?

frankovka
27. čer 2008

Misi: ja uz jsem po zakroku dva mesice. Ale ja mela to stesti v nestesti, ze jsem byla fyzicky OK hned druhy den.

kvetinecka
27. čer 2008

Ahojky Frankovko a Miši, Miši bříško občas bolí, včera jsem měla bolení trošku jak na mrchu, doktorka říkala, že to není nic neobvyklého, zpravit se vše má až po 1. ms..., tak sem s ní, já ji čekám kolem 14., to bude přesně měsíc od zákroku, zrovna mi začíná dovča a máme s manžou výročí 😅 😵

misicka455
27. čer 2008

A už se snažíte? Nebo dodržuješ tři měsíce? Mě to břicho pobolivá takové slabé pichání a pak jsme někdy nafouklá jak baloń, ale je možný že to mám taky z nervů ☹ Budu teprve třetí týden od revize.

frankovka
27. čer 2008

Misi: no my jsme se rozhodli, ze tomu nechame volny prubeh a nechavam to na prirode. Vzhledem k tomu, ze jsem nemela zadne problemy, neresila jsem ani 6nedeli... 😅