Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

casia
25. čer 2008

No to jo to sestinedeli, to vam me taky sex chybel, ale taky jsme to poctive vydrzeli, je to lepsi....

litsea
25. čer 2008

Casi, jo tak to bych taky ráda věděla, jak to ti chlapi maji! 😀
Jinak už mi taky sexík chybí, ani v těhu jsme to moc nepřeháněli - nějak jsem měla blok nebo co.. Takže už je to pár týdnů a těším se až už konečně dorazí mrcha a budeme si to moct vynahradit 😝
Téda, teď se nám tu nějak setmělo a pěkně tam prší. To je dobře, už mi ty vedra lezly krkem 🙂

litsea
25. čer 2008

Tak manža právě dorazil úplně promočenej a to měl deštník! 😀 Pamatujete na Svěráka v Obecný škole? "Kde mám blatníky?" Tak tak nějak teď vypadá... 😀 😀 😀

casia
25. čer 2008

Slejvak jak prase, uplna tma 😅

kvetinecka
25. čer 2008

Tak u nás podobný, ale manža bez deštníku 😀DD, takže pěkně steklej 🙂)), já slyšela, že nejlepší je to obden..., ale někomu se vytvoří už za 24 hod 😀

litsea
25. čer 2008

Taky jsem slyšela obden 😉 A hlavně nenosit těsný džíny a slipy, ale volný trencláče 🙂 Dokonce jsem četla, že můžou užívat i femigard 😀

kvetinecka
25. čer 2008

Tak to bych asi manžu nedonutila bylinky 😀DD, těsnýho nic nenosíme, jooo a holky selen a zinek, takže k véči nééé gulášek, ale mořské potvory 😝 😀

kvetinecka
25. čer 2008

Kde jste??? 😖 Vždyť bude fotbal, tak pojďte kecat 😠 😀

misicka455
25. čer 2008

Téda holky vy jste toho nakecali 😀 ale bohužel nemám čas cás dočítat 😒 Já jsem včera první den v práci docela přežila v klidu, ale stejně se mi stal trapas holt nějaký správy se nešiří tak rychle jak by se měli 😒 Jedna kočena se mě ptala jestli jako ještě budu makat nebo si jdu pro věci a jdu na neschopenku, tak jsem jí teda řekla, že makat budu,jelikož u těhu nejsem. Tak se mi omlouvala, že jí to nidko neřekl 🙂 jinak vedoucí měla se mnou rozmluvu jako, že jí to bylo líto když s eto dozvěděla no bylo to od ní milí, ale když řekla že jsem mladá a že máme času dost a ať to nehrotím, že si přiští rok můžeme zajet někam na dovču a zkusit to znova. Příští rok, ha ha tak možná příští měsíc 😀 😀 😀

Jinak dnešek jsem měla krušnej ráno v pět stávačka pak do půl druhé v hokně, pak jsem šla z kámoškou na kafe chudák rozešla se po devíti letech s přítelem 😒 a potom jsem šla na srazík holek z Brna. Teď dorazila domů a jsem tak na sprchu a chrupiši chrupiši jelikož zítra zase stávačka v pět ráno.
Trošku mě dneska píchalo v břichu tak doufám, že je to jen z velké námahy na kterou jsem si nějak odvykla 🙂

sory za nějaké překlepy a chybky psala jsem to v rychlosti 🙂

misicka455
25. čer 2008

S tím femigradem jsem to taky někde četla, že po měsíci uživání se mužským zlepšil spermiogram. Já miláčka zatím dopuju Cem M tam jsou taky nějaký vitamínky na spermošky 😀

misicka455
25. čer 2008

Zítra vás dočtu 🙂 páčko

juj tak tady už taky leje a bouří 🙂 no ještě , že jsme už doma 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Miši, to byl fičák 😀DD

misicka455
25. čer 2008

jjo 😀

casia
25. čer 2008

Jsem tu, chvilku jsme povidali pri desti a koukala jsem na zpravy, zustal tu nekdo? 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

já 😀, ,manža čučí na fotbal 😠

casia
25. čer 2008

muj taky 🙂

misicka455
25. čer 2008

I u nás fotřík kouká, my to tady řve za hlavou 😠

misicka455
25. čer 2008

No nic, ale já jdu už do hajan zase bych tu vykysla a nevím kdo by za mě ráno stával 😀

kvetinecka
25. čer 2008

klasika, pííívečko, nožky na stole, max spokojenej 😠 😀 😀

casia
25. čer 2008

Bydlim v Uhrinevsi a v okoli je spoustu hospod, jak se po desti krasne ochladilo, tak mam dokoran okno a pred chvili byl nakej gol a to byl rev, manzel rval a zvenku, husty 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

Jejda, to je náhodička, já taky, kde bydlíte přímo??? 😵

casia
25. čer 2008

Jasne, Misi, hezky se vyspi, to je nutny, spanek regeneruje a to ted potrebujes, kor kdyz Te boli brisko...a musi brzy vstavat...

casia
25. čer 2008

To si delas legraci, ze jsi z Uhrinevse?

kvetinecka
25. čer 2008

Miši, dobrou 🙂)), ty jo, já jdu asi v po do práce, bleee, to se teda těším 😀

casia
25. čer 2008

My jsme za Normou v zadni bytovce, nejsem zdejsi, jsme tu 2 roky, delali jsme rekonstrukci bytu, manzel v nem vyrostl, mame ho po jeho rodicich...kde si ty...?

kvetinecka
25. čer 2008

Jooo, nám. smiřických 😀DD

kvetinecka
25. čer 2008

Nový cihlový domky 😉 před kulaťákem 🙂

litsea
25. čer 2008

Čau sousedky, já jsem z vedlejší vesnice - bydlím v Dubči 😀
Koukám na nějaký detektivky na Nově a zrovna je reklama... 🙂

kvetinecka
25. čer 2008

no pojď za námy sousedová 😀

litsea
25. čer 2008

Už mi to zase běží 😝