Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
29. čer 2008

Lit, me jeste zadny testy nedelaly. Moje stara dr. se na ne moc netvarila. Sama sem si o ne musela rict a ten jeji nazor. Dva potraty se berou jako normal. 😠 Ja nic jenom tak zkouset nechci. Chci si byt jista, ze podruhe to byla jenom nahoda. A s nama nic neni. Takze jsem se rozhodla pro zmenu dr. Jednou jsem byla v takovym centru Cenap a tam byli uplne vyborni. Tak jsem se jich zeptala, jestli bych nemohla tam dojit,tak me dali kontakt na jejich dr. Takze si tam teprve budu volat. Tak mam pred sebou jeste aspon ty 3 mesice bez snazeni. Udelam si takovy prazdniny. 😉

litsea
29. čer 2008

Misi, to je fakt, na druhou stranu, bych se paradoxně bála, že bych mohla otěhotnět 😀
Zítra jdu na další odběry, jestli už mi kleslo HCG, tak snad už jo... 😅

litsea
29. čer 2008

Mabe, ajo vlastně, vždyť jsi to psala, že měníš mudru... Prázdniny si udělej, ale věřím, že bude vše v pořáku... 🙂

mabe
29. čer 2008

Ja si pomalicku zacinam myslet, ze je to kvuli te me pateri. Pred rokem jsem byla u dr. a mam ji celou zablokovanou. A cetla jsem o te mojzisove metode, ze potraty se stavaji aji blokaci patere. Tou metodou se muze vse napravit. Treba je to fakt takova "blbost".

mabe
29. čer 2008

Nic holky, jdeme s manzelem a pejskem na vychazku. Jdeme k rybnikum, pesan se tam aspon vykoupe. 😉

litsea
29. čer 2008

Mabe, taky začínám v druhé půlce července s Mojžíšovou, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá...
Dokonce mi vyprávěla kolegyně o kamarádce, která roky nemohla otěhotnět a pak se dostala k nějakému fyzioterapeutovi, který ji zlomil kostrč, protože jí prý měla moc prohnutu dovnitř, takže by se miminko na ní napíchlo... No a do měsíce byla těhotná.. To jsou fakt věci...

litsea
29. čer 2008

Tak si to hezky užijte 🙂 My jedeme na nákup, papa

mabe
29. čer 2008

Ja si myslim, ze na tom neco je. Tam psaly, ze je mozny, kdyz je tak kostrc zablokovana, tak se muze stat, ze se mimi neudrzi a dojde k potratu. Me totiz poprve se prestalo vyvijet a podruhe tlouklo srdicko jeste v pondeli v noci a ve ctvrtek uz sem zacala potracet. Tak je to mozny. A posili se panevni dnol. A kdyztak me to aspon pomuze na ty moje zada. Stejne jsem chtela s nima neco delat.

kvetinecka
29. čer 2008

Ahojky holky, já jsem to tu teď pěkně flákala 😀, měla jsem doma celou rodinku z moravy 😝 😀 .
Miši, já jsem měla něco podobného čt a pá a už to přešlo, myslím, že se to prostě dává dohromady, možná fakt ovulka 🙂. Holky, jakto, že vám řekly, že můžete po 14 dnech a mně řekla doktorka vydržet šestinedělí i mrchu a pak sexovat 🤐 😕

misicka455
29. čer 2008

Co doktor to jiná ves 😎

holky na tu mojžíšovu metodu existuje knížka nebo dvd nebo jak to je? Já mám taky problémy ze zádama.

mabe
29. čer 2008

Ahoj misi, existuje knizka aji dvd, ale je lepsi jit nejdriv k fyzioterapeutce, aby si ty cviky delala dobre. Mrkni http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm

misicka455
29. čer 2008

dík za odkaz . A to normálně můžu jít k fyzioterapeutce i bez toho abych měla doporučení?

mabe
29. čer 2008

Nekteri rikaji, ze musis mit doporuceni od dr., aby ti to hradila pojistovna. Stoji to pry 500kc jednou. Zkus se mrknout na odkazy na konikovi, kdyz zadas mojzisova metoda. Ale pozor nesmis byt tehotna. Jinak bys nemohla delat nejake veci. Ja vim, ze nebudu dokud nebudu vedet vysledky testu.

misicka455
29. čer 2008

Koukala jsem , že ty jsi taky z Brna . Ty budeš chodit kam?

mabe
29. čer 2008

Jee, vidis ty taky. 😉 No ja jsem z Zidenic, takze asi na Vinicni. Chci si pristi tyden zavolat do toho Cenapu k te nove dr. a s ni se domluvit co a jak.

mabe
29. čer 2008

A vidim, ze jsem se zaregistrovala o den driv nez ty. To je nahoda. 😉

misicka455
29. čer 2008

Nejhorší je , že si k něterým doktorům nemůžeš jen tak zajít , že všichni chcou doporučení 😠

misicka455
29. čer 2008

Aha no to je teda náhoda 😀 já jsem z druhé strany Brna - Bosonohy 🙂

misicka455
29. čer 2008

Tak jsem se dívala na tu polikliniku U pošty. No uvidím až budu mít čas tak prostuduji tu diskuzi tady na koníkovi 🙂

mabe
29. čer 2008

Ja jsem za svobodna bydlela v Novym Liskovci. 😉 V bosonohach znam u Coupku. Tak jsme chodivali za puberty na pivo. 😉 A pak ke kamosovi do zahradek na chatu pokracovat. 🙂

mabe
29. čer 2008

NO tak to bys mela bliz. Ja prave chodim na tu polikliniku na gyndu. A chci odejit.

misicka455
29. čer 2008

Tak čoupky mám kousek od baráku, právě tam manžílek hasí svoji žízeň 😀 A v Lískovci přesedám na šalinu směr Brno město 😀

mabe
29. čer 2008

No vidis, coupky znas. 😉 Ale pozor s tim liskovcem. Ja jsem bydlela v novem liskovci, nee ve starym jak jezdi salina! 😉

misicka455
29. čer 2008

jo aha 😀 já si je pořád pletu Lískovec jako Lískovec 😀

mabe
29. čer 2008

Ono si to plete hodne lidi, takze ja jsu zvykla. 😀

misicka455
29. čer 2008

A kde vlastně děláš jestli to není tajné 😉

mabe
29. čer 2008

Ja jsu dneska uplne utahana. Byly sme s manzou s pesanem v marianskym udoli. Holka se vykoupala, ja se trosku spalila a nozicky me boli. Prece jenom jsem byla 1,5mesice doma a nic nedelala. 🙂 Uz se tesim az pristi tyden vyjedu na kolo. 🙂

mabe
29. čer 2008

Delam na konecne 13 v technologickem parku v Motorole.

misicka455
29. čer 2008

Já jsem taky po nějaké větší záteži hned hotová a to teplo tomu nepřidá...

mabe
29. čer 2008

To jo a dneska me jeste popichuje v levym podbrisku. 😒