Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
3. črc 2008

Tak tohle Médi napsala 😉

medvide1 • snž • 29. červen 2008 v 19:07

Ahojik holky..tak vas jdu pozdravit po náááááádhernem svatebnim maratonu a překrásnem dnu který sem si vysnila a on se mi splnil---tak jak sem chtela a jsem ta nejšatastnejší vdaná paní na svete..i když me to ještě tak moc nedochází..bylo to nadherné ale strašně rychle to uteklo a ještě ted vstřebávám jake to bylo a budu si to muset oživit vna fotkách a videu..jak budu stihat dam sem foto

jmj
4. črc 2008

ahoj holky, ve středu jsem byla na krvi (14den od KETU), a HCG bylo jen 54, sestřička mě říkala, že je to na dolní hranici, a že mám za týden přijít znova na krev. každý den si dělám testy, a čárka ze středy na čtvrtek rapidně zesílila, a na dnešek mě připadá stejná, možná o malilinko silnější. co si o tom mám myslet? mám hrozný strach. je to mé první těhotenství. nemáte některá podobnou zkušenost?diky moc.

litsea
4. črc 2008

Ahoj holky,

jmj, já se v jednotkách HCG moc nevyznám. Jestli ti to pomůže, tak druhá čárka na testu mi pořádně zesílila až 19 dní po ovulaci (viz album), pak už jsem to nesledovala... 😕 Taky záleží jaký test si děláš, já si dělala mamtesty a clear blue...

Misi, díky za info 😉

A co jinak, jak se máte holky? Mě už mrcha pomalu končí, aspoň to tak dneska vypadá... 😵

jmj
4. črc 2008

já jsem dnes 16 den od ketu. tak uvidíme ve středu na krvi. měl někdo z vás tak malé HCG a přesto to vše dobře dopadlo?

litsea
4. črc 2008

Jmj, mě nikdo v těhu krev nebral, takže nevím... Držím palce! 😵

misicka455
4. črc 2008

ahojky holky tak já dnesk pro jistotu byla zase na gyndě skrz to břicho už jse tam víc jak doma. Konečně jsme narazila na doktorku která se mnou mluvila 😀 Takže proběhlo i vyšetření ultrazvukem, prohmataní . Zkonstatovala , že je všechno po zárkoku Ok a že vše nasvědčuje tomu, že do týdne by měla dorazit mrchá 😉 a pak řekla, že je jen na nás kdy se budemem snažit. Na jednu stranu jsem ráda, že v této oblasti jsem v pořádku, aleto nic nemění na tom , že problémy z břichem trvají 😒 v pondělí jsme obědnaná na neurologii prý by to mohlo být i od zad skřipnutý nějaký nerv a já na záda trpím. Když i tam bude vše ok tak jelikož mám super doktorku tak to nenenáchá jen tak a pošlemě dál na nějaké vyšetření. Chtěla bych se dát co nejdřív do cajku aby jsme tedy mohli začít se snažit. Prý by to mohli být i nervy no jo , ale jak jím poručit aby nebyle, že? Při tom si nemyslím, že jsme nějaká labilní. Spíš jsem jen na dně z toho , že nevím co mi je 😒 Ke všemu jdyž jsem přišla večer domů tak jsem měla na kalhotkách špínění tak buď je to tím jak ve mě drápala a nebo , že by mrcha 😲

misicka455
5. črc 2008

Ahojky, tak dneska ráno po špinění ani stopy to tělo si prostě ze mě dělá jen prdel 😀

kvetinecka
5. črc 2008

Ahojky holky, tak vidíš Miši, myslím, že si z nás naše dělají taky prdelky 😀DD, já jsem včera měla křeče, že jsem myslela, že to dostanu a dneska ticho po pěšině 😠 😀. Je fakt, že by to bylo moc brzo, ale bolesti a křeče byly jasný a dneska pohodička 🙂. To špinění může být z toho vyšetření, taky se mi to někdy stane. Jééé Jani, tobě už končí mrška, ty se mááááš, já se na ni těším....

misicka455
5. črc 2008

Já se na ni taky už moc těším 😀 Jako nikdy 😀

medvide1
5. črc 2008

Ahojik holky omlouvam se že sem nedala vědet o svatbe jak dopadla ale koukam že misi to udělala za mě ... 😉 misi moooc děkuju napsalla sem to do jineho tematu a sem sem nemela časek zabehnout...a nebo je to i možna kvuli tomu že sem a celkove na konika radi moc nechodim☹ nejak je mi tady z toho smutno a chtela bych už byt zase těhule🙂dnes sme byli nakupovat a ja videla mimina v kočárcich atd a rozbulela sem se chjo☹
jak se jinak mate??
jo chtela ssem se zeptat po jak dlouho po revizi jste dostali MS??

mabe
6. črc 2008

Ahoj holky, tak vas zdravim. 😉 Nejak nestiham se sem stavovat. 😲 V patek jsem mela v praci frmol a pak jsem sla hned s kamoskou na pivo. Mela jsem nejaky 12stupnovy a nejsem na to uz vubec zvykla. 🙂 Takze vcera jsem dospavala a pak jsem sla na kolo. 🙂 Byla jsem jenom na hodku, pak me zacalo pobolivat bricho, tak jsem radsi jela domu. Ale byla to krasa. Jela jsem kolem vody - nadhera. Za chvilku jedu k nasim na obed sama, a pak jedeme na rodinnou navstevu. Bazen, grilovacka atd. Budou tam deti, ale snad me to nejak nepolozi. Zatim se drzim dobre. Manza zustava doma - ma moc prace. Kresli pro kamarada vykresy - sem tam me to sere - tento vikend kresli celej. 😒 Ale zase to jsou penizky. MS by mela podle mych cyklu dojit pristi vikend. To se me moc nehodi, protoze chceme jet pod stan na Vranov nad Dyji. Uvidime. Jede tam tatka s kamaradama kouzelnikama. Kdyz jsem byla mala, tak jsme jezdily tato banda pod stany s kytarama - trampsky pisnicky. Tak jsem na tom odkojena a mam to strasne rada. Takze si pojedu zabekat. 😉 Tak se zatim mejte. Mozna se vecer stavim. Nevim, kdy prijedu. 😉

misicka455
6. črc 2008

První ms by měla přijít 4 až 6 týdnů od zákroku.

medvide1
6. črc 2008

mabe:mužu mit nevhodnou otazku???ty jsi take přisla o mimi?a chci se zeptat jak dlouho jsi od zakroku...

misicka455
6. črc 2008

Jo mab přišla taky o mimi 😒

misicka455
6. črc 2008

Mám dojem, že tak dva měsíce od zákroku?

akras
6. črc 2008

Ahoj hoky, byli jsme od středy na chalupě a dneska jsme měli měli veselo. 😝 Včera ráno se mi zdálo, jako když mám trochu růžovohnědýž výtok. Nic jsem neříkala a celý den jsem se kontrolovala. Odpoledne mi manža oznámil, že nechal otevřené dveře u auta, takže vybitá baterie a nikam bychom se stejnak nedostali. No, celý den nic a večer zase trochu, tak jsem to říkala manžovi, ten hned našponovanej, že zkusí nastartovat, ale já nechtěla zbytečně plašit a že teda počkáme do rána.
¨V noci jsem toho moc nenaspala, pořád jsem se mi zdálo, že když půjdu na záchod, tak určitě bude krev...no, děs běs
Naštěstí žádná krev se nekonala, ale ráno jsme si řekli, že radši pojedem se uýjistit. Tak jsme frčeli k Apolináři, kde byli moc milí, udělali mi utz a vše je v pohodě, srdíčko bije, mimčo odpovídá týdnu 7+3, tak snad je vše ok. Žádné krvácení nebylo, jen jsem trošku špinila. Ale co, lepší 5x jen nadarmo než jednou pozdě.
Aspoň jsem se rozhodla, že budu rodit u Apolináře. Říkala jsem si, že když to dobře dopadne, tak tam... Narodila jsem se tam já i manža, tak to by bylo, abychom tam nepřivedli na svět taky nšeho potomka

mabe
6. črc 2008

Medvi, klidne muzes. Ja prisla dvakrat. Minuly rok v kvetnu a tento rok v cervnu - vzdy 8tt. 😒 Ted sem 3 tydny od revize. 😖 Nevadi me to, ze se ptas. 😉 Jsem v pohode. 😉 Procpak se ptas? Jestlil se smim zeptat. 😉

medvide1
6. črc 2008

Ahojik holky chtela sem se jeste zeptat za jak douho po revizi jste sexovali???

Akras:to je dobře že je vše ok

mabe
6. črc 2008

Akras, drzim palecky, at je to uz OK. To jsou teda nervy. 😒 My uz budeme vystraseni porad. To se neda nic delat. 😒 Musime to zvladnout.

mabe
6. črc 2008

Medvede, my jeste nic. Zitra jdu k nove dr. Ta moje brala 2x potracene jako normal. Me to tak nepripada, takze ji menim. Snad bude OK. Chci aby me udelala nejake testy a tak. Jestli je vse v poho a bylo to nahodou. JInak chci prave pockat az co me rekne dr. jestli uz muzu. RIka se sestinedeli. Minulej tyden me stara dr. rekla, ze mam pockat jeste tyden - tzn. 3tydny od revize.

medvide1
6. črc 2008

mabe:ptam se proto že sem četla že se chodiš koupat atd...vyvadiš na kole atd...a víš čim to je že to bylo davkrát.??mě totiž dr řikal že to je ted že se to muže stat a pak že většinou že se to nestane ale tys byla dvakrát takto na revizi a ja se bojim že to budu mit take !

mabe
6. črc 2008

Medvi, ja se nekoupala od revize. Tos asi blbe pochopilla nebo ja spatne napsala. Na kole jsem byla dneska poprve a to 10km. A po rovince, takze to nejak nehrotim. Nesmis na to myslet, ze se ti to stane jeste jednou. Jestli to chapu, tak se ti to stalo jenom jednou?

medvide1
6. črc 2008

aha tak sem to asi štane pochopila promin!ja vim žr na to nesmim myslet ale nejak mi to neda a bojim se! ano stalo se mi to jen jednou!

mabe
6. črc 2008

Tak to se neboj. Uz je procento o hodne mensi, ze se to stane jeste jednou. Urco to bude OK. Musis myslet pozitivne - to prospeje miminku. Drzim ti palce, at se to povede a nemusis si tim projit znovu. Me kdyz se to stalo podruhe, tak uz jsem to zvladala lip. Je to hrozny, ale je to tak. Ale ty nezoufej, vim, ze clovek uz je nalomenej. Ale musi verit a doufat.

medvide1
6. črc 2008

děkuji ti no snad to zvlednem...a neviš proč se ti to stalo znovu??co je za chybu?ja budu ted v utery 2 tyden po reviiz piju kontryhelový čaj , jim kyselinu listovou a vitaminy gravital!ale stale ješte trochu špinim tak snad to bude ok

mabe
6. črc 2008

Jeste nevim. Moje byvala dr. rikala, ze se to i podruhe stava jenom tak. Kazdopadne zitra jdu ke sve nove dr. a chci, aby me udelala testy. Vysledky jsou az tak za 2 mesice, takze mam jeste cas. Delaji se testy z krve, genetika, spermiogram atd. Takze se teprve ukaze. Ja zatim nic nepiju, nejim. Chci zacit cvicit Mojzisovu metodu.

medvide1
6. črc 2008

a jake jsou to testy???ja sem si řekal o odber na toxoplazmozu...moji mama je mela a potratila ale už docela velky mimčo tak pro jistotu!

mabe
6. črc 2008

To ja vsechno nevim, co se dela. Myslim srazlivost, nejake viry atd. To se dozvim zitra.

medvide1
6. črc 2008

aha ja myslela žeti dr řikal xo ti bude brát...noo ja sem zmenila dr před tim než se to stlalo ale ted s tim novým take nejsem spokojena☹

litsea
7. črc 2008

Ahoj holky,
já byla o víkendu na chatě, haldy příbuzných, ale bylo to fajn 🙂 Teda ale to počasí dneska! Brrr 😒

Akras, uf, to je teda story! No, hlavně, že to dobře dopadlo! 🙂

Mabe, jsem zvědavá, kam tě nová doktorka pošle. Snad už se to začne nějak řešit... Držím palce a pak dej vědět, ju? 🙂

Medvi, hlavně, že ti o svatební den bylo dobře a užila sis to. S tím sexem mi v nemocnici řekli za 14 dní od revize. Nám to vyšlo ale až po měsíci, byla jsem nemocná.