Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

tercie
21. črc 2008

Lit zkus jí aspoň zavolat a optat se na to, víš jak, za zeptání nic nedáš a aspoň budeš mít jistotu že je opravdu všechno OK, aby ses mohla znovu snažit 😉

litsea
21. črc 2008

Ismail, 6+2 jsi podle menstruace? Klidně jsi mohla ovulovat později, a pak by plod byl mladší a tudíž by nemusel být vidět. Buď trpělivá, třeba ještě vykoukne 😉

Donnald, ono se to fakt nezdá, ale uteče to, neboj. Mě se taky zdálo šílený, ale čas vše uzdraví 🙂

Terci, já nevim, ono to moje špinění je tak jednou za 5 dní a jenom trošičku na toaleťáku, fakt jenom tak trošilinku.. Teď jsem to už několik dní neměla, tak už to snad bude dobrý 🙂

tercie
21. črc 2008

lit tak třeba je to opravdu jen čištění, když je to tak malinko, to jsem myslela, že je to víc. Bude to v pohodě 😉

Já se pro dnešek loučím, mějte se, papa 🙂

ismail
21. črc 2008

Holky, dekuju za podporu, ale ja myslim, ze podle hcg, ktery nestoupa jak ma je to haji, rikala jsem si, ze bych mohla narazit na nekoho s podobnym problemem. Mimodelozni mi rekl doktor co me prijal do nemocnice, rekl, mimodelozni a v deloze mala dutinka, pak jsem sla na jiny utz a tam mi rekli cysta a v deloze zloutkovy vacek. Dnes mi tentyz doktro u ktereho jsem byla ve ctvrtek rekl odumirajici mimodelozni a v deloze stale jen dutinka. Jelikoz jsem mela problemy s otehotnenim tak jsem byla v Pronatalu(tam mi teda pri prvni navsteve zjistili, ze jsem tehotna),ale nezdala se jim ta cysta, tak me poslali do nemocnice. Jinak ke sve Dr jdu zitra, jen chci byt pripravena na vse co se muze stat..

evik29
21. črc 2008

ahojda, ismail když jsem čekala dceru tak mi dr řekl že je to mimoděložní, dostala jsem injekci na vyvolání ms, pokud to nepomůže nástup do nemocnice, dnes jsou dceři 2 roky a dr to dodnes nemůže pochopit
ted čekám druhé, ale na uz nebylo vidět srdeční akci tak čekám do čtvrtka na další uz, pak kyretáž
těhotenství je prý nejkrásnější období ženy, pro mě to je období stresu, strachu a spousty probdělých nocí a obav jestli je dítě v pořádku.
zbývá se jen držet a modlit se

litsea
21. črc 2008

Terci, ahojky a zase přijď 😉

Ismail, já nevim, jaké má být HCG, mě žádné testy v těhu nedělali, až po revizi, jestli klesá... Každopádně držím palce... 😅

Eviku, s tím stresem souhlasím. Ale stejně si nepomůžeme i když se stresujeme sebevíc... Když se bude mět prďolka uchytit, tak se uchytí... 🙂

Holky, držte se...

ismail
21. črc 2008

evik29-pro me to taky jen stres a strach, ja si myslela, ze kdyz uvidim dve carky na testiku, ze mam skoro vyhrano. Budu drzet palce, aby ti to ve ctvrtek dobre dopadlo. Brali ti krev na hcg?
litsea: diky, ty jsi tedy po revizi? Za jakou dobu se muzete snazit znova?

litsea
21. črc 2008

Is, jojo, tady jsme všechny po revizi 😕 Já dokonce po dvou 🙂 S tím snažením říká každý něco jinýho... My na to hupli hned po šestinedělí 😉 Ale primář ve špitále radil počkat 6 měsíců... Stejně si ale nemyslím, že by se nám to hned povedlo...

donnald
21. črc 2008

Ahojky me kdyz se objevili 2 carky tak krev brali pravidelne co tyden - zacala jsem na 1079, pak 3800, pak 6700 a pak 18.000 a pak uz 2 tydny nedelali (muj dr. mel dovolenou a ja chodila k zastupujicimu a pak padl verdikt - revize dellohy. Takze i kdyz Hcg rostlo, dutinka taky - mela cca 4cm a embryo 7 mm - bylo to spatne - srdicko nebylo a pry uz melo davno pri techto rozmerech tlouct.
Takze pro me ponauceni - vysledky testu nejsou vsechno, dulezitejsi je ul - asi.

Litsea. mela jsi v obou pripadech stejne problemy? Projevilo se to stejne? A poslal te potom dr. na genetiku nebo na nejaka jina vysetreni?

ismail
21. črc 2008

achjo, proc se tohle deje? To me taky zajima, byl nekdo z Vas na genetice? Mam strach, aby se to neopakovalo. Jsem z Prahy, nemate nekdo zkusenost?Nevim, na koho se pak obratit.
Vim, ze nadeje umira posledni,ale co jsem tak procetla, tak uz moc neverim..

evik29
21. črc 2008

Ahojda ismail krev mi nebral, ale při hledání na netu jsem zjistila, že asi měl, mám krevní skupinu AB neg. a manžel O poz. a právě v tom je problém, máme rozdílné RH faktory což je pro těhoteství problém, při prvním porodu mi museli dát při porodu protilátky, dcera má Rh faktor po tatínkovi.
dozvěděla jsem se že dálší těhotenství má obrovské riziko, ve čtvrtek se musím zeptat dr.

mabe
21. črc 2008

Ahojte holky,

Lit, ja jdu na kontrolu k dr. ve stredu, tak se na tu mojzisovku zeptam. Ja nez se budu znova snazit, tak mam cas. Ted me cekaji ruzny testy, takze to chvilku potrva.

Ismail, proc se to stava? To nikdo nevi, proste to tak je. Na genetiku by te poslaly az po tretim nepodarenem tehu. Po prvnim nikoho nikam nechteji poslat, protoze se to stava. Ja mam po dvou missed v 8tt a na genetiku me poslaly, protoze v rodinne s tim mame problem. Ale jinak ne. Ver. Me taky rikali, ze je tam jenom gestacni vacek a ze to vypada spatne a pak za tyden plod mel bijici srdicko. Bohuzel to pak nevyslo, ale nic neni ztraceny. Oni sami nevi a musi jenom cekat. Kazdy tehotenstvi je jiny, kazda ma ovulaci nekdy jindy....Jeste neni nic ztraceno. 😉

ismail
21. črc 2008

evik29-treba ti jeste krev brat bude. To je fakt, o tech RH faktorech jsem cetla, ja mam A a RH+,tak v tomhle asi problem nebude.
mabe: aha a kdybych chtela jit na genetiku sama bez doporuceni sveho gynekologa? Vim, ze kdyz se to stalo jednou, asi bych se nemela niceho obavat,ale moje cesta k tehotenstvi byla problemova, tak bych rada predem vedela, jestli je mozne necemu negativnimu zabranit. Ovulaci jsem mela 16. den cyklu,takze to je asi spatny....tad rada bych verila, ze to bude dobry, ale potom co me nejdrive strasi s mimodeloznim a pak s tim, ze se to nevyviji, uz to moc dobre nejde..

mabe
21. črc 2008

Ismail, myslis, ze ovulace 16den je spatna?? Kolik dni mas cyklus?? Zkus si rict o genetiku, treba ti to dr. napise nebo se zeptej jestli muzes si to nechat udelat za penize.

delfi
21. črc 2008

ahojky
chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo nevíte co by se stalo kdybych otěhotněla po revizi ale ještě před první ms? na revizi jsem byla 13.6. pořád čekám na ms...teď je to 6. týden...no s manžílkem jsme si to nějak blbě vypočítali a hupsli na to po 4 týdnech....já jsem myslela, že je to už 5 týdnů, tak že v pohodě a brzo dostanu ms, ale pokud jsem ms ještě nedostala a my na to šli před 2 týdny tak se trochu bojim jestli náhodou nejsem těhu a když náhodou ano tak co to pro mě znamená 😒

ismail
21. črc 2008

mabe- no, vis, problem je ten, ze ve ctvrtek mi dle utz rekli, ze to odpovida 5-6 tydnu tehotenstvi(To jsem byla 5+6, dutinka a zloutkovy vacek) takze to by odpovidalo, ale dle dnesniho utz je tam jen dutinka, jenze dnesni utz jsem absolvovala na vseobecny ambulanic a pry je nemaji tak kvalitni jako na genetickem oddeleni kde jsem byla ve ctvrtek. Zkratka a dobre, dnesni nalez utz je stejny jako ve ctvrtek a hcg stouplo, ale malo. Tyto vysetreni jsem absolvovala v pronatalu a v nemocnici, kam me poslali. Zitra jdu ke sve Dr. k ni mam duveru, takze myslim, ze jeji verdikt bude konecny. Dekuju, na tu genetiku se zeptam.

mabe
21. črc 2008

Ismail, podle me jeste neni nic ztraceno. Uvidis zitra. Budu drzet palecky. 😉

ismail
21. črc 2008

mabe: moc ti dekuju, prece jen malou nadeji jeste mam 🙂

mabe
22. črc 2008

Ismail, cekam na dobre zpravy. 😉

donnald
22. črc 2008

Ahojky,
delfi to nevim jestli se tak da otehotnet. V kazdem pripade, pokud to zjistis budu rada, kdyz se o informace podelis.

Devcata, pak se chci zeptat jeste na jednu osobni vec - jak dlouho jste cekali s 1.sexem po revizi delohy???

Diky a preji hezky den

mabe
22. črc 2008

Ahoj don, tak ja jsem prvni sex jeste nemela. ☹ Uz me z toho hrabe. Uz ani nevim, co to je neco kolem 3 mesicu. 😒 Rika se, ze bys mela dodrzet sestinedeli ohledne zanetu a tak. Ale nejmin me rikala dr. 3 tydny. Pak opatrne s hygienou kvuli tem zanetum. Ja musim cekat do stredy co me rekne, jestli mam porad zanet nebo ne. 😒 Jinak jsem dneska 10DC druheho cyklu.

Myslite holky, ze bych uz mohla mit ovulku?? Dneska me oproti vcerejsku zase klesla teplota na 36.1C. 😒

donnald
22. črc 2008

A ty jsi teda dostala zanet po zakroku? Rozumim tomu dobre?

nechynka
22. črc 2008

ahoj holky můžu k vám? 😉 2.7. jsem byla na revizi dělohy...byla jsem 10tt+3 ale miminko odpovídalo 5tt+5 a nemělo srdíčko ☹ ještě pořád je mi z toho někdy hrozně smutno...ale vím,život jde dál

jinak my měli první sex 13den po revizi s kondomem 😝 (v nemocnici mi dr. řekla,že styk v šestinedělí jenom s kondomem kvůli zánětu)
jinak už se těším na mrchu...abych věděla,že všechno je tak jak má být

donnald
22. črc 2008

Ahojky, urco muzes.
Vetsina z nas to ma za sebou ☹. Ja tuto sobotu - 19.7.08. Bylo to porpve?

nechynka
22. črc 2008

donnald, ☹ bylo to první těhotenství a hrozně jsme se s manžílkem těšili!při revizi mi našli na děloze nějakou dutinku která to asi možná způsobila....koncem srpna jdu k dr. a domluvíme se co a jak...slíbil,že mě pošle na vyšetření aby jsme věděli co a jak a pak se začneme znovu snažit

donnald
22. črc 2008

Tak prvni cast mame uplne stejnou............Taky se nam podarilo poprve otehotnet a skoncilo to tak jak skoncilo. ty jsi z Olomouce?

nechynka
22. črc 2008

donnal,né přímo z olomouce....bydlím tak 25km od olomouce ale každý den sem dojíždím do práce 😉 kolik je ti let? a jsi vdaná?...mě je 24 a manželovi 27 😉

donnald
22. črc 2008

me je 27 , manzelovi 28 a jsme z Olomouce 🙂

nechynka
22. črc 2008

a jak dlouho jste se snažili než jsi otěhu?

donnald
22. črc 2008

1 rok, takze uz jsme konecne mysleli, ze je to tu... . A nic. A vy jak dlouho?
Kde jsi byla na zakroku? V Olomouci nebo ve Sternberku nebo nekde jinde? A k jakemu chodis doktorovi?