Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

donnald
11. srp 2008

Nechy - mám přijít začátkem září, pokud do té doby nedostanu mrchu... . Měla jsem předtím totiž dost rozhozený cyklus. Pevně věřím, že tímto zásahem se to aspoň trochu srovná, ale nevím nevím... .
Ale taky bych brala brzkou další kontrolu až jako těhu 😀 .

misicka455
11. srp 2008

Ahojky, tak jsem se dneska jak na sviňu musela potkat s tou kámoškou co je asi v tom a jde dneska na gyndu jestli jí to potvrdí 😉 ale naštěstí jsme se o tom nebavili tak to bylo dobrý.
Viďím, že to tu proživáme všichni stejně 🙂

jarynek
11. srp 2008

zdravím vás....jano.jaro...to muselo být hrozné...ani nechci myslet, ale jak jsem pochopila tak jsi zase připravena se do toho pustit...tak držím pěsti...ať to dobře dopadne...určitě by jsi si to zasloužila....mě včera bylo oznámeno, že té kamarádce, které jsem to řekla, se narodila zdravá holčíčka..měla jsem upřímnou radost a dokonce jsem o tom dokázala i normálně mluvit.... 🙂 tak asi se to zlepšuje....
Holky nevíte náhodou jak se projevu ten zánět..pořád tak nějak cítím břicho,ale možná si to jenom vsugerovávám....uvidím , počkám týden a když tak vyrazím k doktorce..ta ze mě bude mít radost....jsou prostě trouba....chjo.... 😒

misicka455
11. srp 2008

Zánět se projeví velkou bolestí břicha, může být horečka, svědění nebo palení tam dole. Tak snad z toho nic nebude a jen se břicho ozyvá třeba i po tom sexíku, neměla jsi to tam ještě zahojené tak možná sis tam něco podráždila a teď tě břicho bolí. Mě po zákroku bolelo taky pěkně dlouho 🙂

misicka455
11. srp 2008

Jano. jaro doufám, že s evám to na potřetí podaří a dotáhnete to do konce 😉

donnald
11. srp 2008

Děvčata, já doufám, že nám vše se povede 🙂.

Jinak k zánětu - má původní profese je zdr. sestry a ikdyž je to už dlouho, tak si pamatuju 🙂, že u jakéhokoliv zánětu vv těle je příznake zvýšená teplota. Je to totiž obrana organismu před tím "špatným" co v těle je 🙂. Takže mimo sledování bolesti břicha Jarynku nebo ko 🙂 měř teplotu, pokud bude ta OK, mělo by být vše OK. Ale raději si teda jdu taky změřit teplotu 🙂.

mabe
11. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem ted dorazila z te vecere - pro nejlepsi tym mesice kvetna. Kazdej mel ty 400KC. to se neda projest. Tak jsem vzala manzovi grilovany zebra domu. Je toho strasne moc. Ja sama jsem se prezrala masa v hospode a ted jeste ac prezrata, si davam po kouskach ty zebra. Porad prdim a chce se me na velkou, ale chut je vetsi. Dala sem si 2 piva a pripadam si uplne nasrot. 🙂 No nasrot ne, kdyz jeste si s vama pisu, ale citim to. Zustala jsem tam nakonec z osmi lidi ja a jeste dva lidi. Muj zastupce nas vezl autem domu a kdyz sel pro auto, tak jsem rekla cisnikovi, aby nam to secetl (firma zaplati fakturou) - rekl, ze nam jeste zbyva do limitu 400Kc. Tak jsme si s mou podpracovnici vzali kazda vino - vim, neni to fer vuci ostatnim, ale je to skoda - takhle by to propadlo ty penize. Meli tam zustat, ne? 😉 Takze sem nad to vyzrala, akorat jsem strasne prezrata. Jdu se vykoupat a asi usnu u telky. Manza je na basketu, tak si pak da zebra nebo to budeme mit zitra na veceri - je toho 700g, ale kosti zadny - plno masa. 😉 Tak to byl takovej gurmanskej koutek. 😀

misicka455
11. srp 2008

Téda mab ty nám, ale děláš chutě 😀 Já bych si taky vzala to víno však co má to sežrat někdo jinej 😀 😀

mabe
11. srp 2008

Ahoj misicko, jasnacka, skoda penez. Kdo odesel driv, tak ma smulu. Jenom tedka ty zebra strasne voni a ja porad uloupavam, ale jsem prezrata. 😉

donnald
11. srp 2008

JJ Mabe - dobře jsi udělala. A tak jsi mě navnadila, že jsme taky otevřeli lahvinku 🙂.Dobrou chuť.

jarynek
12. srp 2008

Děkuji za odpověď..pro jistotu zajdu radši k doktorce na vyšetření......už jsem se objednala na zítřek...akorát nevím jak jí to vysvětlím 🙂 ...naštěstí se známe, tak nemusím lhát...s tím vínečkem jste mě nahlodali..mám doma parádní flaštičku z Jižní Moravy...tak si dneska dám....jsem ráda, že tu neřešíme jenom smutné věci, ale že je to i veselé a trošku alkoholové...Jedu o víkendu na chatu oslavovat léto ( bez přítele 😎 s přáteli..tak se asi trošku opiju...slíbila jsem si to, že se po revizi pořádně opiju a pak už budu jenom zodpovědná...tak to asi uskutečním tento víkend...jinak Vám všem ostatním přeji příjemný den...dneska se jdu podívat do porodnice na mimčo..tak snad to bude oukej...strašně se těším...tak snad mě nepřepadne splín.... ☹

misicka455
12. srp 2008

ahojky, tak já jsme se navnadila taky těma žebrama tak jsem byla dneska ve špáru a měli je tam tak jsem si koupila a večer nebo zítra upeču 😀

donnald
12. srp 2008

Je vidět, že každý si vezmeme inspiraci po svém 🙂. A tak to má být!!!!

misicka455
12. srp 2008

no jasně když jde o jídlo se neznám, no pak si nadávám, ale za ty kila 😀 😀

donnald
12. srp 2008

Misko víš co? Já si myslím, že je lepší mít pár kilo navíc a být v pohodě (ikdyž vzhledem k tomu tématu, ve kterém si píšem...nevim, nevim...☹ ) než být hubená na kost a stresovat se s dietama.Mám kolem sebe takové 2 kamošky, které se od střední stresujou dietama a to jsou hubený narozdíl ode mě, co má pár kilo navíc🙂 . A v podstatě jsou hrozně nešťastný neboť furt řeší co snědli a nesnědli a jaké mají špeky atd...
Takže doubrou chutť!!!

jarynek
13. srp 2008

Zdravím děvčata.....tak mám za sebou tu prohlídku u doktorky a jsem čistá...dokonce mě doktorka ještě pochválila.... 🙂 takže dobrý....tak mám radost..... Včera jsem si pro jistotu měřila tu teplotu a vůbec nic..tak jsem se trošku uklidnila a dneska mi to paní doktorka jenom potvrdila...
A stěmi kily navíc....já už jsem rezignovala..poslední dobou jsem moc pohybu neměla..tak dneska už naklušu do posilovny....pomalu ale jistě...už mi to chybí.....tak to je nejnovější novinka ode mě....přeji příjemný den.. 😀

donnald
13. srp 2008

Ahojky,
Jary - to je dobře, že je vše OK. Jak dlouho teď máš po zákroku?
A s cvičením - já to mám podobně se spiningem 🙂. Tento týden už chci zajít, ale nevím jestli není ještě brzo, jestli ještě nepočkat.Pořád bojuju sama ze sebou.

Mějte se

jarynek
13. srp 2008

🙂 ahoj donnald.....včera to bylo 14 dní....takže patnáctý den....prý se mi už krásně tvoří sliznice, že prý to vypadá dobře...akorát pořad cítím to břicho,ale to bude tím zákrokem. Domluvila jsem se už na prohlídku po těch třech cyklech, že než do toho praštíme, tak mě ještě jednou prohlídne...to je fér nabídka 😵
A cvičení..spinning to je moje..chodila jsem na hodiny, ale pak jsem zkusila spinningové kolo v posilovně a okamžitě jsem to vyměnila...je to lepší, dám si pořádně do těla a pak ještě potrápím břícho a ostatní...dneska jsem nešla, protože jsem nějak odpadla a udělalo se hezky...ale nebála bych se toho..když se cítím dobře a dáš si zátěž, která ti vohovuje, tak je to podle mě o.k....si myslím, že to tělo ti vždycky řekne, že se něco děje..já už jsem 10 dní po revizi byla na bruslích, jen tak v klídku a super...prostě nechci měsíc ležet jak princezna na hrášku...a alespoň to lépe utíká... 😉
Tak zatím....

donnald
13. srp 2008

Ahojky Jary, asi mas pravdu.
Ja dnes byla s kámoškou na ledové kávě se šlehačkou 🙂. Taky výborná 🙂. U toho jsem ale řešili, kdy teda na spining tak uvidíme jak se odhodláme 🙂.

Děvčata, kde jste všechny???

misicka455
14. srp 2008

V práci 😀

misicka455
14. srp 2008

No tak hádejte co já mám poležený u pravé ruky. Nádherný zákuseček kterého už je jen půlka a jemi dobře 😀 Včera jsem byla plavat tak dneska hřeším 😀

katiz
14. srp 2008

Ahojky,
my o miminko přišli teď v neděli... v 8 týdnu přestalo tlouct srdíčko ☹ Na kontrolu mám jít až v úterý, tak si tu pročítám jak jste to všechno prožívaly vy... mi už ani brečet nejde ☹

donnald
14. srp 2008

Misicko - sice už pozdě, ale dobrou chuť 🙂.

Katiz - vítám tě mezi námi. Samozřejmě lepší by bylo tě vítat v tématu Těhulky - ale co už. Život se nás neptá a je takový jaký je. Čas hrozně letí a uvidíš, že za chvíli ti to přijde, jak kdyby to bylo před rokem.Ovšem pak nastanou chvíle, kdy tě to dostane a budeš bečet. Samozřejmě nevím, jestli to tak budeš mít 🙂, ale já to měla přesně tak.

prochi
14. srp 2008

Ahoj holky, po delší době opět nakukuju. První menstrujka je za námi. Ale asi ještě raději necháme proběhnout jeden cyklus a pak už to necháme zase na přírodě. Navíc teď stejně asi nějakou dobu nic nebude, protože nám taťka onemocněl... dostal pásový opar, bere léky, chodí na injekce, má bolesti... a protože to způsobuje stejný vir, který způsobuje neštovice, máme očekávat, že je malej s největší pravděpodobností co nevidět dostane. Tak se ještě máme na co těšit.....

Katiz, moc mě mrzí, že to s miminkem nedopadlo. četla jsem v albu, jak jste to neměli jednoduchý a co všechno tomu předcházelo.
Ale jak už psala Don, utíká to šíleně rychle. Já budu zítra už šest týdnů po samovol. potratu a přijde mi to neskutečně dávno.
Drž se.

kuchy
14. srp 2008

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla.Otěhotněli jsme na první pokus, zamlkli v 7tt a na revizi jsem byla v červnu. Mám po šestinedělí, MS jsem dostala 23.7měsíc od revize a po kontrole u dr číhala na ovulaci, ovu test první očekávaný den slabý, druhý den tlustá čára,tak jsme do toho 3 dny bušili jako o život. A ted se jen modlím,at to tentokrát dopadne ,jak má, ještě týdena něco , než se to dozvíme. Stihla jsem se totiž vrátit do práce a uje to hnus, co se tam děje, ted chci pryč já a mimi je pro mě lepší životní smě, když po něm toužíme a pro něj trpíme................snad nám to hned vyjde 🙂 🙂 🙂 Držte nám pěstřičky......

aneth
14. srp 2008

ahoj holky, tak jestli si jeste pamatujete, pred nejakym casem jsem si tady postezovala ze nam praskl kondom a mela jsem strach pac jsme jenom 2 mes po revizi... A dneska jsem si delala test a nic se nestalo takze jen at vite, jede se dal 🙂 Ted uz se nam to snad nestane a za nejaky ten mesic budeme moct zase zacit se snazenim. Jinak mne uz to taky prijde silene davno co se to stalo, jakoby se to ani nestalo me, jen me tak nekdy napadne jaky bych uz ted mela brisko a to je pak tezky (zvlast kdyz takhle jedeme k babicce a ona se porad pta kdy uz budeme mit nejaky to miminko ☹ ) no ale dost a zpet do prace. Drzte se a hezky uzivejte prazdniny!

kuchy
14. srp 2008

My už to nechali na přírodě, at ona rozhodne, sliznici mám plně dorostlou dle dr jsem zcela v pořádku,byla jsem bez bolestí po revizi,bez špinění,bez čehokoli. Ta pauza ve snažení se doporučuje jen kvůli nabourané ženské psychice,když je zdravotně ok. Já sjem hodně tvrdá, vyřvala jsem se hned v začátku a jdu dál za svými cíly.Nemá cenu se ohlížet zpět. Holky, odvahu a jdeme dál 😀 😀 😀

aneth
14. srp 2008

jasne, jenomze ja mela nejaky cytomegalovirus a tezko rict jestli by to ted napodruhe nedopadlo stejne, coz uz si prozit nechci. Sice mam v krvi protilatky ale to nikdo nevi jak dlouho to ma teratogenni ucinky takze my radsi pockame. A ja si alespon v klidu dodelam skolu, pac napoprve se nam to stalo, ale jak tady uz nekdo psal, ted uz vime ze to chceme, ale zase to nemusi byt hned ted :-P Ale vam drzim palce at se brzy zadari! A vubec vsem co se snazi at se zadari 🙂

jarynek
14. srp 2008

Zdravím opět všechny....ty jo, tak si to tady čtu a do svého motta si dám ..odvahu a jdeme dál 😉 ..to je fakt super..to mi zvedlo náladu...mimochodem mi včera doktorka říkala, že snad musí být něco ve vzduchu, že tolik ZT snad nepamatuje..že toho bylo stranšně hodně....taky moje kamarádka, která nám oznamovala, že je těhotná, se teď moc neozývá a podle zpráv to nevypadá dobře...tak nevím..snad to nebude ono...to by mě strašně mrzelo... ☹ ...ona už to oznámila všem, tak to pro ni bude o to bolestivější....no ale třeba to ono není..uvidíme....ale nezávidím jí to....příjde mi to takové zvláštní, že toho je tolik, že se to týká i lidí kolem mě....ale dle mého nového motta.....ODVAHU, A JDEME DÁL už žádný smutek...jenom lepší zítřky.... 😀

jarynek
14. srp 2008

☹ jo a víte co je nejhorší...že na revizi jsem byla přesně na narozeniny mojí sestry...takže je jasné, že tohle datum nikdy nezapomenu... ☹