Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

frankovka
27. čer 2008

A co se pockani tyka, co doktor, to jiny nazor. Nekdo doporucuje pockat 6 mesicu, nekdo 3 a nekdo rika, ze se muzes snazit hned. A pak si vyber.

frankovka
27. čer 2008

Ono je take podstatne, v jakem stadiu to tehotenstvi skoncilo... Takze my to proste neresime a nechavame to na prirode uz z toho duvodu, ze predtim MA nam to otehotneni trvalo skoro rok 😒

misicka455
27. čer 2008

no právě já jsem z toho jelen 😲

kvetinecka
27. čer 2008

Já jsem zrovna včera říkala doktorce, že za 14 dní máme dovču pomalu po roce a ještě k tomu výročí, jestli je nutné to šestinedělí uplně dodržet, tak mi řekla, že je to samoržejmě na mně, ale lepší dodržet, chjoooo 😒 , tak uvidíme... 😝 , taky mi kladla ty 3 měsíce si dávat pozor, tak já nevím, takže asi taky volný průběh 😅

misicka455
27. čer 2008

Tak si řikám, že by sme to taky nějak moc nehrotili , ale začali hned po první ms...

misicka455
27. čer 2008

no se mnou se o tom ani doktorka nijak nebavila, jen po zákroku řekla, že teda nejmíň 14 dní nekoupat, nesexovat a pak ve zprávě bylo napsaný , že doporučují teda na tři měsíce antikoncepci, ale ani se mi nezeptala jestli ji chci asi ví, že každej to stejně nedodží takže to nechá na něm.

frankovka
27. čer 2008

Je tak fakt asi na kazde z nas, jak se na to citi a jak moc je v pohode. A taky podle zdravotnich problemu...

misicka455
27. čer 2008

já jsem byla na kontrole asi po 14 dní revize a to mě uschopnila a pak řekla, že se mám obědnat asi za měsíc, že nemáme ještě tento rok preventivku. Jak dlouho jste byli na kontrole a kolikrát? po zákroku...

frankovka
27. čer 2008

Tak doktori ti nereknou, ze je to vsechno v pohode, at na to hned vlitnete. Radeji se krejou, kdyby byly nejake ty problemy.

misicka455
27. čer 2008

Takže prostě dát na svůj osobní pocit 😉

frankovka
27. čer 2008

Me doktorka rekla, ze mam prijit na kontrolu po 1.MS. Tak jsem tam byla, koukla se do me, konstatovala, ze je vsechno OK. A taky jsem byla na nejakych testech... Jinak zadna dalsi kontrola.

misicka455
27. čer 2008

no tak já se taky tak obědnám snad to brzo dostanu 😀

misicka455
27. čer 2008

Loučím se pro dnešek a utikám do práce 😒

frankovka
27. čer 2008

Misi: tak ahojky 🙂

misicka455
27. čer 2008

Mě se tak nechce 😠

misicka455
27. čer 2008

pa 🙂

kvetinecka
27. čer 2008

Těžko říct, je to fakt individuální 😝 😀

frankovka
27. čer 2008

Presne tak... 🙂

kvetinecka
27. čer 2008

Miši, ať ti to uteče 😉

irisnik
27. čer 2008

Ahoj holky....ja byla na kontrole take po 1 MSa pak už mi to Dr dovolil....otěhotněla jsem pak 3 cyklus..takže docel to šlo..až na ten konec zase...ted jsem bez revize ale čekam kvuli vysledkum testu aspon měsíc....at mam klid..jinak bychom se mohli snažit hned 🙂

kvetinecka
27. čer 2008

Teď už se to povede a bude zdravé mimi irisnik 😵 😵 😵

irisnik
27. čer 2008

kvet:doufam snad do třetice....ale stejně se bojím ☹

kvetinecka
27. čer 2008

Já se taky trošku bojím, ale věřím, že se zadaří brzy a bude miminko v pořádku 😵 😅

irisnik
27. čer 2008

ja doufala že to pujde hned jak to zkusíme a byla jsem zklamana....docela jsem kvuli tomu všechno změnila..až když jsem si řekla uvidíme osude tak se to povedlo...říkam to pořad že jsem psychouš 😀 ...a bala jsem se hodně hlavně před ultrazvukem co se tam ukaže...ale i tak jsem poznala že to není v pořadku...ted už se budu snažit nebyt psychopat 🙄

litsea
27. čer 2008

Ahoj holky,
tak jsem zase proflákala celý dopoledne v pelechu, ale nespala jsem. Když jsem se šla po obědě natáhnout, že si teda jako zdřímnu, tak mě vzbudila kámoška telefonem... 😠 Tak jsem to vzdala. Štve mě, že je mi pořád na prd. Asi ty virozy takhle dlouho (týden) holt trvaj.. ☹

V pondělí 30.6. budu mít přesně 28.dní od tý druhý revize a je to naše první výročí svatby, tak doufám, že se mrcha dostaví ve stejný den jako před rokem 😀 (dostala jsem to přesně na svatbu 😖 ) Tentokrát ji ale uvítám s otevřenou náručí 😵

Jinak na kontrole jsem byla po revizi dvakrát a příště už mám prej přijít zase těhotná. Akorát jdu ještě next week na kontrolní HCG, jestli už je konečně na nule...

irisnik
27. čer 2008

Ahoj Lit:proč jsi měla dvě revize????vidíš kontrolní Hcg jsem neměla...ale podle ultr. se vše odloučilo a před tydnem jsme ho měla už tak nizky že už by nebylo vidět ani na testu.tu virozu pořadně vylež at jsi fit na další snažení a mimčo jde do zdraveho 🙂

litsea
27. čer 2008

Iris, neboj, nejsi psychopat a nebo pak jsem taky... 😀 Je to prostě normální reakce a kor po těch zkušenostech co máme.. 😅 Stejně to neovlivníme, ať se třeba stavíme na hlavu. Když Bůh dá, tak dá, když nedá, tak nedá... Já si to říkám pořád, ale taky mi to nepomáhá... ☹ Ale musíme se snažit...

mabe
27. čer 2008

Ahoj holky, tak se hlasim po delsi odmlce. Byla jsem u nasich od pondelka. V utery jsem byla na kontrole a dr. se na me podivala zrcatkem a prohmatala. Trosku sem mela svedivej vytok, tak me dala na 6dni tablety na zavadeni. Rikala, ze kdyz bude vse OK, tak uz nemusim chodit a mam se chranit 3 mesice. To je jejich obvykly. JInak jsem dneska 14 dni od revize. Mam jeste pockat tyden a pak muzus sexovat a jezdit na kole. Uz se tesim. Do prace jdu v utery. Uz potrebuju. Ty dva MA mam plnou hlavu, takze potrebuju myslet na neho jinyho. Ja pockam az na vysledky testu, jestli je vsechno v poho. Chci vymenit aji dr., protoze te sve jsem musela pripomenou, ze bych chtela jit na nejaky ty testy. Ji pripada druhy MA jako jeste normal. Tak to ne. Ja nechci nic zkouset. 😠

litsea
27. čer 2008

Iris, měla jsem po tý první revizi hrozný bolesti a začala jsem krvácet.. Šla jsem na gyndu a ta mě poslala zpátky do špitálu. Mám prý zakloněnou dělohu a hrdlo se zavřelo, takže to nemohlo odtékat ven... 😖 Měla jsem hrozný strach, abych nemusela potřetí, ale to už zvládl kontryhel a antibiotika... Možná proto jsem taky nastydla, jak jsem byla oslabená po těch dvou narkózách... 😖

irisnik
27. čer 2008

lit...jo jo jasny...bud se snažit byt v pohodě a myslet na to...ale jedno mam vyzkoušene..je lepší přijit o to hned jako ja podruhe...než když už vidíš srdíčko....ted jsem se s tím srovnala o hodně líp..a taky tím že jsem nemusela do špitalu