Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
13. čer 2008

No já asi budu mít strach jestli je tam vše v pořádku jako ve vnitř 😀 a když už se začneme snažit abychom něco nepodělali. no myslím, že naše první milování po revizi bude něco jako milování poprvé vživotě, sámá opatrnost takže vášen asi nebude 😀 😀

akras
13. čer 2008

Misi, tak tak, bylo to fakt neohrabané 😉

misicka455
13. čer 2008

No už se toho teda nemůžu dočkat 😀

delfi
13. čer 2008

arkas: tak hlavně že už tam jsou // to je první základ úspěchu 😉
misi: no mě se zdá, že jsem v pořádku už teď 😅 ale na to milování bych asi fakt ješte neměla

misicka455
13. čer 2008

no ono to poprvé bude asi i hodně o psychice 🙂

kulinka
13. čer 2008

Ahoj Holky, já jsem celé odpoledne spala, byla jsem strašně unavená. Víc než po tom 1.zákroku.

Misi, já jsem ty křeče měla fakt nesnesitelný, tak se neboj. Včera večer nezabíral už ani Ibalgin. A i kdyby, tak by Ti to jen dočistili, už víme o co jde, takže to nebyla taková hrůza.

Akrasko, moc Ti to přeju, gratulovat budeme snad brzy. Tentokrát to určitě vyjde. Říká se, že je to potom jako když pohnojíš 🙂 .

kulinka
13. čer 2008

Holky, já měla včera už takovou veselou optimistickou náladu a už jsem se těšila, že se nějak posunu a teď si připadám jako bych hrála člověče nezlob se a někdo mě vyhodil 😒 .

misicka455
13. čer 2008

To jsem taky někde slyšela, že potrat je jako když pohnojíš, že máš připraveno zasít 😀

No já jen doufám, že mě vyčistili dokonale už bych to znovu prodělat nechtěle i když to nic nebylo, včera jsem si dalo plný talíř zelňačky tak snad je to z toho 😀

kulinka
13. čer 2008

tak to je určitě z té polívky 🙂 . Ono se to těžko rozeznává. U mě to byli bolesti, že jsem se kroutila a šlo mi to do noh jako při menzes. To určitě mít nebudeš, nestává se to tak často. Nenech se mnou nijak vystrašit 😵 .

Akras, ó jak Ti závidím 🙂 . Já vím, každá z nás má svůj čas...

misicka455
13. čer 2008

Nenachám, ale znáš to 😉

Já chci už taky // 😀

martucha79
13. čer 2008

Kulinko, tak to mi mrzí, že jsi musela znovu, já jsem byla taky dvakrát po sobě, ale hned druhý den, večer mi brali v nemocnici na ultrazvuk a doktor říkal: Víte, ono se to kolegům špatně dělalo... TAkže mě ani nic nebolelo, oni už prostě věděli, že se jim to zřejmě nepovedlo, tak jsem se ani nenadálo a byla jsem na sále znovu a byla tam ta samá doktorka a strašně se divila, že už jsme se včera viděli... Alespoň, že jsi byla taky dost brzo po tom prvním zákroku, slyšela jsem, že některé holky šly až za dva týdny 😠

misicka455
13. čer 2008

no mě pořád bolí to břicho, tak doufám že se mi to vyhne. Ve správě mám napsáno, že vše proběhlo Ok. Tak snad mě vyčistili tak jak měli 😲

ver.kuc
13. čer 2008

Holky... jen vás chci pozdravit a povzbudit.... v naší diskuzi jsme všechny, které jsme přišli o mimísky..... většinou zamlklé těhotenství, nebo jiné problémy.... hlavně se držte!!!!!! Určitě se vám zadaří brzo na nová miminka....
My jsme se s holkama daly dohromady v listopadu 2007 a už nás je 16 těhulek... dokonce za měsíc a půl očekáváme první miminko!!!!

Tak hlavně hlavu vzhůru... tahle nepříjemná věc se stává bohužel často, ale věřte, ze se těch svých uzlíčků brzo dočkáte !!! Držím vám palečky !!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

misicka455
13. čer 2008

ver. kuc děkujeme za pozbuzení, já jsem ráda za každý případ kdy to nakonec dobře dopadne, aspoň pak člověk má pořád naději, že i na něho se někdy to štěstí usměje. koukám, že jsi těhule tak moc gratuluji a přeji aby vše došlo do zdarného a štastného konce 🙂

jajinka27
13. čer 2008

Ahoj holky, jen nakukuji prototože tu mám hned dvě z vás s kterýma jsem to prožívala... a Lit vlastně znám z prosincovek

Delfi....ještě budeme chvíli těhule spolu ,já to prostě vííííím 🙂))))

misicka455
13. čer 2008

Jáji , doufám že i spolu budeme 😉

jajinka27
13. čer 2008

misi....tak to je jasnýýýý s tím se prostě počítá 🙂))) škoda jen že nejsme ze stejného města ☹

misicka455
13. čer 2008

no Praha je trochu z ruky 😀

jajinka27
13. čer 2008

holky moje zlatý ale jste fakt statečnýýýý !!!!!!!!!!!!!

misicka455
13. čer 2008

Dík 😉

delfi
14. čer 2008

jaji: koukám, že nakukuješ všude 🙂 ale tobě se to naštěstí vyhlo 😎 neboj budem těhulkovat spolu v červenci, nebo na začátku srpna očekávám // 😀

maktor
14. čer 2008

Ahoj holky, taky mě potkalo stejný trápení. Dneska jsem 2. den po revizi. Zamlklé těhu v 9.tt. Jak dlouho vás asi bolelo břicho? Mě první den moc ne, ale dneska to cítím víc. Takový píchání a tlak v podbřišku. Už nekrvácím, nechci být plašan, ale už chci mít klid. Dík

misicka455
14. čer 2008

ahojky maktor, já jsem na revizi byla v uterý a už dva dny mě to břicho taky pěkně bolí, je to takový tlak v podbříšku a stupnuje se to když jdu na záchod, krvácela jsem po revizi a krvacím doteďka taky nechci být plašan, ale mám takové neblahé tušení, že mě čeká asi ještě jedna revizka. no uvidíme, jestli se to do pondělí nezlepší tak si tam zajdu, jinak mám kontrolu ve středu. Doktorka když udělá ultrazvuk tak by měla poznat jestli tam něco zůstalo a nebo to vyčistila dokonale?

marcelapetrikova
14. čer 2008

ahoj maktor mě břicho nebolí nemám ješte po rovizi jdu v pondělí ale mám dotaz měla jsi nějaké příznaky zamlklého těhu?já totiž žídné nemám prsa bolej snad víc mám i chutě ☹

imca
14. čer 2008

ahojky holky, v rychlosti jsem Vás pročetla ... a chtěla bych se zeptat, zda jste tu některá, která musela kvůli zamlklému těhu na revizi po umělku?
Já otěhotněla při druhém transferu rozmražených embryjek, před prvním UZ v 6tt jsem trošku krvácela, ale pak ok. V 7tt doktor viděl náznak srdeční činnosti a o týden později už hledal srdíčko marně a hned jsem šla na revizi.. jak jsem tu četla ty vaše příběhy, tak mi přišlo, zdali to nebylo unáhlené a neměla jsem třeba ještě týden počkat. I když u umělka, u kterého se přesně ví, kdy proběhl transfer, se to počítání týdnů těhotenství asi zvládá přesněji, co myslíte?
Hodně mě zaujalo, že jste tu některé psaly o tom, že se Vám o potratu v noci zdálo. Já totiž takový sen měla ze soboty na neděli (byl fakt sugestivní) a ve středu jsem pak zjistila, že mám zamlklé těhu. A je fakt, že se mi taky od té soboty ztratily veškeré příznaky, které jsem do té doby pociťovala - hlavně bolavá prsa - dokud bolela a byly vidět žilky, tak jsem byla klidná, ale v neděli už bylo po všem.
Na revizi jsem byla 30. dubna a přesně po 40 dnech jsem dostala menstruaci, což je u mě malý zázrak, protože mám hormony absolutně v nerovnováze, mj. mám polycystické vaječníky a bez umělka jsem dle doktorů neplodná ☹. Nemáte některá zkušenost, zda se to po potratu nemůže srovnat? 🙂 Když bych začala normálně fungovat, tak to za to stálo, i když to byla šílená beznaděj, hlavně když cesta k otěhotnění u mě trvala víc jak rok a z toho třičtvrtě roku v CARu...
Všem Vám moc držím palečky, aby Vás potrat či zamlklé těhu už nepotkaly!!!! Hodně štěstí.

imca
14. čer 2008

na kontrole jsem byla asi 4 týdny po revizi a bylo mi řečeno, že do dalšího snažení se můžeme pustit až v srpnu, takže za 3 měsíce (jenže u nás to snažení doma nemá nejspíš smysl, takže mě asi čeká 2. IVF) a sexík jsem měla zakázaný na 6 týdnů (klasické šestinedělí). Během toho období jsme měli s manžou docela krizovku, přišlo mi, že je vše špatně a už jsem i uvažovala o rozvodu, ale dneska už to zase vidím jinak - možná se těch 6 týdnů má asi opravdu vydržet a nedělat žádná závažná rozhodnutí, protože člověk je těma hormonálníma změnama asi fakt postižený. Taky jsem neměla absolutně žádnou chuť na cokoli intimního, ale tahle nechuť už mě naštěstí přešla 😎
píšu tu tady proto, že to třeba některé z vás pomůže přečíst si, jak je to u někoho jiného... držte se a nevzdávejte se!

misicka455
14. čer 2008

ahojky imca, dík za tvůj příběh a doufám, že se ti co nejdřív zase podaří otěhotnět 😉

já mám kámošku, která nemohla otěhotnět notmálně pak až po Ivf otěhotněla po porodu neměla ochranu jelikož prý normálně neotěhotní a buch a je ve třetím měsíci. já si myslím, že jak po porodu tak po potratu se něco zlepšit může 😉

Marci ve mě se dítě nevyvíjelo 5 týdnů a stejně jsem měla veškeré příznaky těhu 😒

delfi
14. čer 2008

holky tak mě břicho bolelo jen asi 2 hodiny po zákroku - jako při těžký ms, pak mě jen velmi zřídky zabolelo, trochu píchlo, ale jinak jsem si vůbec nevzpomněla, že jsem na revizy byla. taky jsem vůbec nekrvácela, asi jen 2 hodky po zákroku, ale už týden lehce špiním. to je prý normální, ale to krvácení nevím, říkali mi ale, že pár dnů krvácet můžu.
imca: já jsem si to taky říkala, ale jestli tam ta srdeční akce byla a pak ne tak to je fakt jasný, bohužel ☹ nic si nevyčítej, lepší jít na revizy dřív, než pozdějš. jinak prsa mě bolely taky asi až 5 dnů po revizy. jinak ostatní příznaky vymizely, i když je otázkou, zda to nebylo i částečně vsugerováno tím, že vím, že už mimi není...každopádně teď se cítím ještě jinak.

misicka455
14. čer 2008

No tak to jsem zvědavá co se z toho břicha ještš vyklube ☹

imca
14. čer 2008

Já po revizi nešpinila vůbec - asi tři dny, pak jsem špinit začala (jen tak mírně) a to trvalo asi 10 dní - bez intimky to nešlo.... no a pak jsem od 30. DC začala cítit bolesti břicha, taky jsem ho měla každý večer nafouklé jako balón, k tomu se přidaly takové divné tlaky tam dole... no a po 40 dnech mršule. Tak jsem zvědavá, jak to bude s tou další, kdy se přihlásí. Od té doby, co neužívám HA, tak jsem musela zobat utrogestan, aby chodila a byla slabá, jen tři dny. Teď trvala týden a byla taková.. no prostě normální.-).
NO nic, budu končit, zase sem nakouknu zítra. pa