Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

delfi
16. čer 2008

misi: no u mně o hlavně poznaj, protože mě mudr. zřejmě dá hned na neschopenku- stejně to budu chtít takže asi tak 😉 co děláš, když to nemůžeš dělat v těhu...něco s chemikáliema? nebo ve zrdavotnictví?

tercie
16. čer 2008

Tak jsem to řekla holky brzo, ale zas teď se nemusím bát o tom mluvit s někým, kdo by to nevěděl, naopak o tom mluvím otevřeně se všema co se ptají, nebo se zajímají, je to lepší, než dělat, že se to nikdy nestalo, líp se s tím pak i vyrovnáte.

Normálně mi ráno přišlo mailem upozornění z MS kalendáře, že začínají plodný dny, a ejhle, během dopoledne mě začalo popichovat v pupíku, tak asi fakt vajco putuje, tak mám radost, že všechno funguje zas normálně jako dřív 😀

litsea
16. čer 2008

No já myslím, že ovulace bude už teď... Aspoň podle toho, že doktorka řikala, že už tam vidí vajíčko v pravém vaječníku...
Já to řekla v práci jen pár kolegyním. Šéfovi ne, ale holky mu to pak řekly, když jsem nepřišla do práce. Příště to asi neřeknu nikomu. Možná jenom ségře. Ale doufám, že příště už bude všechno v pohodě.

litsea
16. čer 2008

Tý jo, Terci, tak to je super! 😉 Takže večer bude romantika!!! 😝

akras
16. čer 2008

Ahojek 🙂
Tak jsem asi na 10. pokus sehnala gyndu, kde mě vezmou, uf.
Všude buďto nebrali nebo byli nepříjemný už do telefonu,...nakonec zakotvuji v Gyncare u Malostranský. Myslím, že ten, co to zvedl byl teplej, jakým tónem mluvil 🙂 Ale byl milej a mám si zavolat, až přijedu ze Slovenska, že by do té doby stejně ještě nic moc vidět na utz nebylo, tak jsem ráda, že to tak dopadlo 🙂
Mají ultrazvuk i 3D, tak jen doufám, že po mě nebudou chtít nějaké děsné peníze...ale co dám všechny peníze, jen aby to bylo OK. 😉
Nemáte s touto ordinací někdo zkušenost?

delfi
16. čer 2008

tercie: jojo taky o tom mluvím otevřeně, nějak mi to nevadí, je to lepší, než aby kolem mě chodili po špičkách a litovali....hmmm myslíš, že ta ovulace s ms naběhne časově stejně, jako kdybych těhu nebyla? to bych si mohla vypočítat. nebo se spíš zeptám mudr. ona mi snad všechno vysvětlí

tercie
16. čer 2008

Lit no nevím, uvidíme, podle nálady 😀 Ale zatím to vypadá nadějně 😀 Mě kámoška taky řekla, ať na nic nečekám, a šupnu na to, nic mě nebolí, cítím se v pohodě, tak proč ne, žejo. 😀

akras
16. čer 2008

Mě taky vyhovovalo o tom mluvit otevřeně. jen na babičku jsme hráli divadlo, vůbec se to naštěstí nedozvěděla, ani že jsem byla těhu, ani že jsme o mimi přišli. Byla by z toho špatná. Ale tím, že jsem to všechno absolvovala v té Itálii a máma pak pro nás jela k italským kamarádům, tak jsme si na ni museli vymyslet fakt děsnou historku. byla to taková milosrdná lež.
Tercie, tak to je paráda, že tělo funguje 🙂

litsea
16. čer 2008

Akras, s Gyncare zkušenost nemám... Asi tam budeš platit nějaký roční poplatek, ne?
Terci, mě to dneska na gyndě řikala doktorka taky, že si tělo řekne samo 🙂

akras
16. čer 2008

Lit, no to určitě tam něco budu platit s tím počítám 😉

tercie
16. čer 2008

delfi přesně, nechci aby mě někdo litoval. No vzhledem k tomu, že mi ms došla přesně na den po šestinedělí, což mi v nem. řekli, že to tak bude, tak předpokládám, že hormony fungujou jak mají a měla by i ta ovula být jako normálně bývala... měla jsem cyklus vždycky pravidelnej, tak mi to snad revize nerozházela. Dr mi po zákroku řekl, že to mám brát jako silnější ms, prej...

akras nejsem z Phy, tak vážně nevím, ani neznám nikoho, kdo by tu o téhle ord. mluvil. Jo, a taky se pššššt potichu přidávám ke gratulacím 😉

tercie
16. čer 2008

já jsem nějaká zpožděná 😀 s těma příspěvkama 🙂

akras
16. čer 2008

Ter, děkuju. Mají docela hezké internetové stránky, tak snad to tam bude fajn 🙂 Já jsem 1.MS měla 34 po revizi, pak 28 a poslední MS byla po 25dnech a teď už nedorazila, tak doufám, že ji teď hooooodně dlouho neuvidím a vy se jí za chvíli taky zbavíte 🙂

tercie
16. čer 2008

akras jasňačka, všechny tě budeme co nejdřív následovat 😉

delfi
16. čer 2008

akras: no já chodím do gyncentra na chodově a tam jsem taky přešla na těhu...asi na 4 pokus...všude měli plno nebo nebrali těhotný - haha...platím 900,- ročně, ale za to nemusím platit ty poplatky 30 kč.
tercie: tak to doufám, že mi cyklus taky dobře naskočí. já jsem totiž brala 8 let HA (předtím ms nepravidelná) no a měla jsem akorát 1 ms (pokud nepočítám tu hned po HA) a pak už jen těhu...uvidíme

akras
16. čer 2008

Normálně jsem zjistila, že ta moje dr., ke které jsem teď hlášená je na černé listině lékařů Prý je tak dobrá akorát na napsání receptu na HAK, ale že prý nepozná ano nějaký zánět něčeho (to už si nepamatuju čeho) No, asi můžu být ráda, že jsem neměla nějaké větší komplikace To je teda děs

litsea
16. čer 2008

Já chodím k soukromé doktorce kousek od Chodova a jsem tam spokojená. Akorát vždyčky dlouho čekám v čekárně, ale doktorka je dobrá.
Akras, kdes to zjistila o té tvé bývalé doktorce? To je docela síla! 😠

akras
16. čer 2008

No, já jak hledala nějakého nového, tak jsem si zadala do vyhledávače na seznamu gynekologie a tam byl jeden z odkazů právě černá listina. Možná, že jsem dokoce zadala to jméno mojí doktorky, teď už nevím. Zkusím to najít a hodím sem odkaz.
Chodov je přes celou prahu, jsem teď Dejvická

tercie
16. čer 2008

akras to je teda síla ti povím, člověk fakt dneska aby se bál, kterýmu felčarovi se dostane pod ruku...

delfi já HA vysadila po 5ti letech ale už je to skoro 5 let, za tu dobu se mi cyklus krásně srovnal. Zase ale mám problémy s pletí.

akras
16. čer 2008

Na těhle stránkách to je: http://www.chlamydie.info/node/1128 😠

litsea
16. čer 2008

Akras, to je fakt síla ty stránky! Někteří doktoři jsou fakt perly! 😖 Naštěstí jsem tam ale žádnýho mého doktora nenašla 🙂

akras
16. čer 2008

Tak to je dobře 🙂 Člověk je fakt bezmocnej a to mi ji doporučila kamarádka, ale to člověk prostě nepozná, je docela milá. Ale teda oproti tomu, kam jsem chodila dřív, vypadá ta její ordinace jak z roku raz dva 😒

tercie
16. čer 2008

Holky končím, mám padla, snad ztra budu mít víc času. Mějte pěkný odpoledne, papa 😉

marcelapetrikova
16. čer 2008

takže se hlásím už to mám za sebou nic mě ano nebolí jen trochu hlava a snažení nám začíná po 6ti nedělí a 1 ms tak už začínám odpočítávat 😉

akras
16. čer 2008

Tak to je supr, marcel 🙂 Já na chvíli dala// do alba, ale asi ho večer smáznu, tak kdybys chtěla, koukni, co tě za chvíli čeká 🙂

litsea
16. čer 2008

Dobrej večír,
Akras super, čárečky tam fakt jsou! Ještě jednou potichoučku gratuluju a držím moc palce 😵 Dodalas nám spoustu optimismu 😉

misicka455
16. čer 2008

Holky vy jste se rozjeli 😀 já dělám na poště takže se tam trošku natahám kabelí z dopisama a když jsem byla v tom tak to musel samozřejmě tahat někdo jiný 😀

misicka455
16. čer 2008

Super dcě čárky já už chci taky 😀

akras
16. čer 2008

Lit, od toho tu jsem, abych vám dodala optimismu 🙂

misicka455
16. čer 2008

Jsem dneska nějaká ospalá, jsem skoro celí den prospala 😀 A optimismus ten potřebujeme jako sůl 🙂