Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

marcelapetrikova
16. čer 2008

akras koukala jsem koukala jsopu krásné tak ti potichounku ¨gratuluju a úplně malililinko závidím ale jen drobet 😀

kvetinecka
17. čer 2008

Ahojky holky, už několik měsíců chodím na koníka, abych nic nezakřikla, tak jsem se nikdy ani nepřihlásila, až teď. Moc mi pomáhá chodit se na vás koukat, co je nového...
Akras moooc gratuluju 🙂))). V pátek zrovna 13. jsem šla na běžnou kontrolu, jak se naše cvrčátko vyvíjí, byla jsem v začátku 9tt, když mi doktorka zdělila, že tam není žádná akce a že zřejmě jsme o miminko přišli, hrůůůza, kdo nezažil... nepochopí, hrozná bolest. Jeli jsme s manželem do nemocnice a ráno v so už jsem šla na revizi.
Už jsme se s tím smířili a už se těšíme na další snažilkování 😀

misicka455
17. čer 2008

Ahojky květinečka, vítej mezi námi 🙂 No to máš pravdu kdo nezažije neví co to je 😉 A právě tady jsme to všichni zažili tak se můžeme navzájem podporovat , když na někoho sedne deprese a nebo naopak se radovat z toho když se to konečně někomu povede 😉 Koukám, že máš teda revizi o týden později než já, takže nové snažilkování jistí Srpen nebo Září 🙂 ?

akras
17. čer 2008

Kveti, dík. s tím 9tt mi ano nemluv, to jdu zrova na kontrolu adost se bojím, ale doufám, že když mi je teď špatně a mám teda příznaky, tak že bude tentokrát dobře a my to dotáhnem do konce. Minule se vývoj zastavil asi už ve 4tt, tak doufám, že když bude srdíčko tak dál půjde všechno dobře....ale to víš bojim bojim

misicka455
17. čer 2008

Akras neboj dopadne to dobře uvidíš 😉 A prý když je špatně při těhotenství tak je to dobře 😉 Mě při tom prvním nic nebylo jen sem tam nějaké to bolení břicha tak doufám, že příště mě bude totálně špatně a budu blejt a blejt a blejt 😀 😀 😀 😀 😀

litsea
17. čer 2008

Akras, mě taky nic nebylo, žádné příznaky. Takže se neboj! Tentokrát to dopadne dobře, uvidíš. 😎

akras
17. čer 2008

Jo mě tehdy taky nic, jen sem tam to bolení břicha jako mišička. Tak hlavně, aby příznaky neustoupily. Díky holky, jste berušky 🙂

litsea
17. čer 2008

A taky se mi od začátku zdálo, že je mimi podle utz asi o týden menší než mělo být podle ovulace... Což se mi od začátku zdálo divný ☹ Jenomže doktoři se nikde na ovulaci neptají. Zajímají se jenom od poslední mrchu, což nemá moc velkou vypovídací schopnost..
No, ale věřím, že napodruhý už bude vše v pohodě 😉

akras
17. čer 2008

bude, bude - musí 🙂

kvetinecka
17. čer 2008

Holky, trošku jsem se odmlčela... 🙂 Ale už jsem zde.
Mišičko, přesně tak možná už srpen 🙂, život jde dál, asi to tak mělo být... Akras, všechno bude v pořádku neboooj, mimiško se bude krásně vyvíjet.

akras
17. čer 2008

jo jo jo Holky, jsem se rozhodla, že to album nezruším. Protože teď už to prostě dotáhnu do zdárného konce, takže budu přidávat fotečky a hotovo 🙂 Šmitec

kvetinecka
17. čer 2008

Správně akras 😵 , já jsem taky udělala pokrok, přihlásila se a dala si i fotku 🙂))

misicka455
17. čer 2008

No tak už se těším na nové fotky z ultrazvuku. 🙂

akras
17. čer 2008

Kveti, paráda. Jsi pražská, jo? Z které prahy?

kvetinecka
17. čer 2008

Praha 10 - Uhříněves🙂 A ty? 😀

akras
17. čer 2008

Já Praha 6 - Dejvice, ale na desítce mám ségru 🙂
Počkej, až budeš těhu, tak se pěkně ještě někde sejdem s pupkama a samo i s ostatníma 🙂

kvetinecka
17. čer 2008

Holky ještě dotázek, jak jsem psala v so byla revize a od včerejška mám hroznej průjem a bolesti břicha, máte s tím někdo zkušenost??? Taky mě hodně bolí kostrč ☹. Doktorka říkala, že mám počkat do čtvrtka, to mám kontrolu...

akras
17. čer 2008

Tak průjem jsem teda neměla a kostrč taky nic. Ty záda můžou bát jen z toho, že třeba špatně sedíš, ale fakt nevím. No, jestli jdeš ve čtvrtek k doktorce, tak ta ti asi poradí. Kdybys měla nějaký křeče nebo tak, tak bych si radši někam došla nebo aspoň ještě dr. zavolala.

kvetinecka
17. čer 2008

Na ty pupíčky se moooc těším 🙂)) Jinak ležím, nééé teda celej den, to fakt nejde, ale teď tak bolí břicho, že to jinak nejde 😔 , tak snad to bude v poho 😕 😉

akras
17. čer 2008

tak to ty záda budou z toho. Holt se s tím tělo srovnává, tak asi i ten průjem se přidal - taky z nervů a tak. bude to dobrý 🙂

akras
17. čer 2008

Tak já teď běžím, musím něco trochu dělat. tak papa zatim 🙂

frankovka
17. čer 2008

Ahojky holky, tak jsem se k vam prisla podivat. Mam velice podobnou zkusenost jako vy. V dubnu jsem byla na revizi, zamlkly potrat v 11tt. Nic prijemneho, hlavne taky proto, ze jsme se skoro rok snazili. Ale nejak jsem se oklepala a ted doufam, ze to nebude trvat tak dlouho a podari se znovu otehotnet, tentokrat uz s dobrym koncem. A taky doufam, ze se na tomto chatu objevi za chvilku vice nez jedna tehulka 😉

Akras: dlouho jsem tu nebyla a co vidim, tehulka a statnice uz mas taky jiste za sebou, ze jo 😉 Tak velka gratulace, at se to tentokrat podari 😵

akras
17. čer 2008

Fran, děkuju a brzy se připoj, jasný? Kdypak se začnete snažit?

frankovka
17. čer 2008

Akras: my jsme tomu nechali volny prubeh, at priroda dela co umi. Ted mam za sebou druhou MS. Tak se snad zadari dalsi mesic a nebudu muset cekat tak dlouho jako predtim... 😒

misicka455
17. čer 2008

Ahojky frankovka, 🙂

Kvetinečka, průjem jsem sice neměla- může to být reakce na narkózu a nebo psychika 😉 , ale ty bolesti břichá mám ještě do dneška, doktor říkal, že břicho může bolet i tři týdny , ale nesmí to být velký křeče k nevydržení to bych hnedka šla znovu k doktorce 🙂

kvetinecka
17. čer 2008

Děláte to správně fran... volný průběh 🙂 , snad se nám všem zadaří a budeme brzy těhulky 🙂))))

frankovka
17. čer 2008

Misi: ahojky, to boleni si hlidej. At tam nemas zanet jako kamoska...kdyz by se to nelepsilo, tak honem k doktorovi.

frankovka
17. čer 2008

Kveti: No doufat musime vsechny 🙂 Jak si tak ctu, mas to za sebou docela cerstve. U me je to sice uz nejaky ten patek, ale kdyz vidim mimino nebo nejake mimioblecky, tak jsem zase KO. Ale to uz asi lepsi nebude ☹

kvetinecka
17. čer 2008

Holky nestrašte, nechci druhou revizi ☹ , snad to bude viróza 😔

misicka455
17. čer 2008

Já jsem byla u doktora včera , právě , že se mi to nezdálo, ale vše bylo v pořádku. Zítra jdu zase tak doufám, že tam nic nebude břicho už je lepší, ale ono to ještě není 😒

Taky jsem se moc bála druhé revize tak snad nebude........