Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
27. čer 2008

No díky, já tobě taky a všem nám tady 🙂

misicka455
28. čer 2008

Ahojky holky, tak jak uživáte víkendu, my měli dneska náštevu takže jsme celí den jen jedli , pili a kecali před chvilkou vypadli tak půjdu uklidit tu spoušT co tu po nich zbyla.

Už třetí den mám nějaké bolesti na pravé a na levé straně v podbříšku, tak jsme zase trošku psychicky podražděná, jinak žádné problémy nemám krvacení ani špiění , teploty, svědění nic tak se bojím co se z toho zase vyklube a jít k doktorce když mí před týdnem řekla, že je vše v pořádku se mi nehce 😒

mabe
28. čer 2008

Ahoj misi, asi se to dava porad do poradku. Kdy bys mela dostat MS??

misicka455
28. čer 2008

Pátýho takže asi za necelý týden...

misicka455
28. čer 2008

Nejsou to žádné velké bolesti, ale i tak prostě jsem z toho špatná 😒 Je to takové nepřijemné ☹

mabe
28. čer 2008

Misi, pokud to nejsou velky bolesti a krvaceni, tak bych to asi nechala tak. Telo se mozna chysta na MS.

misicka455
28. čer 2008

no taky jsem si to řikala, nebo třeba ovulace i když nevím. Nechám volný pruběh a když se to bude stupňovat tak se chtít nechtíc budu muset obědnat na gyndu 😉

mabe
28. čer 2008

Taky bych to tak udelala. 😉

misicka455
28. čer 2008

Nejhorší, že mě jenom někde píchne a hned se začne ozívat psychika co to zase bude 🙂

misicka455
28. čer 2008

Doufám, že je to fakt tá ms to bych byla moc ráda 🙂

mabe
28. čer 2008

To by bylo super. 😉 Jee, ja uz bych se ji taky chtela dockat. 😉

mabe
28. čer 2008

Dneska jsem teprve 16 den po revizi. Takze si jeste 14 dni pockam. Snad. Doufam, ze telo bude fungovat. Nee, jak minule. 😒

misicka455
29. čer 2008

já mám taky teprve tři týdny od zákroku. 😉

litsea
29. čer 2008

Ahoj holky, jste tu někdo?
Já jsem včera zase celý den proležela, jsem pořád z tý virozy strašně unavená.. 😢 Ale jinak je mi líp, tak snad už to bude dobrý. Mám asi sníženou imunitu po těch dvou zákrocích. Zítra už chci jít do práce, tak snad mě to zase neskolí... Jinak zítra mám přesně 4 týdny od revize, ale po mrše ani památky 😖

misicka455
29. čer 2008

ahojky já tu jsem 🙂
Tak ať ti zítřejší návrat do práce dobře dopadne 🙂

misicka455
29. čer 2008

MěDi jak vůbec dopadla svatba a jak jsi na tom byla po zdravotní stránce? Moc jsem na tebe myslela a doufám, že bude vše v pořádku 🙂

prdecek
29. čer 2008

ahoj holky, můžu se na něco zeptat?

25.6. jsem na testu objevila druhou čárku, ale ten samý den jsem dostala MS, myslíte že se jednalo o ranný potrat?

misicka455
29. čer 2008

ahojky, jedna varianta je, že je možný že je to potrat pocítila by jsi to větší bolesti při ms než normálně a nebo třeba jsi v tom, některé dívky normálně měli při těhotenství i ms 🙂
Dostali jsi ms jak jsi měla nebo dřív či později? Máš to silné nebo normální_?
Já bych počkala až mi to skončí pak udělala test a podel toho se zachovala 😉

prdecek
29. čer 2008

no já ani vlastně pořádně nevěděla kdy to mám dostat, odhadla jsem to podle grafu tak zhruba. No a ms byla ze začátku dost silná a ted už tak normální, bez bolestí. Ten test zkusim určitě. Jenže jednou už jsem potratila a to mě taky nic nebolelo a jen sem začala krvácet ale zase ne tolik jako teď.

litsea
29. čer 2008

Ahoj Misi, díky, snad to přežiju 🙂 A co ty tvoje bolesti, je to dneska lepší?

Prdecek, jestli je to v době očekávané ms, tak to je normální. Znám hodně holek, co v těhu normálně menstruovaly... Určitě se nestresuj, ale jestli máš pochybnosti, tak si zajdi k doktorce, aby tě uklidnila. Já potratila a vůbec jsem nekrvácela. Krvácení vždy není známka, že je něco špatně 😉 Každopádně držím palce, ať je vše v pořádku a gratuluji k těhu 😵

misicka455
29. čer 2008

No jestli je to třeba fakt ze začátku tak ani bolesti mít nemusiš. No, ale jestli hodně krvacíš tak je asi pravděpodobnost, že s ms odešlo i oplodněné vajíčko. Jdou z tebe i kusy krve? Já když potrácela tak ze mě šli takový chuvalce jakoby.

prdecek
29. čer 2008

litsea díky, snad tam i po ms ta druhá čárka pořád bude! k Dr. jsem objednaná, tak uvidíme.

prdecek
29. čer 2008

myslíš sraženiny krve? Jo to ze mě šlo, ale to mívám při ms normálně. Už aby bylo po mrše a už abych si dělala další test!

misicka455
29. čer 2008

Moje bolesti pořád stejné ráno když jsem vstala tak jsem byla bez bolestí, ale teďka to břicho trošku citím.

misicka455
29. čer 2008

No je to trošku jiné než sraženina, přirovnala bych to ke kusům jakoby kůže.

misicka455
29. čer 2008

No budu ti držet pěsti aby ti to vyšlo a byla jsi těhu. 😉 Jak dlouho se snažíte?

prdecek
29. čer 2008

ne tak to ne, to ze mě nešlo.

misicka455
29. čer 2008

tak to je dobře 😉

litsea
29. čer 2008

Prdi, to čekání je hrozný, ale nic jiného nám nezbývá... Doktor ti řekne víc, až tě uvidí, než my takhle na dálku... Držím palce, ať se mimi udrží

Misi, tak se šetři, mě břicho bolelo taky 2-3 týdny určitě... ☹

misicka455
29. čer 2008

no dneska jsem jela jen nakoupit a jinak odpočivám 😉 Je fakt , že při námaze to bolí v klidu je to lepší.