Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

tinulkao
30. čer 2008

No to je pravda, ale doufám, že do vánoc budu těhu 🙂

litsea
30. čer 2008

Ahoj mabe, no jo, povinnosti volají, ale aspoň přijdu na jiný myšlenky 🙂 Co břicho?

Měřit asi taky budu, protože chci zjistit, jestli mi naskočí normální cyklus, ale stresovat se neplánuju, tak uvidíme... 🙂 Taky to vidím na Vánoce a možná už na podzim 😀

tinulkao
30. čer 2008

Přesně tak pozitivní myšlení je důležitý. Tak držím pěsti 😀

litsea
30. čer 2008

To jo, taky držím palce. No nic, já jdu něco dělat... 😒

mabe
30. čer 2008

Lit, dneska bricho dobry. Dneska me hodne klesla teplota, tak premyslim, ze by to mohla byt ta ovu. Vcera bolesti, nafoukly bricho. Mozna. Je me jedno kdy to bude, hlavne aby me tentokrat telo uz fungovalo. 😉

kuchy
30. čer 2008

☹ Ahojky,tak to na mě zase padá, byla jsem na kontrole a můj dr.koukal,měl dovolenou a já jsem to zpískala během ní, jen jsem tam vlečzla,zase mě to vzalo. Brečela jsem a navíc mi doporučil,že 4 měsíce ani tuk další mimi . Nevydržím to,čekat. Upnula jsem se na naději brzkého těhu,ted mě to ubíjí. A navíc nechci už do práce,která je hlavní příčinou toho neštěstí, u nás potratila každá, doufala jsem,že jsem mladá,tak mám lepší šanci. ☹ Když potkám těhuli sevře se mi srdce a nemůžu dýchat.Nemůžu se na to dívat . 😒 Raději nechodím moc ven. 😨

litsea
30. čer 2008

Mabe, tak to je dobře, že už břicho nebolí 🙂 Třeba to fakt bylo od ovu 😉 Takže už jsi začala měřit? Já jsem začala malilinko špinit, tak už je asi mrcha na cestě 😵 Dneska jsem přesně 28 dní od revize.

Kuchy, hlavu vzhůru. Začni pokukovat po jiné práci, aspoň přijdeš na jiné myšlenky. Mimi přijde, uvidíš 😎 Nech tomu volný průběh a hlavně se nestresuj. Až budeš připravená, tak si tě mimi najde 😵
Je fakt, že mi taky trochu vadí těhule, ale pak si říkám, co já vím, čím si holky prošly a prostě jim to přeju, přej a bude ti přáno 🙂

mabe
30. čer 2008

Lit, tak to je parada, ze MS prichazi a telicko funguje. 😉

Kuchy, vim je to hodne tezke. Ale je to takova zivotni zkouska. Snaz se najit nejake jine aktivity, at se tak moc netrapis. Je jasny, ze te to neprejde, ale muzes to tim trosku zmirnit. Prejde to, neboj. Ja si to uz zazila dvakrat.

akras
30. čer 2008

Ahoj, tak jsem dnes byla u dr. jsme 6+4 a máme srdíčko 🙂

misicka455
30. čer 2008

čauky 😉
Kuchy neboj to chce čas já těhule taky nemůžu ani vidět, ale jak píše lít..kdoví čím si prošli ony 😒

Akras moc moc gratuluji k srdíčku a konečně je tu mezi náma těhule a mě to davá naději, že ještě všechno mlže být dobrý. Jen tak dál holka drž se 😉 A co už jsi to řekla 😉

jinak já mám dneks abřicho jak balón nějaké nafouklé ☹

mabe
30. čer 2008

Akras, gratuluju. 😉

Ahoj misi 😉

misicka455
30. čer 2008

já už chci taky srdíčko 😀

mabe
30. čer 2008

Misi, chce to cas. 😉

misicka455
30. čer 2008

Dneska u nás se byla ukázat spolupracovnice je už v patým a skoro neměla žádné bříško....byla jako by se na oběd přejedla 😉
Ale moc jí to přeju je jí 32 a před rokem měla taky potrat a pak to dlouho nešlo a teď už čeká 🙂

misicka455
30. čer 2008

čas čas čas 😀

mabe
30. čer 2008

😀

misicka455
30. čer 2008

jsem dneska nějaká grogy jsem se v noci vůbec nevyspala 😠

akras
30. čer 2008

Řekneme to dneska našim, protože nejedeme zítra na Slovensko. Dr říkala, že by si teď ty cesty prostě odpustila. Měli jsme si od našich půjčovat auto, tak jim to řekneme, abychom nemuseli lhát.
Jinak jsem to dneska po telefonu vyslepičila ségře. No, stejně jsme si říkali, že to řeknem až bude srdíčko, jen jsem nečekala,že to bude tak brzy 🙂

misicka455
30. čer 2008

Tak to je super 🙂

akras
30. čer 2008

Za 3 měsíce mě budete všechny následovat, jasan? 😀

misicka455
30. čer 2008

Rozkaz 😉 😀

misicka455
30. čer 2008

A jak ti je jak to bereš po té psychické stránce 😉

mabe
30. čer 2008

Akras, mela jsi jedno zamkly tehu nebo vic??

misicka455
30. čer 2008

Já mám dojem, že měla jen jeden...

tercie
30. čer 2008

Ahoj holky, tak mám chvíli, přišla jsem zjistit, co je u vás novýho 😉
Já zejtra čekám už 2. MS po revizi, popíchává mi břicho, tak vypadá, že je na cestě. Akorát teda se mi dneska ukrutně hnusně zamotala hlava, a to jsem seděla na židli a jen otočila hlavu, to se mi předtím nikdy nestalo, fuj, pocit najednou jak když padáš, ale asi jen vteřinu.
JInak novýho nic...

Akras gratuluju k srdíčku !!! 🙂

akras
30. čer 2008

Mabe je jen jednu a doufám, že už to tentokrát bude OK. Měla jsem v 11tt revizi, ale mimi se nevyvíjelo od 4tt, což jsme nezjistili, protože jsem nebyla na UTZ. Tak jsme teď zatím dál než minule, ale je jasný, že není vyhráno. Ale snažím se myslet pozitivně a nestresovat víc než je nutné 😉

misicka455
30. čer 2008

ahojky tercie a už se snažíte? nebo po téhle začnete?

akras
30. čer 2008

Tercie, tak to je fajn, už vám to utíká 🙂 Za chvíli začnete zadělávat na nové mimi (jestli už tak teda nečiníte) 🙂 My v podstatě po 2.MS začali, když přišla ovu, ale to se to nepodařilo. Až pak další měsíc 🙂

mabe
30. čer 2008

Akras, urco to dobre dopadne. To je blby, zes zila v mylce tak dlouho. To ja na jsem na to prisla vzdycky do 14 dnu (2x). Snad bude priste vse oK. 😉 Drzim palecky. 😉

misicka455
30. čer 2008

Já si myslím, že vyhráno je nějak to citím 😉 takže to bude v pohodě 🙂