Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kulinka
12. čer 2008

Ahooj misicko, ráda Tě vidím. Já právě piju silný kafe 🙂 . Užijem si všeho a pak se začneme připravovat🙂 . Srpen to jistí!

misicka455
12. čer 2008

AŤ žije Srpen 😀 😀 😀 😀 Tak si to kafe pořádně vychutnej za chvilku nám to zase zkončí 😀

kulinka
12. čer 2008

Ať žije veselé bříško 🙂 🙂 🙂 ! Hezky si je připravíme, aby se tam mimiškům líbilo. Tak pa, jdu uklízet. Budu tu zase buď ještě večer nebo zítra určitě. Je mi tu s vámi dobře 😀

misicka455
12. čer 2008

Kulinka to je fajn , že s eti tu libí 🙂
Tak pěkně ukliď ať máte doma čistoučko, já budu muset pustit ještě pračku nějak se mi to tu nakupilo. Večer by měla přijít na chvilku kámoška na pokec tak se asi potáme tady až zítra .
😉

litsea
12. čer 2008

No asi to bude rotvajler. Vidíš, nenapadlo mě juknout do alba! 😀
Misi, já jdu taky příští týden kámošce na svatbu, tak aspoň něco pozitivního, můžu se v klidu napít 🙂 A taky vyrazíme v září k moři, což jsem v těhu radši nechtěla riskovat. Třeba se zadaří zrovna tam! 😉 I když já mám u moře vždycky štěstí na mrchu 😀
Tak snad už konečně pojedeme, papa

kulinka
12. čer 2008

Holky já to nevydržela a mrkla mezi žehlením. Přeju příjemný praní miši 🙂 .

Litsi, my plánujeme s manželem moře taky v září, to už se budeme pokoušet taky na plný plyn 😉 .

akras
12. čer 2008

No holky, vy jste se teda rozrostly 🙂 No, na jednu stranu to asi moc dobře není, protože pak koukáme na to kolik z nás si musí prožívat tahle trápení 😒 Ale zas se tu můžeme podpořit.
Já tedy rozhodně CHCI být maminkou 2009. 🙂

tinulkao
12. čer 2008

Ahoj holky, tak bohužel potvrzeno, plod se nevyvíjí, zítra v 11 jdu na revizi. Už aby to bylo za mnou.

kulinka
12. čer 2008

tinulko, budu Ti držet pěsti. Bude zase dobře, uvidíš. Přijď brzy mezi nás až se budeš cítit. Všichni jsme si to tady prožily, můžeme si popovídat.

martucha79
12. čer 2008

Ahojky holky, jsem tu jen na skok, chci vás trošičku podpořit 🙂 Je mi líto, že vás to taky potkalo. Já jsem měla zamlklý potrat v 10tt. Už je to skoro tři měsíce a za chviličku začne nové snaženíčko. Uteklo to jako voda a i vám to uteče a za chvilku už budete zase těhulky 🙂 Přeji vám, ať to brzy vyjde!

misuge
12. čer 2008

ahoj, chci Vás tady povzbudit, bude to dobré, já jsem přšla o mimi v 8tt, revize stres....a pak po tříměsíční pause se nám to znovu podařilo.
A to jsme se předtím snažili tři roky a tvrdili mi, že otěhotnět můžu jen umělým opld,.....takže nevěšte hlavu a za tři měsíce hurá zase na toooo 😉 😉 😎 😎

buri.furi
13. čer 2008

Ahoj holky,

tak mi to nedá a taky se zapojím. U mě proběhla revize v 7tt v lednu 08, od července se chceme začít znova snažit. Tak držím sobě i vám pěstičky, aby to tentokrát dobře dopadlo a ať v tom roce 2009 už držíme všechny zdravé mrňousky v náručí. 🙂

kulinka
13. čer 2008

Ahojky, tak si představte, běhěm 4 dnů jsem po druhé revizi. Včera křeče, dnes krvácení. Doktor říkal, abych hned přišla. Protože jsem byla naštěstí nalačno, brali mě hned a už ležím doma. Prý tam ještě něco málo zůstalo a nechtělo to ven.

Snad už je to konečně ten pravý nový začátek 🙂 .

akras
13. čer 2008

Jejda kuli, to mě mrzí, takové starosti ještě navíc. 😒 Snad už to bude dobrý. Pěkně lež ať se ti vše dobře zahojí. Zkus třeba kontryhel nebo ten femigard, aby ses dala co nejdřív dopořádku 🙂

kulinka
13. čer 2008

akrasko, dík moc, taky doufám, že už jsem si tu smůlu vybrala. Kontryhel už piju nějaký ten den, beru i béčka a multivitamíny. Jsem jen hodně unavená, víc než poprvé, asi půjdu spát 😎 .

Naštěstí to šlo tak rychle, představa nějakého čekání nebo kdybych ty potíže nebrala vážně... Zase by se to protáhlo.

misicka455
13. čer 2008

Ahojky, holky,

jejda kulinko to mě nestraš mě dneska to břicho taky pekelně bolí, ale snad to mám jen ze zaražených prdíků 😀 Krvacení zatím žadné tak uvidíme zítra jestli přijde i krvacení nebo ne 😒

Tinulkao neboj bude zase dobře 😉

misicka455
13. čer 2008

Kulinko a jak tě to břicho bolelo? Já mám takovej tlak v podbríšku a sem tam mi břichem projede kreč, ale nic co by se nedalo vydržet.

tercie
13. čer 2008

Ahojky holky, zas jsem se sem dřív nedostala, jak jsem vás dočítala, tak už ani nevím, na co jste se ptaly.... jen toho psa, je to opravdu rotvajler, teď už je dvakrát tak velkej jak na fotkách. My ho měli naplánovanýho ještě předtím, než jsme čekali mimi, protože o jednoho jsme v lednu přišli, a manžel má pejsky do práce, takže potřeboval následníka, a právě se jeho příchod tak pěkně neplánovaně načasoval, no pobrečela jsem si, že místo miminka držím v náruči pejska, ale na bolavou dušičku balzám.
V pondělí snad bude víc času, tak se sem za vámi snad dostanu. Zatím se mějte a přeju pěknej víkend Vám všem 🙂

misicka455
13. čer 2008

Ahojky, jo jo zajímalo nás co je to za rasu ten hafánek. Jsem si to myslela 😉

akras
13. čer 2008

Holčiny, chci vás povzbudit. Dnes ráno jsem našla // 😵 Tak držte palce, ať to tentokrát vyjde. Na revizi jsem byla v únoru a snažili jsme se druhý měsíc, tak hlavu vzhůru, za chvíli budete mít taky zaděláno 🙂

marcelapetrikova
13. čer 2008

ahoj tak taky jsem se dens dozvěděla že mám zamlklé těhu v 8 tt a v pondělí pokud nezačnu krvácet o víkendu jdu na revizi

akras
13. čer 2008

Marcelko, máš dobré motto v pase 🙂 drž se ho a neboj, lépe určitě bude 🙂

marcelapetrikova
13. čer 2008

děkuju akras budu se snažit se ho držet ale dneska to ještě obulím at jsem pak silná a co ty jak dlouho jsi po revizi otěhotněla za jak dlouho jsi mohla podle dr?

misicka455
13. čer 2008

Akras tak to velká velká gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 je to super 🙂

Marcelko , je mi to líto, ale vítej mezi náma co si snama život hraje a co se , ale nedají zlomit 😉 Neboj zákrok nebolí a pak už začne být jen dobře a budeš se zase těšit na novej začátek 😉

delfi
13. čer 2008

ahoj holky, s tím sexem, mě v nemocnici řekli že mám počkat 6 týdnů, resp. do 1. ms ale mě se to zdá moc dlouho a když vy říkáte, že můžete dřív, tak se na to v pondělí zeptát mudr. jdu tam na kontrolu...no uvidíme co mi řekne o snažení.
já mám neschopenku do toho pondělí 16.6., ale do práce jsem šla už v úterý (kyret v pátek)....nebavilo mě být doma a navíc sem se v tom utápěla - psychicky....v práci přijdu na jiný myšlenky....o tom že jsem těhu v práci věděli všichni, ale já to o tom zamlklým těhu řekla jen jedný kámošce s tím, ať to rozhlásí, ať to nemusím dělat já. jinak mi už nedělá problém o tom mluvit.
fakt je, že se mi občas zasteskne po mimoušovi, mohla bych teď být tak 11-12tt ....
marcel: buď statečná to zvládneš, držim palečky....ten zákrok není nic strašnýho to zvládneš

misicka455
13. čer 2008

šest týdnů to je fakt moc se na to raději zeptej 😉

akras
13. čer 2008

To je jasný, mně jedna kamarádka řekla, když se nám to stalo, hlavně ať nedělám hrdinku a pěkně si dopřeju smutnění, je to důležité a je to fakt, člověk by to neměl v sobě dusit. Tak si poplač, manža a chlapeček tě z toho určitě brzy dostanou.
Já byla na revizi v 19.2., byla jsem asi 10tt, ale mimi odpovídalo jen4tt. Měli jsme doporučeno po 3 měsících. No, začali jsme nakonec po 2,5 a podařilo se nám teď na druhý cyklus. Musím to zaťukat, aby to hlavně teď už bylo v pořádku. Poprvé se nám zadařilo hned napoprvé. tak klid, ono se z toho tělo vzpamatuje a až bude v pohodě, budeš zase těhu. V podstatě je to na tobě, kdy začnete. Někteří doktoři říkají i po 1. MS, že se může a jsou tu holky, které taky tak hned otěhotněly a mají zdravá mimča nebo prosperující těhotenství, takže je to na tobě, jak se budeš cítit. Myslím, že si tělo samo řekne, kdy je čas. Já taky myslela, že do toho půjdem hned po 1. ms, ale pak jsem trochu dostala strach,no.

akras
13. čer 2008

Mě taky řekli do MS se sexem počkat, ale já ji dostala asi 34 po revizi, tak jsme do toho pak šli, ale s pláštěnkou kvůli infekci.

delfi
13. čer 2008

misi no právě, to bych asi fakt nevydržela 😝
arkas: jeee sem si vůbec nevšimla....gratulujuuuuu 😀 a držim palečky.... no já se chci snažit hned po první ms, ale jestli to bude moc brzo tak si tělo řekne a těhu nebudu, resp. vajíčko se třeba ani neuchytí....z čeho si dostala strach?

akras
13. čer 2008

Hele já ani nevím, prostě jsem se na to necítila a pak jsem k tomu ještě dostala kvasinkovou infekci, tak se to stejně samo oddálilo. 😝
ík za gratulace, ale vlastně ještě asi není k čemu. Dopkud neuvidím srdíčko, tak klidná nebudu. No, asi ani potom, ale to je jasný, že přijde strach, když už jsme si prošli jedním neúspěchem 😉