Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kuchy
23. čer 2008

Taky mám v plánu pár věcí, jak se zabavit. Uvidíme,až přejde ta akutní bolest u srdíčka. Je mi 23, 24 budu mít v zimě, doufám už znovu těhotná. ☹

casia
23. čer 2008

To je jasny, zadari se znovu, priste bude lepe, musime tomu verit, no ja tak mlada nejsem, snazili jsme se o mimi 1,5 roku a pak to takhle dopadlo, my jsme taky nevedeli vubec co rict znamym a rodine, to pro me bylo taky dost psychicky narocny, samozrejme, ze jsme jim chteli udelat radost a rict jim o miminku, ale chtela jsem pockat na prukaz, pak jsem zase nevedela jestli rikat ten potrat, kdyz se vlastne nic nezmenilo, ale nejak se mi rodicum nechtelo lhat, kdyz se ptali jak se mame a co noveho, tak jsme to rekli, ale az pozdeji, ten nejhorsi vikend hned po tom, chteli aby jsme prijeli na navstevu, zrusili jsme to, protoze jsem brecela, byli nastvany, ze neprijedeme, ja zase, ze jsem jim nemohla rict, ja mam ted jiny starosti, ja prisla o dite!!!
I tydle problemy me desne stvali, par kamaradum jsem to predtim rekla, ty to sly oslavit, desne se ozrali a pak jim rict, ze nic, mela jsme hruzu z litostivejch ksichtu, ale nakonec i tohle jsme ustaly, nakonec co by to bylo za kamarady, kdyby mi nepomohli a ted me serou lidi co se porad ptaji, tak co kdy uz budete mit dite, v posledni dobe jsem se nastvala a delam to tak, ze kdyz se nekdo zepta, tak reknu, my jsme bohuzel ted o mimi prisly v tehotenstvi a ty lidi, jezis to me mrzi, to se omlouvam, ze se ptam, normalni lidi se neptaj, tak at se chytnou za nos, je to dost drsny, ale lhat nebudu a kdyz to chteli vedet....???

misicka455
23. čer 2008

No tak u nás byl problém ten , že já neumím si nic nechat pro sebe takže jsem to všem vyžvástla a hned na to asi za týden jsme o to přišli. Taky jsme to s našima oslavili, moc moc se těšili na první vnouče 😒 V práci jsem to řekla jen vedoucí tak doufám, že za těch 14 dní se to rozneslo a zítra uvidíme jaký budou jejich reakce. Ale jsme taky moc ráda, za přatelé co mi to trošičku pomahají snést 🙂

casia
23. čer 2008

To jdes misi teda brzko do prace, tak to ja vubec, mam po potratu 2 mesice, pred tim jsem byla uz od zacatku na neschopence, takze jsem skoro 3 mesice doma, fakt je, ze jsem mela ten zanet po zakroku, ted mam stale zvysenou sedimentaci, ale jsem rada, ze jsem doma, vychazky mam neomezene, v praci to neni dobry, chtela jsem dat vypoved, jsem v kanclu a uz 8 let a jde to tam z kopce, kdyz jsem se dozv., ze jsem tehu, tak to bylo reseni a odchazet nemelo vyznam, ale ted az me uschopni, tak tam budu muset, mam debilni vedeni, tam jsme to teda nepriznala, rekla jsem, ze mam vazne gynekologicke problemy a moje pn vypada dlouhodobeji a vic jsem jim nerikala, ted pokud chci co nejdrive znovu nemam uplne jasno, zda menit praci nebo to chvili vydrzet, bojim se, ze denodenni stres tam taky neni dobry a ani v 1. nijak tomu nepridal, nejlepe bych to preklenula hned do dalsiho tehu, ale nevim zda se to tak dobre a rychle podari... 😖 😖 😖

teksas
23. čer 2008

ahoj holky nevadi vam ze sem vlezu podarilo se nam po 3 letech snazeni a bylo to mimodelzoni takze jsem prisla o vejcovod a ted musim dodrzet 6nedeli ..ted ve stredu uz to bude 3 nedele od operace ...
mela jste po laparce nektera anovulak? pac u me to tak vypada a vubec se mi to nelibi.....

medvide1
23. čer 2008

Ahojik holky prominte že vasa otravuji ale mate tady s tim zkušenosti...dnes sem se dovedela že moje mimi neroste a zitra jdu na revizi sem v 7 tydnu...holky jak dlouho po vykonu trvá krváceni a špineni atd...nevolnost atd...vim že se jde ten den dom ale ja mam v sobotu svatbu a tak chci bejt nejak v poho úpradite??

misicka455
23. čer 2008

Teksas to ti bohužel neporadím, vesměs jsme tu jen po revizi a s laparkou nemáme zkušenosti. Taky máme jen krátce po zákroku takže nás teprve čeká první ms.

teksas
23. čer 2008

aha tak to se omlouvam ....to nevadi

misicka455
23. čer 2008

Médi tak to mě teda mrzí, že to nedopadlo 😒 U každého je to jiné, ale ve směs já špinila a krvácela týden po zákroku a břicho mě sem tam pobolívá ještě dneska a to je 14 dní. Doktoři udavají že obojí jak špinění tak bolení břicha může být až 14 dní.

Tá svatba je asi tvoje, že?Hlavně neodflákní ten první den po zákroku a fakty odpočívej a spi 😉

misicka455
23. čer 2008

nic se neděje rádi, by jsme ti pomohli , ale nemáme zkušenosti 😉

medvide1
23. čer 2008

misicka:ahoj dekuju jj to vim že to bude bolet a budu krvácet ale práve že mam svoji svatbu a nevim jak to vyřešit s vložkou a hlavne se citim s vložkou upatlana..a neboj odpočivat budu a myslis že tak ve středu a ve čtv budu moct doma trochu začit uklizet a cestovat?myslim jen do mesta mam si jit vyzvednout šaty atd...

misicka455
23. čer 2008

Trošičku poklízet asi jo , ale fakt se spíš šetřit přeci je to je zásah do těla. já byla pořád ospalá.
No vložku nebo aspoň intimku budeš určitě muset ještě mít.Tak si dej imtimky a měn častej 😉
Tampóny nejsou dovoleny.

medvide1
23. čer 2008

tampony nejsou dovoleny jo???chjo tak to bude hruza ...

misicka455
23. čer 2008

ne nejsou, aspoň tři týdny tam nemáš povolený strkat nic.... kvůli infekci a kvůli zhojení

irisnik
23. čer 2008

Ahoj holky jste tady některa ktere se to nestalo poprve a dr. Vam dělal nějake testy proč se tak děje??? 😒

litsea
23. čer 2008

Ahoj holky,
ach jo, to mě mrzí, že nám tu pořád přibývají nové...
Teksas, to je teda dílo, po třech letech snažení! 😔 Hlavně se drž a věř, že bude líp, i když to tak zatím nevypadá...
Medvide, a co tu revizi odložit po svatbě? Teda jestli nekrvácíš a nemáš bolesti.. Já takhle chodila skoro 3 týdny, než mi zjistili, že se to nevyvíjí. I když na druhou stranu zase chodit s mrtvým embryjkem a vědět o tom je taky nic moc... A navíc při vlastní svatbě... 😖

litsea
23. čer 2008

Irisnik, co se domluvit s gynekoložkou, aby vás poslali na genetiku?

Holky, na mě asi leze nějaká chřipka, v krku žiletky, bolí mě hlava a záda, mám rýmu a to jsem před 14 dny dobrala antibiotika, ach jo! Asi jsem podcenila nástup do práce nebo já nevim... 😒

teksas
23. čer 2008

litsea diky za povzbuzeni ..teda ziletky v krku mam jen pri angine a to je zle vzdycky ☹
no uz aby se to zase nekam hlo ....je to strasny meli jsme to jako zazrak ..uz jsme se pripravovali na IVF ke kteremu teda asi stejne dojde ..ale bylo to nadherny tam tu druhou videt ale blby je to ze carky nejsou cil

medvide1
23. čer 2008

litsea':ahhoj viš tam ani embryjko nebylo a ke všemu se to nevyviji a dr tam stale nic nevidel tak je to asi zbytečne☹ i když je to bolestive tak by to bylo horši při svatbě to budu mit aspon po ja špinim takže je otázkou kdy se to vyhroti a aby to nebylo v den svatby

litsea
23. čer 2008

Teksi, to ti věřim, pro mě to byl taky zázrak, i když jsme se snažili "jen" 3/4 roku... Bohužel, jak vidím kolem sebe, tak dokud se prcek nenarodí, tak není vyhráno 😖
Jo, jinak s tou ovulací nevim, já jsem dneska 3 týdny po revizi a BT zatím neměřím, tak nevim, jestli ovu byla nebo ne. Hleník sice trochu mám, ale měla jsem i nějakou mykozu, tak si netroufnu odhadovat. Po první ms začnu měřit, tak jsem zvědavá, jakej budu mít cyklus, před těhu byl úplně v normě 😅

Medvídě, tak to jo, jestli špiníš, tak už se možná začínáš sama čistit. Revize se neboj, v 7 tt je to pidi zákrok. Držím palce, ať jsi do svatby fit.

Tak jsem si změřila teplotu a mám 37,4, takže ráno asi vyrazim k doktorce... Ach jo, ve středu jsem šla po 3 týdnech neschopnosti do práce a teď zase tohle. To je fakt smůla smůlovatá! 😠

teksas
23. čer 2008

no ale medvide ja nekde cetla ze to nechali jeste byt a pak uz tam byl videt ze byl jen schovanej a spieni ma hodne holek ..... takze zase tezko rict ale jestli te to boli tak je to asi jasny no
jeziis to je mi lito litsi ..... no ja jsem se totiz ted na to mereni mela taky vyprdout no ale jsem pitoma 🙂

medvide1
23. čer 2008

teksas:jenže ja měle posledni ms 20 dubna a od te doby ne...a otehotnela sem asi nekdy 11 kvetna...a stale se nic nevidelo a pak bylo videt v deloze jen gestační vaček a dr pořád hledal a hledal a nic nevidi...a to by už bylo přeci videt ne?

litsea
23. čer 2008

To jo, někdy se prcek schovává, ale koukám, že Medvi našla // koncem května, takže koncem června už by měla být i srdeční akce... Ale do toho ta svatba, život si z nás fakt někdy dělá srandu... 😒

Teksi, já taky zvažuju, jestli začínat s měřením, ale ono mi to nedá... 😀 I když a ovu stejně poznám podle hlenu a bolesti, takže je to asi i zbytečný. Já teď nějak nevím, co sama se sebou, řekla jsem si, že už bude vše dobrý a teď zas tohle nachlazení... Já vím, že to není konec světa ani se na to neumírá, ale děsně mě to štve 😠 Asi si půjdu lehnout. Tak dobrou noc 🤐

medvide1
23. čer 2008

litsea:no práve take si myslim holky myslite že mužu rano řict aby me jestě ten gynekolog prohlidl než pujdu na ten zakrok??

litsea
23. čer 2008

Medvi, nevím, kam na ten zákrok půjdeš, ale mě ve špitále před zákrokem prohlídnuli automaticky. I když už jsem stejně žádné naděje neměla, byla jsem 12+0 a už nebyla srdeční akce... 😔

medvide1
23. čer 2008

litsea:nio jdu k nam v jbc do nemocnice ale mam tam byt v 7 rano a vubec nevim zda tam bude doktor ale doufam že ano...ale zase nebude mit předešle nalezy tak se bojim aby nerekl že je to fakt mised ab a nesla sem rovnou nahoru na odd...ale zase si řikam že by mohl řict že jeste počkame ale asi to vydi podle prohlidek že se ten vaček nemeni že??nemohl by si ten muj dr dovolit neco takoveho řict kdyby si nebyl jisty že??ten videl předešle nelezy tak urco to umi posoudit ne??

irisnik
24. čer 2008

Dobre rano....genetiku a další testy mi dr. uděla ,ale nepředpoklada ,že by tam něco bylo,hlavně v genetice když už mame zdravou holku a těhu bylo v pohodě..je to sice dost let zpatky,ale to by mělo byt v pohodě

luciik
24. čer 2008

Irisník, mě taky dělali histolku a genetiku a nic z toho nevyšlo 😒

kvetinecka
24. čer 2008

Dobré ráno, téda koukám, že nás dost přibylo ☹ , irisnik, mělo by to být v pořádku, ale jistota je jistota. 😅 .
Já jsem se na ty testy také hned ptala a bylo mi řečeno, že to dělají tak po 2. a 3. potratu, že se to prostě stává 😕 😒.

misicka455
24. čer 2008

ahojky holky, vy jste toho nakecali 😀
To nachlazení to je prevít já jsem tři dny taky bojovala s bolením v krku a ještě nevím zda mám vyhráno. Dneska teda valím poprvé do práce na odpoledne vůbec se mi tam nechce no, ale co musím 😉