Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
6. srp 2008

Dobrý ránko,

při první mrše po revizi jsem taky radši používala vložky, ale teď při druhý už jsem se zase vrátila k tamponům...

Ismail, tak držím palce ať ti to doporučení dá 😉 Jinak buď změň doktora nebo si to holt budeš muset zaplatit...

ismail
6. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem teprve 5. den po revizi a zase mam depku, ono uz to bylo lepsi,ale vcera jsem zase vecer brecela ☹ asi to taky bude jiny az pujdu do prace.....navic porad lehce spinim a bricho stale poboliva jako pri mrse, ale to je snad normalni.
litsea: my bysme to klidne i zaplatili, ale pry nas ani tak nemusi vzit. Proste si zkusim o nej Dr. rict, jsem zvedava co ona na to, nevim, jestli by mohla mit nejake problemy s pojistovnou, kdyby mi to napsala?

nechynka
6. srp 2008

ismail,je to na prd,co? až půjdeš do práce tak to bude jiny,že na smutnění nebudeš mít tolik času....ale večer to bývá stejnak krutý aspoň u mě....já už mám revizi přes měsíc za sebou a přijde mi to hrozně hrozně dávno ...ale stejnak občas to na člověka tak padne a je mi smutno 😒

omisek
6. srp 2008

ahoj holky 🙂

ismail
6. srp 2008

nechynka: jo presne tak mas pravdu ☹ jeste, ze uz jdu v pondeli do prace,a le ty vecery jsou fakt nejhorsi, to to vzdycky na me padne, smutek...
Myslis, ze to spineni je normalni? byva to spis jen rano, pres den ani uz ne. Kdy se zacnete snazit?

mabe
6. srp 2008

Ismail, spinit muzes jeste 14 dni od revize. Takze v poho. Nesmis zacit hodne krvacet, ale to bys poznala - silnejsi nez MS. Vim, jak ti je. uvidis, cas rany zahoji.

ismail
6. srp 2008

mabe: ahoj, diky, tak to mam v poradku, opravdu jde jen o velmi lehke spineni. Vim, chce to cas...achjo

mabe
6. srp 2008

Ismail, nezbyva nam nic jineho nez cekat. Ja jsem pro, aby se telicko zahojila a myslim, ze se musi zahojit aji srdicko. Kazdej to ma jinak. Je to hrozna rana osudu, ja to zazila dvakrat. Po treti uz nechci. Vim, ze se to taky muze stat, ale nevim, jak bych to zvladla. Rikam si, ze to tak asi melo byt a uz to stacilo ta smula a nebude se to opakovat.

ismail
6. srp 2008

mabe: mas pravdu, musi se zahojit oboje, budu cekat tri mesice a pak bude urcite lip. Vzhledem k mym obtizom predtim jsem se objednala do CAR, takze snad v listopadu uz zahaji lecbu. Dvakrat to musi byt hrozne...zjistili ti neco pri vysetrenich?

misicka455
6. srp 2008

ahojky holky, tak já jsme dneska snad celí den jen prochrápala 😀

marcelapetrikova
6. srp 2008

misicko testni co ty víš když jseš tak spavá 😀

misicka455
6. srp 2008

Testovat budu zítra to budu 29dc 😉 A co ty jak sji na tom?

marcelapetrikova
6. srp 2008

já?tak nějak nijak všechno mě štve snažíme se ale nevím co znamenalo to špinění ten 13 den jestli to byla jako že ovulka či co no a ms čekám okolo 14 -16.8 tak uvidíme na testy je ještě brzy jinak jsem se ptala chodím na rehabky na metodu podle mojžíšové a představ si že i tady u nás v krnově ji jedna paní dělá tak už ted přemejšlím že za ní zajdu a pak k dr at mi dá doporučení 😀 a co vy snažilkovali jste poctivě?

misicka455
6. srp 2008

Poctivě nee nějak to flákáme tento měsíc takže nečekám ani kladnej výsledek 😀 Tak to je fajn, že to krvacení ustalo, je možný že to byla ovulka 😉

marcelapetrikova
6. srp 2008

třeba jo ale nic mě nebolelo jen to špinění tak uvidíme co bude a když nebude tak bude příště hlavně nepadat do depresí ono se to povede a až do toho nejlepšího konce 😀 😀 😀

mabe
6. srp 2008

Misi, Marci, drzim palecky. 😉

Ismail, byla jsem na genetickych testech - vysledek v zari. A taky me zjistily chlamydie, takze mozna to bude aji tim. Ale nikdo uz me nerekne jestli jsem je predtim mela. 😒

ismail
6. srp 2008

holky pripojuju se a taky drzim palecky 😉
mabe:nojo, ty vysledky trvaji dlouho ☹ chlamydie jsou svinstvo , ale ATB se preleci a je klid, ja mam zase pozitivni ureoplazmu a taky musime brat ATB a taky se uz nedozvim, jestli byly pricinou 😒

ismail
6. srp 2008

mabe: jeste otazecka, jaky antibiotika ti na ne dali?

misicka455
7. srp 2008

Holky tak dneska jsem testovala a nic, ale ms taky nepřišla tak uvidíme zítra 😉

ismail
7. srp 2008

jee misicko455 tak to ti drzim palecky, aby to vyslo 😉

mabe
7. srp 2008

Misi, drzim palecky, aby to vyslo. 😉

Ismail, beru Azitrox. Moc se me to zatim nezda. Uvidime, co bude po dalsich antibiotikach. Dalsi davku beru za 14 dni.

nechynka
8. srp 2008

holky jdu vám popřát krásnej víkend a žádny smutky 😉

Misi,taky držím pěsti 😵

jarynek
8. srp 2008

Zdravím Vás děvčata...chtěla bych se připojit, jsem 10 dní po revizi...asi každá víte co je to za zážitek,ale snažím se to brát sportovně ☹...je fajn, že existuje taková diskuse...jako by Vaše otázky byly ty moje....k té délce čekání...já Vás obdivuji, že začínate tak brzo, asi ty tři měsíce počkám....mám strach , abych to nepodcenila...ale uznavam, že čekat se mi nechce....ale mám před sebou dovolenku, tak se to tím snad skrátí...ach jo, nikdy bych neřekla, že mě tohle potká..... 😠

mirkasa
8. srp 2008

Ahojky děvčata jsem týden po třetí revizi. Poprvý jsem na ní byla v 5tt to byl spontální potrat, po druhé v 7 tt to jsme měli zamlklý potrat a do třetice potrat v 15tt už si pomalinku začínam myslet, že nám ten mimísek není souzený. Ale pořád to budeme skoušet dál počkáme raději 3 měsíce a doufám že tentokrát to snad dopadne dobře

litsea
8. srp 2008

Ahojky, nějak poslední dobou nemám čas do čítat. Zítra vyrážíme na dovču, tak se tu mějte pěkně, papa

misicka455
9. srp 2008

Ahojky tak stav jako včera test negativní ms nikde 😠

misicka455
9. srp 2008

Mirkasa a jarynek vítejte mezi náma, tady vám se taky trošku skratí tá doba čekání na to až se budete moc znovu snažit je mi moc líto čím teďka procházíte 😉 ale zase bude líp 😉

mabe
9. srp 2008

AHoj holky, tak vitam dalsi prichozi, i kdyz nejsem moc rada, ale tady vam to holky ubehne.

Misicko, kdy jsi mela dostat MS?

Jinak vcera koncert uplne paradni. Sice jsme jeli 100km do Telce a zpet, ale stalo to za to. 🙂

prochi
9. srp 2008

ahoj holky, nestíhám, nestačím...
ale s radostí oznamuji, že dnes ráno přesně po 30ti dnech od potratu dorazila první mrcha! Juchůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Omlouvám se, že nedočítám, ale já to napravím 🙂, jen koukám na konci, že Misicka už testuje!! No páááániii, to je paráda!! Teď jsi po druhým cyklu??? A kdy jsi to měla dostat? Zatím nezoufej, mě se naposled při těhu ukázala slaboulininkatá čárečinka až 33. DC.

Mirkasa, už třetí revize??? Uf, to je mi moc líto ☹ Nebudou teď už doktoři víc zkoumat, proč se tak u vás děje?

Holky, tak já zas letim, drak je vzhůru...

jarynek
9. srp 2008

Zdravím Vás děvčata...chci se zeptat...včera jsem po dlouhé době vyrazila do ulic a ač nerada to přiznávám , skončila jsem v posteli s mým kamarádem 😕 . Je to teprve 10 dni revizi....je pravda, to nebylo tak jako normálně, ale došlo k tomu...jenom by mě zajímalo ...jaké máte zkušenosti se sexem po revizi?....zatim je mi fajn, ale .......doufám, že jsem něco nepokazila, ale nemohla jsem si pomoci...tak dlouho jsem byla hodná holka a ........ Díky za odpověď 🙂