Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

maktor
14. čer 2008

Díky za odpovědi. Já žádný příznaky neměla, nic mě nebolelo, Hcg 30000 apod, ale srdeční akce nebyla, ani náznak embryjka, jen plodové obaly. Taky jsem po IVF + ICSI, bylo to naše 1. a hned jsem otěhotněla. U nás je problém u manžela, má špatný spermio. Takže nám taky řekli, že bez IVF to nepůjde. Jinak prsa mám pořád citlivá, ale t asi ještě chvilku bude trvat než se vrátím do normálu. Mám dodržovat klasický šestinedělí a po neděli jít na kontrolu.

maktor
14. čer 2008

Misi, ted jsem si na chvilku lehla usnula a břicho se zklidnilo, jenže jakmile vstanu a začnu se pohybovat, tak to tlačí a občas nepříjemně bodne. No snad do pondělka vydržíme. Říkali mi, že mám ihned přijí, kdybych měla teplotu nad 37,5, silně krvácela a bolesti se stupňovaly, tak mám jít ihned. Moje mamka absolvovala před 3 měsícema kyretáž a taky říkala, že jí to břicho dost bolelo.

delfi
14. čer 2008

maktor: tak snad to bude brzo dobrý a břicho bolet přestane...radši odpočívej 😉

misicka455
14. čer 2008

já taky raději celí den jen polehavám 😉

maktor
14. čer 2008

JJ, taky polehávám. Dík za odpovědi, jsem ráda, že to můžu probrat s někým, kdo to taky zažil. Tak teď si udělám prázdniny a do práce se nepohrnu, pojedeme někam na dovolenou, asi vyhrajou Nízký Tatry. K moři stejně nemůžu, koupání mi po celou dobu šestinedělí zakázali.

misicka455
14. čer 2008

Celých šest neděl 😲 Mě řekla, že 14 dní nemůžu do bazénu a na pušťet si vanu. Fakt se mi zdá, že každej doktor říká něco jiného 😠

delfi
14. čer 2008

misi: teď mi od tebe svitla naděje.....já jedu koncem června (3 týdny po revizy) do francie....tak snad mi mudr, dovolí se koupat...6 týdnů to je fakt horor!
maktor: důležitý je odreagovat se a nemyslet na to....já jsem proto šla hned do práce, abych se doma neutápěla v nudě a smutku...ale dovolená je mnooohem lepší 😉

misicka455
14. čer 2008

mě fakt řekli , že po 14 dnech smím vše 😀

Samozřejmě všeho s mírou 😉

maktor
14. čer 2008

To já se právě utápět v smutku nehodlám 🙂 Pojedu v létě na tábor s dětma a pak to Slovensko. Ale to je zajímavý s tím koupáním, opravdu asi má každej doktor jinej názor. Jsem pořád v PN, to kvůli tomu IVF, kdy se dává neschopenka automaticky.

misicka455
14. čer 2008

Já dostala neschopenku po tom zákroku taky, na týden a utápět se taky nehodlám, za měsíc jedeme z kámošama na týden na chatu a na konci prázdnin si chceme s manželem udělat oplodnovací dovču v řecku 😀

delfi
14. čer 2008

misi: tak to musim zatlačit na mou mudr. ať mi to taky řekne 😀
maktor: já jsem taky ještě na PN už od těhu...ale pracuju už od úterý.
to je dobře že se neutápíte ve smutku...mě se to právě stalo v to pondělí a proto jsem už v úterý šla do práce...
hihi oplodňovací dovča tu bych si dala taky, třeba manžílka přemluvim aspoň na týden

misicka455
14. čer 2008

no tak to na něho teda zatlač 😀 a oplodňovací dovolenou si taky udělejte 😉 😀

delfi
14. čer 2008

misi tlačit budu, ale když mi stavíme tak je furt na stavbě a pracuje...prej je to lepši než dovolenka 😒 no aspoň na víkend by mohl

misicka455
14. čer 2008

holt ho teda budeš chodit znásilňovatna stavbu 😉

delfi
14. čer 2008

misi: no jo nic jinýho mi nezbyde 😀 to bude švanda

misicka455
14. čer 2008

no to teda bude 😀

kulinka
14. čer 2008

Ahoj Holky, já zas den téměř prospala, tak jsem vaši bohatou diskuzi prošvihla 😢 .

Po tom druhém zákroku už mě nic nebolí, ale jsem už totálně vyčerpaná.

Psaly jste tu o bolení břicha. Mě to teda bolelo fakt ukrutně a začala jsem doopravdy krvácet, ačkoliv jsem už téměř ani nešpinila. Jestli vám dle ultrazvuku řekly, že je vše v pořádku, tak je. Tam by to přesně viděli, jestli je to čisté nebo ne.

A děkuju za povzbuzení 🙂 . Dnes jsem měla i trochu splín, zase ty hormony, byla jsem i protivná a uplakaná, ale cítím, že jsou to už jen dozvuky.

Oplodňovací dovolenou taky plánujeme a moc se na ni těším. Bude někdy začátkem září, dřív ji totiž nedostaneme.

Doktoři fakt říkajé každý něco jiného. Já nesmím mít 3 týdny styk a vanu a otěhotnět až 3 měsíce po zákroku. Ale zkusíme už v srpnu 😎 .

misicka455
15. čer 2008

By se ti doktoři měli mezi sebou domluvit 😀

marcelapetrikova
15. čer 2008

tak holky nějak to na mě už padá nedávám to doma moc najevo ale začínám se bát a pořád myslím na to co když se dr jen spletl a mimo je prostě jen menší a já otěhotněla později ☹

misicka455
15. čer 2008

Tak jsetli si to myslíš a nemáš žádné problémy tak mu řekni , že chceš stou revizí ještě počkat máš na to právo 😉

marcelapetrikova
15. čer 2008

to je to miško nemám vůbec nic nic mě nebolí teda až na prsa ty bolej jak čert chutě mám hlavně na zelenej hl.salát apd unáva pokračuje a ani nekrvácím tak nevím asi si dupnu at mi udělají ješte jeden utz a pak uvidím jen mě zaráží že se mě na nic neptali a to muj dr ví že ms jsem měla vždy nepravidelnou někdy i 38 dnů apd 😠

akras
15. čer 2008

Ahoj holčiny.
K bolení břucha: mě bolelo fest při převozu z nemocnice (ale jela jsem asi 150km v Itálii k našim kamarádům večer po revizi). Pak mě trochu pobolívalo, ale moc ne. Ale myslím, že je to individuální. Ale kdyby to prý mělo být hodně nesnesitelné, tak prý hned zpět do nemocnice, ale to by musely být opravdu velké křeče.
Teď vám sem napíšu veselou příhodu z dnešního rána.

akras
15. čer 2008

teď jsem si chtěla dělat znovu test, ale jak jsem čůrala do skleničky, tak mi normálně vypad a spadl do záchodu...tak jsem to z něj musela ručně lovit 😝 ...ještě, že jsem nebyla na velký.
Tak si na test budu muset počkat do dalšího čůrání.
Sbodla jsem lipínka a je mi blbě a cítím se jak když je nízkej tlak, taková totál malátná 😝
Ale já jsem ráda. Minule jsem fakt žádné příznaky neměla a blbě to dopadlo, tak třeba to byla už hned ze začátku známka toho, že je něco špatně.

akras
15. čer 2008

Jo a 20 dní po revizi jsem si měla udělat těhutest, jestli mi kleslo HCg, aby tam už byla jen jedna čárka. Bylo to dobrý, protože jsem nemusela jít na krev.

marcelapetrikova
15. čer 2008

ahoj akras jak je?mě blbě ale jen na duši ☹

akras
15. čer 2008

Ahoj, no právě jsem to tady psala, ale u mě jsou to snad těhu příznaky. Marcelko, neboj se, fakt bude líp. Já na tom taky byla bídně, v noci jsem převidelně bulela asi týden, manža mě celou noc chlácholil a byla bezva. Tak smutni a smutni a onoto brzy přejde 😉

marcelapetrikova
15. čer 2008

vím že jo po tom co jsem se dozvěděla muj ortel byla jsem se ptát na práci at pak nesedím doma na zadku a neprobírám se tím vším no a mám jít na pohovor taky jsem se rozhodla si koupit kolo a začít jezdit s malým na vejlety tak snad to nějak pomůže a bude zase líp 😉

marcelapetrikova
15. čer 2008

a jak dlouho jsi po revizi ty?

misicka455
15. čer 2008

Marci máš jedno dítě tak se mu věnuj a ono se to líp bude snášet. Já mám naštěstí taky moc chapajicího manžela a nejlepší kámošku a mamču tak aspoň vím, že na tom nejsem sama 😉

akras dobrá příhoda stím testem 😀 Taky mám doma test a budu si ho dělat atk za týden jestli už je vše z těla přič 🙂

akras
15. čer 2008

Marcel, já byla 19.2. na revizi