Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kvetinecka
19. čer 2008

Mišičko, to je supééér, první krůček k... 🙂))))

litsea
19. čer 2008

Misi, no vidíš, paráda! 😵
Já jdu na odběry ještě za 14 dní, teď už vlastně jen za 10 🙂 Snad už mi to taky klesne!

maktor
19. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem se včera vrátila z nemocnice, byla jsem na 2. revizi. Po 5 dnech jsem začala dost krvácet a dost mě bolelo břicho, tak jsem jela do nemocnice a rovnou si mě tam nechali a ještě večer jesem šla na sál. Zůstalo tam prý dost krve po té 1. revizi. Opravdu se ta 1. dělá šetrnější. Potvrdila mi to Dr. Teď už nekrvácím, ale břicho bolí pořád.

kvetinecka
19. čer 2008

Maktor, to mi ani neříkej... ☹((

litsea
19. čer 2008

Maktor,
já to měla úplně stejně. Taky mě pak po tý druhý revizi asi ještě 14 dní bolelo břicho, hlavně když jsem šla na záchod, dlouho chodila nebo stála. Přeci jen se nám tam dvakrát vrtali. Ale po té druhé revizi mi dali nějakou kapačku na stažení dělohy a už jsem ani moc nekrvácela, jenom trošinku špinila. Pak už tam moje gyn.doktorka viděla jenom malou dutinku, kterou jsem "vyléčila" kontryhelovým čajem a taky mi nasadili docela vysoký dávky antibiotik.
Květi, neboj, každej nechodí dvakrát! 😉

maktor
19. čer 2008

Kveti neboj, hlavne se nestresuj, já krvácela vážně hodně a břicho mě taky hodně bolelo. Ten druhý výkon je úplně stejnej, nic nebolí. Je pravda, že dneska mě to břicho pobolívává, ale Dr. říkal že je to normální a dal mi Algifenový čípky. Kontrolu mám až za 3 týdny.
Holky taky vás to břicho bolí jako když máte dostat MS? Tak totiž bolí mě, ale nevim jestli je to normální. Už se mi nechce letět znovu k doktorovi, aby si nemyslel že jsem úplnej magor ☹

kvetinecka
19. čer 2008

Holky, děkuji, za 2hod se to dozvím, ale bojím se, že půjdu znova, ale hlavu vzhůru 😖

misicka455
19. čer 2008

Mě to břicho ještě sem tam pobolívá a injekci na stahnutí dělohy jsem taky dostala 🙂

maktor
19. čer 2008

Holky, taky jsem dostala inj. na stažení dělohy, a infúzi. Antibiotika mám taky, tak snad už to bude ok.
Nemáte holky některá zkušenost s Femigardem? Nevím jestli ho můžu začít užívat hned nebo mám raději počkat po šestinedělí. Zapomněla jsem se na to zeptat. Dík.

misicka455
19. čer 2008

No tak já ho použivám a začala jsem ho používat hnedka druhej den po revizi . Začala jsem pít i ten kontryhelový čaj 🙂

litsea
19. čer 2008

Maktor, Femigard jsem začala užívat hnedka. S doktorkou jsem to nekonzultovala, ale dočetla jsem se to někde tady... 🙂
Tak co Kvetinečka, jak asi dopadla? 😕 Snad je vše OK.. 🙂

maktor
20. čer 2008

Dobré ráno, jsem první 🙂
Litsea, Misi - díky, taky ho hned začnu užívat 😉
Kveti jak jsi dopadla?

Dneska je mi už mnohem líp, tak snad to bude už ok.

litsea
20. čer 2008

Dobrý ránko,
ahoj Maktor, to je dobře, že je ti líp. Teď už to bude jenom lepší! 😉
Já jsem teďka bojovala s nějakýma kvasinkama, či co... Asi to mám po těch antibiotikách. Pořád mám svědění a trochu výtok. Už jsem myslela, že jsem se toho zbavila a dneska se to zase zhoršilo. Ach jo. Já si fakt musím vyžrat všechno... 😠

akras
20. čer 2008

Lit, já taky bojovala s kvasinkami po 1.MS. Dstala jsem nějaké globule a bylo.
Ale u jedna holka doporučovala Gyno Pevaryl. Já už ho teda nekoupilA, PROTOŽE JSEM MĚLA PŘEDEPSÁNO NĚCO JINÉHO, ALE JEDNA HOLKA JO A DO 3 Dnů se toho zbavila. 🙂 (Caps lock)

litsea
20. čer 2008

Ahojky akras, ten gyno pevaryl jsem si koupila o víkendu a pak v pondělí mi ho doktorka zdrbala a napsala mi ty globule a fungicidin. Včera už jsem si globuli nedala a asi jsem si jí měla ještě vzít... Ale mám tu sebou tu mast, tak se aspoň namažu.
A co ty, těhulko, jak se máš a jak ti je? 😉

maktor
20. čer 2008

Já taky občas mívám mykozy. A když už ji mám tak to stojí za to. Lokálně mi nic nezabírá a většinou mi pak napíšou 1 tabletu, která to vše utne. Nejčastěji Mycomax ( Diflucan). A ten fakt zabere a druhý den mám pokoj. Masti a globule na mě moc nezabíraj. Tak držím palce ať se toho co nejdřív zbavíš, je to hnůj 😒 Doufám, že mě to nepotká, taky mám antibiotika.

akras
20. čer 2008

No, ten kůň teda zase stávkuje.
Včera jsem měla trochu takovou depku. Přišlo mi, že mě opouští všechny příznaky...no tenhle strach musel zákonitě přijít 😉
Pak jsem s našima vyrazila do kina a před tím na kafe a jak jsem to kafe ucítila, udělalo se mi tak blbě, že mě to uklidnilo 😀

litsea
20. čer 2008

Já jsem to zatim měla jen jednou a teďka podruhý. Poprvý jsem to chytla v bazénu a ty globule mi zabraly, takže snad zaberou i tentokrát.
Už bych chtěla mít po první mrše! Ještě jsem se na ní nikdy tak netěšila jako tentokrát 😀

litsea
20. čer 2008

Taky už mě to štve, jak jim to furt vypadává nebo co s tím vyváděj! 😠
Akras, nevim,jestli tě to uklidní, ale příznaky můžeš mít i když se mimi nevyvíjí... Jistotu nemáš nikdy. Ale neboj a věř, že tentokrát to bude v pohodě. Na strachy je vždycky času dost. I když mě se to radí, já se strachovala od začátku a stejně to nedopadlo... Teďka z lidí z rodiny začíná vypadávat, že se jim to stalo taky, hlavně z dědovy strany, ale stalo se to každému jenom jednou, tak se na to upínám, že se to podruhý nestane... 😅
Kdy jdeš k doktorce?

akras
20. čer 2008

Až po návratu z dovči 16.7. to budu cca 9tt, jsem ráda, rptože pak už budu mít jasno hned - buď bude srdíčko nebo ne. 😒 Teď, kdyby mi řekli před dovččou, že už by srdíčko být mohlo a ono třeba nebylo, tak bych celou dovču stresovala, že je to zase v prčicích. Takhle to budu mít z jedné vody.

kvetinecka
20. čer 2008

Ahojky holky, tak se hlásím, na revizi jsem nemusela úúúúfffff 😠 , nicméně tam mám ještě nějaký zbytky, takže jsem dostala antibiotiky proti zánětu, kdyby se chtěl vyklubat a léky na stahování dělohy a na prokrvení, aby se mi ty nečistoty vyplavily, když se nevyplaví, tak budu muset znovu, ale snad nééé 😅 😉 .
Jinak tam mám pro změnu 3cm cystu, prý se ztratí s 1. MS, tak doufááám 😀 .
Holky, co vy nového? Jo mykóza po antibiotikách je normoš, taky jsem na to trpěla a stopro ji teď budu mít zase 😝

litsea
20. čer 2008

No to je fakt, to bude léčba šokem, ale věřím že příjemným 😵 Kam vyrážíte na dovču?
My asi v září do Španělska. Třeba se už vrátíme 2in1 😀

litsea
20. čer 2008

Květi, uff!!! 😵 Tak to už snad bude dobrý! Kup si ten kontryhel, jestli už ho nemáš 🙂
Cysta snad zmizí, já ji měla dokonce v těhu a už po ní neni ani památky 😎
Ta mykoza je sice nepříjemná, ale jsou v životě daleko horší věci 😀 A to jsem si ještě koupila laktobacily, ale asi fungovaly jenom na střeva... Co bereš za antibiotika?

kvetinecka
20. čer 2008

Děkuji lit 😵 , v září 2v1 😵 😵 😵 , joooo to vyjde a snad nás bude víc 😅 😵
Antibiotika mám na 3 dny nějaký silný, jmenujou se Sumamed, můžu se zeptat, jaké sis koupila ty laktobacily a kolik stály??? Kontryhel máááám 🙂)))

akras
20. čer 2008

My jen na Slovensko, ale moc se těším.

litsea
20. čer 2008

Květi, jmenovalo se tuším Lactobacily, normálně to koupíš v lékárně a stálo přesně nevim ale mezi 100 a 200,-. Je tam 30 tablet. Taky mi doktorka doporučila Brusinky max je to proti zánětům...
Akras, Slovensko je taky super! Taky bych vyrazila, třeba do Tater! 😵

kvetinecka
20. čer 2008

My budeme dělat výlety 😀 , protože máme dovču už za 3 týdny a to bych do moře nemohla a stejně jsme to původně ani neplánovali... 😠

litsea
20. čer 2008

No my ani moře neplánovali, byla jsem v dubnu v Římě, to jsem byla asi v 7tt a chytla jsem tam děsnej průjem, takže jsem si řekla, že do porodu už žádná exotika. Ale když to nevyšlo, tak v září vyrazíme, aspoň nějaký pozitivum... 😉
Květi, a kam vyrážíte vy?

kvetinecka
20. čer 2008

Jedeme k rodičům na moravu, pak nás čekají nějaké hrady a zámky, Vídeň a mám slíbený Disneyland 😀 😝 , jo a ještě Macochu 😀

kvetinecka
20. čer 2008

Akras, srdíčko bude bít jako zvon 🙂)), přece už jsme si vytrpěly dost, tak teď už to musí být v pořádku 😅 😵