Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
10. črc 2008

Já mám dojem , že tu menší, ale abych řekla pravdu už si to nepamutuju 😀

Zatím jsem se obědnala na masáž hrozně mě bolí záda a pak napište jak je to stou mojžou , že bych to taky zkusila u nás je to kousek o dmé práce takže bych mohla chodit před a nebo po práci. holky říkali , že doporučení neměli a vstupní prohlídka je stala 100 a potom nevím zda si to platí zjistím to 😉

litsea
10. črc 2008

Ahojek, jste tu někdo?
Já už jsem doma! 😵

litsea
10. črc 2008

Mabe, šéfovi se holt nezavděčíš, viď? 🙂 Mě tenhle týden v práci strašně utekl... Je taky fakt, že jsem kromě práce nic nestihla... 😒 A na víkend jedeme pryč, takže nemáme už 14 vyluxováno a vytřeno. Vůbec nevim, kdy to doženem 😀
A co mrcha, už se rozjela? Mě pořád zařáží to moje špinění.. 😕

Misi, masáž je dobrý nápad. Já mám dobrou zkušenost s thajskou... Výborně mě tam srovnají 😉
Já budu na vstupní prohlídce na mojžu platit asi pětistovku, ale co bych pro svoje zdraví neudělala... 😎

prochi
10. črc 2008

Ahoj holky, tak jen hlásím, když už jsem se sem vetřela, že jsem byla včera u doktora a snad dobrý. Překvapilo mě, že mě neprohlížel, ani "růčo" ani UTZ. Jo vlastně mi vzali krev a HCG už je negativní. Jen mě vyslechl, podivil se, že jsem krvácela jen dva dny, pak mi dvacet minut vysvětloval všechno možný... pamatuju si jen, že bysme měli dodržet teď šestinedělí, ale že tak za dva týdny už můžem zkusit sexík, začít zase sportovat a tak. Pak říkal, že dřív se doporučovalo aspoň půlrok neotěhotnět, ale že dneska už říká, že to je zbytečný, že stačí ty tři měsíce... pak se ptal, kdy byla poslední MS (16.5.) a na to řekl, že to můžem začít od září zase zkoušet. A dal mi letáček na FEMIBION, že to je to nejlepší, co na trhu momentálně je, že s tím má výborný zkušenosti a že si to mám koupit a začít zobat. Ale nějak jsem zapomněla, kdy s tím začít... berete ho někdo???

Zítra je to už týden, co jsem začala krvácet. Pořád se ještě bojím, aby bylo všechno v pořádku a přece jen jsem nemusela ještě na revizi. Ale nic mi zatím není, tak snad to bude už jen dobrý.

Tak jsem se vyslintila...
zatím pááá 🙂

mabe
11. črc 2008

Dobre ranko,

lit, jeste se nerozjela. 😒 Teplota stejna jako vcera a ani zatim znamka po spineni. Asi se to chysta. 😒 Ale ja se dockam. 😉

mabe
11. črc 2008

Holky, vidim, ze tady nikdo neni????? 😕 Asi taky toho mate moc. Tak jsem porad v praci. Nejak se to zkomplikovalo, takze do nemocnice pujdu az nekdy pristi tyden. 😒 Vidim to dneska do 18. Dyl ne . Vcera do 19h to stacilo. Pak jdu za manzou po basketu na zahradku na pivko, tak se tesim. 😉

litsea
11. črc 2008

Ahoj mabe, chudáku! To je teda dílo s tou tvojí prací! ☹ Ale já jsem na tom podobně. Taky jsem se od rána nezastavila, ale tak za hoďku budu muset vyrazit, jedeme na víkend na chatu a za babičkou na pomoc s meruňkama - česat a zavařovat.

Prochi, to je zvláštní, že tě ani neprohlídnul... 😕 Ale když máš HCG negativní a nemáš bolesti, tak to asi bude dobrý a revize nebude potřeba 🙂 S Femibionem žádnou zkušenost nemám, mě zbyl mamavit, tak jím ten a taky užívám Femigard, už mi ale dochází.

Krásný víkend 🤐

mabe
11. črc 2008

Lit, preju peknej vikend. 😉 Snad se pocasi vyvede. 😉 My zitra na kolo s manzou a v nedeli s nasima na Pernstejn. 😉

misicka455
12. črc 2008

Ahojky holky, tak jak je při krásné sobotě? Já se dneska chystám na malí cyklo výlet s maminou, ale jen an chvilku tady tak snad se neodrovnám a večer valím z kámoškou slavit její narozky.

no uvidíme ve středu jdu na tu masáž jestli mi to pomůže taky tam dělají baňkování což je prý taky dobrý na odstranění bloků na zádech tak to možná taky někdy zkusím.

Hádejte kdo včera dorazil první ms po zákroku 🙂 🙂 🙂 🙂 předtím žádné špinění nic jen večer lehké bolení břicha a ráno už to bylo roujetý zato dneska mám asi ten nejhorší den břicho bolí a já krvacím jako prasátko a k tomu ty vložky na které nejsem vůbec zvyklá 😒 😒 😒 , ale já to nějak vydržím 😉

misicka455
12. črc 2008

jo já beru beyby plan taky mi tak nějak zbyl a už druhou lahvičku Femigradu, ale jak mi dojde dám chvilku pauzu 😉 a ještě musím někde koupit kyselinu listovou začnu zobat k tomu 😉 😉 😉

mabe
12. črc 2008

Misicko, gratuluju k MS. 😉 Ty vlozky to bude taky spatne brat. ALe jednou to vydrzime. 😉 Ja jsem dneska 12 den od ovulky a spineni zase je a brisko poboliva. Takze MS se asi rozjizdi. 😉 Ted uklizim a pak odpoledne jedeme s manzou na vylet na kole. Tak ji mozna trosku pomuzu pohybem. 😉

misicka455
12. črc 2008

Jsem se musela smát pře týdnem jsem byla na kontrole na gyndě a doktorka řekla, že ji do týden dostanu a fakt já jí přesně do týden dostala 😀

Neboj taky dorazí 😉 😉

mabe
12. črc 2008

Misi, urco. 😉

misicka455
12. črc 2008

Holky tak jsem se vrázila u výletu a jsem ůplně zničená , ale bylo to super zítra se sice neposadím na zadek , ale to neva. Teď jsem si naplácala barvu na hlavu tak mám půlhoďky čas tak dočitám a serfuju 😀 😀 😀 Raději z barvou vždy jsem u počítače aspoň nic neumatlu 😀 😀

mabe
12. črc 2008

Ahoj misicko, tak ja tedka dojela z kola. Trosku jsme zmokli i kdyz jsme sedeli v hospudce s manzou asi tak hodku. Prijela jsem cela zaliskana od blata. 😉 Kde si byla na vylete, kdyz jsi teda taky z Brna? 🙂 Manza tedka dela opikany brambory a ja pujdu zehlit. Jee, uz se to zase mraci. 😒

mabe
13. črc 2008

Ahoj holky, tak jenom male info. MS dneska dorazila. Hned ve vetsim. Ale me to neva, jsem rada. Jasne jsem trosku otravena-nemam naladu, boli me bricho, ale jsem rada. 🙂 Ted jedeme s nasema a manzou na vylet na Pernstejn. Tak se mejte. 😉 Prijdu vecer 🙂

misicka455
13. črc 2008

Ahojky,
my byli jen na malém výletě tady v okolí Troubskou, Střelice,Popůvky 😉

misicka455
13. črc 2008

Holky tak včera jsem si ai po třech měsících zase pořádně vyrazila z kámoškama do města nejprve na koktejlík a pak na disku a dolezla asi o půl paté ráno teprve teďka stavám, ale bylo to supr až na to , že mě teďka bolí a trsat s vložkou teda taky nic moc už se těším zpátky na tampóny 🙂

mabe
13. črc 2008

Ahoj holky, tak MS je v plne krase. Boli v krizi a bricho. Uz jsem si musela dneska dat dvakrat Algifenovy kapky. Ale jsem rada, ze dorazila. MIsi,je potreba si takhle nekam zajit. S tou vlozkou to teda muselo byt. Ja jsu zvedava, jestli me zitra jeste bude takhle bolet bricho. Snad ne. 😒

litsea
14. črc 2008

Ahoj holky,

Mabe, Misi, super, že mrška dorazila, jen ať je pořádná! 😀 Jojo, vložky jsou děs 😠
Já jsem zase dneska trošku špinila, tak nevím, jestli to bylo po včerejším sexíku nebo co... Podle bolestí břicha to vypadá i na ovulku 😉
Jinak v práci pořád děs, už mě popoháněj z Maďarska, takže musim jít makat... 😒 Zatim papa 🤐

mabe
14. črc 2008

Ahoj Lit 😉 , ja dneska utekla z prace v 10h. Konecne trochu oddych. 😉 Ted jsem si udelala kontryhel, zacnu ho pit. Treba me pomuze. 😉 Zacla jsem zehlit, snad to chvilku vydrzi. 😉 Jinak MS je porad silna. Bricho boli, ale min nez vcera. 😉

misicka455
14. črc 2008

Ahojky, tak tady to nějak vázne, že by každej byl takovej pracant jako já 😀
Dneksa valím do postýlky brzo musím dospat tu sobotu 😀 Jinak ms čtvrtej den a už slábne 😀

litsea
14. črc 2008

Mabe, já byla dneska v práci skoro do sedmi, začíná nějak přituhovat.. A bude hůř 😖 Snad to ve zdraví přežiju. Ale zítra zdrhám dřív, jdu od šesti na tu Mojžíšovou, tak doufám, že to stihnu.

Misi, jasínek, jdi do hajan, máš na to nárok. Mě už se taky začíná chtít spát, ale těším se celý týden na zoufalky, tak je teď přeci nezaspím... 😀

misicka455
14. črc 2008

Zoufalky asi nahraju 😀 pak dej vědět jaká byla mojža? 😉

já mám celý týden do sedmi 😠

litsea
14. črc 2008

Jasně, poreferuju 🙂
Chudáku, to je teda blbý.. A od kolika děláš?

misicka455
14. črc 2008

Od jedenácti...

litsea
14. črc 2008

Aha, no tak se aspoň vyspíš... 🙂 Já chodím do práce na půl devátou 😒 Mám hroznej problém se vstáváním...
Tak dobrou

misicka455
14. črc 2008

No mě stavaní taky nic moc neřiká 😀

mabe
15. črc 2008

Dobre ranko devcata, vy se mate, ze chodite na tak pozdejac do prace. Ja jsem taky spac, ale bohuzel musim chodit takhle brzo do prace. No zase si sem tam zdrimnu odpoledne. 😉 Kontryhel vcera pomohl proti bolestem bricha a dneska se zda MS mensi. Uvidime pres den. Tak zatim pa. preju krasny i kdyz destivy den. 😉

litsea
15. črc 2008

Ahoj holky,
Mabe, to jsi teda ranní ptáče!!! To tě fakt obdivuju 😕
Bezva, že mrcha pomalu přestává 😉 U mě ovu asi nikde, podle hlenu i podle teploty... ach jo... 😔 Přitom mě včera bolelo v podbřišku, nechápu... ☹
Dneska budu mít blbej den, od rána dotazy z Maďarska, auditoři a ještě mě čeká schůzka se znalci...