Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

donnald
16. črc 2008

tak sjem ted s nim mluvila a vezme me v SO behem sve sluzby a 4hod me budou sledovat a pak poslou domu ☹ nebo 🙂. Jsem tak zblbla ze ani nevim.

litsea
16. črc 2008

Aha, no tak se s ním zkus domluvit, třeba by ti to udělal dříve...
Tvoje pocity chápu, ale někdy holt musí práce stranou nebo se dá dělat z domova, to se nedá nic dělat. Zdraví je v tuhle chvíli přednější. S psychikou je to horší, prošly jsme si tím všechny (myslím v tomle tématu..). Hlavně, když se člověk dlouho snažil otěhotnět a pak to takto dopadlo 😢 Taky jsem to hodně obrečela a ptala se, proč zrovna my, ale člověk musí koukat i na to, že některý holky, co potratí později nebo víckrát jsou na tom daleko hůř.. A že se mi mohlo narodit postižený dítě, takže je lepší, že si příroda poradila sama... Taky pomáhá si říkat, že se mi vůbec podařilo otěhotnět, což je taky útěcha, i když jenom malá. Někdy se i bojím, aby se to nestalo znovu, ale to si holt člověk nesmí připouštět.
Já jsem potratila v 10tt, vlastně jsem neměla ani žádné příznaky potratu, nekrvácela jsem, nic. Na kontrole ve 12tt mi doktorka sdělila, že nevidí srdeční akci, byl to šok ☹ V nemocnici mi doktor řekl, že v 10tt je nejčastější příčinou vrozená vada... Nic moc..
Ve tvém případě se plod asi špatně uhnízdil...

litsea
16. črc 2008

Tak vydrž do soboty, to čekání je naprd, ale pak bude líp 😉

donnald
16. črc 2008

Ahojky, díky moc. Jsem ráda, že si tu 🙂. Moc mi pomáhá o tom mluvit, psát s někým, kdo ví, co to je...Moji rodiče odjíždí v PA na dovolenou a bojuju s tím, jestli jim to říct nebo ne. 26.6. se jim narodila 1.vnučka od sestry. Tak jsou plný štěstí a lásky a pořád na mámě vidím jak každým dnem čeká, kdy ji řeknu, že i my ☹. nevím jestli ji ničit dovolenou nebo ji následně ničit tím, že jsem ji to neřekla dřív. Máme s mámou super vztah.
Ale už se těším až budu odpočítávat dny poté.....snažili jsme se ted pres rok.Tak snad se povede dřív.......

prochi
16. črc 2008

Ahojky, nevadí, když se zase vtírnu? 😅

Chtěla jsem se zeptat, na co přesně je dobrý ten kontryhelový čaj a ten femigard. Ale už vidím odpověď na předcházející stránce. Přemýšlím, jestli do toho jít, nebo to zatím zkusit bez a počkat, jestli se tělo srovná samo.

Holky, za jak dlouho vám doktor povolil další snažení? Já vim, že je na to sto názorů, ale kdy samy chcete zase začít? Mě doktor řekl, že v dnešní době doporučuje tři měsíce přestávku, ale v zápětí se mě ptal, kdy byla poslední MS, řekla jsem, že v květnu, tak řekl, že v září na to máme hupsnout. Zatím si říkám, že uvidím, jak to poprvé dostanu, pak asi počkáme ještě na jednu MS a pak to asi necháme na přírodě, tzn. někdy od října.

Ještě se mám takovou intimní otázečku..., když si teď budem dávat jen pozor, máme aspoň ze začátku použít kondom? Myslím, kvůli nějaký infekci.... nebo jestli na to prdnout....

Taky mě pořád sem tam přepadne smutek. Hodně mi pomáhá, když si řeknu, lepší, že k tomu došlo teď než později. Ale úplně nejhorší je, když mi každý říká "jedno dítě už doma máš, tak co chceš..."

litsea
16. črc 2008

To je v pohodě 😉 Mě se nechce nic dělat, ale měla bych... Jenže jsem závislák, tak sem pořád lezu 😀
Já jsem to mámě řekla, máme taky supr vztah, takže to věděla hned jak jsem našla // a pak i že to nedopadlo... Věděla, že jdu na kontrolu, takže čekala, že se ozvu, jak jsem dopadla... Ale jestli to tvoje mamča ani neví, že jsi byla těhu a má jet na dovču, tak bych možná počkala až se vrátí. Můj názor je, že na špatné zprávy je vždycky času dost...
My jsme se snažili 3/4 roku a teď budu muset ještě 3-4 měsíce počkat s dalším snažením, protože půjdu na mobilizaci páteře (viz předchozí strana).. Je to těžký, protože biologický hodiny už mi tikají, všichni kolem těhotní a rodí a mě je to líto... Ale věřím, že se jednou taky dočkám 🙂

prochi
16. črc 2008

Donnald, jestli máte s mamkou super vztah, jak píšeš, tak já bych jí to asi řekla. Možná jí pak bude víc mrzet, že si se nesvěřila.

Mě to taky hrozně bolí, jsou to takový drobnosti, který mě přepadnou každou chvilku. Třeba jdu dole po chodbě a tam vidím kočárek. Máme tam pořád zaparkovaný hluboký, protože jsme si říkali, že únor je tu cobydup a už nemá smysl ho na tu chvilku uklízet... nebo jsem na zahradě a vzpomenu si, jak jsem se ještě před dvěma týdny těšila, že za rok se nám tu bude vyvalovat na dece miminko... nebo když jsme si s manžou říkali, že až pojedem za rok na dovolenou, tak nevíme, jak se s velkým kočárem všichni poskládáme do auta... nejvíc bolavý pro mě je, že jedna moje kamarádka čeká v lednu miminko, už se jí trošku rýsuje bříško a já vždycky, když ji potkám (jako třeba dneska) si vzpomenu, že jsme měli být jen měsíc pozadu... a já vím, že její miminko mi bude to naše nenarozený už navždy připomínat.... Ale prostě se nedá nic dělat, stalo se, lepší teď, než později a tak holt nebudu mít pupek na Vánoce, jak jsem se těšila, ale v pohodě odchodím zimu v tom úžasným kabátku, co jsem si koupila letos a co bych se do něj s břichem nevešla.... a když všechno dobře dopadne, jako že jóó, tak budu mít pupíno za rok touhle dobou.... snad....

litsea
16. črc 2008

Prochi,
o femigardu a kontryhelu jsou tu extra témata nebo si to vyhledej na netu, asi získáš lepší info... Já zatím nevím, přijde mi, že mi to moc nepomáhá, ale nevím, měla jsem ještě vyšší HCG, tak proto mám možná bordel v cyklu a pořád špiním... Těžko říct...
S tím snažením to nechávám koňovi, žádnou antikoncepci neřešíme, mimi si přejeme a jestli se má uchytit, tak se uchytí. Příští měsíc začínám s mojžíškou, ale i pak se na to asi vykašleme...
Jinak infekci jsem dostala po atb, takže jsme se sexíkem začali až po první mrše... A kondom nepoužíváme...

On je potrat těžký vždycky...

litsea
16. črc 2008

Já mám v práci kolegyni, která má termín o týden dříve než jsem měla já - začátkem prosince a už má vidět bříško.. Je to fakt těžký, ale přes to všechno jí to moc přeju 🙂 Spíš mě mrzí, když slyším, že šel někdo dobrovolně na potrat, to bych vraždila... 😠

misicka455
16. črc 2008

Ahojky, tak já dneska byla na té masáži a suer jen se mi teďka trochu motá hlava tak asi půjdu hajat a snad se to do ráno srovná 😉

mabe
17. črc 2008

Ahoj holky, tak jsem byla pro vysledky z histologie a nic me nenasli jako minule. Akorat tam byl takovej blbej dr., kterej rekl o me dr. ze by k ni nikdy nesel. Jako k te nove, ze s jejima metodama nesouhlasi. Ona je trosku vic pres bylinky a prirodni lecbu. A on rekl, ze by me chtel nasadit antikoncepci, coz ja uz nechcu. Udelalo me to takovou paseku v tele. A on na to, ze to nebylo ono. A co teda???? 😠 Takovej mladej libovej frajirek.

Misicko, ty ses ptala na ten Cenap??Ja tam prave chodim k te nove dr.

litsea
17. črc 2008

Ahojky,
tak mám za sebou další náročný den v práci. Chtěla jsem jít odpoledne bruslit, ale začalo pršet, tak jsem nakonec skončila zase tady... 😀
Mabe, tak to je dobře, že nic nenašli. Mě přijde, že stejně v takhle ranném stádiu nikdy na nic nepřijdou... 😖 Spíš si slibuji od tý genetiky, že by ti mohli něco zjistit. Na doktora ze špitálu se bodni. Já četla v mnoha diskuzích, že doktoři nesouhlasí s bylinkami, mojžíšovou apod. Já jim to neberu, ale já mám názor jiný 😵 Myslím, že jsi udělala dobře. Už jenom kvůli přístupu a ta nová mudra něco začala řešit 🙂

mabe
17. črc 2008

Ahoj lit, asi jo. Trosku me ten dr. rozhodil, ale je to fakt takovej frajirek. Snad ta dr. me nemuze nejak ublizit zdravotne.

To je skoda s tema bruslema. Ja to vcera stihla s kolem. Ode dneska jsem slamena vdova. Manza jel na prodlouzenej vikend s klukama na kolo. 🙂 Zitra mam dovcu. Odpocnu si. Ale mam poradne nabitej program. 🙂 MS pomalicku konci. Uz jenom tak spinim. Mam ji 5den. 🙂

litsea
17. črc 2008

Já myslím, že ti ublížit nemůže. Uvidíš, jak s ní budeš spokojená, odejít můžeš vždycky, ne?
Pořádnou mrchu ti upřímně závidím! Ta moje trvala dva dny a od tý doby tak obden pořád trochu špiním a po ovu ani památky (ani hlen ani teplota nestoupá a to jsem dneska už 16 DC). Byla jsem zvyklá jí mít dřív.. 😅

Mě dneska manža taky sdělil, že jede pryč s kámošema. Kdybych to věděla dřív, tak jsem si něco naplánovala, takhle asi pojedu k babče do Litoměřic.. 🙂 Užij si zítra den volna 😵

mabe
17. črc 2008

Lit, vsak uvidim, jaka bude, jak rikas odejit muzu vzdycky. Me zatim vyhovuje. Proste se o me stara, pta se me jak me je, a tak. Takova lidska. To sem u te sve nemela - to bylo sup, sup a hotovo.

litsea
17. črc 2008

No právě, přístup je důležitý. A hlavně, že vás poslala na tu genetiku 🙂

misicka455
17. črc 2008

Ahojky,

jo jo chtěla jsem slyšet pár referencí na ten Cenap 😉

Jinak já mám dneska taky skoro po ms jen trošku špniním takže to vypadá, že zítra bude náš první sexík 😀 jo a kašlu na ochranu jestli to má zase přijít tak to přijde a jestli ne tak nepříjde 😀

mabe
17. črc 2008

Misicko, a dozvedela ses neco na Cenap??

misicka455
17. črc 2008

Ne nikdo nic nenapsal 😒 A co ty spokojenost?

mabe
17. črc 2008

Tak ja jsem tam byla teprve jednou, ale libilo se mi tam. Jsem rada, ze do me nechce cpat hormony. Uvidime, co bude dal. 😉 Hlavni je, ze chce resit moji situaci, ze me nekam posle a nerekne jak ostatni. To se stava, zkusime to jeste potreti.

misicka455
17. črc 2008

No jasně tak to je super 😉 Já asi si nechám ještě tu svou a uvidíme dám jí ještě šanci 😀

mabe
17. črc 2008

Jasne misicko, uvidis. Ja uz po tech 2 potratech potrebovala zmenu. Nerikam, ze byla spatna, ale proste si nejsem jista. Tak jsem ji zmenila.

misicka455
17. črc 2008

Tak ať to sní výjde 😉

mabe
17. črc 2008

Diky misicko

misicka455
18. črc 2008

Holky tak dneska to byl zase den ještě, že je pátek 😀 Zítra valíme na dovču, ale nějak se mi nechce nejsem ani zbalená 😀 Ke všemu snáma má jet kámoška z manželem a jejím synem a teďka mi psala , že je malej nachcípanej 😠 Tak mám strach abych celou dovolenou nepromarodila jelikož já chytnu každej bacil 😒

misicka455
19. črc 2008

holky tak mi vyrážíme. Mějte se tu .pa

mabe
19. črc 2008

Misicku peknou dovolenou 😉

mabe
19. črc 2008

Holky, tak MS je za mnou. Dneska uz jenom hnede spineni. 😉 Mela jsem ji 6 dnu - huraaaaaaaa. Snad to vypada dobre s tim mim cyklem. 😉

misicka455
19. črc 2008

No já jí měla tento měsíc dlouhou skoro týden, ale na konci jen slabé špinění 😉 Tak snad bude vše ok 😉

donnald
19. črc 2008

Ahojky holky,
tak dnes v 14:35 jsem podstoupila revizi delohy!!!! Prave pred chvili jsme prijeli domu.
Musim rict,ze jsem byla prekvapena, jaky to je fofrt i z toho, ze jsem cekala vetsi bolesti. Nechala jsem si ale radeji napsat neschopenku.Takze v PO jak manzilek odejde do prace, budu mit cas si tady procist vase zkusenosti a dovedet se zase neco noveho.....................................
Mej te se krasne