Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
9. srp 2008

Ahoj jarynko, dr. doporucuji vydrzet sestinedeli po revizi - kvuli krvaceni, infekci a tak. Pokud jses po revizi, tak mas delohu citlivou - je to vlastne otevrena rana. Uvidis, jestli budes mit nejaky potize nebo ne. Kdyztak radsi zajdi k dr.

misicka455
9. srp 2008

Ahojky tak já jsem to měla dostat osmího takže je to zatím jen jeden den 😀 no , ale stejně z toho nic nebude jelikož už citím příznaky , že večer mrcha nebo v noci dorazí břicho začíná bolet 😒

misicka455
9. srp 2008

Jarynek já jsem teda vydržela skoro měsíc bez sexu, ale pak to stálo za to 😀
Teď se modli aby jsi si tam nenanesla nějakou infekci. Já teda po deseti dnech jsem neměla ani náladi na sex 😀 takže se to dalo vydržet.
😉

jarynek
9. srp 2008

Díky za odpověď....já vím, že jsem měla počkat....ach jo.... ☹ když já jsem poslední měsíc tak nějak měla pocit, že nežiju...a tohle bylo takové spontání a vlastně super....chuť jsem bohužel měla....teď už zase teda budu hodná....hlavně žádnou infekci...to bych nechtěla...

mabe
9. srp 2008

Ahoj misicko, priste to vyjde uvidis. 😉 Ja se teda budu priste - az budu chtit otehotnet - budu testovat az tak 14 dni od MS. Nechci byt zklamana a porad se testovat jak minule a pak se nervovat.

Jarynko, uz si opravdu davej pozor. Neni to prdel. Ja vim, jaky to je prijit o mimi, ale riskovat - to ne. Chapu te, ale lepsi je se kontrolovat. Drzim palecky, aby infekce nebyla.

misicka455
9. srp 2008

Taky jsem myslela, že testovat nebudu , ale měla jsem doma nějaké testíky a tak jsem to nevydržela ☹ Ale žádné jiné si už kupovat nebudu 😀 Tak nějak jsem to čekala takže nejsem ani moc sklamaná 😉

Jarynek a můžu mít takový babský zvědavy a imntimní dotaz 😀 to je jen kamarád co jsi sním byla nebo přítel a zároveň ten co jsi sním čekala 😉 Jo a jak dlouho jste se snažili než to vyšlo? Jestli nechceš odpovídat nemusíš, ale já jsme jen babka zvědavá 😀 😀

misicka455
9. srp 2008

Tak jsem chtěla jít spát, ale asi z toho nic nebude jelikož se mi vrátil docela opitý bratr a dělá nějaké pěvěcké arie c koupelně 😀

misicka455
9. srp 2008

holky to vám musím říct je mi nějak smutno kámoška mi právě oznámila, že jednanaše společná známá ani jedna ji moc nemusíme jí dneska psala, že je v tom 😒 Jsem strašnej sobeček , ale nemám z toho vůbec radost 😒 Měla bych si za to naliskat 😠 Ke všemu jsou mladší a strašně nezodpovědní vůbec si nedokážu představit , že se budou starat o dítě 😲 Dluhů mají plnou zadnici a teď tohle. I kyž oni ho chtěli. no snad mě to přijde a budu jim to přát 😉
I když nechápu jak po prvním pozitivním testu a spoždění o jeden týden MS můžou všude rozkřikovat , že čekájí mimi já bych to podle mích zkušeností do 3 měsíce nikomu neřekla snad ani manželovy 😨 no asi je to tím, že ty zkušenosti nemají a ani bych jím je nepřála 🙂 No nic jen jsem se z toho musela vypsat jaká jsem mrcha 😒

mabe
10. srp 2008

Ahojte holky, jdu vas jenom pozdravit a valim. Jdeme na navstevu ke kamosum - maji dvou mesicni holcicku. Tak ji teta jeste neco koupi a hura na navstevu. 😉 Stavim se vecer - mejte se. 🙂

misicka455
10. srp 2008

Ahojky tak si užij pěkného dne 😉

jarynek
10. srp 2008

Ahoj misicko...jasne ze muzes....je to jenom kamarad s kterym takhle proste sem tam ulitneme...nebylo to poprve ani snad naposledy...proste jenom zabava 🙂 , možná to bude někomu připadat divne...ale co......
Já mám přítele, s kterým žiju strašnou spoustu let...skoro deset....takže je jasné, že nevázaný sex s kamarádem, je příjemným spestřením......jde prostě jenom o sex.... 😎
Dítě samozřejmě bylo přítelovo...já jsem moc být těhotná nechtěla....i když na tom, že se o mimčo budem pokoušet jsme už naplánovali skoro před 2 lety..pořád to nešlo, tak jsem na to prostě zapomněla..chtěla jsem si užít léto a v tom to přišlo...to co se potom stalo mě k mému překvapení strašně mrzelo (ZT) a já jsem se utvrdila v tom, že už mimi chci....proto se těším až tohle bude za mnou a budeme se moci pokoušet znova....prostě jsem tím asi zestárla více než jsem chtěla....zase si říkám, že to asi tak mělo být, že jsem si toho nevážila....teď už vím, že jsem připravená.... 🙂 Doufám, že to zní pochopitelně...jsem prostě jenom obyčejná ženská blížící se třicítce... 😠

misicka455
10. srp 2008

Jo zní to pochopitelně a dík za upřímnou odpověd 🙂 Ukojila jsi moje babské choutky 😀 😀 😀

prochi
10. srp 2008

Misicko, tak já si teda rozhodně nemyslim, že jsi mrcha! Prostě je ti to jenom normálně lidsky líto. Proč lidi, jako jsou oni, mají takový štěstí (i když kdo ví, jak to ještě všechno bude), když vy, kteří jste si miminko tolik přáli, jste museli poznat tolik bolesti. Proč je ten svět tak nespravedlivej???
Prostě to tak je, ty se tím netrap, brzy se podaří i vám a to není žádná fráze, tak to prostě je a fertig! Jasnačka? 😉
I když já se teda přiznám... jedna známá tady od nás taky čeká miminko, termín mají měsíc před tím, než bysme měli my. Máme stejně staré děti. Ona nikdy druhý nechtěla, že prý by pak tomu prvnímu nemohli všechno dopřát. A najednou buchho, čekají druhý. Já jim to hrozně přeju, ale přijde mi to prostě tak nějak nespravedlivý. Tak jsem asi taky mrcha. Ale žádná jiná těhulka mi tohle nedělá, všem to moc přeju a mám radost za ně. I z miminek kamarádek. Chjooo, jsem divná.

Mabe, jůů dvouměsíční holčička 😵 Tu bych si taky jela poňuchat hned 🙂

jarynek
10. srp 2008

no tak to jsem rada...k té tvoji zprávě...určitě nejsi mrcha...vim taky jaké to je...v době, kdy jsem měla jít na revizi jsem se dozvěděla, že naši blízcí prátelé taky čekají mimi...ta holka otěhotněla asi o 14 dní později než já...musím přiznat, že mi to taky neudělalo moc příjemně..až jsem sama byla překvapená...ale pak jsem si říkala, že bych na sebe neměla být tak přísná..strašně moc jí to přeju....týden na to jsme pořádali grilování (s více přeli), kde nám všem tohle tajemství oznámili....cítila jsem se divně, protože jedna kamarádka věděla, že jsem po revizi, ale nedala jsem na sobě nic znám...akorat mi bylo tak zvláštně, že tu novinu oznamuje vlastně v té době, kdy mi doktorka řekla, že je něco špatně...strašně jsem jí přála, ať jí to nepotká...nevím proč mám teď pocit, že donosit to do konce asi bude pořádná dřina...až je mi z toho ouzko.Asi to k tomu patří..teď vím, že už taky počkám, než to někomu oznámím....je to prostě divné...snad to bude podruhé oukej..takhle vnitřně jsem to ještě nikomu neřekla...trošku se mi ulevilo... 🙂 ..doufám, že to na mě nikomu nepovíte..a omlouvám se za ty slohy.... 😀

misicka455
10. srp 2008

Holky tak dík jsem ráda, že nejsem mrcha 😀 😀 😀

Neboj Jarýnek mlčíme tu jako hrob 😀

mabe
10. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem tu. Tak sme byly na navsteve, ale jsem z toho nejaka prejeta. 😒 Holcicka krasna, ale nejak me to prislo lito. Nemam depresi nebo tak, ale proste je me to tak lito. Ale byla krasnoucka holcicka. Teta si ji pochovala - byla to krasa - akorat mam vzdycky strach, abych mimiskum neco neudelala.

donnald
10. srp 2008

Ahojky děvčata všem,
tak jsem jen tak v rychlosti přečetla, co jsem ještě nečetla a musím říct, že toho zvládáte psát hodně 🙂.

Nicméně Mabe, Misičko, Lil, Nechynkko ..... v PÁ 8.8.2008 ve 20:20hod se mi narodila druhá neteř Adélka!!! Od švagrové. Co myslíte, že jsem dělala, když jsem se to dověděla??????? Bulela a bulela a pak zase bulela! Přišlo mi to hrozně líto. Samozřejmě, že vím, že to muselo přjít (vzhledem k jejímu pokročilému těhotenství 🙂 ), ale tak nějak v hloubi jsem si přála, abych to vstřebala s klidem. Ale jak se ukázalo, nejde to.

Taky všem těhu to ze srdce přeju. Myslím, že věci se dějí pro svůj důvod a ne jen tak náhodou, takže i my se jednou dočkáme.Ale obulet jsem to prostě musela.Dnes jsme byli v porodnici a je moc krásná - jak každý novorozoně. Tam jsem se ale držela....Po odchodu z porodnice, kdy šel s náma novopečený táta a začal mluvit o tom, jak by chtěli do roka začít pracovat na dalším....jsem to ale nezvládla ☹.Ne, že bych brečela, ale zmlkla jsem a nechala ho vymluvit.Pevně věřím, že v té době už budeme i my mít prcka na cestě....ale kdoví co nás ještě čeká!!!

Jinak mám 3 týdnyx po revizi a od zítřka začnu měřit BT a očekávat mrchu....kéž, by přišla! Aby aspoň nějaký pozitivní pokrok byl... Měj te se. Dobrou noc.

ismail
10. srp 2008

ahoj holky, vsechny Vas zdravim, byli jsme s manzou na prodlouzenym vikendu na chate, ylo to fajn, pocasko pralo.
donnald, misicka, mabe a ostatni, naprosto Vas chapu, mam tehotnou nejlepsi kamaradku, preju ji to to jo, ale zaroven me napada otazka proc ona a ja ne? Vyjde to priste? Je mi jasne, ze az to male bude na svete obrecim to. Jsem teprve 9. den po revizi, tak to se mnou porad mlati, ale vim, ze je treba myslet dopredu, tak doufam, ze aspon mrcha prijde jak ma. Zitra jdu po dlouhy dobe do prace, nechce se mi tam, tak nejak jsem se uz videla doma v klidku na matersky ☹ ale aspon zase prijdu na jiny myslenky, ja vim.
litsea_tak si pekne uzij dovolku
jarynka:10 dn je fakt malo a doufam, ze infekci nedostanes. Ja jsem dneska pozorovala, ze se mi vraci chut na sex, ale radsi tak ty 4tydny pockam, infekce za to nestoji. Holky, myslite, ze 4 tydny staci? Pak samozrejme jedine s kondomem, jedeme na dovcu, tak bych to rada zkusila tam
Jinak samozrejme take vitam nove prichozi, je fakt hrozny, kolik nas je ☹

jana.jaro
10. srp 2008

ahoj holky,jestli můžu přidávám se k vám mám úplně stejné stresy jak tady popisujete.Mám po dvou zamlk.těh.v 7tt a po druhé úplně v začátku samovolný(to byla hrůza vypadlo to ze mě ve vaně,ještě tet brečím když si na to vzpomenu jak jsem to držela v ruce ☹ Od posledního to je 4měsíce,tak už můžeme zase zkoušet.Moje kamarádka porodila holčičku(otěh.jsme zároveň)a já nejsem schopná přijít na návštěvu.No a moje sestra je v 6mt a to jsem po druhé taky byla zároveň s ní.Tak kam se podívám tak to na mě křičíííííííí-ty to nejseš schopnáááá 😖 Jsem z toho rozhozená do tet a ze začátku jsem myslela že tu bolest už nevydžím,no ale budem zkoušet dál a každý den si říkám že příště se to povede.....ale co když.

marcelapetrikova
10. srp 2008

holky kuk do alba co myslíte? 😒 😒 😒

donnald
11. srp 2008

Ahojky,

Marcelo - alba dobrý 🙂. Chci se zeptat, vy už na to jdete po mrvní mršce nebo to blbě chápu?

Jano - naprosto tě chápu, napadají mě ty samé otázky. Mám nejlepší kamarádku, která začala rodit ve 23 - neplánovaně a teď má 2 děti.Já na místo toho rozjetou kariéru,kterou mi ona závidí, ale já ji zavidím ty 2 děti.Takže z toho plyne, že každej má něco 🙂. Nicméně moje sestra porodila 1.dítě teď v červnu a švagrová 1.dítě teď v pátek.Takže dětmi to prostě žije a někdy je to hodně nápor na psychiku ☹. Jediné čím se utěšuju je, že ségře je 29, švagrové 31 a že do toho věku, se mi to snad musí povést taky ((je mi 27)).Ale uvidíme.

nechynka
11. srp 2008

aahoj holky,zdravím po víkendu 😉
jarynek mě řekli v nemocnici,že sex jenom s kondomem po dobu šestinedělí....že je to otevřená rána a snadno se může chytit infekce...tak držím palec ať z toho nic není 😉

holky myslím,že tyhle otázky napadají každou....já taky pořád přemýšlím,proč mě to muselo potkat?a taky závidím těhulkám ty jejich bříška (ale moc jim to přeju 😉 ) zrovna včera mi říkala ségra,že od jejího přítele ségra čeká dvojčátka....a dozvěděla se že to budou 2holky a je z toho nešťastná-chtěla 2kluky nebo kluk+holka....hrozně mě to vzalo....co já bych za ty dvě "chcaleny"(tak to nazvala) dala
doufám,že na nás se taky brzo usměje štěstí 😵 já už se nemůžu dočkat snažení.... 😀

donnald
11. srp 2008

Nechy a ja dlouho budete čekat, než se začnete snažit znova?
Já přemýšlím, že počkáme na ty dvě mršky a půjdeme na to. Jen ale aby přišla...už ji začínám vyhlížet 🙂.

nechynka
11. srp 2008

don,no jednu mršku mám za sebou,druhou očekávám koncem srpna a pak bych už se chtěla začít snažit.... 😵
koncem srpna jdu ještě k dr. na kontrolu tak uvidím jestli mi to schválí...jestli řekne že máme počkat ještě tak počkám...mám strach 😔

mabe
11. srp 2008

Ahoj holky, tak ja to mam podobne. Vcera jsem byla u kamosky - ma 2 mesicni holcicku a nejak me to taky vzalo. 😒 Jeste to porad ve me je. Do tydne cekam druhou MS od revize. Snad prijde. Ale ja cekam na ty vysledky testu v zari a pak se uvidi. Chci byt vyrovna az budu znova tehu, nechci se strachovat - to mimcu nepomuze. Vim, ze se budu strachovat tak jako tak, ale kdyby aspon min. 😒

nechynka
11. srp 2008

mabe,tak to určitě...první se musíte uzdravit 😉 já mám taky docela strach,že mám nějakou infekci nebo něco a nevím o tom 😔

marcelapetrikova
11. srp 2008

ahoj holky tak asi planej poplach dneska mi to nedalo udělala jsem ještě jeden a tam jenom stím čili prd neva snad příště 😀

nechynka
11. srp 2008

marcel....ale příště tam bude už pořádná tlustice,jasný? 😉 😵

donnald
11. srp 2008

Děvčata, určo někde čekají dvě pořádně tlustý čáry 😀 i na nás!
Já se taky bojím, abych nedostala nějakou infekci. Dr. mi ale při kontrole říkal, že mi nechal navíc píchnout ještě jednu dávku antibiotik, aby bylo vše OK. Tak snad bude.

nechynka
11. srp 2008

don tlustice budou naše..... 😵 a bez debat 😀
a jdeš k dr. na kontrolu ještě? nebo máš přijít až budeš těhu?