Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
23. črc 2008

Já jsem taky krásná, přímo krasavice inteligentní 😀

frankovka
23. črc 2008

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla.

frankovka
23. črc 2008

Neco noveho, nejake positivni zpravy? 😉

nechynka
23. črc 2008

ale je fakt,že tím pláčem aspoň dostanu vždycky kousek trápení ze sebe pryč 😉
ahoj frankovka 😉

frankovka
23. črc 2008

Ahoj nechynko, jak je v Olomouci?

nechynka
23. črc 2008

frankovka,zataženo a fouká!jak je v praze? 😉

litsea
23. črc 2008

Ahoj Franki, ani nic... A co je nového u tebe?
Nechy, tady v Praze svítí sluníčko 😝

frankovka
23. črc 2008

Litsea, no ted sviti, ale vcera to byla divocina...

frankovka
23. črc 2008

Nechy, ja jsem ta naplavenina a puvodne jsem z Olmika, proto se ptam, jak je u vas 😉

nechynka
23. črc 2008

frankovka,tak to jo 😉 takže jsi krajanka? 😉 a jaktože jsi se odstěhovala? a byla jsi přímo z olmika?

frankovka
23. črc 2008

Lit, no mam po 3 mesicich, tak se zacina pracovat na novem mimouchovi...snad to tentokrat nebude travt tak dlouho a dopadne to dobre 😅

frankovka
23. črc 2008

Nechy, primo Olomouc, Tabulovy vrch. Stahla si me sem firma, pro kterou jsem delala a uz jsem tady nejak zustala, vdala se a tak...jsem tu 3 roky. Kde v Olmiku bydlis Ty?

nechynka
23. črc 2008

frankovka....já nejsem přímo z olomouce...bydlím tak 25km od olomouce směr litovel jestli to tam trošku znáš 😉 ale do olomouce každý den dojíždím do práce 😉

litsea
23. črc 2008

Franki, tak super, těšíme se brzy na pozitivní zprávičky a držíme palce!!!
Včera teda byla pěkná kosa, brrr... ale o víkendu má být 30, takže další extrém...

frankovka
23. črc 2008

koli Olomouce mam docela dost projete, delala jsem tam obchodaka, takze to tam znam... 🙂

frankovka
23. črc 2008

O vikendu 30? No to jsem zvedava...

litsea
23. črc 2008

Já jsem na to taky zvědavá... 😕
Holky, já mám hlad, půjdu na obídek...

frankovka
23. črc 2008

Lit, nech si chutnat...

donnald
23. črc 2008

Ahojky,
tak vidím, že další krajanka - já jsem taky přímo z Olmu, ale od narození až do teď a předpokládám, že tu i zůstanu🙂

donnald
23. črc 2008

Zítra jdu na KO k doktrorovi a ukončit neschopenku, tak jsem zvědavá co mi řekne. Jsem pořád nějaká rozhozená z toho hlenu. Ale snad to bude v pohodě ☹.

kuchy
23. črc 2008

Ahojky holky, konečně jsem se sem zase dostala. Vidím,jak to tu postupuje.
Frankovko: jsem taky z Olomouce a blízko Tabuláku bydlím🙂))

A mám téměř měsíc od revize a dnes jsem dostala svoje jahody,hurá. 🙂
Jen ted máme stejně dodržet tu pauzu 4 měsíce a víc. ted to mimi odpískáme, koupíme byt a uvidíme. v srpnu se chci vrátit do práce. 😒

donnald
23. črc 2008

Ahoj Kuchy,
a ty jsi cely mesic po revizi doma?

nechynka
23. črc 2008

ahoj kuchy....4měsíce? 😨 mě řekl doktor 3měsíce 😅

mabe
23. črc 2008

Ahoj kuchy, gratuluji k MS. 😉 Ja budu mit taky delsi pauzu, protoze musim podstoupit ruzne ty testy a tak. ALe taky chceme stavet baracek, takze se tim zabavime. 😉 Utece to jako voda - neboj. 😉

Holky, jdu k te dr. pa vecer

DOnn, ja mam taky ten zanet, jsem zvedava, co me rekne dr. podle steru. Dala me brusinky v kapslich, tak uvidime jestli pomohli. 😒

nechynka
23. črc 2008

mabe a proč půjdeš na testy?kvůli zánětu? 😕

nechynka
23. črc 2008

a hodně štěstíčka u doktora-tfuj tfuj tfuj 😵

donnald
23. črc 2008

Mabe - aha, tak to jo. A ten jsi dostala následně nebo nějak rovnou při zákroku.
Zajímá mě to, protože já mám zatím po revizi 4 dny a tak nevím, co vše ještě můžu čekat. ☹

mabe
23. črc 2008

ne, ty testy jsou kvuli druhemu nezdarenemu tehotenstvi. Obe dve skoncila v 8tt. V rodinne mame 2x geneticke problemy. Tak to jdu pristi tyden a snad mi udela i jine testy. Moje byvala dr. nechtela udelat nic, ze se to stava i dvakrat, ale ja nic nechci zkouset, chci si byt jista, ze neni neco u nas spatne, nesla bych zatim do laparoskopii atd, ale chci vedet, ze neni problem v genetice atd, tak jsem sla pryc k jine. Zanet me zjistila, kdyz jsem u ni byla minule, tak me udelala stery, ze to posle do laboratore. Mezitim me dala ty brusinky - jsou antioxidanty.

mabe
23. črc 2008

Don, dr. jeste nevi, jestli to je po revizi nebo jenom tak. Ale kdyz tak nad tim premyslim, tak kdyz jsem zjistila, ze jsem tehu. Tak me dr.dala clotrimazol, ze se ji to nejak nezda. Ale nedelala me zadny stery. Jenom tak se mrkla. Pak jsem zacla krvacet po tydnu a uz me nikdo nemel jak zkontrolovat. Tak si rikam, jestli ten zanet taky nemohl byt pricinou potratu. 😒

donnald
23. črc 2008

Aha ☹.
Pevně věřím, že vše budeš mít OK a genetika dopadne na výbornou. Můžu se zeptat jak dlouho jste se snažili?