Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

nechynka
23. črc 2008

mabe,taky držím pěstičky......
mě říkal dr.že mě pošla na rentgen a na nějaké vyšetření (ale to si kvůli své skleroze nepamatuju 😅 )

donnald
23. črc 2008

No ja jsem zvědavá co mě zítra řekne doktor.
Mám v SO po revizi a jdu k zastupujícímu dr. neb ten můj má dovču. tak sjem zvědavá.

mabe
23. črc 2008

Prvne jsme se nesnazili moc dlouho. Po vysazeni anti me telo nenastartovalo. Vajecniky nezaclil sami od sebe pracovat - tvalo to 3 mesice. Pak sem brala Clomhexal a diky nemu jsem hned otehotnela. Bohuzel to nedopadlo - loni v kvetnu. No a pak jsem mela porad problemy s MS. Chodila, nechodila, ruzne cykly a tak. A podruhe jsem potratila v cervnu. Takze ne az tak moc dlouho. Vzdycky tak po 7 mesicich. ALe bohuzel. Ted chci si byt 100% jista, ze telo funguje jak ma a nejsem nejak nemocna. Takze nechci ted videt zadne hormony pokud mozno.

donnald
23. črc 2008

JJ, tak to rozumím.
Já mám právě strach z toho, co my udělá MS po revizi. Už předtím jsem to měla dost chaotické a mám strach, že teď bude ještě víc. Snad se ale pletu.

nechynka
23. črc 2008

holky já to měla vždycky pravidelné jako hodinky..tak jsem taky zvědavá
don,hlavně to neuspěchej a radši zůstaň doma jestli máš pocit,že všechno není OK...nemá cenu to přehánět 😉

donnald
23. črc 2008

jj, más pravdu. Ale mám jenom hrozně malé špinění. Spíš co mě dnes trápí je, že mě bolí břicho. problém ale je, že nevím jestli od revize, nebo tím, že jsem nebyla poradne na stolici. Mám z toho takový divný pocit... . Ale rikam si, ze je to spis tim.

Zitra to proberu s dr. a uvidime.

nechynka
23. črc 2008

já se bála jít na záchod na velkou...pak přeci jenom potřeba zvítězila...jestli můžu doporučit tak si kup meltu (takovou tu dětskou kávu bez kofeinu) ta tě 100% prožene.....já měla první 2dny bolesti jak kdyby měla přijít mrcha,a pak už to bylo vždycky jenom taková píchnutí nebo nepříjemný pocit....vyloženě mě břicho jako nebolelo

donnald
23. črc 2008

To jsem měla včera večer. Bolel mě podbříšek úplně stejně jako kdybych měla dostat MS. Což jsem samozřejmě nedostala 🙂. Meltu někde doma mám, tak se du po ní mrknout a uvařím si ji. Dík za tip.

kvetinecka
23. črc 2008

Ahojky holky, 😵
jak se máme? Dlouho jsem tu nebyla, měla jsem dovču 🙂)).
Koukám, že nás zase hodně přibylo ☹. Jani, kdy zajdeme na brusle? 😀

kuchy
23. črc 2008

donald:::::::::::::::::::::. ano jsem doma od začátku těhotenství a po revizi taky,pracuji ve fyzicky náročhném infekčním prostředí ve 12 h směnách ☹ ,což je pro těhotenství a pooperační stavy nevhodné. Nejspíš jsem vlivem zaměstnání přišla i k tomu zamlknutí, o těhu jsem nevěděla a v prvních týdnech byla v tom hnusu na plný výkon. u nás potratí párkrát snad každá. 😢

donnald
23. črc 2008

Jejda, to mi je Kuchy líto ☹.
Držím palečky, aby příště, jsi tu sklvělou novinku 🙂 zjistila hned a předešla, resp. co nejvíce zkrátila pobyt v tomto prostředí.

litsea
23. črc 2008

Tý jo, vy jste se nějak rozjely! Já nějak nestíhám v práci, tak nakouknu večer 😉

Ahojky Andrej, jak bylo na dovče? Na bruslíky můžem třeba někdy příští týden, co ty na to?

kvetinecka
23. črc 2008

Jani, pohodička, už se cítím úplně fit 🙂. Co u tebe nového? 😵
Brusličky dáme 🙂, příští týden klidně. 😵
Také koukám, jak to tu frčí. 😉

litsea
23. črc 2008

Andy, tak to jsem ráda, že je ti už dobře a že dovča byla fajn 🙂 S bruslíkama se asi domluvíme radši přes IP, abysme tady s tím ostatní holky neotravovaly... 🙂

Jinak jsem právě převlíkla peřiny a teď mě čeká ještě žehlení. O víkendech nejsme moc doma a po večer pořád někde trajdám, tak to musím dneska dohnat 😒

mabe
23. črc 2008

Ahojte holky, tak jsme nedopadli dobre. Mam chlamidie. Takze oba dva antibiotika na sest dni. A za dalsi mesic znova jeste jedno kolo. Kdyz jsem se ptala, kde sem to mohla chytnout, tak rikala, ze budto na revizi nebo tak samo. Ptala jsem se, jestli to muzu mit dlouho? Tak rikala, ze se na ne delaji specialni laboratorni testy a ona si je vyzadala, takze zalezi na dr. Na zacatku tohoto tehu jsem si myslela, ze mam vytok. Dostala jsem od me dr. Clotrimazol aniz by me udelala stery. Tak premyslim, ze sem to mozna uz mela a pak...Ale uz je to zbytecny, jenom tak me to napadlo. Takze ted to prelecit, jit na genetiku a v zari mam prijit s vysledkama z genetika a BT a uvidime co dal. Moc z toho radost nemam. Myslite, ze az uzijeme prasky, tak muzeme uz konecne sexovat???

litsea
23. črc 2008

Ahojky Mabe, prosím tě, co to jsou ty chlamydie? Musím se na to juknout na net... To mě teda mrzí, že se ti to, chudáku, takhle komplikuje! A myslíš, že to mohlo vyvolat ten potrat? No, možné je asi všechno a jestli jsi měla výtok... A jak se ti to teďka projevovalo? Jako zánět? Mě nestraš... 😖
Ty musíš bejt asi taky hodnej člověk, viď? 😅 Mě když mudra posílala na tu druhou revizi, tak prohlásila, že asi musim bejt strašně hodnej člověk,když mám takovej pech... To sice jsem, ale co z toho, že? 😒

litsea
23. črc 2008

No, je to teda docela svinstvo: http://sex-vztahy.doktorka.cz/chlamydie-pohlavn...
Tenhle článek je docela starej, ale doporučuje se radši nesexovat... 😔 Ach jo, Mab...

mabe
23. črc 2008

Vytok jsem mela uz pri tehu. Dr. me na to dala Clotrimazol - zavadeci tablety do pochvy. Neudelala me zadnej vyter na laborator. Nevim, jestli to vyvolalo potrat - jestli jsem je uz mela, tak jo. Mela jsem vytok a sem tam me to svedi. Jdu si precist clanek. Nedes me. 😒

litsea
23. črc 2008

Tak to jsem tě nechtěla vyděsit! Dá se to léčit, tak to bude v pohodě. Jestli ti šlo otěhotnět, tak neplodná nejsi (jak tam strašej v tom článku) a až se to vyléčí, tak otěhotníš znovu a bude to v pořádku, neboj 😉

mabe
23. črc 2008

Lit, asi to tak je. Ja otehotnela nedavno, takze si myslim, ze se to podchytlo vcas. Snad. 😒 Ale urco to tak musi byt, to bych mela pech.

litsea
23. črc 2008

Určitě se to podchytilo včas, neboj. A jak ti na to přišli? To ti ta nová doktorka dělala nějaký testy? Ony se totiž normálně asi nedělají...

mabe
23. črc 2008

Ja jsem ji rikala, ze se me nezda jestli nemam zanet, ze jsem ho mela na zacatku tehu a ona na to, ze me udela stery a pak rekla, ze kdyz jsem po revizi, tak me udela aji na chlamydie. Takze sem s ni moc spokojena. Ta stara by me to neudelala. 😒

mabe
23. črc 2008

Tak ahoj, loucim se pro dnesek. Musim si jeste zabalit. 😉

litsea
23. črc 2008

No právě, vidíš, byla to dobrá volba! Ještě, že si k ní šla!

nechynka
24. črc 2008

ahoj holky

mabe,to je blby....ale hlavní je,že se to podchytilo včas než to stačilo napáchat nějaky škody...teď se přeléčíte,pak si užijete sexíku ještě až až...hlavně ať jsi zdravá a můžeš mít miminko 😉 a je príma,že ta nová paní dr. to bere tak poctivě 😉

jinak mě od včera od večera bolí břicho jako na MS...ale jsem teprve 3týdny od revize 😨

mabe
24. črc 2008

Ahoj holky, fakt jeste ze sem tam sla. 😉

Nechynko, uvidis, ale urco se tam neco deje. Budto MS, ale spis to vidim, ze se telo vraci zpatky do normalu. 😉

nechynka
24. črc 2008

mabe,kéž by... 😉

mabe
24. črc 2008

Urco, vzdyt se telo musi dostat zpatky do normalu - stahnout atd.

nechynka
24. črc 2008

já vím...ale už bych si přála MS abych věděla,že funguju 😉 ale nesmím tak spěchat...určo přijde...ještě má čas 😉

donnald
24. črc 2008

Ahojky děvčata,

mabe - k chlamidiim - myslím, že je skvělé, že máš tak poctivou doktorku a že jste hned odhalili. Nikterak tě nechci strašit, ale mám ze svého okolí (od známé) jeden příběh s chlamídiemi. Mají 1 syna -11 let a od doby, co mu byli 2 roky se snažili o další mimi. Pořád jim to nešlo a pak 5 x potratila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chodila na různé vyšetření a tak až se nakonec zjistilo, že to zapříčinili chlamidie - přelečili to a asi 5.1.2008 se jim narodilo 2. zdravé a krásné mimi !!!

Jinak ja dnes byla ukončit neschopenku, u toho zastupujícícho dr. Naivně jsem si myslela, že si mě aspon prohledne, ale on ne. Zeptal se jestli mě něco bolí a to vše..4.8.jdu na KO k memu, tak uvidime.

Hezký den.