Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

donnald
26. srp 2008

Děvčata máte svatou pravdu. Pokud to bude mít přijít - přijde to 🙂.
Já uvidím, jak se budu cítit. Ale 13.9. letíme na dovo a tam si myslím už kondom používat nebudeme 😅 . Věřím, že to už bude po první mrše ... .

tercie
27. srp 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, jak se vede? Já už jsem teď 4. cyklus po revizi a zatím se nám taky nepodařilo, dneska čekám mrchu.
Jinak jsem koukala, co nás tu přibylo, tak holky smutek hoďte z okna, bude líp 😉

akras
27. srp 2008

Ahoj holky,¨
tak se hlásím s více méně pravidelnými info o našem těhu.
Minulý týden jsme byli na NT screeningu a všechno vyšlo dobře, genet. vady minimální pravděpodobnost. Byl s náma i tatíněk a bylo to bezva. - mimčo se šmrdolilo, ukazovali nám kde co je, no ale hlavně jsem viděla hlavu a páteř, ty byly zřetelné 🙂
Teď zas až 15.9 kontrola, to je vždycky hrozné čekání, no co, už jsem si tak trochu zvykla.
Dnes to budeme říkat mojí babičce, se kterou jsme čekaly až po tom screeningu. Minule se to ani nedozvěděla zaplať pán Bůh.
A co vy? Koukám, že se tu bohužel rozrostly řady. Je nějaká noví těhule? Moc vás zdravím a držím pěsti 🙂

tercie
27. srp 2008

Ahoj Akras, to je dobře, že brouček krásně roste a že je všechno v pohodě, mám radost. Co vím já, tak ještě žádná z nás tě nenásleduje, ale doufám, že tu smůlu brzo prolomíme... teď doufám, že mi nějaká informace neunikla 😉

misicka455
29. srp 2008

Akras týbrďo to letí už jsi v 16 tt to je mazec 😀 Jen tak dál,je super že kontorla dopalda dobře 😉
Jak píše Tercie zatím nikdo kdo by tě následoval, ale neboj určitě to tu začne za chvilku hemžit těhulema 😉

litsea
29. srp 2008

Ahoj holky, nějak poslední dobou nestíhám. Včera jsem to dostala, takže začínám 4. cyklus od revize. Večer odjíždíme na dovču, tak se loučím 🙂
Akras, tý brďo, to to fakt letí! Jsem ráda, že je vše v pořádku, jen tak dál! 😵
Tercie, Misi - září je naše 😉 😉 😉

misicka455
29. srp 2008

Užij si dovču 😉

misicka455
30. srp 2008

Ahojky holky tak co porábáte při sobotě?

prochi
30. srp 2008

Ahoj holky, dlouho jsem se tady neukázala...

Lit, užij si dovču.

Já jsem v očekávání druhý MS (teda až za týden). Už si pozor nedáváme, ale frekvence tohohle měsíce stejně nif mof, páč byla manža marod s hnusným pásovým oparem a měl zakázanou jakoukoli fyzickou zátěž... Ale spíš to prostě necháváme na přírodě, doktor nám řekl, že od září to máme nechat koňovi a já nepočítám, že se zadaří hnedkon teďkon, takže to zatím neřešim.

Miši, při sobotě jsem totál vyflusnutá. Včera jsme byli s manžou a kámošema po stopadesáti letech zapařit na zábavě. Trsaly jsme s kamarádkou celý čtyři hodiny jak zamlada, řvaly, výskaly, pištěly... bylo to naprosto skvělý, úžasně jsme se odreagovaly, fakt super. Přitáhli jsme domů ve dvě, v šest nás už malej tahal z postele, ale stálo to za to.

misicka455
30. srp 2008

Já dneska trošku poklízela a za chvilku se jdu připravit valím taky na nějakou akcičku, ale jen sama bez manžela je to taková damská jízda. Jedna kolegyně od nás z práce odchází tak se jdeme louči, ale na moc dlouho to nevidím už se mi pár dní nějak motá hlava takže je mi nějak divně. Tak snad tam aspoň chvliku vydržím.

Jo jo není nad to se jednoupořádně vyblbnout 😉

jana.jaro
30. srp 2008

ahoj holky,mám po dvou zamlkl.těhu.A od srpna to je pět měsíců a už se taky snažíme.Tenhle měsíc přišla mrcha,tak jdem na další měsíc,doufám že se co nejdřív zadaří,mám z těch dvou nezdarů pěkný depky 😠 ,ale hlavně že už máme schválené snažilkování 😀

misicka455
31. srp 2008

Jo jo to veřím, že je to mazec když to přijde dvakrát po sobě tak držím palečky a budu se těšit až napíšeš , že jsi těhule teď se to podaří uvidíš. A co poslali tě z gyndy na genetiku nebo tak?

jarynek
31. srp 2008

Zdravím vás všechny 🙂 jen jsem se chtěla podělit o tu radostnou zprávu....je to 4 týdny a pár dní po revizi a konečně mi přišla mrcha...ty jo já jsem tak šťastná....asi poprve..co z toho mam fakt radost....beru to tak, ze je vsechno oukej...tak snad to tak bude i nadále.... 🙂

maja42
31. srp 2008

zdar,
už vám to pěkně odsejpá, tak jen tak dál. u mě samozřejmě krámy eště nikde, na to je čas. v krvi mám eště pořád hcg 59. aspoň zatím měřím bt (velmi bizarní graf) a začala jsem zase cvičit mojžu. a taky jsem konečně začali žít jako muž a žena a ne jako bratr a sestra 😉 aspoň něco. od zítřka jdu do práce, tak mi to doufám bude do listopadu utíkat.
mějte se a informujte - a chci slyšet dobré zprávy 😉

jarynek
2. zář 2008

🙂 ty jo, dámy....jaká byla vaše menzes poprve po revizi....já ji mam tak silnou, že skoro omdlívám....cítím se fakt slabě, ale zase si říkám, že je to skoro čtvrt roku..tak možná normální...mám strach si vzít tampon tak to válím s vložkama..je to hnus...dneska trapas, že v práci, proteklo to...snad to vidělo co nejmíň lidí....všichni taktně mlčí, tak snad ......no co nadělám....a ještě k tomu v práci masakr..takže i to se na tom možná podepsalo... 😉

kukuca
3. zář 2008

Ahoj holky..
Tak já už taky nečekám miminko. Včera jsem v práci začala hodně krvácet a motala se mi hlava.Věděla jsem že je zle.Doktor mi ukazoval na ultrazvuku miminko,který se od minule skoro nezvětšilo.Zamlké těhotenství A vzhledem k tomu že jsem dost krvácela a měla včetně nějakých krevních sraženin,musela jsem hned do nemocnice na revizi dělohy..Tam jsem si pobulila,už jsem se strašně těšila a je konec. Dneska mě pustili a protože jsem hodně oslabená, nechají mě ještě min. týden doma.
Chci se zeptat(ke svýmu Dr. jdu až v pátek) jak dlouho vás nechali doma po revizi?A za jak dlouho se doporučuje se zase začít snažit??Díky

vladkaxx
3. zář 2008

ahoj hokky,tak jsem tzrošíčku pročítala první stránky diskuze, 15.srpna jsem zjistila,že jsem těhotná,25. srpna jsem šla k doktorovy,tan mi řekl,že je vidět zatím jenom váček ať přijdu za týden.V úterý 2.9. jsem začala malinko špinit a tak jsem šla radši hned k dr. a na ultrazvuku se mě začala ptát jestli o to mimi hodně stojím,že ještě není nic vidět a už by mělo. Podle jejich výpočtu jsem 7+1tt,ale podle mých jsem na začátku 6tt. Vím který den jsem otěhotněla a bylo to týden po menstruaci,takže onijsou týden vepředu a už mě straší,že to není úplně obvyklý průběh a že může dojít i kpřerušení.Ale podle toho ce jsem našla,tak teprve v 6tt by měl být slyšet tlukot srdíčka. Oni mi pořád dokola opakovali,že ještě není známa žádná činost a že už by měla být.Tak mě objednal za tři dny na ultrazvuk a že se to rozhodne.Že musím počítat i s tou horší variantou.Už mi vzali i krev a v pátek znovu.Tak jsem na to zvědavá.Samozdřejmě jsem to obrečela,protože mě pěkně vystrašili,ale zatím si to nějak nepřipouštím a pořád věřím,že to bude dobré. I se dvakrát více zvětšilo.ze 7mm na 13 mm,takže to nemůže být mrtvé,když roste.Upjala jsem se tady na to,ale pátku se bojímjako čert kříže.Tady jsem se zase uklidnila,ale strach mám pořád.

petronelie
3. zář 2008

Ahoj Vladko,myslím,že můžeš být v klidu, pokud jsi v 6tt. Mě bylo srdíčko slyšet až v 8 tt.Držím palce!!!

misicka455
3. zář 2008

ahojky holky, tak já bohužel nemám moc dobrou zprávu jestli se tento měsíc nezadařilo což si nemyslím tam budeme muset snažení přesunout na dobu neurčitou jelikož mi zjistlili nějaký nález u páteře a desátého nastupuji do nemocnice kde se bude zkoumat a nebo půjdu na operaci a půjde ven takže to jsou minimálně 2 tři měsíce zase bez bičeho. Jsem už zoufalá a nasraná za týden jsme měli odjíždět na dovču kam se zase tento rok asi nevyhrabeme , vůbec se mi to nehodím, ale zdraví je asi přednější 😒

misicka455
3. zář 2008

Vladko hlavně se nenechej odbýt a když nebudeš krvácet tak tu revizi oddaluj co nejdýl 😉 Jedna holka odcaď od koníka měla příhodu takovou, že taky přišla k doktorovi že je v tom a jelikož měla pozdější ovulaci tak doktor řekl, že to vypadá bledě a že týden počkají a uvidí a za týden to vypadalo pořád stejně a doktor jí poslal na revizi ona to odmítla a zaregistrovala se v nemocnic a docházela každý druhý den na ultrazvuk a asi za další týden srdíčko tam bylo a dneska je v šestým měsíci 😉

misicka455
3. zář 2008

Kukuca je mi to líto, ale drž se 😉

Jarýnek ja první po revizi měla taky strašně silou asi je to normální 😉

jarynek
3. zář 2008

Ahojte...kukuca...já jsem byla po revizi jenom jeden den doma a pak jsem fičela do práce, holky tady sice kroutili hlavou, ale dalo se to. Cítila jsem se dobře a hlavně jsme se nechtěla doma litovat. Mám klidnou práci, tak to bylo v pohodě..šetřila jsem se...ale je normální zůstat doma jeden, dva někdy i více týdnů..podle toho jak se cítíš...si pamatuji, že se mi strašně točila hlava, ale všechno postupně vymizelo. 😉 já věřím, že tělo si řekne samo. A se snažením...po třech cyklech do toho můžete se do toho můžete znovu pustit. Což není zase tak dlouhá doba..
vladkaxx...asi bych taky ještě čekala...na revizi můžeš jít vždycky...takže vydrž a nenech se odbýt.... 🙂 držím pěsti.
Misicko..diky za odpvěď, je to fakt zvláštní...dneska v noci se to úplně zastavilo a přes den nanovo...jsem na brufenech...fakt šílený...ale jednou to skončit musí a budu čekat na druhou....potom na tu třetí...a praštíme do toho..pořád pojídám babyplan...tak snad budeme mit podruhé štěstí. 😀

jarynek
3. zář 2008

ty jo Misicko..nejak jsem preskocila tu tvoji zpravu o tom nálezu...tak to mě opravdu moc mrzi....a jak jsi na to vůbec přišla...to tě bolely záda? Snad to bude oukej a budete se moci začít znovu snažit..jsem opravdu zvědavá , jak dopadneš? Dej vědět....člověk od těch doktorů prostě nevyleze.... ☹ tak se drž.... 🤐

vladkaxx
4. zář 2008

ahoj holky,děkuju za podporu.Pořád doufám,že bude všechno v pořádku a zítra srdíčko uslyšíme.Budu svoje miminko bránit pokud to bude možné.Včem vám přeji,aby bylo všechno v pořádku.

mar26
4. zář 2008

kukuca - ahoj, te mi to líto co se ti stalo,ale je nás opravdu hodně. Já začala krvácet v 6+4tt a s diagnostikou zamlklý potrat v červnu. Na revizi jsem šla ve čtvrtek a do práce v pondělí. Bylo to v pohodě,ale v úterý jsem zase začala krváce a v sobotu zjistili že mám i mimoděložní,ale to nebude tvůj případ 🙂 . Uvidíš, jak se budeš cítit,u každého je to individuální, já byla v pohodě. Jen doporučují nenamáhat se a dodržet šestinedělí,aby se do dělohy nezavedla nějaká infekce,taky se jen sprchovat, nekoupat a počkat cca 2 MS a pak se zase můžete začít snažílkova. Držím palce,aby to příště bylo ok a hlavně pevné nervy a dobrou náladu.

vladkaxx - a nenasadili ti na to špinění utrogestan? Ten je i na udržení těhotenství, proti špinění a vyživuje plod místo žlutého tělíska do třetího měsíce, než se udělá placenta. Určitě ještě nic nevzdávej a mysli pozitivně. Držím palečky.

vladkaxx
4. zář 2008

nedal mi nic.Nevzdávám se,ale to čekání to je strašný,jenže nic jiného nezbývá. Čekat,čekat a čekat,ale už zítra se dozvím víc pokud nebudu muset zase čekat ☹

misicka455
4. zář 2008

Ahojky,

Jarynek zjistili mi to na magnetické rezonanci točila se mi hlava, boleli záda a brní mě pořád v nohách a mám je takové těžké jako by mě někdy neposlouchají 😒

vladkaxx
6. zář 2008

ahoj holky,tak v pátek to dopadlo špatně.Zasye nebylo nic vidět a prý ani není správný kulatá tvar,ale oválný.Prý když nemám problémy,tak že ještě počkáme do úterka,ale ať si sebou vezmu rovnou věci,že když nebude nic vidět,tak půjdu rovnou na revizi,že nemá smysl dál čekat.Takže mi nedal ani na výběr,tedy dal,buď přijdu v neděwli nebo v úterý,tak jsem si vybrala úterý.Manža na mě čekal na chodbě a byl z toho snad víc hotovej než já.Zatím to beru statečně,říkam,si že pokud by to nemělo být v pořádku,tak je lepší o to přijít hned takhle nazačátku.Ale pořád doufám a domlouvám mu ať v pořádku.Nejhorší bylo,že jsem musela hned na stavbu,protože jsme začali omítat a dělat,že se nic neděje.v Autě jsem brečela jako želva,ale pak jsem zjistila,že jsem celkem dobrá herečka,protože na mě nikdo nic nepoznal. Říkám si proč se to stalo zrovna nám,ale nemůžu na to přijít.Vím,že nemá smysl se tím zabývat,ale asi každýmu to hlavou proběhne. Musíme to překonat a znažit se dál.

ismail
6. zář 2008

ahoj holky, vsechny Vas zdravim, dlouho jsem tady nebyla.
vladkaxx: preju ti, aby to nakonec dopadlo, zazila jsem si neco podobneho. Nejdrive me strasili s mimodeloznim, pak, ze se to nevyviji, bylo to strasnych ctyri tydny co jsem zila v nejistote..bohuzel to nedopadlo, moje Dr. me poslala na revizi, v nemocnici mi jeste dali sanci, protoze plododve vejce bylo krasne kulate, bohuzel do druheho dne zplostelo a dle utz uz tam byla videt krev, takze jsem ted den sla na revizi. Ted jsem 5 tydnu po ni a cekam na ms, zatim jeste nedorazila. Preju ti, aby to nedopadlo jako u me, pokud nahododu ano, zvovt pujde dal a priste to urcite vyjde.

misicka455
6. zář 2008

Ahojky holky, tak já jsem už od pondělka doma a v uterý nástup do té nemocnice, snad mě dají do pořádku a budeme se moc co nejdřív pokoušet o mimčo 😉

Vladka to je mi líto tak uvidíš v uterý 😉