Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
25. črc 2008

Don, tak to nevim, já začala krvácet asi 2-3 dny po revizi, ale i mě u toho dost bolelo břicho (bylo to na brufen..), takže jsem jela na gyndu a doktorka mě poslala na přečištění... 😒 Nechci tě strašit, ale opatrnost je podle mého na místě... Jela bych asi k doktorovi... Škoda, že tě ten zastupující doktor neprohlídnul! 😖
Měřila sis teplotu?

donnald
25. črc 2008

Zatím ne, ale jdu hned na to.
Je pravda, že při všem "špatném" je teplota.

litsea
25. črc 2008

Mě říkali, ve špitále, že při teplotě nad 37,5 mám hned přijet... Já měla 37,3 a krvácela jsem - ze začátku málo a pak už hodně a do toho ty bolesti, takže jsem holt jela a dobře jsem udělala...

donnald
25. črc 2008

Určo, změřím a dám vědět.

donnald
25. črc 2008

Tak teplotu nemám. Mám 36,9.
Krev mám vždy jen na papíru - na vložce nic ☹. Břicho mě teď bolí jako u menzes.Ale to je blbost, že? Ty to byt nemohou asi... .
Počkám a budu se měřit a pak když tak vyjedu. Možná sjem si to udělal sama. Ráno jsem převlékala peřiny a včera všude utírala prach... jsem blbec. myslela jsem, že už to bude ale OK. ☹

litsea
25. črc 2008

Tak uvidíš, když tě břicho bude bolet víc a začneš víc krvácet, tak jeď rovnou do špitálu... Ono to chce vydržet a fakt se šetřit. Já chytla po návratu do práce hned virozu... Takže se radši nadopuj hodně vitamínama a fakt se šetři!

donnald
25. črc 2008

JJ, budu. Jsem pako, co nevydrží dlouho v klidu 🙂.

nechynka
25. črc 2008

don, já taky krvácela 2-3dny,pak jsem špinila a pak jsem měla takovej žlutej výtok pak už jsem chodila bez intimky bez ničeho a z ničeho nic jsem měla taky kalhotky od čerstvé krve (to mohlo být tak 7-10dnů od revize) tak jsem se osprchovala,taky jsem z toho byla vykulená ale pak už se to neopakovalo 😉

donnald
25. črc 2008

Holky a myslíte, že MS by mohla přijít takto brzy???
Asi ne, že? Jdu se zkusit osprchnout a uvidím.
Ale nechci žádné komplikace.................... ☹

nechynka
25. črc 2008

don já myslím,že to je hodně brzo na MS 😒
kdyby se ti něco nezdálo tak radši vyraž do nemocnice
a hlavně odpočinek 😉

litsea
25. črc 2008

Don, pako nejsi, jenom jsi to podcenila. Ono se ne nadarmo říká, že jsi v šestinedělí, sice nemáš miminko, ale zásah to prostě je...
Taky si myslím, že je na mrchu ještě brzo... Uvidíš, třeba to nic nebylo a bude to dobrý... Já trošinku krvácela i týden po první mrše. Tělo se prostě pořád ještě čistí. Ale kdybys krvácela víc a bolelo tě hodně břicho, tak jeď do špitálu, ju?

donnald
25. črc 2008

Holky od teď už se z postele nehnu !!!
Jdu s okoupat a pak uvidím.

Lit já skoro 3 dny hledala kam na tu dovču až jsem našla 🙂

litsea
25. črc 2008

Don, a kam vyrážíte?

Normálně jsem si nachystala sluneční brejle a šla se chystat k odchodu z práce a najednou začalo lejt! No je ta fakt teda počasí!!! Takže si jdu vyndat deštník... 😢

Holky, hezký víkend, jedu na chatu, tak tu nebudu.

Don, držim moc palce, ať je to v pohodě 🙂

donnald
25. črc 2008

Lit - děkuju.

Pojedem do Plakiasu na Krétu 🙂. už se moc těším.

Snad vše bude OK. Budu informovat. Hezký víkend papapa

misicka455
26. črc 2008

Ahojky, tak se hlasím po týdnu dovolené 😉 Co tu nového nějaká těhule 😉

misicka455
27. črc 2008

My jsme se už začali jakoby snažit, necháváme tomu volný průběh 😉

prochi
27. črc 2008

Ahoj Misicko, takže jste začali už po první menstrujce?
Já jsem tři týdny po samovol. potratu. Zatím si dáváme pozor, sice by to byla asi velká náhoda, ale náhoda je blbec. No a po první MS tomu taky necháme volný průběh. Začala jsem zobat Femibion 800, co mi doporučil doktor.
Včera jsem se byla s malým projet na kole a asi jsem to trochu přehnala. Hrozně mě celej večer bolel podbřišek, tak jsem si nadávala do magorů. Ale už snad dobrý. Teď od rána řešim, jestli nevadí, když odpol. hupsnu do bazénu. U nás doma na zahradě, čistej... nevim, nerada bych něco zanedbala...

misicka455
27. črc 2008

Já se v bazénu a vůbec ve vaně mohla koupat až po 14 dnech od revize 😉
Jo od první ms jsme na to hupsli na ostro 😉

anavka
27. črc 2008

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem 5. den po revizi ☹ Byla jsem cca 7 tt, začala jsem krvácet, dostala jsem prášky na krvácení, ale stejně se mimi neudrželo. Potratila jsem samovolně, ale i přesto mě doktor poslal na revizi. Nejdříve jsem váhala, ale pak mi vysvětlil rozdíl mezi revizí a tím kdybych na ní nešla a prostě revize je praktičtější. Prý kdybych na ni nešla, mohla bych klidně ještě 2-3 týdny krvácet, musela bych dojíždět do nemocnice na měření HCG v krvi, atd. A mimo to, pokyny jak se chovat po revizi i po samovolném potratu byly stejné, tak jsem zvolila revizi. Snad bude vše v pořádku. Po 3 týdny se nesmím koupat, přetěžovat, nastydnout, sexovat...., ale to vy víte. Akorát mě zarazilo, když jsem si přečetla, že po první MS se začínáte snažit, bylo mi doporučeno až po 3 měsích 😕 Někde jsem četla, že po té revizi, se musí obnovit sliznice a to prý chvíli trvá, jinak se tam prý vajíčko neudrží 😨 Ale nevim co je na tom pravdy....Každopádně my bychom mimi chtěli co nejdříve, tak se mi ty 3 měsíce zdají jako dost dlouhá doba ☹

donnald
27. črc 2008

Ahojky anavko,
vítáme tě mezi námi. Samozřejmě bychom se raději podkali někde v tématu "těhutlky", ale co už. Má to být takto 🙂.
Ony se názory na to co dělat a nedělat po revizi hodně různí. Pravda je, že mě dr. taky řekl další snažení až po 3 měsících, ale přijde mi rozumný názor Lit nebo kdo to tady psal 😉 ze proste, pokud se to bude mit ujmout, tak se to ujme i v drivejsi dobe.
Asi jsme tu nejcerstvejsi porevizacky - já má 8 dni. A ikdyz se to tak nezda, cas fakt leti.Minuly tyden (v SO, kdyz jsem byla na revizi) mi prislo, ze se nemuzu dockat az zamnou bude aspon tyden a uz je to celych 8 dni. No ja vim, porad slabe, ale i tak se tesim, az tu bude prvni MS, pak druhy..........................a pak uz by mohlo klidne mimi 😀 .

Hlavu vzuhur!

carys
27. črc 2008

Ahoj holky,já před Sofinkou taky o mimi přišla,přestalo se vyvíjet na konci prvního trimestru a musela jsem na revizi.Myslela jsem si,že pro mě zkončil svět,bylo mi děsně,takže vím,jak se ted cítíte.Držte se,jste statečné a věřte tomu,že mimi brzy přijde.Já znovu otěhotněla přesně za rok a skoro na den stejně jako před tím.Důležité je,že jste otěhotněly,což vlastně znamená,že děti mít můžete a to je hlavní.Brzy svoje uzlíčky budete chovat v náručí,věřte matce veteránce. 😉

anavka
27. črc 2008

Jo jo, taky jsem zrovna řikala manžovi, že jsem se nikdy netěšila na MS jako teď 🙂 A čim dřív, tim líp 😀 Já jdu v pondělí na kontrolu ještě ke svému doktorovi, tak uvidíme co mi řekne a jak se podle toho budeme či nebudeme řídit. Já bych to viděla také o trochu dříve, tak po té 2. MS. Jinak já už jedno dítko doma mám, skoro 2letou cácorku, ale je to stejně těžké ☹ Už proto, že poprvé to bylo úplně bez problémů a teď najednou tohle.... 😢 Ale prostě už s tím bohužel nic neuděláme, takže se musíme dívat dopředu a doufat, že mimi k nám přijde co nejdříve 😉

misicka455
27. črc 2008

Ahojky anavka vítej mezi námi.Je mi líto co tě potkala , ale neboj za chvilku už na to přestaneš myslet a budete se zase snažit. My jsme začali po první ms. Nikdo mi to nezakázal, že by jsme nemohli tak proto. Doktorka doporučila počkat 3 měsíce to bylo vše. Já mám po revizi už skoro dva měsíce a připadne mi to už tak strašně dávno 😉 Už na to ani tak moc nemyslím a prostě žiju dál 😉

misicka455
27. črc 2008

Carys dík za pozbuzení 😉

anavka
27. črc 2008

Misicko, aha 😉 Já uvidim, co mi v pondělí řekne můj doktor, ale ty 3 měsíce se mi taky nechce čekat, připadá mi to jako strašně dlouhá doba 😒
A holky, děkuji za milé přívítání 😵

misicka455
27. črc 2008

Tělo si samo řekne 😉 Uvidíš co ti na to řekne doktor 😉

donnald
27. črc 2008

JJ, misicko - dívám se na to stejně.
Důležité je, že to prostě šlo.....................ikdyž špatně. Teď to byla taková zkouška a příště už to určo na 100% vyjde. Aspoň doufám.
Já se teď aspoň můžu těšit z malinké neteři (včera měla měsíc) a zachvilku by se měla narodit i švagrové holčička. Už se moc těším. Ikdyž vím, že to potom doma obulím ............. ☹
Zítra jdu po týdenní neschopence do práce. Tak snad bude vše OK. Už se tam těším. Hlavně budu muset myslet na spoustu jiných věcí, než na tohle. A i přesto co se stalo, si musím říct, že se mám dobře. Mám super manžu, dobrou práci, která mě baví, krásněj byt, všichni jsme zdraví......................takže už si počkáme jenom na naše miminko a k naprostému štěstí nebude chybět ni. Už ať je to tady, prosím!!!!

misicka455
27. črc 2008

Donald je super, že už začináš vidět věci zase v jasných barvách 😉

donnald
27. črc 2008

NO, ono mi už nic jiného nezbývá.................... ☹ .
Nicméně jsem v životě realistický optimista, a to mi teď i pomáhá 😉 . Ale věřím, že fáze brečení ještě úplně zamnou není. Celkem se bojím chvíle, až švagrová porodí a my se pojedeme porpvé podívat na malou. Mám strach, že to moc dobře nezvládnu....

litsea
28. črc 2008

Ahojky,
tak jsem tu z víkendu. Vítám nové tváře, i když bych je teda raději uvítala v nějakém veselejším tématu... 😅

Holky, tak teplota pomalu a jistě klesá, takže do 2-3 dní je tu mrcha... Ale nevadí, jdeme dál 😉

Don, takže nakonec tě zlákal Plakias? Je to tam fakt hezký! A do jakýho hotelu? My byli v Plakias Bay, je to úplně na kraji vesnice, je tam klídek a nudapláž 🙂