Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

prochi
28. črc 2008

Ahoj holky, tak ještě rychlovkou nakukuju, než se vzbudí to naše zvíře a začne odpolední kolotoč.

Anavka, vítej, je mi líto, že se to s druhým mimčem teď nepodařilo ☹ Já mám doma už taky skoro dvouletýho svištíka a taky mě to přesto hrozně dostalo. Nejhorší jsou řeči ostatních, že už jedno dítě mám, tak co chci. Já vim, že v podstatě je to pravda, že někdy je na tom mnohem hůř, ale kdo to nezažil, nepochopí... Jak dopadla kontrola u doktora?
Já potratila na začátku července a doktor řekl, že od září to můžem zase začít zkoušet. Uvidíme, kdy přijde MS, myslím si, že tak v půli srpna, takže to skoro na to září vyjde. Nicméně nepočítám, že se to povede hned, tak proto to asi po první MS už necháme na přírodě.

Don, tak co první den v práci?

Lit, tak hlavní je, že tělíčko jak se zdá funguje tak jak má, když to vypadá, že je mrcha na obzoru 😉

Tak jsem včera do bazénu hupsla. I dneska. Je to teda ledový, takže je to jen rychlovka. A vždycky si radši hned sundám mokrý plavky.

Tak malej už je slyšet v chůvičce, právě vykřikuje "á jéje, á jéje" tak se letim juknou, co tam vyvádí.

Zatím pááá

nechynka
28. črc 2008

ahoj holky 😉
já se bojím ještě koupat 😔 mě řekli,že cely šestineděli se nemám koupat jenom sprchovat...už jsem jednou chtěla se naložit do vany ale strach mi to nedovolil ☹

lit,buď ať mrcha přijde anebo ať nechodí vůbec,co? 😉

litsea
28. črc 2008

Holky, v šestinedělí bych se radši nekoupala... 😕 Tělo asi funguje, ale teď bude 3-4 měsíční pauza ve snažení kvůli mobilizacím a cvičení podle Mojžíšové. Snad to uteče 🙂

Nechy, podle BT asi bohužel přijde 😔 No, možná je to lepší, tělo se aspoň pořádně vyčistí... První mrcha po revizi byla dost slabá...

tercie
28. črc 2008

Ahojky děvčata, to je vedro co?

Lit jak jsem psala, že by to mohlo bejt nadějný, tak to asi nedopadne, zkoušela jsem BT a čt,pá 36,9 pak so,ne 36,8 a dneska ráno 36,4 to je asi v hájíčku, žejo?

litsea
28. črc 2008

Ahoj Terci, tak to je škůdka... A měřila jsi ve stejnou dobu a hnedka ráno než jsi vstala z postele? 😕

tercie
28. črc 2008

Lit no jo, bála jsem se i otočit v posteli pro teploměr, aby to nezměřilo špatně 😀 Ale je fakt že v sobotu jsem měřila na 3x protože jsem u toho vždycky usnula 😀

litsea
28. črc 2008

A kdy jsi měla ovulku? Třeba to je dneska implantační pokles? 😉 Nemáš grafík?

tercie
28. črc 2008

Lit ovu byla někdy 17. to je na implantaci asi pozdě, grafík nemám, zkoušela jsem to jen pro zajímavost protože na testy bylo ještě brzo...

litsea
28. črc 2008

Terci, implantační pokles bývá 6-10 den od ovu, takže by to mohlo být... Na mrchu je ještě brzo 😉

tercie
28. črc 2008

Jééé nová fotka, hezkyyyy 😉 Lit myslíš jo? Já mám mrchu dostat už ve čtvrtek ale...?

litsea
28. črc 2008

Terci, dík 😉 změna je život a tamta byla už hóóódně stará 😀
No, mě ten tvůj pokles připadal docela velkej... 😉 Ale neslibuju nic, hele 😝 Mě většinou teplota klesá až tak od 12-13 dpo a pomaličku, třeba o stupeň denně.. Každopádně ve čtvrtek uvidíš, ať tak či tak 🙂

tercie
28. črc 2008

No uvidíme, ono to nějak dopadne 😉 A když ne teď, tak příště určitě 😉
Lit já už mám padla, tak se měj hezky a hezkej zbytek dne 😉

litsea
28. črc 2008

No jasně 😉
Ty se máš! Tak papa, já jdu ještě něco udělat 🙂

tercie
28. črc 2008

Páá, dám ve čtvrtek vědět 😀

mabe
28. črc 2008

AHoj holky, tak se hlasim po delsi dobe. Byla jsem na chaloupce v Jesenikach s manzou od ctvrtka. Takovej prodlouzenej vikend. Byla to parada. 😉 Jezdily jsme na kole, grilovacka atd. 😉 Stipl me nejakej brouk - mam poradne napuchlou ruku. Tak jsem dneska byla u dr. a ta me dala nejakou antibiotickou mast, tak uvidime, jak to pomuze. Dneska jsem dobrala posledni antibiotikum na ty chlamidie. Za dalsi mesic znova. Nevim, jestli muzu sexovat uz ted nebo az po te dalsi davce. Uz ani nevim, co sex je. ☹

Lit, ty teda chodis na Mojzisovku?? A jaky to je?? Ja jsem si dneska nechala napsat od dr. papir na zada. S nim se nekam musim objednat a zkonzultovat to. Moje gyndarka rikala, ze by ji to pojistovna neproplatila. Ty to mas hrazeny pojistovnou nebo si to platis sama?

anavka
28. črc 2008

Prochi, přesně tohle každý říká nám ☹ Vím, že to nemyslí špatně, chtějí tím říct, že prostě jedno zlatíčko už doma máme, tak se můžeme radovat z něho a rychleji zapomeneme, ale já osobně bych to brala pořád stejně, ať už je to první dítě nebo třeba šesté....... 😒 Ale samozřejmě, že každý má na to jiný názor a nemusíte se mnou souhlasit.
Jinak dnes jsem byla u na kontrole, všechno je v pořádku, klasicky mě prohlédnul a udělal vnitřní UTZ. Trošku jsem se bála, že to bude bolet, ale bylo to úplně v pohodě. Vlastně mi nic nového neřekl, mám přijít na kontrolu po první MS. Těšim se na ní jak malá holka 😀 Zobu teď listovku a možná koupíme i nějaké vitamínky, tak snad to pomůže. Holky, chtěla jsem se zeptat k tomu kontryhelovému čaji, od kdy do kdy se pije a na co? Jinak tenhle týden budu mít asi nepravidelnou docházku, jedu na týden s malou ke tchánovcům, musím změnit prostředí nebo bych se zbláznila. Tak se mějte krásně a užívejte léta 😎

litsea
28. črc 2008

Ahojky Mabe, už se nám stýskalo 🙂 To je fajn, že jste si užili krásnou dovču na zdravém vzduchu. Ten sexík je škoda, ale pak si to užijete o to víc a bez těch potvor 😉 Ptala jsi se doktora, jestli už můžete? A co to bylo za brouka? Hlavně, že to nebylo klíště!
Na tý mojže jsem od tý minulý konzultace nebyla. Mám se objednat, až to dostanu, což už bude asi brzo... Ale asi do toho půjdu, ono mi to neuškodí! Jedinej problém vidím v tý čekací době... Měsíce ubýhaj jeden za druhym a mimi v nedohlednu... 😖

litsea
28. črc 2008

Anavko, potrat vždycky bolí... I když, pokud dítě nemáš a snažíš se dlouho otěhotnět, tak ti to může přijít, že jsi na tom vlastně hůř, protože nevíš, jestli vůbec se ti to někdy podaří, mít zdravé dítěi... Já nevim, nechci se hádat a už vůbec to nějak bagatelizovat, ale já to tak prostě cítím. Co bych za to dala, kdybych věděla, že jednou aspoň jedno svoje dětátko pochovám v náručí?

Ten kontryhel jsem začala na doporučení doktora pít hnedka po revizi. Vitamínky si kup, ať na tebe nehupne nějakej bacil. Užij si výlet ke tchánům, uvidíš, že čas všechno zahojí... 🙂

mabe
28. črc 2008

Ahoj lit, nevim co to bylo za brouka. Nejakej cernej. Neco jako velkej mravenec. Svina jedna. 😠 Tak snad ta mast pomuze. Ja se prave dr. zapomela zeptat na ten sex. 😒 Ale asi az po dalsich antibiotikach. Ale ja uz se zblaznim. 😒 S tou Mojzisovkou - to si se nejdriv objednala jenom na konzultaci. Oni te vysetreni nebo co delaji???

Jinak jsem rada, ze se vam styskalo. Uz jsem zde. 😉

litsea
28. črc 2008

No měsíc je teda dlouhá doba... to by možná stálo za telefonát... Snad tě doktorka nekousne, vždyť jste vzatí 😀 😀 😀
Byla to konzultace + mě i prohlídla a usoudila, že potřebuju tu mobilizaci per rectum + další dílčí mobilizace... Prostě celej ten 3-4 měsíční proces včetně pravidelnýho cvičení... Měla jsem se zádama vždycky problém a tohle vypadá, že by mohlo zabrat a zabít 2 mouchy jednou ranou... 😉
Jdu balit a vyrazim do toho pařáku... to bude jízda v buse, blééé 😝

mabe
28. črc 2008

LIt, ja mam ten stejnej problem se zadama. Taky si rikam dve mouchy jednou ranou. Mam papir od me dr., tak to staci ne??A platis si to??

litsea
28. črc 2008

Uff, tak už jsem doma 🙂 Platím si to, ona to prý pojišťovna neproplácí... Ale vloni, když jsem chodila na rehabilitace se zádama, tak mi to pojišťovna hradila 🙂
Jdu dělat večeři, manža je tu cobydup

misicka455
28. črc 2008

Ahojky, tak já dorazila taky před chvilkou po práci jsem byla na masáži pak potkala kámošku s mimčem tak jsme sedli na chvilku na záhrádku na kofču a teď do sebe láduju oběd mám hlad jako vlk.
dneska jsem si dělala ovu test a byli tam dvě čárky takže nás asi čeká perná noc 😀

mabe
28. črc 2008

Misicko ahoj, drzim palecky pri snazeni. 😉 Ja jeste na sex pockam. Ne mesic do dalsich antibiotik - to bych uz nevydrzela, ale jeste par dni. Ale uz z toho silim, jsem protivna, mam vseho plny zuby. No vsak chapes. 😒

misicka455
28. črc 2008

No jasně , že chápu. Při našem prvním sexíku jsme na sebe vletěli jak veverky 😀 😀

mabe
28. črc 2008

😉

misicka455
28. črc 2008

Neboj taky se dočkáš 😉

mabe
28. črc 2008

Ja vim, ale kdy?? 😠

litsea
28. črc 2008

Mabe, tuhle otázku si taky kladu pořád dokolečka... Hĺavně se bojim, že se zase budeme rok snažit a pak to dopadne zase blbě... Ale musíme doufat, nic jiného nám nezbývá 😅

mabe
28. črc 2008

Lit, ja myslela s misickou na sex. Ted myslim na tokto. 😉 Ale samozrejme se tesim na mimi. Ale u me to chce cas.