Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

petrakalcik
6. lis 2008

To se mi zda sileny brat 15 pilulek najednou! Myslis, ze je mozne to kombinovat take s kys.listovou a mamavitem?

misicka455
6. lis 2008

Jo je tam šilený množství jen pět minut polykáš 😀

petrakalcik
7. lis 2008

Tak uz mam doma wobenzyn a zacinam s "lecenim". Ptala jsem se v lekarne, zda to muzu kombinovat s mamavitem a kys. listovou. Pry v tom neni zadny problem.

jarynek
8. lis 2008

🙂 Petro...ja jsem se rozhodla, že prostě budu jenom pozitivni..nechci se proste trapit...byla jsem u doktorky, ta mě prohlídla a řekla, že všechno je tak tak jak má být, toho se držím. Strašně bych si přála být v tom, ale zase jsem si řekla, že se na to nebudu upínat, až to příjde tak to příjde.
Jasně, že mám strach, že se to bude opakovat, toho se už asi nezbavím ☹ ale budu to prostě řešit až se to stane ( doufám,že ne). Trošku jsem se sklidnila, více se hlídám a cpu se babyplanem...nic víc v tehle okamžik stejně ani udělat nemůžu. Jestli je něco špatně, tak se to stejně ukáže, že? Taky mám myšlenky, že to třeba nepůjde, ale to se taky ukáže časem, že..a mám jenom dvě věci na vybranou..trápit se tím po celou dobu, než na to příjdou, nebo prostě věřit a užívat si života. Já jsem si vybrala tu dvojku.
Holky, k těm práškům, opravdu si myslíte, že je dobré si cpát do těla tolik prášku denně???? Mě to moc v poho nepříjde...a pak tam ještě šoupnout, listovku atd....brutus množství. Ale když to řekl doktor..já jsme si k baby planu koupila koenzym Q10 a taky se dopuju ceckem. A klepu, všechno, tak jak má být.... 😀 Ty jo, jsem se zase rozepsala...držte se ...a neni možné, aby jsme v tom v co nejkratší době nebyly.... 🤐

petrakalcik
8. lis 2008

Jarynko,
to mnozstvi je opravdu velke, ale ted se chci zamerit na ten wobenzym. Pokud by mi mohl pomoci v regeneraci delohy, tak proc to nezkusit. S listovkou ani mamavitem to nechci prehanet.

Nechci, aby to vypadalo, ze se nejak strasne trapim. Priznavam, pekne me to stve a obcas mam krize. Nicmene, kdyz ted k MuDr. nechodim, je mi lepe. Ceka me jeste kontrola, tak snad to bude OK. Ale to se vsechno uvidi a pak budu treba mluvit jinak a budu chtit trochu pozitivismu od tebe. 🙂

misicka455
9. lis 2008

Holky já si myslím, že ten Wobenzyn tělu nemůže uškodit i když je to v takovích dávkách. 😉 A nebojte bude zase líp 😉

petrakalcik
9. lis 2008

Misicko,
ty nejak ponocujes - psat takhle pozde v noci.

misicka455
10. lis 2008

Jo jo jsem noční pták 😀 😀 Ale pak taky spím až do oběda 😀

petrakalcik
10. lis 2008

To ja kazdy stavam s manzou a "vyprovazim" ho do prace. Kdyz bych spala do obeda, rozhodila bych si rezim a vecer bych vubec neusnula.

No jak si jinak citite, devcata?

kuchy
11. lis 2008

Ahojte holky, ak se tu máte? 🙂 🙂 🙂
Mám pozitivního bacila TTTTTTTT. Dnes se objevil na TT a tváří se jako //.
ZAmlklé těhu jsem tu oplakala v červnu. Ted už se to nesmí opakovat. 😉 😉 😉

rintintyna
11. lis 2008

kuchy, tak gratulace velká a držím palečky, sice se stále oháním tím, jak tomu dám teď volný průběh, ale nevadilo by mi nakazit se takovým bacilem pod vánoční stromeček 😀

murynka
11. lis 2008

kuchy gratulace!!!!!!!!!! kéž bych já za 5 měsíců mohla napsat totéž 😔

kuchy
11. lis 2008

murynka, rintintyna Moooc díky: Já taky ještě nemám ani zdaleka vyhráno. jsou to jen // na testu, ted je to na štěstí a osudu, jen jsem vás tu chtěla potěšit a povzbudit🙂)) Vyjde nám to,všem. Dříve,či později budeme mít miminka. 😉 😉 😉

misicka455
11. lis 2008

I já moc moc gratuluji 🙂

mar26
11. lis 2008

kuchy - moc gratuluji a hlavně se neboj, já taky teď kráčím vstříc osudu, děj se co děj 😉 😵

petrakalcik -mě se to nezdálo zas tak hrozné 3x denně pět tabletek, navíc chutnají jak lentilky 😀 a mě wobenzym fakt v regeneraci pomohl a těch 2.300 není oproti zdraví zas tak vysoká cena.

petrakalcik
11. lis 2008

Kuchy,
tak to je super! tfuj, tfuj, at to vyjde a je vsechno ok.

Mar26:
Mne to prijde stejne velke mnozstvi, ale bastim. Ted si budu rikat, ze jsou to lentilky. Je pravda, ze proti vitaminum s kotvicnikem jsou chutove dobre. Manza se na muj prikaz cpe vitaminem s kotvicnikem a vubec mu to nezavidim. Docela ty prasky smrdi. 😀

mar26
11. lis 2008

petra - tak to jsi na tom ještě dobře 😀 😀 😀

jarynek
12. lis 2008

🙂 Kuchy...super...gratuluju.....je to super a vlastně pozitivní zpráva pro mě...a myslim, ze nejen pro mě...tak ať je všechno oukej... 🙂

misicka455
13. lis 2008

Podávej týdení hlašení jak těhu porkačuje 😉 😉

garfieldmail1
21. lis 2008

Taky si dovolím povzbudit 😉 Jak jsme se rozhodli mít mimčo, okamžitě jsem otěhotněla a v 8tt bohužel potratila. Až jsem byla zaskočená, jak mne to vzalo, oba s přítelem zdraví, a hlavně o zamlklém těhotenství jsem do té doby neměla ani potuchy 😒 Musela jsem na revizi, která se úplně nepodařila, změnila jsem doktorku... Dávala mi nějaké injekce, abych se vyčistila úplně a že po třech menses do toho můžem jít znovu. Jenže jak jsem měla menstruaci vždycky pravidelnou, najednou jsem ji měla tři týdny, pak zase přišla už po 14 dnech, no nic, co by mne povzbudilo 🙄 Na jednom netu jsem se seznámila s holkou, která měla za sebou už dvě zamlklá těhotenství a začaly jsme si psát skoro každý den nekonečné maily 😵 Ji doktor poslal spolu s manželem na všechna existující vyšetřejí, oba z toho vyšli superzdraví 😕 No a po půl roce a první normální menses jsem měla na testu zase dvě čárky 🙂 Hned jsem napsala té kamarádce, ona to nevydržela a za dva dny si taky udělala test a taky pozitivní 😀 No byly jsme obě na nervy celé těhotenství, ona chudák i zpočátku dost krvácela a protože byla v práci od nevidím do nevidím, samé stresy, tak šla raději na nemocenskou. Já jsem pracovala až do porodu a cvičila... Ne nebudu to natahovat, kamarádka porodila císařem zdravou holčičku a já o tři týdny později zdravého klučinu ;) Pokud Váš doktor udělal všechno, co je třeba, nezabývejte se zbytečnými otázkami proč já a co když to už nikdy nevyjde. Zkuste to brát prostě tak, že se to stává, je to velmi smutné, ale stává se to, bohužel. Užívejte život, něčím se zaměstnejte, dál se povzbuzujte a držím všem palec!!! 😉

jarynek
23. lis 2008

🙂 díky za povzbuzení ))

misicka455
23. lis 2008

Super krásný příběh se štastným koncem 😉 Já už se těším na Únor až se začnem taky snažit 😵 😵

petrakalcik
24. lis 2008

Cau holky,
tak jsem si v patek volala na vysledky. Uz jsem v poradku, takze hura. Bohuzel jsem se dozvedela, ze musime pockat 3 mesice do dalsiho iVF. Mohla jsem to cekat, jenze nejak jsem s tim nepocitala. Moje problemy trvaji uz od 24.9. a tak dalsi 3 mesice pro me jsou uplne nekonecne.

rintintyna
24. lis 2008

Petři, tak to mě mrzí jen doufám, že díky tomu, že do tohoto období spadají Vánoce, tak Ti to snad rychle uteče 😨

misicka455
25. lis 2008

To věřím, že to bude dlouhá doba, ale neboj ono to uteče ani nebudeš vědět jak nějak se zaměstnej 😉

petrakalcik
28. lis 2008

Holky,
nastupuji od 1.12. do nove prace, takze mi to urcite utece. Navic stejne mam cekat 3 mesice, tak to mi utece i zkusebka.

misicka455
28. lis 2008

A pak po zkušebce zase šup do jináče 😉

katiz
1. pro 2008

Ahojky, děvčata... jdu si pro radu... v srpnu byla revize ☹ a pak jedna mrcha (cca po 3 týdnech) no a od té doby nic!!! A těhu taky nejsem... doktor říkal nestresovat a přijít až v lednu... ale je to normální??

misicka455
1. pro 2008

No normální to tedy není, to tě ani neprohlídl a nebo nepýchnul Agulutin?

misicka455
1. pro 2008

Jestli chceš tak se začniléčit sama třeba bylinkama? Kontryhelový čaj a nebo Femigrad 😉