Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

casia
1. črc 2008

Tak ja teda nemela nikdy tak pravidelny cyklus jako ted po tehu ☹
Dostavam to presne na den, cyklus presne 32 dni, ted jen doufam, ze je taky tak bezproblemova ovulace a ze ta carka na tom ovu testu nebyla moc slaba, no co stejne s tim nic neudelam, od vcera mam taky ten Femigard co se radi, je to docela chutny, jsem dnes trochu nastvana, protoze jsem po vcerejsim styku lehce zakrvacela, pry to nic neni, vsechna vys. mam v poradku, je prekrveny cipek a mechanicke poskozeni, obcas se nam to stane, ale uplne to zkazi ten prozitek, navic co vam budu povidat, je to vsude a misto krasneho odpocinku namacim prosteradlo atd... 😢 😢
Ahoj Jani, taky jsem se na tu 1. desne tesila, jako na jedinou v zivote, byla teda o dost bolestivejsi, tak priprav brufen a algifen kapky, to pomaha..

Jo jo, nam se taky blizi vyroci svatby, ale az v zari, 24. 9., bylo by super, kdyby do te doby....... 😀 😀 😀

litsea
1. črc 2008

Ahoj Terci, tak jí pošli!
Hele, třeba nedorazí, co ty víš?! 😉
Já pořád špiním a břicho mě pobolívá, ale zatím nedorazila... To je ale jen otázka času...

misicka455
1. črc 2008

čauky, tak já už jsem dneska z práce a zítra asi budu muset naštívit dokrotku jelikož břicho pořád bolí a asi to nebude mít nic společného s potratem, ale asi střeva. Protože jsem tak nafouklá jako baloń ke všemu jsem měla dojem, že ve stolici dneska byla krev. No mám to já pech 😠 Tak snad mi kolegyně zítra vymění službu a já si zajdu k obvodnímu ať mě někam pošle 😉

tercie
1. črc 2008

No a teď jsem psala odpověď a celý mě to spadlo a už nevím co jsem přesně psala...děsný

Lit zkusím test, ale až tak koncem tejdne, abych nebyla zklamaná, kdyby nakonec přišla
Misi a ty oběhni doktory a dej se do kupy, ať jsi fit 😉

litsea
1. črc 2008

Čau holky,
Terci, Zuzko, držím všechny palce, aby už mrcha nedorazila! 😉 Já bez brufenu ani ránu, bývá mě blbě vždycky a tentokrát to asi bude masakr! 😀
Zuzko, to je teda hrůza s tím krvácením, a to máš pokaždý nebo jenom včera? 😕
Misi, nestraš, snad to bude dobrý. Já mám teďka už asi týden hemeroidy, je to děsný, zítra si jdu pro hemodin, prý hodně pomáhá. Dej pak vědět, jak jsi dopadla... 😅

litsea
1. črc 2008

Terci, jak dlouho jsi od ovulky? 😕 😉

tercie
1. črc 2008

Lit asi 15DPO a 28DC 😉

misicka455
1. črc 2008

Tak v práci to mám vyměnění takže zítra mám zase na ráno a po práci si zajdu k doktorov a uvidíme co a jak. Sand to nic nebude 😉

litsea
1. črc 2008

Tý jo Terci, testuj! 😵 A nebo si kup testík a testni ráno, pokud tetka do tý doby nepřijede... 😉

tercie
1. črc 2008

Asi si ho koupím dneska a udělám ráno, chci taky vědět na čem jsem, to asi budou nervy 😀

litsea
1. črc 2008

Ráno je to nejlepší, pěkně z ranní moči! 😉 Tak pak dej hlavně vědět, budu jak na trní 😀

misicka455
1. črc 2008

Tak to by bylo super kdyby se ti to podařilo 😉

tercie
1. črc 2008

super by to bylo, moc bych to chtěla, ale nevím,, vzhledem k našemu snažení/nesnažení 😀 Ale fakt to břicho je divný no...

misicka455
1. črc 2008

Ráno moudřejší večera 🙂

tercie
1. črc 2008

misi jo, přesně, teprv dneska má mrcha přijít, ještě možná doleze a já už tu plaším 😀

casia
1. črc 2008

Ne ne Jani, asi tak 1 za mesic, tedy, dejme tomu, ze 2x z osmi....sexu..
Tercie drzim palecky, byla by to super zprava a kdyz nic, priste uz se ty 2 carky ukazou 🙂 🙂 🙂
Misi, snad to bude ok, no jo ono nam to holky to telo pekne rozhasilo!!!

teksas
1. črc 2008

ahoj holky
u me to vypada na prvni mrchu od laparky..
misicka mela jsem podobnej problem se strevama byla jsem jak balon a nemohla jsem si ani upr....
ale pomohla mi nahrata poklicka na bricho jestli myslis ze jsou to streva mohlo by to pomoct...
tercie ja bych testla ..ja dlouhou mas LF ..ja mam 16 dni a 14 den uz byl stinek...pokud je to tam melo by to byt videt

litsea
1. črc 2008

Terci, to je právě nejlepší, když se nesnažíš... 😀 My se v tom březnu snažili dvakrát za celý měsíc!!! A vyšlo to 😀

tercie
1. črc 2008

casi děkuju, bylo by to ohromný, ale nechci si dělat planý naděje, uvidím co bude zejtra, ale holky moc děkuju za podporu 🙂

teksas
1. črc 2008

terci my meli dva pohlavni styky a predtim kazdej den po dobu asi 10dnu ..a vyslo nam to jen stema dvouma 🙂))

kvetinecka
1. črc 2008

Ahojky holky, tak už pracuju.., takže nestíhám vás skoro ani pozdravit, letmo jsem si přečetla, co je nového.
Tercie držím pěsti, ať mrcha nepřijde 🙂, akras gratuluju k srdíčku 😵. Jani, tak co mrška??? Miši, to snad bude OK. Snad jsem na někoho nezapomněla 🙂))
Jinak holky dotázek, včera mi psala doktorka, že mám stále pozitivní HCG v krvi, krev mi brala min. čt, co to znamená ☹ ? Mám jít znovu na krev 😅

litsea
1. črc 2008

Zuzko, tak to je fakt zvláštní 😕
Mě se po těch zákrocích hlavně rozhasila imunita 😢

Ahoj Teksi, tak gratuluju k první mrše, mě se už taky schyluje 🙂 Já měla taky stínek už 14 den cyklu, ale někdy jsem měla LF i 17 dní...

misicka455
1. črc 2008

no nevím jeslti jsou to střeva jen tak hadám 😒 pokličku zkusím 😀 teď si dělám čaj z fenyklu tak uvidíme.

Břicho mě pobolívalo už pár dnů, ale dneska se to teda vyhrotilo a bolí čím dál víc.

teksas
1. črc 2008

lit jeste ji nemam ale uz spinim a docela hodne boli brucho takze tak do dvou dnu by mohla prijit ..ale ovu jsem mela okolo 19DC se mi nak posunula ..takze to tak nejak vychazi..tak aspon tak

litsea
1. črc 2008

Ahoj Andy, tak vítej mezi pracujícíma 😀 😝 Já měla taky zvýšené HCG, byla jsem včera ještě na odběrech, ale výsledek ještě nevím, měl být dneska v poledne, ale vlezla mi do toho pracovní schůzka. Půjdu si pro něj zítra, tak jsem zvědavá, jestli už tam bude nula...

tercie
1. črc 2008

No já mám cyklus pravidelnej, jak podle kalendáře, takže když byla ms 3.6. ovu byla 17.6. a teď je 28DC... no nechám se fakt překvapit. Jenže sex byl až 21. a 29 😀 takže jako nevím 😀 každopádně by to bylo vtipný 😀 😉

misicka455
1. črc 2008

Mě když brali naposledy krev tak jsme tam měla taky ještě Hcg, ale doktor řekl, že je to v pořádku..

teksas
1. črc 2008

hmm tak me teda hcg nikdo nezkoumal od operace asi to bylo jasny ..
no terci tak to teda cece nevim ..a nemohla se ti ovu posunout ..takhle tri dny po ni to nevim nevim ...

kvetinecka
1. črc 2008

Holky díky, tak uvidíme, prý může být i měsíc v krvi... 😉

misicka455
1. črc 2008

jo jo stím bych si hlavu nelámala 😉