Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
29. čer 2008

Týbrďo ty jsi byla tak dloho doma. Mě doktorka hnala už po dvou týdnech a teď jak mě bolí to břicho nevím jestli to nebylo upěchané 😠

misicka455
29. čer 2008

I já mám nějaké pichaní v břichu ☹

mabe
29. čer 2008

Misi, ja jsem byla doma kvuli tehu. Ja jsem od 4tt krvacela tyden, pak spinila a posledni tyden tehu jsem zase zacla krvacet. Tak proto. Jinak ty dva tydny to je tedka po revizi.

misicka455
29. čer 2008

Aha tak to jo 😉 Mě se moje doktorka ani když zjistila, že jsem v tom nezeptala jestli třeba nedělám někde na rizikovým 😒

misicka455
29. čer 2008

Tak doufám, že příště mě nechá taky od začátku doma...

mabe
29. čer 2008

Tak asi cekala, ze ji to kdyztak reknes sama. 😒 Ale je to divny. 😒 A kam chodis??

misicka455
29. čer 2008

chodím na Orlí ke Dvořákové...no třeba...

misicka455
29. čer 2008

v práci mi teda vyšli vstříc, ale i tak když to není fyzicky namahavé tak je to hodně o psychice a tá děla taky sví...

mabe
29. čer 2008

Ja si myslim, ze kdyz nebudes mit zadny potize, tak neni potreba. Akorat by ses zbytecne strachovala, aby se to nestalo znova a budes se moc pozorovat. Tak to vidim aspon ja. Ja kdybych nekrvacela, tak bych doma nezustala. Priste to tak taky udelam. Ono neni dobry se stresovat a myslet na to - co by kdyby..pocitat dny atd. Je pravda, ze mam v praci frmol. A jsem do vseho zapalena, ale zvolnila bych. Protoze vim, co je pro me dulezity. Ale sebemensi naznak neco jinak a jdu okamzite. Jako ted jsem to tak udelala.

mabe
29. čer 2008

Ja jsem slysela o Dvorakove, ze je dobra, ne?? Ono na te Orli je jich vic, ze jo?? Musela bys zvolnit.

misicka455
29. čer 2008

No uvidíme jaký to podruhé vůbec bude 🙂

mabe
29. čer 2008

To je jasny, neda se nic dopredu naplanovat. Doufam, ze to bude OK. Musi, jak uz jsem tady psala. 😉

misicka455
29. čer 2008

Jo Dvořáková je dobrá jen je trošku taková jakoby studená, nebo na mě tak pusobí 🙂

mabe
29. čer 2008

No tak to moje dr. taky a hlavne me pripada, ze to brala jako na bezicim pase ty lidi. Ja bych potrebovala v me situaci trosku lidstejsi pristup. Vim, ze si mozna moc vymyslim, ale ja tedka uz potrebuju, aby me nekdo pomohl a rekl, jak to se mnou vypada. A ne, ze si o testy musim rict sama po dvou potratech. 😠

misicka455
29. čer 2008

jo jo tak tak přesně taky jsem v té chvilce chtěla lepší přístup a né slyšet , že v dnešním životě je to normální a stává se to skoro každýmu.

misicka455
29. čer 2008

Valím hajat zítra brzo do práce tak ahoj 🙂

mabe
29. čer 2008

Ahoj, ja mam jeste volno, tak vysedavam. 😉 Dobrou 😉

zlatka1980
29. čer 2008

Ahojky je to snutné,když potratíte.Já jsem potratila v roce 2004 /11 tt/ a v roce 2005 /12 tt/ ,byla jsem s toho moc smutná,genetika byla v pořádku a všihni říkali,že je to přírodou.Nevěřila jsem jim.Jakmile jsem otěhotněla v roce 2006,tak senám narodil v roce 2007 kluk a v letos se nám naroodil druhý kluk,tak to asi příroda chtěla.Neztácejte hlavu a přeji všem mnoho štěstí. 🙂

mabe
29. čer 2008

Ahoj Zlatko, dekuju moc za tvuj prispevek. Ja jsem taky dvakrat uz potratily. Ted me cekaji nejaky testy a snad to bude OK. Aspon vidim, ze dvakrat se to opravdu muze stat jenom diky prirode. 😉 Diky, pomuze mi to. 😉

zlatka1980
29. čer 2008

Mabe přeji ti,ať ti to co nejdříve výjde,neztrácej naději.Budu na tebe neustále myslet.Ještě jednou přeji mnoho a mnoho štěstíčka. 🙂

tinulkao
30. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem zpět. Jsem po revizi a musím říct, že mi je dobře i po psychické stránce. Dneska jdu na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku. Chci se vás zeptat jak dlouho vám doktro řekl, že máte čekat, než se začnete snažit znovu? Já jsem z toho taková zmatená, co jsem se bavila s lidma tak každý má na to jiný názor, jedna kamarádka nečekal vůbec, prostě se na to vykašlala a otěhotněla a dnes má zdravé dítě, někdo zase říká, počkat na 2 cykly a pak začít a někdo tvrdí dodržet to šestinedělí. Tak teda nevím. Doktor mi navrhl brát antikoncepci aby se tělo nadopovalo hormonama, ale to se mi moc nechce. Chci to nechat být a až to tělo bude připravené tak se to prostě povede. Jinak Mojžíšovou jsem taky cvičila, je to fajn, mám narovnanou i kostrč, ale musí se každý den měřit teplota a to mě stresovalo. Takže teď začínám nanovo a chci to zkusit, bez všech možných kontrol ovulace atd, prostě co se má stát to se stane 🙂

mabe
30. čer 2008

Ahoj tin, to jsem rada, ze je ti OK. Nevim v kterym jsi byla tydny. I podle toho je treba cekat.

tinulkao
30. čer 2008

Já byla v 9tt, ale u mě se jednalo o afetální vejce, to znamená, že ten váček sice rostl, ale plod v něm nebyl.

litsea
30. čer 2008

Ahoj holky, tak už jsem v práci 🙂 a je tu děsnej blázinec ☹

Tinulko, to je dobře, že to takhle zvládáš. Každý doktor říká něco jiného a je to hodně individuální. Mě říkal primář v nemocnici počkat 6 měsíců, doktorka před zákrokem 3 měsíce moje gynekoložka je "přírodní" žena, na všechno mi dává bylinky a tvrdí nechat všechno na přírodě. Takže asi začneme hned po šestinedělí. Akorát, že chci začít cvičit mojžíšku a tam se prý 2-3 měsíce má počkat s těhotněním... No uvidíme 🙂

tinulkao
30. čer 2008

Jo je pravda, že když jsem s Mojžíšovou začínala, tak mi taky řekla počkat, ale víš jak, já si myslím, že pokud tělo vycítí že je vše v pořádku, tak to přijme. Mě ta Mojžíšová vyhovovala, i když se musí cvičit každý den, ale hodně mi vadilo to měření té teploty, prostě jsem pak žila jen grafem a to taky asi není dobře. Teď to chci zase zkusit "normálně" ničím se nestresovat a ono se uvidí.

tinulkao
30. čer 2008

Taky si myslím, že tím že ve mě vlastně nebylo nic "živého" tak bych to mohla začít po té první MS zkoušet.

litsea
30. čer 2008

To je určitě lepší se nestresovat a nehlídat ovulku, ale já ji stejně poznám i bez měření podle hlenu a bolesti, takže jsem pak ve stresu, když nám zrovna nevyjde tulení... 😅 😀
Jinak si taky myslím, že je nejlepší začít hned a nechat to na přírodě 🙂

tinulkao
30. čer 2008

No právě, pak víš že ovuluješ, ale vlastně nemáš chuť se milovat, nebo manžel není zrovna doma a je to zbytečný stres. Prostě to teď nechám být, protože doktor říkal, že u mě to bylo hlavně psychycký. Teď jsem docela v pohodě, ani se na to těhu tak neupínám, proto volím cestu "nechat to na přírodě"!

litsea
30. čer 2008

Tak držím palce, ať ti tvoje předsevzetí vydrží. Já ho mám taky, ale jak se znám... 😔 Ale ze začátku to určitě budu zvládat, horší to bude, když se nezadaří do půl roku...

mabe
30. čer 2008

AHoj lit, tak ty dneska uz v praci? Me to ceka zitra. 😝 Bude to drina, ale uz se tesim. Doma me z toho hrabe.

Jinak ja zacnu az po testech a merim BT, protoze jsem mela cykly rozhozeny a spineni, takze chci vedet, jestli tady z toho hlediska je vse OK.